Сумісність Тільця з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Тельців із кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Тельцю-чоловікові, з ким буде комфортно Тельцю-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Тільця з усіма знаками зодіаку

У Тельця є хороша сумісність з усіма знаками водної стихії. До знаків, сумісним з Тельцем, також належать і представники стихії Землі. Поряд з однодумцем він може відчувати себе спокійно, комфортно і впевнено.

Опис Тільця мало нагадує характеристику палкого романтика і мрійника – це раціональна і практична людина. У список тих, з ким Телець може створити пару, входить Овен, але з іншими вогняними або повітряними знаками він не сумісний. Це не означає, що він не зможе жити з партнером, який за гороскопом є, наприклад, Стрільцем або Вагами, але в цих відносинах не буде повного взаєморозуміння.

Тілець з Овном

Для рішучого й енергійного Овен Телець стане однодумцем, надійним соратником і мудрим порадником. Вони обидва націлені на кар’єрне зростання, успіх, достаток, люблять нові враження і подорожі, володіють хорошим почуттям гумору.

Незважаючи на взаєморозуміння і схожі погляди на життя, в парі бувають конфлікти. Прагматичний і поміркований Телець може дратувати своєю повільністю партнера-Овна, який не вміє терпіти, чекати чи відмовляти собі в задоволеннях.

Теля з Телям

Сім’я Тельців – це союз, побудований на довірі та взаєморозумінні. Два амбітних і працьовитих партнера мають спільні цілі: матеріальна незалежність, народження і виховання дітей, облаштування будинку, сімейні цінності.

Оскільки Телець є зразковим сім’янином, то в цій парі не буде приводів для ревнощів. При гарної фізичної сумісності у них відсутні яскраві емоції, їх спільне життя буде спокійним і розміреним.

Тілець з Близнюками

Телець цінує стабільність, комфорт і впевненість у завтрашньому дні. Хоч Близнюк і залучає його своєю харизмою і легкістю, але не є ідеальним обранцем. Між ними може трапитися пристрасний роман, проте різні стилі життя стануть причиною розладу.

Партнер-Телець воліє заздалегідь планувати відпустку, в той час як Близнюки можуть у будь-який момент відправитися в подорож. І подібні розбіжності виникають у всіх сферах: від фінансів до народження дітей і побуту.

Тілець з Раком

Не завжди між Раком і Тельцем виникає симпатія з першого погляду, але у них є шанс створити міцну пару, незважаючи на відмінності в характері та темпераменті. Стриманому партнеру-Тельцю подобається багатий внутрішній світ Раку, поряд з яким він і сам стає більш емоційним і чуттєвим.

Зі свого боку, Телець дарує відчуття надійного тилу і впевненість у завтрашньому дні, а від другої половинки отримує мотивацію і моральну підтримку.

Тілець з Левом

Розумні, цілеспрямовані, раціональні Лев і Телець можуть створити успішний діловий союз, але в особистому житті вони, швидше за все, не досягнуть взаєморозуміння. Партнер-Лев, який звик бути в центрі уваги, чути на свою адресу тільки компліменти і не знати відмов, буде неприємно здивований впертістю обранця.

При такій комбінації зустрічаються два явних лідера, ні один з яких не хоче віддавати ініціативу, відступати або йти на компроміс, із-за чого в їх парі неминучі конфлікти.

Тілець з Дівою

Діву і Тельця можна назвати ідеальною парою. Стримані, миролюбні, серйозні партнери сходяться на думці про те, якою повинна бути сімейне життя. Їм подобається діяти по заздалегідь складеному плану і не приймати поспішних рішень, покладатися на здоровий глузд і факти, а не піддаватися емоціям.

Вони воліють проводити час не в галасливих компаніях, а наодинці один з одним. Можуть не тільки вести інтелектуальні бесіди, але і влаштовувати романтичні вечори.

Тілець з Вагами

Ця пара підтверджує вислів про те, що від любові до ненависті – один крок. Тільця привертають витончені манери і тонкий смак партнера зі знаком Терези. Він цінує в Тільце прагнення до достатку і красивих речей. Вони отримують справжнє задоволення один від одного.

Але кожен раз, коли виникає суперечлива ситуація, відбувається гучний конфлікт. Ідеаліст-Терези не поступається упертому Тельцю, тому вони можуть довгий час обмінюватися взаємними докорами і уїдливими фразами.

Телець зі Скорпіоном

Між цими знаками може спалахнути пристрасть і любов з першого погляду. Незважаючи на сильні почуття і фізичний потяг, їм важко створити міцну пару. Скорпіона, який живе емоціями, покладається на інтуїцію, любить приймати спонтанні рішення, дратуватиме повільність і занудство Тільця.

У той час як партнер-Телець буде прагнути до стабільності, її обранець-Скорпіон зробить все, щоб в їх спільного життя не з’явилися одноманітність, рутина, побут і нудьга.

Телець зі Стрільцем

Телець може побачити в Стрільці свій ідеал, тому що у представника вогняного знаку йому подобається все – від яскравої зовнішності до сильного характеру і високого інтелекту. Але у партнера-Стрільця швидко пропаде інтерес до Тельцю, якщо той здасться занадто передбачуваним, нудним і беземоційним.

Частіше всього Стрілець не зацікавлений в серйозних відносинах. Йому подобається отримувати задоволення від пристрасного роману, а потім, коли почуття вщухнуть, шукати новий об’єкт обожнювання.

Тілець з Козерогом

У Козерога з Тельцем складаються близькі, довірчі, стабільні відносини без емоційних “гойдалок”, ревнощів, гучних сварок, розлук і бурхливих примирень. Обидва зацікавлені в шлюб та створення міцної сім’ї, йдуть до однієї мети, тому між ними не воозвиникає конкуренція.

Твердий характер, амбіції, раціональність, чесність і надійність – ці якості притаманні обом. Вдалий союз може бути не тільки сімейним, але й діловим.

Тілець з Водолієм

Приземлений Телець буде гідною парою для емоційного і натхненного Водолія, якщо вони зможуть прийняти особливості і недоліки один одного. Раціональний партнер-Телець може ставити під сумніви творчі пориви свого коханого, чим викличе у нього образу і гнів.

У цих відносинах Водолій може отримати матеріальну стабільність, хоча в любовних і сімейних відносинах йому більше потрібні моральна підтримка і душевна близькість.

Тілець з Рибами

Союз Тільця і Риби – це те рідкісне поєднання, коли протилежності створюють гармонійну пару. Зазвичай пасивний і повільний Телець стає активним, цілеспрямованим поруч з енергійним, допитливим і життєрадісною людиною знака Риби.

Представник водної стихії тонко відчуває свого обранця, тому не скупиться на слова підтримки, вселяє впевненість і допомагає своєму коханому розслабитися. Телець, в свою чергу, вчить партнера бути більш практичним.

Таблиця сумісності Тельців з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Ми докладно описали, якими будуть відносини, якщо Телець створить пару з одним з 12 астрологічних знаків. Для більшої наочності склали таблицю, в якій коротко описана сумісність Тільця в любові, шлюбі та дружбі з іншими знаками зодіаку.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Схожі погляди, але можливі суперечки Боротьба за лідерство
Телець Повне взаєморозуміння і довіру Багаторічна дружба
Близнюки Надто різний спосіб життя і цінності Спілкування, обом цікаве
Рак Обопільне бажання мати сім’ю Приятельські відносини
Лев Пристрасть і романтика, але без перспектив Часті суперечки і конфлікти
Діва Самий відповідний знак зодіаку для створення сім’ї Однодумці й віддані друзі
Ваги Сильні розбіжності, які призводять до розставання Швидко знаходять спільну мову, але не завжди підтримують зв’язок
Скорпіон Пристрасний роман Близьке спілкування змінюється періодами мовчання
Стрілець Мета створити сім’ю є тільки у Тельця Мало спільних інтересів і тем для розмови
Козеріг Довірчі і стабільні стосунки без сварок Міцний дружній союз
Водолій В парі є непорозуміння В дружбі зацікавлений тільки Телець
Риби Стабільність і гармонія Взаємовигідне спілкування

Які знаки зодіаку підходять Тельцям

Спокійний, надійний, щирий і відданий Телець зацікавлений виключно в серйозних відносинах. Він уникає швидкоплинних романів, тому найкраща сумісність у нього може бути з іншими знаками, які цінують стабільність і прагнуть до створення сім’ї.

Для любовних стосунків Телець може вибрати пристрасного і темпераментного Скорпіона або харизматичного Стрільця. Але для спільного життя Теляті найбільше підходять Раки, Діви, Козероги і Риби. Вони добре розуміють і доповнюють один одного, сходяться у поглядах на фінанси, побут, сім’ю, живуть в одному ритмі і мають спільні цілі.

Ідеальна сумісність з Тельцем-жінкою

Кращою парою для жінки-Тельця можна назвати рішучого і цілеспрямованого Скорпіона. Незважаючи на свій темперамент, поруч з Тельцем-дівчиною цей чоловік стає вірним чоловіком і зразковим сім’янином, який гідно цінує свою обраницю за її вміння бути турботливою дружиною, ніжною матір’ю і відмінною господинею.

Ідеальним знаком зодіаку для Тельця може стати і Діва. У них буде висока сумісність в любові і шлюбі, якщо жінка поступиться місце глави сім’ї свого обранця. Їй потрібно навчитися підтримувати його морально і не брати на себе обов’язки чоловіка.

Кращі знаки для Тельця-чоловіки

Кращим поєднанням для любовних і сімейних відносин можна назвати союз Тільця-чоловіки і Козерога-жінки. Вона оцінить доброзичливість, почуття гумору і матеріальну стабільність свого обранця, зможе створити йому затишний будинок, стати підтримкою та ідейним натхненником.

А також хороша сумісність може бути між чоловіком-Тельцем і жінкою водної стихії. Наприклад, сприятливими знаками зодіаку є Рак і Риби. М’яка, емоційна, чуттєва дівчина зробить все, щоб в їх парі було довіра, взаєморозуміння і душевна близькість.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Тільце у чоловіка

В почуттях найбільше цінує надійність, послідовність, зрозумілість і однозначність. При виборі супутниці такий чоловік буде керуватися естетичним критерієм. Крім краси чекає від жінки цілком стандартних якостей, прийнятих у суспільстві: ніжність, вміння смачно готувати, створювати затишок. Чоловік з Венерою в Тельці дуже високо цінує матеріальний комфорт і робить все можливе для його досягнення.

Місяць у Тельці у чоловіка

Чоловік з Місяцем у Тельці господарський, домовитий, вміє вести побут. Від дружини він буде чекати дві основні речі: щоб, його смачно і ситно годували і давали розслабитися. Він не любить суєту, неохоче змінює обстановку і йде на зміни, тому активні види відпочинку в такого чоловіка під великим питанням.

Марс у Тельці у жінки

Таку грунтовну жінку приверне емоційно стабільний, фізично міцний і серйозний чоловік. Він повинен забезпечити матеріальну базу для відносин та спільного життя. Крім цього також важлива естетична складова – доглянутість, приємний голос.