Сумісність Водолія і Тельця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Водолій і Телець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Тельцем і дівчиною-Водолієм і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Тілець і Водолій

Сумісність Тільця з Водолієм в першу чергу потрібно розглядати з боку стихій. Водолій – це представник Повітря, а Телець – Землі. Характеристика знаків зодіаку показує, що міцні відносини між ними можливі, причому частка благополучного результату набагато вище, ніж в інших спілках. Знак зодіаку Телець володіє твердим характером, впевненістю, але і Водолій не поступається за своїм природним якостям.

Щоб зрозуміти суть цього союзу, пропонуємо порівняти якості кожного знака зодіаку:

Водолій Телець
Добре розвинена інтуїція Сильний і цілеспрямований
Працьовитий, цілеспрямований Спокійний, поміркований
Ненавидить брехню Терплячий
Щиро любить і піклується Добродушний
Добрий, ласкавий Економний
Оригінальний склад розуму Дотримується консервативних поглядів на життя
Вимогливий Ставиться з розумінням до бажанням і вимогам партнера

Незважаючи на масу позитивних якостей обидва знака зодіаку мають свою думку з будь-якого питання і не готові міняти погляди на життя. Астрологи стверджують, що навряд чи в парі завжди буде тиша і повне взаєморозуміння, але саме розбіжності стануть випробуванням для перевірки щирих почуттів Водолія і Тільця.

Сумісність Тільця-жінки і Водолія-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Телець середня. Не можна з точністю сказати, що ці два різних за темпераментом людини відразу знайдуть спільну мову. При першій зустрічі кожен побачить перед собою впевненого і високоінтелектуальної людини, до якого потрібен особливий підхід.

На тлі цього з’явиться і інтерес, де Водолій-чоловік зможе зробити перший крок до Тельцю-жінці. У той же час Телець зрозуміє, що Водолій – це не той тип чоловіків, яким можна присвятити своє життя. Вони будуть довго спілкуватися, пізнавати один одного, що в результаті може привести до більш серйозних відносин.

У дружбі

В дружбі Тельцю-жінці і Водолію-чоловікові потрібно відразу визначити ролі. Справа в тому, що Телець дотримується традиційного погляду на життя, а Водолій – найчастіше новатор.

Якщо вони зможуть знайти спільні теми, незважаючи на відмінності у світогляді, то сумісність знаків зодіаку Телець і Водолій вийде на новий рівень. На практиці цей дружній союз рідко тримається тривалий час.

У любові

Жінка-Телець – досить скритна особа, вона не буде розповідати про свої почуття кожному зустрічному. Водолій-чоловік, особливо в молодому віці, відноситься до любові, немов до гри, що сильно суперечить світовідчуттю Тільця.

В любові у цих знаків зодіаку часто виникають конфлікти на тлі різниці в життєвих принципах, але це не зменшує сумісність Водолія і Тельця. При правильному підході чоловік і жінка можуть зберегти союз і зробити відносини більш щасливими.

У шлюбі

Тілець і Водолій вступлять в шлюб тільки при повній довірі один до одного і взаємної любові. Телець хоче більше спокою, тихих затишних вечорів наодинці, а Водолій в такій атмосфері починає втрачати себе. Водолій рідко змінює, але при цьому він бажає постійно розвивати свої навички, вчитись і самовдосконалюватись, і посиденьки вдома не входять в його плани.

Проблема у відносинах стоїть гостро, тому сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі нижче середнього. Якщо вони одружаться, то доведеться докласти багато зусиль, щоб шлюб не розпався в найближчі роки.

У ліжку

В інтимному плані у Тельця і Водолія можуть бути непорозуміння. Телець – досить темпераментна жінка, яка важлива емоційна частина в сексі. Водолій найчастіше відноситься до сексу, як до обов’язку, і не стане проявляти ініціативу. Йому потрібен певний настрій і відповідна обстановка, що розташовує до розслаблення і отримання задоволення.

Якщо ж Водолій-чоловік буде готовий до нового і зможе перебороти себе, то в ліжку з Тельцем-дівчиною він буде почувати себе комфортно.

У роботі та бізнесі

В роботі у Тельця і Водолія набагато більше шансів спілкуватися мирно і без претензій. Впевнена в собі жінка-Телець візьме на себе монотонні обов’язки і займеться фінансовими питаннями, а Водолій-чоловік в цей час буде продовжувати займатися улюбленою справою – генерувати ідеї.

Якщо Тельця задовольнить такий розклад, а Водолій буде цінувати працьовитість жінки, то в бізнесі вони досягнуть потрібного результату.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Водолія і Тельця не найвища, але астрологи упевнені, що шанс на міцний союз у них є. Ми виділили плюси та мінуси цього союзу:

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
В союзі завжди присутня турбота і ласка Різні цінності в житті
Між партнерами справжні почуття Не готові йти на компроміси тільки через почуття
Обидва легко справляються з домашніми обов’язками Суперечки по дрібницях
Вірність, щирість Невідповідні характери
Допомагають один одному у всьому Не прислухаються до думки партнера

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Водолія

При такому поєднанні прогнози астрологів для Тельця і Водолія дуже сприятливі. У парі може виникнути сильна закоханість, яка здатна перейти у більш глибокі почуття і серйозні відносини. Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Водолія висока завдяки твердості сильного представника Землі і легкої натурі стихії Повітря.

Тілець і Водолій повинні постійно прислухатися один до одного і не ігнорувати питання партнера, інакше союз рано чи пізно розпадеться навіть при сильних почуттях.

У дружбі

Водолій і Близнюки схожі в тому, що на перше місця в дружбі ставлять стабільність і надійність. Без цих складових спілкування між ними практично неможливо.

Якщо Телець відповідає за свої слова, то у Водолія в цьому плані можуть виникнути труднощі. Але так як Водолій – це дівчина, то незалежний Телець може ставитися до неї поблажливо. Йому подобається, що така відкрита, яскрава і цікава особистість знаходиться поруч з ним. Сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку набагато вище, ніж по інших фронтах.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Телець і Водолій в любові менше середнього. Астрологи упевнені, що Телець точно зацікавиться непередбачуваною і креативною особистістю дівчата-Водолія. Але чи вистачить у нього терпіння на такий непостійний характер? При цьому жінка-Водолій здивується консервативності і строгості Тільця.

Ймовірність, що чоловік і жінка почнуть зустрічатися, досить висока, але серйозні і гармонійні відносини між ними не завжди можливі.

У шлюбі

навіть Через 10 років спільного проживання, Телець-чоловік і Водолій-жінка можуть тримати один одного на відстані, щоб не спровокувати великий конфлікт. Низька сумісність в любові і шлюбі говорить про те, що приховані образи, безмовні претензії та відсутність минулих почуттів нерідко призводять до розлучення. Хоча з боку може здатися, що їх шлюб ідеальний.

насправді чоловік і жінка живуть разом, скоріше, за звичкою, ніж з великої любові. Безперечно, Телець і Водолій можуть знайти один одного стабільного і впевненого партнера, але цього недостатньо для щастя.

У ліжку

Телець дотримується класичних уявлень про інтим, а Водолій любить експерименти. Спочатку жінка-Водолій побачить перед собою владного чоловіка, який готовий показати себе у всій красі, але з часом їй може стати нудно.

Будь-які пропозиції щодо інтимного життя чоловік-Телець відкидає, що змушує Водолія мовчати і терпіти. Таке положення справ жінку-Водолія не влаштовує, тому в якийсь момент вона може зважитися на зраду.

У роботі та бізнесі

Коли мова заходить про роботі та бізнесі, то сумісність Водолія-жінки і Тельця-чоловіки помітно зростає. На перший план виходить працьовитість двох знаків зодіаку.

Натхнення Водолія і цілеспрямованість Тільця гарантують, що партнерський союз буде прибутковим і продуктивним. У бізнесі Тілець і Водолій готові відмовитися від своїх претензій, навіть закривають очі на явні недоліки один одного.

Плюси і мінуси відносин

Сама висока сумісність знаків зодіаку Телець і Водолій – в дружбі, тобто ці два знака готові йти на компроміси. У відносинах у них все складніше, хоча щасливі пари зустрічаються. У таблиці ми зібрані плюси і мінуси союзу Водолія-жінки і Тельця-чоловіки.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Працьовитість обох гарантує матеріальний достаток Не завжди готові йти на компроміси
Вміють домовлятися щодо серйозних питань Консервативний Телець суперечить світовідчуттю Водолія-новатора
Взаємна турбота, ласка і допомога в побуті Водолій здатний змінювати і робити боляче Тельцю
Цікаве проведення часу і спільний відпустку Складність в спілкуванні при першій зустрічі
Схожі погляди на виховання дітей Віддаленість від почуттів партнера
Можуть бути щасливі, якщо щиро люблять один одного Нехтування бажаннями і цілями другої половинки

Підходять один одному жінка-Водолій і жінка-Телець

Легкий на підйом Водолій сприймає Тільця занадто суворим і відірваним від реального життя. Саме тому сумісність знаків зодіаку може бути низькою в дружбі і бізнесі. Швидше за все, союз можливий тільки в тому випадку, якщо Водолій буде відчувати залежність від Тельця, і то не факт, що з цим він буде миритися все життя. Рано чи пізно невдоволення захочеться висловити, що призведе до розриву відносин. Якщо у Тельця і Водолія немає тем для розмов або загальної справи, мрії або цілей, то спілкування припиниться сама собою.

Водолій-жінка і Телець-жінка – це рідкісне поєднання. У цих жінок спілкування може не заладиться з першої хвилини. Телець буде дивитися на Водолія як на легковажну дівчину, яка не дотримується правил життя. Водолій, в свою чергу, побачить непідробну строгість начебто милою, але занадто сильною дівчині.

Якщо дружба виникає, то дівчина-Телець і дівчина-Водолій ніколи не сваритимуться за хлопців. У них настільки різні погляди на чоловіків, що навіть і натяку немає на зраду з боку подруги.

Чоловік-Телець і чоловік-Водолій як друзі і партнери

Астрологи вважають сумісність цих знаків зодіаку в дружбі і бізнесі вище середнього. Обидва помічають один одного позитивні якості: працьовитість, інтелект, розвинену інтуїцію і підприємницьку жилку. Занадто розслаблений темп життя Водолія іноді дратує консервативного Тільця, але все окупається тим, що Водолій завжди виконує поставлені завдання.

Проблема у відносинах між чоловіком-Тельцем і чоловіком-Водолієм може виникнути, якщо останній почне при всіх критикувати Тільця. Представник Землі готовий обговорювати свої недоліки, причому може змінитися в кращу сторону, але ніколи не пробачить Йому, що той виносить їх особисті проблеми на загальний огляд.

В партнерському союзі чоловік-Телець і чоловік-Водолій ведуть себе більш стримано. Водолій намагається бути приземленим і поважає консервативні погляди Тільця. У бізнесі вони будуть разом обговорювати оригінальні ідеї, Телець зможе переконатися в інтуїції і геніальності Водолія, а чоловік-Водолій зрозуміє, що немає нічого поганого в тому, щоб тверезо і обережно дивитися на те, що відбувається навколо.