Камінь для знака зодіаку Козеріг: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Козеріг. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Козерогові щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Козеріг

Кожному знаку зодіаку відповідає свій дорогоцінний камінь, який приносить удачу. Козерогові підходять різні талісмани, їх можна вибрати з дня чи року народження.

Дорогоцінні камені допомагають у різних життєвих сферах: в коханні, кар’єрі, фінансах чи здоров’я. Назви цих каменів у багатьох на слуху, наприклад, місячний камінь аметист.

По даті народження

Знаку зодіаку Козеріг підходять різні камені. Але щоб дізнатися свій ідеальний камінь за гороскопом, слід враховувати, в яку декаду ви були народжені.

 • 22 грудня – 2 січня. Першою декадою Козерогів керує планета Юпітер. Цим сильним і допитливим людям в якості талісманів підійдуть гірський кришталь, яшма, змійовик, нефрит, агат, малахіт, тигрове око і обсидіан.
 • 3 січня – 13 січня. Планета Марс, покровительствують Козерогам другої декади, наділяє їх усіма якостями характеру, які притаманні справжньому лідеру. Їм підходять такі камені, як циркон, александрит, рубін, онікс, яшма, опал, хризопраз і онікс.
 • 14 січня – 20 січня. Сонце управляє третьою декадою Козерогів, яким рекомендується носити рубін, онікс, яшму, турмалін, гранат, тигрове око або опал.

Але можна вибрати амулет і під конкретну дату народження:

22 грудня Малахіт
23 грудня Агат
24 грудня Бірюза
25 грудня Топаз
26 грудня Сердолік
27 грудня Яшма
28 грудня Опал
29 грудня Гірський кришталь
30 грудня Агат
31 грудня Малахіт
1 січня Тигрове око
2 січня Рубін
3 січня Онікс
4 січня Сердолік
5 січня Опал
6 січня Бірюза
7 січня Яшма
8 січня Рубін
9 січня Хризоліт
10 січня Раухтопаз
11 січня Обсидіан
12 січня Гранат
13 січня Геліотроп
14 січня Опал
15 січня Рубін
16 січня Онікс
17 січня Тигровий очей
18 січня Турмалін
19 січня Рубін
20 січня Топаз

По року народження

Камені, які відповідають знаку Козеріг, можна підібрати з урахуванням року народження. Ми підготували для вас таблицю з оберегами за Східним календарем.

Щур Гранат
Бик Тигрове око
Тигр Рубін
Кролик Гірський кришталь
Дракон Опал
Змія Геліотроп
Кінь Обсидіан
Коза Гранат
Мавпа Гранат
Півень Рубін
Собака Сердолік
Свиня Онікс

Враховуючи не тільки свій знак зодіаку, але ще й тварина по року народження, Козеріг зможе знайти для себе максимально дієвий талісман.

Камені-талісмани для Козерога-жінки

Перед тим, як вибрати свій камінь за знаком зодіаку, слід знати, який з них найбільше підходить для жінок-Козерогів.

 • Гранат. Козеріг володіє сильним характером і обов’язково оцінить цей незвичайний камінь. Вибираючи самоцвіт за датою народження, дівчина повинна звернути увагу на гранат. Він допоможе їй знайти свою любов і вступити в щасливий шлюб, а також зберегти існуючі відносини. Гранат оберігає від сухих почуттів і любовних розчарувань.
 • Сапфір. Елегантний сапфір не тільки чудово впишеться в образ жінки-Козерога, але ще й додасть їй впевненості в собі, спокою і сил для прийняття правильного рішення. З сапфіром вона зможе швидко і легко просунутися по кар’єрних сходах, а також реалізувати свій бізнес-проект.
 • Сердолік. Часто жінка-Козеріг приділяє так багато часу роботі, що зовсім не звертає уваги на любовну сферу. Камінь допоможе дамі земної стихії стати м’якше, позбутися комплексів, подарує жіночність і впевненість у власній привабливості.
 • Малахіт. Не секрет, що дівчатам-Козерогам часто заважає впертість і зайва принциповість. Малахіт допоможе згладити гострі кути у відносинах з оточуючими, зробить більш терплячою, уважною і чуйною.
 • Рубін. Успішна і амбітна леді-Козеріг іноді стикається з заздрістю колег. Рубін захистить господиню від негативу оточуючих, зробить її невразливою, запобіжить пристріт, порчу та інші негативні магічні дії. А також цей камінь розкриє внутрішній потенціал жінки-Козерога та дозволить їй у повній мірі проявити себе в діловій сфері.
 • Яшма. Для Козерогів важливо реалізувати себе в кар’єрі і добитися фінансового благополуччя. Як раз в цьому і допомагає яшма, підлаштовуючись під бажання і цілі господині. Камінь надійно охороняє жінку від будь-яких негараздів, недобрих поглядів і пересудів за спиною.

Камені-обереги для Козерога-чоловіки

Щоб вибрати свій камінь за знаком зодіаку, Козерогові-чоловікові рекомендується уважно вивчити його властивості. 6 каменів, які йому підійдуть:

 • Хризопраз. Напівкоштовний камінь незвичайного зеленого відтінку є надійним оберегом для Козерога-чоловіки. Він захищає його від пліток, захищає від ненависті ворогів і заздрісних колег. Хризопраз також надає господареві енергійність, сміливість і рішучість.
 • Обсидіан. Грунтовний і акуратний Козеріг-чоловік іноді буває повільним і з-за цього упускає можливості. Обсидіан робить його більш рішучим і сміливим, позбавляє від депресивних думок і наповнює позитивної енергией. З обсидіаном чоловік зможе багато чого досягти.
 • Альмандин. Оригінальний і елегантний альмандин здатний впоратися з пригніченим настроєм Козерога-чоловіки, відвернути його від похмурих роздумів і вивести з зневіри. Цей камінь ефективний при боротьбі з гнівом і спалахами агресії. Альмандин наповнює життя радісними моментами і позитивними емоціями.
 • Онікс. Хлопцеві-Козерогові вкрай важливо бути лідером, особливо на роботі. Онікс сприяє розвитку комунікабельності, допомагає господареві знаходити спільну мову з будь-якими людьми і заводити вигідні знайомства.
 • Раухтопаз. Один з небагатьох каменів, здатних розвинути в строгому і раціональному Козерозі плідне творче начало. Він посилить інтуїцію чоловіки, зробить його менш егоїстичним і більш уважним до близьким людям.
 • Турмалін. Для вимогливого чоловіка-Козерога турмалін — найкращий оберіг. Цей камінь прекрасно вміє відчувати неприязнь оточуючих і негатив у бік господаря. Він спритно відводить від Козерога будь пристріт, прояви заздрості й агресії.

Камінь-амулет для Козерога-дитини

Знак зодіаку Козеріг часто стикається з заздрістю оточуючих. Тому його камінь повинен надійно захищати власника від пристріту і нечистих помислів. Дитина-Козерог особливо потребує захисту, і з цим завданням здатне впоратися якісний камінь-амулет.

Для новонароджених хорошими талісманами стануть рожевий кварц, бурштин і гірський кришталь, оскільки вони не мають важкої енергетикою і діють м’яко, заспокоюючи дитину і покращуючи його самопочуття.

Більш дорослим дітям підійде малахіт — камінь, що благотворно впливає на здоров’я та емоційний стан. А від навколишнього негативу дитини-Козерога вбереже хризопраз.

Грошові камені для Козерога

Потужним каменем, що впливає на фінансовий добробут Козерогів, є хризоберил. Його особливість у тому, що він здатний не тільки збільшити приплив грошей, але і витягти господаря з убогості.

Як правило, у Козерогів завжди багато планів і бізнес-ідей. Реалізувати їх допоможе родоніт. Цей камінь допомагає приймати вірні рішення, що ведуть до успіху в діловій сфері, і дарує везіння при веденні бізнесу.

Сердолік теж виконує важливу функцію. Він допомагає сформувати правильне оточення, яке буде позитивно впливати на успіх у діловій сфері. Камінь відведе від господаря нечесних партнерів і заздрісних колег, а також допоможе йому отримати корисні знайомства.

Камені на любов

Сердолік притягне в життя Козерога справжню любов, зробить відносини з другою половинкою ніжними і щирими. Однак ці почуття будуть більше схожі на юнацьку закоханість, ніж на глибоку і спокійну прихильність, яка є міцним фундаментом для шлюбу.

Чарівний опал рекомендується носити Козерогам, які вже перебувають у шлюбі. Камінь допоможе зберегти взаємні почуття і налагодить взаєморозуміння в подружній парі. Вільним Козерогам краще не носити опал, оскільки він може скоротити кількість залицяльників.

В особистому житті також буде корисний рубін — камінь любові і пристрасті. Він допоможе стриманим Козерогам більш відкрито проявляти свої почуття, що допоможе завоювати серце вподобаного людини.

Камені, поліпшують здоров’я

У цілому Козероги володіють міцним здоров’ям і гарною витривалістю, але навіть їм не завадить мати при собі цілющі камені-амулети. Сонячний бурштин рятує від нудьги, нормалізує апетит, допомагає жінкам позбутися від зайвої ваги і наповнює енергією.

Козероги часто страждають від перенапруги внаслідок напруженої роботи, тому їм необхідний витончений перли, нормалізує роботу нервової системи. Особливо корисний він для жінок-Козерогів середнього віку.

Якщо людина схильний до серцевих захворювань і має проблеми із зором, то фахівці рекомендують носити прикраси з шпинелем — потужним цілющим каменем.

Камінь на удачу і щастя

Універсальним каменем, який здатний не тільки поправити здоров’я Козерога, але і принести йому щастя або удачу у всіх життєвих сферах, є шпінель. Він сприяє збільшенню доходу, притягує до життя господаря справжню любов і друзів.

не Можна не згадати і такий енергетично потужний камінь, як цитрин. Він підвищує рівень матеріального благополуччя Козерога, в житті людини буде місце для взаємних почуттів і міцних відносин, які приведуть до шлюбу.

Камінь для Козерога від пристріту

Аквамарин охороняє Козерога від будь-яких неприємностей, в тому числі і від нещасних випадків. Його рекомендується носити з собою всюди, особливо на роботу, так як найчастіше недоброзичливці Козерога мешкають серед його колег.

Якщо людина побоюється магічного впливу від ворогів, то корисно буде придбати камінь під назвою апатит. Він спритно відводить від Козерога будь псування, пристріт, привороти і наговори.

Козерогам іноді доводиться стикатися з енергетичними вампірами — людьми, що крадуть життєву силу. Запобігти цю неприємність допоможе турмалін.

Якого кольору краще вибрати камінь

Не секрет, що кожен колір має своє унікальне значення. Щоб правильно вибрати колір каменя за знаком зодіаку Козеріг, необхідно знати його властивості і особливості енергетики.

Найбільше Козерогам рекомендується носити каміння зелених відтінків, оскільки цей колір традиційно асоціюється з грошима і матеріальним достатком. Коричневий і сірий кольори теж підходять Козерогові, так як означають стабільність, надійність і практичний підхід до життя.

Небажані камені для Козерогів

Червоний і білий корал можуть негативно позначитися на здоров’ї Козерога, особливо на його репродуктивній системі. А також Корал може принести цьому знаку зодіаку нещастя в коханні.

Козерогам краще утриматися від прикрас з гессонитом. Цей камінь може повести себе підступно і принести господарю або господині невдачі в діловій сфері.

Як правильно носити каміння Козерогові

Щоб дорогоцінні камені принесли максимум користі, потрібно знати, як правильно їх носити в прикрасах і поєднувати між собою. Рубін потрібно носити виключно в кільці або персні. Бажано на правій руці. Так цей камінь не втратить своїх магічних властивостей.

Що стосується онікса, то його Козерогам краще носити в сережках чи в колечку. Тигрове око розташовують у кулоні. Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння краще чергувати, а не носити постійно одні і ті ж. Якийсь час краще залишати їх у скриньці – так вони очистяться від накопиченої негативної енергії.

Рекомендації для Козерогів – як вибрати свій камінь

Перед вибором свого талісмана Козеріг повинен знати, що не можна брати камінь з чужих рук — купувати його у попереднього власника або в ломбарді. Адже так він буде просочений чужий енергетикою, і не завжди позитивною.

Вибираючи камінь, рекомендується враховувати не тільки знак зодіаку, але й інші нюанси — стать, вік, рік народження. Перед покупкою необхідно перевірити оберіг на відсутність дефектів. Якщо на ньому виявляться тріщини або сколи, він просто не зможе захистити власника.