Жінка-Рак і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Стрілець як пара

Важко уявити, що енергійний, яскравий і постійно розвиваються Стрілець зможе знайти своє щастя зі спокійним і сімейним Раком. Але в реальному житті такі союзи не рідкість, хоча і тривалість відносин не завжди влаштовує обох. Астрологи вважають, що сумісність знаків зодіаку може досягати 60 відсотків – занадто різні світи у Стрільця і Раку.

Найчастіше Рак-жінка і чоловік-Стрілець можуть зійтися з якоїсь випадковості, і якщо вони докладуть трохи зусиль, то є шанс створити щасливі і гармонійні відносини.

Плюси відносин

Якщо все складеться вдало, то жінка-Рак і чоловік-Стрілець будуть доповнювати один одного. Сімейна, тиха і турботлива дама-Рак зможе показати чоловікові-Стрільцеві, що і вдома можна отримувати масу приємних емоцій.

Сумісність невелика, але в парі все одно є безліч позитивних моментів:

 • Стрілець і Рак підтримують один одного у важких ситуаціях;
 • Рак хоч і спокійна жінка, але вміє створювати інтригу у відносинах;
 • позитивний настрій Стрільця гарантує, що Рак стане щасливішим;
 • у відносинах немає сильних обмежень;
 • добродушність Стрільця і поступливість Раку виключає ненависть і агресію в союзі;
 • обидва легко йдуть на примирення;
 • збігаються в поглядах на інтимну сферу життя.

Мінуси відносин

Різні характери і ставлення до життя дають про себе знати. Стрілець-чоловік і жінка-Рак важко уживаються під одним дахом, не можуть змиритися з певними якостями свого партнера, тому і розійтися можуть швидко.

У спілки є й інші мінуси:

 • майбутнє Стрілець бачить як цікаву подорож, а Рак хоче перебувати вдома в затишній обстановці;
 • Стрілець і Рак не сприймають всерйоз свої конфлікти, що призводить до замовчування проблем;
 • Рак образливий, а Стрілець знає його хворі місця і може боляче вколоти словом;
 • Стрільцеві нестерпно дивитися на песимізм Раку;
 • чоловік може зважитися змінити дівчину з-за нудного сексу;
 • виховують дітей по-різному – Рак дуже оберігає, а Стрілець дає надмірну свободу;
 • чоловік-Стрілець часто витрачає гроші необдумано, Рак, навпаки, намагається жити економно;
 • постійні сварки із-за дрібниць призводять до охолодження почуттів;
 • Стрільцеві може набриднути одноманітність у таких відносинах.

Сумісність Раку-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Рідко буває, що жінка-Рак і чоловік-Стрілець опиняються в одній компанії. Вони живуть в різних світах і можуть перетнутися тільки з якоїсь нагоди. Дружби у чоловіка і жінки не може бути в принципі, так як їм елементарно не про що поговорити.

Рак і Стрілець можуть зачепитися за поняття шлюбу та міркувань з приводу виховання дітей, але в підсумку все закінчиться конфліктом і недопонимаем. Сумісність знаків зодіаку занадто мала для дружніх відносин, хлопець і дівчина звернуть увагу один на одного тільки за взаємної симпатії по зовнішності.

Сумісність Стрільця-хлопця і Раку-дівчата в любові

Стрілець наївний і буде зачарований з вигляду простий, добродушною і тихою дамою-Рак. Але з часом вона почне відкриватися і покаже свій ревний, вимогливий і образливий характер. Стрілець-чоловік до такої зміни буде не готовий, так як завжди намагається обирати для себе легкі відносини.

Сумісність знаків зодіаку в любові може бути вище середнього тільки на самому початку, з кожною новою сваркою ці відносини сходять на немає. Стрільцеві складно сприймати песимістичний і недовірливий характер жінки-Раку, а вона не розуміє, чому він готовий кинути все заради друзів і свободи.

Сумісність пари в ліжку

Стрілець – пристрасний і різносторонній чоловік, якому важливі в інтимному житті почуття і бажання. Рак-жінка буває замкнутою, їй потрібно багато часу, щоб розкритися і показати свою чуттєвість в ліжку.

З-за занадто довгого очікування у Стрільця-чоловіки може пропасти бажання до пані, що призводить до розставання. Але якщо він все-таки дочекається, то зможе отримати повноцінне задоволення від такої пристрасної та емоційної партнерки.

Дівчина-Рак і чоловік-Стрілець у шлюбі

Рішення вступити в шлюб Стрілець приймає на хвилі почуттів. Але вже на початку сімейного життя розуміє, що зробив помилку. Рак-жінка впевнена, що з часом все владнається, і вони зможуть далі будувати щасливі відносини.

Він вічно рветься на свободу, намагається навчити її жити цікавіше, але жінка відмовляється від будь-яких авантюр і пригод. Вона, навпаки, закриває Стрільця будинку і пропонує насолодитися самотою один з одним. Крах шлюбу буде для Раку-дівчата і Стрільця-чоловіки далеко не сюрпризом, так як вони розуміють, що занадто різні.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Стрілець

Поява дітей в парі Стрільця і Раку спочатку викликає багато позитивних емоцій. Чоловік-Стрілець буде з інтересом спостерігати за малюком і отримувати нові враження. Рак-жінка – любляча мати, котораю заради своїх дітей готова відмовитися від усього. Вона відкриє дитині всю свою життя. Саме таке ставлення стане ще одним приводом для розбрату в сім’ї.

Стрілець-папа прагне до того, щоб діти були самостійними, тому хоче дати їм більше свободи. А мама-Рак не збирається випускати їх з-під свого крила. Сумісність знаків і так мала, але з дорослішанням дітей стає ще менш непомітною. Стрілець-чоловік і Рак-дівчина можуть прийняти рішення про розлучення, і тоді кожен буде виховувати дітей по-своєму.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Раку-жінки

Яке б розподіл обов’язків в компанії, Рак і Стрілець все одно довго не уживуться разом. Начальник-Стрілець вимагає від підлеглих більше активності, а Рак-жінка не любить зайвих рухів.

Якщо в компанії начальник – Рак, то її улюблена турбота і допомога швидко набридне підлеглому Стрільцеві. Ці знаки зодіаку навіть не подумають про спільний бізнес, і причина не тільки в різних характерах, але і в протилежних інтересах.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Раку

Якщо чоловік знака зодіаку Стрілець зацікавився жінкою-Рак, то добитися її уваги йому буде складно. Точніше, дама буде з задоволенням приймати залицяння і турботу, але вона не поспішає розкрити своє серце і віддатися почуттям.

Тому чоловікові доведеться проявити терпіння, щоб жінка знака зодіаку Рак змогла довіритися такому галантному хлопцеві. Важливо частіше проводити час з нею і демонструвати серйозність своїх намірів.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Навколо Стрільця-чоловік завжди багато жінок, тому Раку буде складно привернути до себе увагу. Стрілець любить активних, веселих і красивих дам, з якими можна легко відправитися на край світу. Рак-жінка не вважається легкою на підйом, але завдяки своїй природній загадковості може зацікавити хлопця-Стрільця. Найголовніше – жінці не можна занадто сильно відсторонюватися і тримати на відстані чоловіка, Він не буде чекати вічно, поки вона вирішить йому довіритися.

Стрілець-чоловік не відчує сумісність з Раком-жінкою, при першій зустрічі. Так, йому може сподобатися її зовнішність, але для створення відносин Раку доведеться стати трохи більш напористою і товариською.

Як дівчина-Рак і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Ініціатором розлучення стане чоловік-Стрілець. Він втомиться від вічних причіпок і ревнощів Раку-жінки, а після відходу відчує свободу і швидко знайде більш просту і легку на підйом даму. У нього ніколи не з’являється бажання все повернути, хоча він може запропонувати дружбу дамі-Раку.

Жінка буде до останнього тримати чоловіка, навіть його зрада не стане перешкодою до її бажання зберегти відносини. Після розставання вона може ще довго нагадувати про себе, намагаючись повернути все на круги своя. Коли Рак зрозуміє, що все безглуздо, то впаде в глибоку депресію, з якої буде виходити тільки завдяки рідним і близьким.

Як парі знайти спільну мову

Щоб відносини наблизилися до гармонійним, Раку і Стрільцеві потрібно сильно один одного любити. Тільки щирі почуття дозволять чоловікові і жінці змінитися заради партнера. Раку-дівчині потрібно зрозуміти, що Стрілець-хлопець – це вічний мандрівник, який не може довго сидіти на місці. Якщо вона не готова бути з ним завжди поруч, тоді варто його відпускати одного, але при цьому довіряти.

Стрільцеві-чоловікові астрологи радять більше уваги приділяти жінці, нехай вона і не схожа на його друзів, але заслуговує ласки, турботи і найголовніше – уваги. Дівчина-Рак і хлопець-Стрілець можуть підвищити свою зодіакальну сумісність взаємними поступками, і тоді є всі шанси отримати легкі відносини.