Сумісність Скорпіона і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Скорпіон і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Скорпіоном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Скорпіон і Козеріг

Важко знайти настільки різних людей, як Козеріг і Скорпіон. Один покладається тільки на розум і вміє зберігати самовладання, другий є людиною емоційною, тонко відчуває і запальним.

Щоб ви могли порівняти особливості знаків зодіаку, ми зібрали їх короткі характеристики з описанням сильних та слабких сторін:

Скорпіон Козеріг
Достоинства:

 • обаятельный;
 • артистичный;
 • проницательный;
 • чувственный;
 • бесстрашный;
 • решительный;
 • амбициозный;
 • справедливый.

Недостатки:

 • властный;
 • эгоистичный;
 • скрытный;
 • недоверчивый;
 • обидчивый;
 • ревнивый;
 • мстительный
 • ехидный.
Достоинства:

 • ответственный;
 • пунктуальный;
 • честный;
 • терпеливый;
 • умный;
 • рациональный;
 • целеустремленный;
 • трудолюбивый.

Недостатки:

 • злопамятный;
 • упрямый;
 • конфликтный;
 • придирчивый;
 • мелочный;
 • консервативный;
 • занудный;
 • схильний до песимізму.

На сумісність Козерога зі Скорпіоном багато в чому впливає і те, що знаки належать до різних стихій – Земля і Вода. Приземленого, практичному Козерогові, який любить стабільність і передбачуваність, складно зрозуміти багатий внутрішній світ і драматичність Скорпіона, його авантюризм і прагнення до ризику. Незважаючи на різні темпераменти, обидва мають такі якості, як впертість, самовпевненість, владність, тому з працею йдуть на поступки і визнають свою неправоту.

У цих знаків є точки дотику, які допомагають їм знайти спільну мову: працьовитість, наполегливість, чесність. Якщо вони перестають шукати недоліки один одного і сперечатися по дрібницях, а об’єднуються і спрямовують зусилля в бік спільних цілей, то швидко домагаються успіху. Обидва є розумними людьми, тактовними і вміють дотримуватися особисті кордону, тому відчувають взаємну повагу. Але якщо між ними виникає боротьба, то перемогу здобуває більш хитрий Скорпіон.

Сумісність Скорпіона-жінки і Козерога-чоловіки

Чоловіка-Козерога приваблює харизматична дівчина-Скорпіон не тільки чарівністю і привабливою зовнішністю, але і високим інтелектом, цілеспрямованістю, а також сильним характером. Він справляє на неї враження надійного, порядної і чесної людини. Їх погляди багато в чому схожі, завдяки чому в знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон може бути хороша сумісність.

Відносини псує лише впертість обох. Вони можуть створити гармонійну пару, якщо чоловік навчиться поступатися і не загострювати конфлікти, а жінка, чиї їдкі коментарі бувають досить образливими, стане менш уїдливою і жорсткою.

У дружбі

Незважаючи на темперамент і чарівність дівчини-Скорпіона, у неї можуть бути дружні стосунки з чоловіком-Козерогом. Два інтелектуала цінують один одного розум, чесність і порядність, тому намагаються не перетворювати цікаве та плідне спілкування в сумнівний роман, особливо якщо у них немає сильного потягу і ніжних почуттів або сім’ї.

Вони відчувають взаємну довіру і повагу, тому не соромляться просити поради і прислухаються до думки один одного. У їхній дружбі (на відміну від любовного союзу) немає суперництва, що підвищує сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Козеріг.

У любові

І жінка, і чоловік зацікавлені в серйозних відносинах, тому не поспішають зближуватися, навіть якщо між ними виникає сильний потяг. Вони не будуть заводити роман або визнаватися в любові, поки не перевірять свої почуття і наміри один одного, що підвищує сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон.

Чоловік-Козеріг розуміє, наскільки складно домогтися взаємності дівчата, тому робить все, щоб виділитися з натовпу її шанувальників. Він не володіє багатою фантазією, але намагається влаштувати романтичні побачення і навіть не скупиться на квіти або подарунки, що рідко трапляється з економним Козерогом.

У шлюбі

Зазвичай Скорпіон і Козеріг створюють сім’ю після довгої і ретельної перевірки, тому сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі може бути високою. Два працьовитих, амбітних людини прагнуть жити в комфорті і достатку, тому обидва вносять внесок у сімейний бюджет.

Вони воліють частіше проводити час у колі сім’ї, а не відвідувати шумні вечірки. Жінка-Скорпіон і Козеріг не втрачають взаємний інтерес з роками і навіть, навпаки, стають ближче, коли в них з’являються діти. Приводами для конфліктів можуть стати прискіпливість Козерога в побутових дрібницях і уїдливість Скорпіона.

У ліжку

Відмінності характерів і темпераментів стають причиною, по якій в парі Скорпіона-жінки і Козерога-чоловіки не відразу з’являється сумісність в інтимній сфері. Чуттєва, гаряча, розкута дівчина має багату фантазію і сміливі бажання, тому у відносинах зі стриманим і консервативним Козерогом їй може не вистачати пристрасті і різноманітності. У нього теж не викликають особливого захоплення її ідеї.

Відсутність фізичної близькості може стати для неї приводом для розставання. Вона не схильна заводити таємні любовні зв’язки, тому постарається розпалити інтерес у свого партнера, щоб зберегти цей союз.

У роботі та бізнесі

Співпрацю жінки-Скорпіона і чоловіка-Козерога може бути плідною, тому що вони вдало доповнюють один одного. Обидва розуміють, що спільна робота буде більш вигідною, ніж суперництво, тому об’єднують зусилля і заздалегідь домовляються про розподіл обов’язків і прибутку.

Двох наполегливих, сильних, амбітних людей не лякають труднощі і невдачі. Уважний, організований і прагматичний Козеріг контролює фінансові потоки, а дівчина, що володіє вродженим талантом психолога, управляє підлеглими, проводить переговори і спілкується з клієнтами.

Плюси і мінуси відносин

У Козерога та Скорпіона може бути хороша сумісність у відносинах, якщо між ними немає конкуренції. Амбітна жінка не завжди визнає авторитет свого партнера, з-за чого їх сварки можуть не доходити тільки до криків, але й до агресії. Тому їм потрібно будувати свій союз на довірі і повазі: дівчині вчитися поступатися, а чоловікові – не пригнічувати її ініціативу, бути більш дбайливим, уважним і чуйним. Відкритий діалог допоможе їм швидше і без конфліктів вирішувати розбіжності, але цим знакам, особливо Козерогові, складно говорити про почуття.

У таблиці вказані плюси і мінуси взаємовідносин у цій парі.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Схожі погляди на сім’ю, виховання дітей і фінанси Схильність Скорпіона давати приводи для ревнощів
Цілеспрямованість і незалежність обох знаків Вимогливість і прискіпливість Козерога в побуті
Врівноваженість чоловіка, його вміння зберігати самовладання Різні темпераменти, складності в інтимній сфері
Здатність знаків розподіляти ролі в парі і домовлятися Черствість і беземоційність чоловіка-Козерога
Хороший потенціал для розвитку спільного бізнесу Імпульсивність і авантюризм жінки-Скорпіона

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Козерога

Обом знаків доведеться зробити серйозні зусилля, щоб в їх парі було не суперництво, а довіра і взаєморозуміння. Скорпіон і Козеріг є сильними, але впертими, самовпевненими особистостями, що знижує їх сумісність. Вони цінують один одного за високий інтелект і твердий характер, але рідко бувають по-справжньому близькі.

Чуттєвого, влюбчивому чоловіка-Скорпіона може не вистачати пристрасті і душевної близькості. Дівчині може здаватися, що він своєю імпульсивністю тільки псує стосунки, але вона зі спокоєм і терпінням реагує на його емоційні вибухи.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Скорпіон в дружбі – велика рідкість. Темпераментний чоловік, швидше, захоче спокусити дівчину, а не стати їй вірним другом. Але він може створити видимість приятельських або дружніх відносин, щоб зблизитися з нею.

У жінки викликає симпатію мужній, розумний і чесний чоловік, тому вона швидко переймається довірою до чоловіка-Скорпіона і навіть не помічає, як у спілкуванні з’являються романтичні нотки. Але навіть якщо між ними не виникає потягу, дружити вони все одно не зможуть, оскільки Скорпіону складно спілкуватися зі скупим на емоції Козерогом.

У любові

У чоловіка-Скорпіона викликає інтерес загадкова і недоступна дівчина-Козеріг, тому він, не знає поразок, включає чарівність і фантазію, щоб домогтися її розташування: влаштовує романтичні побачення в красивих місцях, вибирає найкращі букети і балує кохану милими подарунками.

Але сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Козеріг у любові псує те, що жінка байдужа до романтики і не любить безглуздих витрат, наприклад, на квіти. Їй важливо, щоб її партнер був надійним і чесним. Чоловік-Скорпіон підходить під цей опис, тому у них досить швидко зав’язуються стосунки.

У шлюб

Козеріг належить до тих жінок, які вміють поєднувати роботу і особисте життя. Їй подобається перебувати вдома, вести побут, створювати затишок і займатися вихованням дітей. Її можна назвати зразковою дружиною, для якої відповідальний і надійний Скорпіон стане гідним чоловіком, бо він сам вирішує всі матеріальні і фінансові питання, а не чекає підтримки від подружжя.

Сумісність Козерога-жінки і Скорпіона-чоловіки в любові і шлюбі може знизити лише ревнощі. Чоловік буває підозрілим і недовірливим, хоча саме він звичайно дає приводи для сумнівів у вірності.

У ліжку

Дівчина-Козеріг, яка здається замкнутою, затиснутою і навіть холодною, перетворюється завдяки досвідченому, чуттєвого і темпераментній чоловіка-Скорпіона. Його не лякає, а навіть, навпаки, заводить її недоступність, тому він терпляче чекає, коли вона буде готова до близькості, домагається її взаємності і довіри з допомогою романтики, турботи і ніжності.

Хай і не відразу, але в їх інтимних стосунках настає гармонія і взаєморозуміння. Цій парі потрібно намагатися підтримувати пристрасть, не допускати нудьги і одноманітності в спальні, тому що Скорпіон не стане терпіти тривала відсутність фізичної близькості.

У роботі та бізнесі

Козеріг і Скорпіон – це два цілеспрямованих, працьовитих кар’єриста, які можуть досягти успіхів практично в будь-якій галузі, якщо об’єднають зусилля. Наполегливість, сміливість і амбіції чоловіка вдало доповнюються аналітичним розумом, логікою, раціональністю і практичністю жінки.

Він в цій парі є безсумнівним лідером, а вона – відповідальним, уважним і суворим організатором. Чоловік-Скорпіон не боїться ризикувати, тому і домагається високих цілей, і великий прибуток, тому йому потрібна прагматична жінка-Козеріг, яка зможе не тільки зберегти гроші, але й примножити їх.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків гороскопа далека від ідеальної, тому що Скорпіон і Козеріг мають надто різними темпераментами. Йому, як людині азартному і ризикованого, потрібна романтика, пристрасть, яскраві емоції і нові відчуття, а їй – комфорт, стабільність, впевненість у партнері і ясна картина майбутнього.

Він бачить себе виключно главою сім’ї, з чиєю думкою не сперечаються, а вона завжди відстоює власну точку зору. Ця пара може прийти до взаєморозуміння, якщо обидва зацікавлені в збереженні відносин, але вони будуть нагадувати не любовні, а, швидше, партнерські.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Відсутність романтики і душевної близькості у парі Вміння знаків вирішувати розбіжності без скандалів
Розбіжності в інтимі, Взаємний інтерес один до одного як до особистості
Схильність чоловіка давати приводи для ревнощів Схожі погляди на розподіл ролей у сім’ї
Різне ставлення до грошей і дріб’язковість Козерога Обопільне прагнення до фінансової незалежності
Консерватизм жінки, її відмова від змін у всіх сферах життя Можливість успішно розвивати спільний бізнес

Підходять один одному жінка-Козеріг і жінка-Скорпіон

Дружба між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Козерогом виникає нечасто, незважаючи на те, що обидві бачать один в одному сильних, розумних і порядних особистостей. Сумісність знаків зодіаку псує те, що між ними немає довіри і відкритості.

Козеріг-жінка та Скорпіон-жінка є замкнутими людьми і рідко бувають відвертими. Більш емоційним у цій парі можна назвати Скорпіона, який здатний розповісти про душевні переживання. Але Козеріг не володіє сильною емпатією, тому не тільки не поспівчуває, але і може дорікнути, покритикувати або спробувати нав’язати свою думку.

Чоловік-Скорпіон і Козеріг як друзі і партнери

Дружні або ділові стосунки чоловіка-Скорпіона і чоловіка-Козерога будуються на прихованої конкуренції. Вони відчувають один до одного повагу, хоча не завжди показують це. Два впертих, самовпевнених знаку люблять сперечатися, але саме за підсумком цих спорів кожен робить для себе важливі висновки.

знаків може бути хороша сумісність в бізнесі, тому що обидва партнера вміють розділяти особисте і робоче спілкування, вони перестають змагатися, якщо потрібно досягти загальної мети. У цьому випадку більш гнучкий і проникливий Скорпіон знайде можливість вплинути на незговірливого і консервативного Козерога.