Сумісність Козерога і Козерога в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Козерога і Козерога. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Козероги і як складуться ділові відносини між Козерогами-чоловіками.

Підходять жінка-Козеріг і Козеріг один одному

Представники цього знака зодіаку мають схожі характеристики, тому дівчина-Козеріг і хлопець-Козеріг підходять один одному і для спілкування, і для романтичних відносин. Обидва найчастіше ведуть себе стримано, замкнуто, не люблять проявляти емоції – ні радість, ні переживання.

У таблиці вказано, які фактори і якості підсилюють і послаблюють сумісність Козерога-жінки і Козерога-чоловіки.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Схожість у поглядах на сім’ю, виховання дітей, побут і фінанси Одноманітність в інтимній сфері, відсутність сильного потягу
Потреба в стабільності і впевненості у завтрашньому дні Недолік романтики, особливо після весілля і народження дитини
Вірність і чесність з боку обох партнерів Егоїзм, вимогливість, прискіпливість і впертість
Можливість вести спільний бізнес без шкоди для відносин Підозрілість, скептицизм і відмова від змін

Сумісність Козерога з Козерогом в дружбі

Представники земної стихії не схильні мати велике коло знайомих, їх другом може стати самодостатній, чесна і порядна людина. Між Козерогом-чоловіком і Козерогом-жінкою можуть скластися дружні відносини, оскільки вони бачать один в одному однодумців. Їх життєві принципи, інтереси і погляди на проведення дозвілля збігаються. Обидва воліють інтелектуальні бесіди в затишній і спокійній обстановці.

Подібність власників даного знаку зодіаку полягає ще й у тому, що вони вміють спілкуватися з протилежною статтю без натяку на романтичні або інтимні стосунки. Можуть дружити сім’ями, оскільки зазвичай вибирають партнерів, які не схильні до ревнощів і підозр. Вони сумісні ще й з причини своєї чуйності. Козеріг не відмовить близькій людині підтримки і допомоги, зможе щиро поспівчувати і дати цінну пораду.

Сумісність Козерогів в любові і відносинах

Козероги відносяться до тим знакам зодіаку, які керуються розумом. Вони не втрачають голову від кохання, не піддаються пристрасті і не заводять швидкоплинних романів. Козеріг-жінка Козеріг-чоловік неквапливо і раціонально підходять до вибору партнера. Поруч з ними може виявитися тільки гідна особистість – серйозний, чесний і самостійна людина, не схильний до легковажних вчинків. Завдяки подібним поглядам у них може бути висока сумісність в любовних відносинах.

Незважаючи на стриманість Козерогів в любові, вони вміють насолоджуватися період залицянь. Чоловік не скупиться на квіти і подарунки, влаштовує запам’ятовуються побачення, до яких дівчина ретельно готується. Вони не поспішають перейти зі стадії флірту і закоханості до сімейного життя. Перші тижні їх спілкування наповнені романтикою, яка, однак, з часом з’являється все рідше. Представники стихії Землі воліють не говорити гучних слів про свої почуття, а доводити їх вчинками: проявляти турботу, морально підтримувати і допомагати діями.

Володарі цього знаку люблять усамітнення та спокійні види дозвілля. Ні одного з них не цікавлять галасливі вечірки, азартні ігри та екстрим. Їм подобається проводити час в компанії один одного і спілкуватися. Їх не гнітить одноманітність, не лякають рутина і нудьга.

Якщо партнери-Козероги приймають рішення бути разом, то вже не розлучаться з-за дрібниць. Їх любовна сумісність може бути ще вище, якщо обидва стануть більш відкритими і будуть говорити про свої почуття.

Сумісність Козерогів в ліжку

Найчастіше представники цього астрологічного знака не відрізняються високим темпераментом і дотримуються традиційних поглядів на інтим. Кожному з них важливо, щоб в парі була емоційний зв’язок, а вже потім збігалися сексуальні уподобання. Близькість у них відбувається лише після того, як обидва добре пізнають один одного і починають довіряти. Тому секс у Козерогів на першому побаченні або в 1-2 тиждень знайомства – це рідкісне виключення.

Сумісність Козерога-чоловіки і Козерога-жінки можна оцінити як середню, оскільки вони влаштовують один одного в ліжку, але не прагнуть до різноманітності в інтимі. Вони не мають сильного інтересу до ігор та експериментів. Ці партнери або подружжя воліють близькість в комфортній домашній обстановці. Незважаючи на те, що їх інтимне життя складно назвати насиченим, ніхто з них не стане заводити роман на стороні.

Сумісність Козерогів для сім’ї та шлюбу

Пара, де вона і він Козероги, є непоганим поєднанням для створення сім’ї. Обидва серйозно відносяться до шлюбу і в деяких випадках навіть не живуть на одній території, поки офіційно не оформлять відносини. Для них характерні такі якості, як відповідальність, надійність, емоційна стабільність і працьовитість. Їх погляди на ведення побуту, матеріальні питання і виховання дітей збігаються, тому можна говорити про високу сумісності представників цього знаку зодіаку в коханні та шлюбі.

Козероги акуратні, прискіпливими до дрібниць, люблять чистоту і порядок, тому у них рідко виникають взаємні претензії в побуті. Вони дотримуються традиційних поглядів про розподіл ролей, коли чоловік вирішує фінансові питання, а жінка займається домом і дітьми. Жінка-Козеріг вміє поєднувати роботу і домашні обов’язки, тому у її чоловіка немає причин для невдоволення. Козеріг-чоловік, у свою чергу, повністю забезпечує сім’ю і має такий рівень доходів, щоб близьким не доводилося себе обмежувати.

У Козерогів не буває протиріч на тему фінансів. Вони не люблять витрачати гроші даремно, а великі покупки, наприклад, придбання нерухомості або відпустку, погодять і планують заздалегідь. В їх родині немає причин для гучних скандалів або затяжних конфліктів. Вони вирішують всі розбіжності шляхом конструктивних переговорів, не дають приводів для ревнощів або сварок, оскільки прагнуть до стабільності і комфорту. Порушити їх ідилію може лише упертість, замкнутість і консерватизм, до яких схильні обидва.

Сумісність Козерогів в роботі та бізнесі

При поєднанні знаків Козерога, що належать чоловікові і жінці, успіх їх спільної справи гарантований. Два цілеспрямованих, наполегливих і прагматичних людини можуть вирішити будь-яку задачу, якщо працюють у тандемі. Обидва мають високі амбіції і можуть змагатися один з одним, наприклад, якщо претендують на керівну посаду. Але якщо розуміють, що співпраця принесе їм набагато більшу користь, ніж конкуренція, то об’єднують зусилля.

Сумісність представників цього знака гороскопа в бізнесі можна назвати ідеальною, якщо чоловік визнає жінку рівноправним партнером. Вони раціонально розподілять обов’язки та зони відповідальності, наприклад, один бере на себе управління командою, а інший представляє інтереси компанії, спілкується з інвесторами та спонсорами. Обом важливо контролювати фінанси, але оскільки Козероги не схильні до ризику і необдуманих рішень, то суттєвих суперечок на тему грошей між ними не виникне.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Козеріг

Чоловік-Козеріг вибере собі в якості супутниці життя ту жінку, яка відповідає його високим вимогам. Йому потрібна дівчина, здатна поєднувати роль вірної дружини, турботливої мами і зразкової господині. Підкорити серце цього розумного, вимогливого і консервативного людини непросто, але зусилля виправдаються, тому що більш надійного і відданого чоловіка складно уявити.

Дамо 4 рекомендації, як сподобатися чоловікові, якщо він за знаком зодіаку Козеріг:

 • Показати серйозність своїх намірів. Він не буде заводити швидкоплинний роман з легковажною особою, але зацікавиться дівчиною, яка шанує сімейні цінності і готова до материнства.
 • Продемонструвати своє вміння вести побут. Наприклад, можна влаштувати романтичну вечерю у затишній домашній обстановці.
 • Бути спокійною, стриманою і незворушною. Козеріг не виносить сліз, драматичних сцен і бурхливого з’ясування стосунків. Він розуміє лише факти і конкретику.
 • Говорити йому компліменти, просити про чоловічий допомоги і не забувати про подяки.

Як завоювати жінку під знаком Козерога

Представниця цього знаку зодіаку хоче бачити поруч надійного, чесного і успішної людини. Вона оцінює чоловіка не за словами, а за вчинками. Її не зацікавить завзятий мрійник або донжуан, тому що ця дівчина, хоч і виглядає незалежної, в душі щиро мріє про велику та щасливу родину.

Поділимося порадами, як побудувати відносини Козерогові-чоловікові з Козерогом-жінкою:

 • Не давати неправдивих обіцянок, а доводити свої почуття реальними діями. Можна запропонувати їй свою чоловічу допомогу, наприклад, з будинку або ремонту автомобіля.
 • Доглядати, дарувати квіти і подарунки, але в рамках розумного. Букет з сотні троянд або прикраса з діамантом в перший місяць відносин, швидше, відлякає її, а не обрадує.
 • Розповісти про свої досягнення. Їй важливо, щоб обранець міцно стояв на ногах і не мав фінансових, житлових або кар’єрних проблем.
 • Поважати її особисті межі. Вона не стане спілкуватися, якщо відчує, що шанувальник веде себе деспотично, нестримано і грубо.

Як двом Козерогам зберегти відносини

В сім’ї двох Козерогів немає серйозних приводів для конфліктів, але їхні стосунки не завжди відрізняються емоційною близькістю і теплотою.

7 способів, як домогтися повного взаєморозуміння:

 • Влаштовувати романтичні побачення навіть через роки спільного життя.
 • Дозволити собі приємний відпочинок у вихідні, а не навантажувати себе і близьких домашніми обов’язками.
 • Проявляти ініціативу в сексі і вносити різноманітність у інтимні відносини.
 • Частіше відгукуватися на прохання один одного, виявляти ласку, ніжність і турботу.
 • Придумати власні сімейні традиції та свята.
 • Не ображатися на чоловіка, якщо він не намагається втішити у важкий момент. Чоловікам цього знака складно виражати емоції, тому краще попросити його про конкретну допомогу, а не про моральну підтримку.
 • Дозволити дружині займатися не тільки побутом і дітьми, але і розвивати кар’єру, дати можливість самореалізуватися.

Яка сумісність у чоловіків-Козерогів в дружбі і бізнесі

Наскільки сумісні представники цього знака зодіаку – в чому залежить від зовнішніх обставин. Чоловіки можуть бути вірними друзями та надійними партнерами один для одного. Обидва дорожать дружніми стосунками, тому що не так багато людей здатні стати для них по-справжньому близькими.

З вимогливим і уїдливим чоловіком-Козерогом зможе ужитися далеко не кожен, про що він прекрасно знає. Але Козеріг і Козеріг можуть бути і непримиренними суперниками, якщо прагнуть однієї мети. При цьому можуть ставитися з повагою один до одного, оскільки розуміють, що їх конкурентом може бути тільки така ж сильна і успішна особистість.

Сумісність двох жінок-Козерогів у дружбі та праці

Оскільки у власників цього знака зодіаку може бути хороша сумісність у будь-яких стосунках, то дівчата-Козероги швидко знаходять спільну мову. Вони отримують задоволення від спілкування один з одним. У них не виникає образ, спорів або конфліктів, наприклад, суперництво за увагу одного чоловіка.

Між двома жінками-Козерогами не буде ворожнечі і в тому випадку, якщо вони зустрінуться в одному колективі. Обидві націлені на кар’єрне зростання, тому у них не залишається часу і немає бажання шкодити один одному, влаштовувати інтриги і поширювати плітки.