Який знак зодіаку підходить жінці-Козерогові: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Козеріг. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Козерога-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Козерогові

Козероги володіють непростим характером, тому не так вже й легко з’ясувати, який знак зодіаку підходить Козерогові-жінці на всі 100 відсотків. Ця леді впевнена в собі, принципова і вимоглива до потенційного партнера.

Козеріг-жінка шукає інтелігентного, розумного й освіченого чоловіка з бездоганними манерами. Партнер повинен бути їй під стать. Щоб знайти гідного чоловіка для такої вимогливої і елегантною дамою, необхідно перевірити її сумісність з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Висока сумісність знаків зодіаку в любові — важлива умова для створення міцних, гармонійних і щасливих відносин. Козеріг-жінка не збирається зустрічатися з ким попало: вона розуміє, що їй підходить далеко не кожен чоловік. Навіть у шлюбі дівчина-Козеріг продовжує сканувати свого партнера на предмет дефектів. Для відносин їй варто шукати того, чий знак зодіаку добре уживається з Козерогами.

Знаки зодіаку Сумісність
Овен Середня. Часті сварки, боротьба за лідерство.
Телець Висока. Стабільні і ніжні відносини, довіра.
Близнюки Середня. Різні характери, але наявність взаємного інтересу.
Рак Висока. Взаємна підтримка, схожі сімейні цінності.
Лев Середня. Часті конфлікти, взаємні претензії.
Діва Висока. Стабільні відносини, інтелектуальна сумісність.
Ваги Середня. Вірність і стабільність у відносинах, але різниця в пріоритетах.
Скорпіон Висока. Чуттєві і пристрасні стосунки, довіра.
Стрілець Середня. Різні цінності і образи життя, несхожі пріоритети.
Козеріг Висока. Гармонійні і поважні відносини, стабільність і вірність.
Водолій Середня. Інтелектуальна сумісність і повагу, але відсутність пристрасті.
Риби Висока. Міцні і гармонійні стосунки, довіра і ніжність.

Далеко не кожен чоловік здатний завоювати серце неприступної жінки-Козерога, однак це можливо для представників деяких знаків зодіаку.

Сумісність жінки-Козерога з чоловіками інших знаків

Горда жінка-Козеріг сумісна в основному з представниками земної стихії. Чоловіки земної знака зодіаку чудово розуміють і поділяють її потреби, а також володіють подібним темпераментом. Вони спокійні, розважливі і з розумінням ставляться до кар’єризму жінки-Козерога.

У цієї пані висока сумісність із чоловіком під знаком зодіаку Телець. Вони утворюють красиву і стабільну пару. Між ними завжди глибока духовна зв’язок і взаєморозуміння, тому нерідко жінка-Козеріг і Телець-чоловік вступають у шлюб і з задоволенням виховують дітей.

Пристрасний Скорпіон-чоловік теж здатний скласти гідну партію дамі-Козерогові. Він амбіційний і цілеспрямований, а його загадковість так і манить витончену жінку-Козерога. Чоловіки-Діви і чоловіки-Риби також легко можуть привернути увагу дівчини-Козерога і утримати його на довгий час.

Жінка-Козеріг і чоловік-Овен

Чоловік під знаком зодіаку Овен часто поверхнево ставиться до своїм романтичним захопленням, що абсолютно не підходить жінці-Козерогові, яка націлена на серйозні відносини. Цей чоловік не має наміру довго домагатися серця обраниці. Тому, зіткнувшись з опором гордої жінки, він просто потисне плечима і піде далі.

Навіть якщо між ними і починаються стосунки, то їх затьмарюють постійні сварки, ревнощі, різні пріоритети, несхожі побутові звички, а також відношення до фінансів.

Жінка-Козеріг і чоловік-Телець

Телець — самий відповідний знак зодіаку для жінки-Козерога. Це терплячий, розсудливий і господарський чоловік, який однаково відповідально підходить до створенню відносин і побудови кар’єри. Тому він швидко знаходить спільну мову з амбітною й освіченої дамою-Козерогом.

Вони здатні створити довірчі, міцні і довгі відносини, в яких кожний з партнерів буде відчувати себе максимально комфортно. Тому Телець — ідеальний знак зодіаку для дівчини-Козерога.

Жінка-Козеріг і чоловік-Близнюки

Якщо партнером жінки-Козерога стає чоловік, який за знаком зодіаку Близнюки, їй доводиться непросто. Вона змушена терпіти постійні зміни в настрої свого чоловіка і вічно мінливі пріоритети. Стабільна жінка-Козеріг не розуміє такого ставлення до справ.

Крім того, дівчину-Козерога дратує, що ідеї партнера-Близнюка так і обмежуються порожніми фантазіями. Сувора жінка земної знака зодіаку не терпить поруч із собою базік і не виносить порожніх обіцянок.

Жінка-Козеріг і чоловік-Рак

Якщо дивитися сумісність знаків зодіаку, то стає зрозуміло, чому Козеріг-жінка і Рак-чоловік рідко утворюють щасливу і гармонійну пару. У емоційного Раку і стриманою жінки-Козерога занадто мало спільного.

Перебуваючи у відносинах, вони не розуміють один одного. Чоловік-Рак жадає уваги, ласки і турботи, яких холодна і горда Козеріг-дівчина дати не може. Тому цей союз може швидко зійти нанівець.

Жінка-Козеріг і чоловік-Лев

Лев — не найкращий знак зодіаку для такої сильної жінки, як Козеріг. Між ними неминуче відбувається боротьба за лідерство, переможцем з якої найчастіше виходить самовпевнений Лев-чоловік. Зрозуміло, партнерку такий розклад не влаштовує.

Чоловік-Лев буде незадоволений тим, що його обраниця не зможе відкрито проявляти свою любов і турботу, захоплюватися ним і говорити компліменти. А адже гордого Лева це необхідно.

Жінка-Козеріг і чоловік-Діва

Чоловік-Діва — ідеальна пара для жінки-Козерога, оскільки він володіє такими якостями характеру, як бережливість, розсудливість і прагматичність. Це ті риси, які по достоїнству оцінить дівчина-Козеріг.

Разом вони здатні досягти небувалих вершин. Вони терплячі і приземлені, цінують стабільність, довіру і комфорт у відносинах. Їм чужі бурі емоцій і гучні скандали.

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези

Нерішучий чоловік-Терези чи здатний завоювати принципову і кілька холодну жінку-Козерога. Між ними є висока інтелектуальна сумісність, однак, катастрофічно не вистачає пристрасті і романтики.

Їх відносини зазвичай тривають недовго. Чоловік-Терези любить блищати в суспільстві і заводити нові знайомства, а дівчина-Козеріг у цей час впевнено рухається вперед по кар’єрних сходах. Вони швидко втрачають взаєморозуміння і інтерес один до одного.

Жінка-Козеріг і чоловік-Скорпіон

Можна з упевненістю сказати, що це сумісні знаки зодіаку. Їх відносини наповнені пристрастю та емоціями, але при цьому рівно такими, які здатна витримати раціональна жінка-Козеріг. Вона відчуває сильний інтерес до таємничого і харизматичному чоловіка-Скорпіона.

Обидва цих знака зодіаку відчувають деякі проблеми з довірою, тому їм потрібно час, щоб по-справжньому відкритися один одному. Зате коли це відбувається, вони стають ідеальною парою.

Жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець

Сумісність даних знаків зодіаку низька. І це не дивно, якщо пам’ятати про вибуховий характер Стрільця і спокійному цинізмі жінки-Козерога. Її не приваблює поверховість і легковажність хлопця-Стрільця, тому вона швидко в ньому розчаровується.

Між цими людьми присутній взаємний інтерес, але тривалі і міцні серйозні стосунки навряд чи будуть можливі.

Жінка-Козеріг і Козеріг

Два Козерога складають чудову пару. У них однаковий світогляд, принципи і ставлення до багатьох речей. Вони з повагою ставляться один до одного, підтримують і мотивують.

Жінка-Козеріг і Козеріг більшу частину часу будуть пропадати на роботі. З одного боку, добре, коли партнерів об’єднує спільна пристрасть, але з іншого, оскільки вони можуть відвикнути проявляти один до одного ніжність.

Жінка-Козеріг і чоловік-Водолій

Оригінальний погляд на світ чоловіка-Водолія вабить та інтригує дівчину-Козерога, падкую на все незвідане. Вона із задоволенням веде з Водолієм інтелектуальні бесіди і навіть підтримує його флірт.

Але стосунки їх навряд чи стануть серйозними. Вітряний Водолій не відрізняється педантичністю у фінансових питаннях, що буде дратувати економічну даму земної знака.

Жінка-Козеріг і чоловік-Риби

Це красива пара, заснована на притягання протилежностей. Чуйний, уважний і турботливий чоловік-Риби так трепетно ставиться до суворої жінки-Козерога, що її серце тане. Партнер водяного знака зодіаку здатен навчити її безпечності і тим самим трохи полегшити її напружене життя.

У свою чергу дама-Козеріг контролює фінанси в сім’ї і не дає чоловікові-Рибам витратити гроші на сумнівні ідеї і швидкоплинні бажання.