Жінка-Телець і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Терези як пара

Союз практичною жінки-Тельця і винахідливого чоловіка-Терези майже завжди складається вдало. Сумісність цих різних знаків зодіаку становить приблизно 80 відсотків. Вони різняться в поглядах на навколишній світ, сім’ю і гроші, зате можуть багато чого повчитися один в одного.

Ваги-хлопець поруч з дівчиною-Тельцем стає більш господарським і економним. А обачлива жінка починає розкривати в собі різні таланти. Любов змінює їх світогляд і допомагає в кар’єрному зростанні. Але разом з прекрасними моментами в пари бувають серйозні конфлікти: він не може змиритися з її меркантильністю, а вона з його легковажністю і влюбливістю.

Плюси відносин

Сумісність цієї пари тримається на любові до затишку і спокою обох закоханих. Вони націлені на створення сім’ї і народження дітей. У мудрої жінки-Тельця завжди є чим здивувати душевного чоловіка-Терези.

До сильних сторін відносин часто відносять:

 • не конкурують за лідерство;
 • розуміють бажання один одного;
 • гармонія в інтимі;
 • доповнюють один одного в побуті;
 • Ваги цінують самодостатність Тільця;
 • дівчині подобається винахідливість і романтичність хлопця;
 • кожен поважає цінності другої половинки.

Мінуси відносин

Нерішучість Ваг-чоловіки і упертість жінки-Тельця часто стають причинами сварок. Іноді їм складно знайти спільну мову, Телець хоче жити в розкоші, а Ваги цього надати не в силах.

Іншими каменями спотикання в парі стають:

 • схильність чоловіка загравати з іншими жінками;
 • сильна ревнощі Тільця;
 • різний погляд на дозвілля;
 • може дратувати дівчину балакучість хлопця;
 • Ваги швидко втомлюються від одноманітної життя Тільця;
 • в парі немає душевної близькості і мало відвертих розмов.

Сумісність Тільця-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Між господарською жінкою-Тельцем і дипломатичним чоловіком-Терезами рідко зав’язуються дружні відносини. Він завжди вислухає і підбадьорить подругу. А вона допоможе йому домогтися свого і проявити рішучість.

Ваги можуть довірити приятельці свої секрети, оскільки Телець вміє надійно їх зберігати. Хлопцеві подобається, що дівчина не дуже балакуча і не схильна плести інтриги.

Сумісність Ваг-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Історія цієї пари сповнена сильних почуттів і романтики. Хороша сумісність знаків зодіаку в любові означає, що їх відносини будуть швидко розвиватися. Винахідливий хлопець радує дівчину незвичайними подарунками, а дівчина покаже свою турботу, балуючи улюбленого смачними пирогами.

Зіпсувати ідилію можуть два моменту. Перший – це впертість, яке стане дратувати навіть цього терплячого партнера. А другий – схильність до флірту у Терезів, яким мало однієї коханої.

Сумісність пари в ліжку

Постільна сумісність у представників цих знаків зодіаку максимально висока. Розкута дівчина-Телець є невтомною коханкою, готової на експерименти і втілення фантазій коханого. А цих фантазій у мрійливого хлопця-Ваг предостатньо. Він ласкавий зі своєю коханою і намагається, щоб вона теж отримала насолоду від близькості.

Вони залишаються привабливі і бажані один для одного навіть через довгі роки стосунків. Однак, жінка-Телець своєї зайвої підозрілістю може підштовхнути чоловіка-Терезів на зраду.

Дівчина-Телець і чоловік-Терези в шлюбі

Прагматична дівчина-Телець – і тактовний чоловік-Терези часто доходять до Загсу. Вона господарча дружина, яка буде не тільки підтримувати будинок в порядок, але і стежити за собою. Дружина зможе повернути витає в хмарах чоловіка в реальність. Він стане більш рішучим і сміливим, поруч з цією жінкою його кар’єра піде в гору. Чоловік-Терези буде більше заробляти, доб’ється успіху і зможе утримувати сім’ю.

Ваги часто мають патріархальні погляди і вважають, що дружині необов’язково працювати. Однак працьовита дружина-Телець навряд чи захоче відмовитися від улюбленої справи. На цьому грунті між чоловіком і дружиною можливі конфлікти.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Терези

Ваги-чоловік і Телець-жінка мають високу сумісність, тому виховання дається їм легко. Вимоглива мама постарається, щоб діти добре вчилися, вона водить їх на розвиваючі гуртки і займається з ними вдома. М’який батько часто балує дочку і сина, купує багато іграшок і солодощів.

Такий виховний контраст допоможе дітям вирости талановитими, і при цьому вони будуть відчувати підтримку і любов батьків. Коли діти виростають, то з теплотою і повагою ставляться до батьків. Вони можуть приходити за порадами до матері і розповідати про наболіле батькові.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Тельця-жінки

Ваги-чоловік і Телець-жінка швидко знаходять спільну мову на роботі. Спритний хлопець сповнений креативних ідей, які він зможе реалізувати з допомогою цілеспрямованої колеги. Тельцю в цьому тандемі доведеться взяти на себе відповідальність за спільні справи.

Тактовний керівник-Ваги буде чекати від підлеглої активності і творчого підходу у вирішенні питань, до чого вона не готова. Однак, побачивши працьовитість і практичність співробітниці, чоловік допоможе її з просуванням у кар’єрі.

Начальницю-Тельця цікавить тільки прибуток, тому вона не помічає старань і ідей Ваг. У цьому випадку чоловік відчуває себе недооціненим і може звільнитися з компанії.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Тельця

Зачарувати жінку знака зодіаку Телець чоловікові допоможе мудрість. Для початку доведеться довести, що він є перспективним нареченим для цієї впертої особи: може добре заробляти і забезпечувати сім’ю. Важливо показати серйозність своїх намірів і не поспішати пропонувати співжиття. Ця жінка не погодиться бути безкоштовною домробітницею, їй хочеться, щоб хлопець взяв на себе максимум обов’язків.

Завоювати серце коханої чоловік знака зодіаку Терези зможе з допомогою корисних подарунків і красивих букетів. Вона оцінить капсульну кавоварку, унікальний стайлер для волосся або комплект посуду, загалом, все те, чим вона буде користуватися на щоденній основі.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Вітряний Ваги-чоловік має високу сумісність з серйозною жінкою-Тельцем. Підібрати ключик до серця коханого не складе праці. Для цього потрібно менше пручатися і ревнувати чоловіка, ретельно стежити за зовнішністю і демонструвати свою освіченість. Важливо проявити себе в якості розумної і душевної співрозмовниці, однодумниці і ненудним особи.

Закохати чоловіка-Терези допоможе відкритість і легкість на підйом. Жінці потрібно показати свою відданість і спокійний норов. Чоловік оцінить дівчину, яка не плете інтриги, оптимістично налаштована і не боїться труднощів.

Як дівчина-Телець і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Іноді відносини хлопця-Ваг і дівчата-Тільця можуть закінчитися. Причинами стають непоступливість дівчата і частий флірт на стороні біля Ваг. Вона може влаштувати скандал і різко припинити спілкування. Жінка не стане витрачати свій дорогоцінний час на зрадника, тому піде далі по життю. Ваги-чоловік буде засмучений розлукою, він важко переживе розрив, але не покаже своїх почуттів оточуючих.

Хлопець може спробувати повернути кохану, але вперта леді, швидше за все, не погодиться. Навіть якщо вони вирішать зійтися, відносини не будуть такими ж відвертими, як раніше.

Як парі знайти спільну мову

Щоб дівчині-Тельцю і хлопцеві-Терезам бути разом, хорошою сумісності недостатньо. Їм потрібно серйозно попрацювати над відносинами. Їй стати мудрішими і не вимагати від нареченого золотих гір. М’якість і турбота жінки може надихнути хлопця на успіхи в роботі. Тільки в цьому випадку він стане фінансово стабільним і зможе надати улюбленої все, що вона побажає.

Терезам потрібно серйозніше ставитися до відносин з Тельцем. Не варто багато часу приділяти іншим дівчатам, інакше відносини швидко зіпсуються.