Сумісність Водолія і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Водолій і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Водолієм і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Скорпіон і Водолій

Стабільні, гармонійні стосунки, засновані на довірі та взаєморозумінні – велика рідкість із-за протиріч в характерах представників цих знаків зодіаку. Водолій є людиною комунікабельною, але раціональним і розсудливим, а Скорпіон – мовчазний, загадковий, але емоційний і тонко відчуває.

У таблиці ми коротко вказали їх характеристики.

Скорпіон Водолій
Достоинства:

 • харизматичный;
 • амбициозный;
 • целеустремленный;
 • смелый;
 • проницательный;
 • артистичный;
 • темпераментный;
 • справедливый.

Недостатки:

 • вспыльчивый;
 • замкнутый;
 • недоверчивый;
 • эгоистичный;
 • обидчивый;
 • мстительный;
 • злопамятный;
 • ехидный.
Достоинства:

 • умный;
 • прагматичный;
 • уравновешенный;
 • общительный;
 • добродушный;
 • отзывчивый;
 • порядочный;
 • обаятельный.

Недостатки:

 • безответственный;
 • непредсказуемый;
 • категоричный;
 • бестактный;
 • неискренний;
 • самоуверенный;
 • упрямый;
 • болтливый.

Як видно з опису сильних і слабких сторін, у цих астрологічних знаків є загальні риси, наприклад, чарівність, високий інтелект та ерудиція. Їхнє спілкування може бути не тільки приємним, але і корисним, а також плідним для обох. Скорпіон є хорошим прикладом наполегливості і цілеспрямованості, а Водолій вміє швидко забувати про своїх невдачах і підлаштовуватися під нові обставини.

Але сумісність Водолія зі Скорпіоном рідко буває високою через безліч відмінностей. Представник стихії Повітря легко ставиться до життя, намагається отримувати задоволення і не любить зобов’язань. Така безвідповідальність і легковажність може викликати роздратування у Скорпіона. Водолій прощає помилки і образи, чого не можна сказати про Скорпіона, який не тільки пам’ятає всі промахи близьких, але і не втрачає шансу нагадати про них у самій уїдливою формі.

Сумісність Скорпіона-жінки і Водолія-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Скорпіон при такому поєднанні в основному залежить від жінки. У цій парі їй доведеться проявляти мудрість і терпіння.

Незалежний, волелюбний чоловік-Водолій не терпить обмежень і контролю. Він не вважає, що відносини з дівчиною накладають на нього які-небудь зобов’язання, тому веде звичний для себе спосіб життя, може багато часу проводити з друзями, не повідомляти про свої плани або різко змінювати їх. Така поведінка викликає підозри і ревнощі у дівчини-Скорпіона. Але своїми претензіями вона нічого не домагається – Водолій просто ігнорує її.

У дружбі

дівчата і чоловіки можуть бути приятельські стосунки, наприклад, якщо вони знайомі зі шкільних років або дружать сім’ями, але в знаків зодіаку Скорпіон і Водолій немає такої сумісності, щоб вони стали близькими друзями. Незважаючи на доброту і чуйність, чоловік не є тією людиною, з яким можна поділитися переживаннями.

Скорпіон потребує співчуття, але замість слів підтримки отримує “конструктивну” критику від прямолінійного і простодушного Водолія. Дружба в цьому випадку не складається і з причини того, що комунікабельний чоловік часто змінює коло спілкування.

У любові

Приваблива, дотепна дівчина-Скорпіон і життєрадісний чоловік-Водолій виглядають як ідеальна пара. Період залицянь, який супроводжується романтикою і закоханістю – найкращий час у їх відносинах, коли вони насолоджуються легким, веселим, невимушеним спілкуванням та ще не бачать один одного недоліків.

Але сумісність в любові знаків зодіаку рідко буває високою, оскільки досить швидко починають проявлятися їх відмінності в характері, інтересах і захопленнях. Їх можуть утримати тільки сильні почуття і готовність до взаємних поступок.

У шлюбі

Скорпіон і Водолій мають дуже різні цілі і пріоритети. Дівчині хочеться, щоб чоловік був надійним, відповідальним і вірним, а чоловік не прагне брати на себе зобов’язання, бути єдиним годувальником в сім’ї і відмовлятися від своїх звичок. Він мріє про легенів, дружніх стосунках зі своєю дружиною, тому не хоче приходити додому, щоб слухати докори або вирішувати побутові проблеми.

У цих знаків зодіаку може бути сумісність в любові і шлюбі лише в тому випадку, якщо жінка прийме свого обранця з усіма недоліками і погодиться взяти на себе обов’язки по дому і вихованню дітей.

У ліжку

Інтим – це єдина сфера відносин жінки-Скорпіона і чоловіка-Водолія, в якій вони можуть досягти гармонії. У них не відразу виникає повне взаєморозуміння, і перший раз швидше навіть розчарує емоційну і темпераментну дівчину.

Йому може не вистачати чуттєвості або фантазії, але він не відмовиться від ідей своєю сміливою і розкутою обраниці. Особливо, якщо вона не стане прямо висловлювати претензії і невдоволення. Їй доведеться проявити всю свою чарівливість і навички спокуси, щоб зацікавити чоловіка, навчити його бути більш уважним, ніжним, ласкавим і разом з тим пристрасним.

У роботі та бізнесі

Діловий союз Скорпіона-жінки і Водолія-чоловіки рідко буває плідним. У цій парі серйозна і відповідальна дівчина витрачає сили і час не на вирішення власних завдань, а на контроль свого легковажного напарника. Його, у свою чергу, дратують її критика і причіпки.

Вони можуть домогтися успіху, якщо забудуть про особисті амбіції і направлять енергію на досягнення спільної мети. Цим партнерам варто розподілити обов’язки таким чином, щоб вони працювали паралельно, і їхні інтереси не перетиналися. Наприклад, Водолій може проявити свою чарівність і красномовство на переговорах з бізнес-партнерами, а Скорпіон займеться фінансовими питаннями.

Плюси і мінуси відносин

Взаємні розбіжності і непорозуміння можуть зіпсувати навіть найсильніші почуття, але і однієї любові буде недостатньо, щоб у відносинах Водолія і Скорпіона з’явилася хороша сумісність. Жінка потребує душевної теплоти, емоційної близькості і відданості, а чоловік хоче бути вільним і мати особистий простір.

Її пріоритетами є сім’я, кар’єра і матеріальна стабільність, а його – можливість жити в своє задоволення і займатися тільки тим, що приносить радість. Іншим приводом для сварок може бути нещирість чоловіки – якість, що найбільше дратує дівчину.

Позитивні сторони відносин Негативні сторони відносин
Чоловік-Водолій вміє розрядити напружену атмосферу жартом В гніві Скорпіон буває жорстким, агресивним і уїдливим
Жінка-Скорпіон може успішно поєднувати кар’єру і особисте життя Водолій не стане міняти свої звички заради сім’ї
З віком партнери стають більш спокійними і поступливими Їх спори і конфлікти можуть бути голосними і затяжними
В їх відносинах майже не буває нудьги і одноманітності Обидва знака вважають себе лідерами і з працею визнають свої помилки
Поруч з товариським чоловіком жінка стає більш відкритою Кожен з пари може давати приводи для ревнощів

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Водолія

Скорпіон і Водолій – це союз двох протилежностей: легкої, волелюбної, життєрадісною, довірливої дівчини і владного, скритного, недовірливого, але харизматичного чоловіка. Бувають випадки, коли при такому поєднанні складається міцна, щаслива пара, але найчастіше у знаків зодіаку невисока сумісність.

Емоційного, чуттєвого чоловіка-Скорпіона здається, що дівчина-Водолій відноситься до нього дуже поверхнево, граючись. Через нестачу уваги та почуттів з її боку у нього виникає ревнощі і бажання захистити її від друзів і кар’єри, захоплень, що викликає у жінки протест.

У дружбі

Водолій, що належить до стихії Повітря, є активним і товариським, любить великі галасливі компанії, легко заводить знайомства і часто змінює коло спілкування. Скорпіони, навпаки, ретельно вивчають людину, перш ніж зблизитися з ним, і підпускають до себе тільки перевірених, порядних людей.

Водолій-жінка та Скорпіон-чоловік можуть знайти спільну мову на ґрунті схожих інтересів і навіть стати приятелями, але не більше того. У них не може бути сумісності в дружбі і з причини того, що у темпераментного чоловіка виникають сильні почуття до дівчини-Водолію.

У любові

Чоловіка-Скорпіона приваблює в дівчині-Водолії не тільки її зовнішність, легкість і оптимізм, але також недоступність. Він не знає відмов і поразок, тому не здається, поки не домагається її розташування. Емоційний, темпераментний чоловік вміє красиво залицятися, тому в парі швидко виникають пристрасть і взаємні почуття.

Він заряджається енергією, позитивом, а вона отримує задоволення від романтичних побачень і щедрих подарунків. На цьому етапі сумісність в любові знаків зодіаку Скорпіон і Водолій буває високою, тому що дівчина вміє урізноманітнити відносини, а чоловік виконує всі її забаганки.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі у Водолія-жінки і Скорпіона-чоловіки – одна з найнижчих серед усіх знаків зодіаку. Дівчину стихії Повітря мало цікавлять домашні обов’язки, тому вона не відмовляється від своїх захоплень, справ і кар’єри, щоб займатися побутом. Чоловік розуміє, що його обраниця не є зразковою господинею, тому не вимагає ідеальної чистоти і щоденних вечерь.

Але його дратує, що комунікабельна дружина не прагне як можна частіше проводити час з близькими. В цій парі саме Скорпіону доведеться перебудовуватися під спосіб життя активного Водолія.

У ліжку

Яскрава, активна і насичена інтимне життя – це основна причина, по якій Водолій-дівчина і Скорпіон-чоловік залишаються разом, незважаючи на безліч розбіжностей і суперечок. Пристрасного чоловіка приводить у захват сміливість, розкутість жінки, відсутність у неї комплексів і готовність до будь-яких експериментів.

Її теж влаштовує темпераментний, чуттєвий і ніжний партнер, який намагається не тільки принести задоволення своїй коханій, але і створити для неї романтичну атмосферу. В обох знаків часто виникають сміливі ідеї, тому в їх спальні не буває нудьги й одноманітності.

У роботі та бізнесі

Ця пара може створити успішний діловий союз. Жінка-Водолій має креативне мислення, творчі задатки та амбіції, тому для реалізації своїх задумів вона може вибрати Скорпіона в якості бізнес-партнера. Чоловік, який в звичайному житті буває імпульсивним і непослідовним, у справах дотримується порядку. Він не боїться ризикувати, тому ставить високі цілі і досягає їх, незважаючи на труднощі і невдачі.

Дівчина-Водолій і чоловік-Скорпіон можуть домовлятися і працювати, не заважаючи один одному. Єдиним слабким місцем в союзі двох марнотратних знаків можуть бути фінанси.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Скорпіона і Водолія рідко настає гармонія і взаєморозуміння. Незалежна та примхлива дівчина не змінює свої звички і переконання в догоду власнику-Скорпіону, тому його спроби обмежити її свободу стають самим частим приводом для конфліктів.

Жінка має потребу в спілкуванні, яскравих емоціях і нових враженнях, а чоловікові потрібні душевна близькість, прихильність, можливість довіряти обраниці і не сумніватися в її вірності. Ситуація ускладнюється тим, що ці дві людини є імпульсивними і непередбачуваними.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на сумісність знаків.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Занадто різні погляди на життя, мети, пріоритети та інтереси Взаємний інтерес один до одного і повагу
Неготовність кожного з пари до істотним компромісів Відсутність рутини та нудьги в сімейному житті
Недолік емоційної близькості, холодність Водолія Висока сумісність в інтимній сфері
Небажання жінки займатися побутом Прагнення Скорпіона зберегти відносини за будь-якої ситуації
Надмірна владність і ревнощі чоловіка Вміння дівчини не ображатися на спалахи гніву чоловіка-Скорпіона

Підходять один одному жінка-Водолій і жінка-Скорпіон

Водолій-жінка та Скорпіон-жінка рідко стають близькими подругами, але можуть бути приятельками, які періодично зустрічаються, обговорюють новини, цікаво і насичено проводять вільний час. Скорпіон не вважає Водолія тією людиною, з ким можна поділитися душевними переживаннями, але любить бути з нею в одній компанії.

Дівчина-Скорпіон і дівчина-Водолій мають тягу до азарту і ризику, тому підтримують ідеї один одного. Але в цих знаків нечасто буває хороша сумісність в роботі. Кар’єрист-Скорпіон не боїться труднощів, а Водолій, навпаки, не поспішає завантажувати себе справами.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Водолій як друзі і партнери

Скорпіон-чоловік і Водолій-чоловік викликають взаємний інтерес і бажання спілкуватися. Вони не завжди поділяють точки зору один одного і навіть можуть сперечатися, але захоплено, по-дружньому, без злості і навіть прислухатися до думки опонента.

Але в цих знаків гороскопа немає настільки хорошою сумісністю, щоб чоловік-Скорпіон і чоловік-Водолій могли стати діловими партнерами. Замкнутий, недовірливий Скорпіон вважає за краще працювати поодинці, а товариський, але легковажний і часто безвідповідальний Водолій не стане підлаштовуватися під вимоги суворого напарника.