Телець: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Телець, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні квітня і травня. Ми розповімо цікаві факти про Тільцях, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Телець і дати народження

Телець (латиною пишеться як Taurus) – це другий за рахунком знак гороскопу, який символізує працьовитість, завзятість і витривалість. Телець – це фіксований земний знак. Вони надзвичайно терпимі і багато що можуть винести. Ключова фраза знака – “я маю”, Тельці сильно прив’язані до матеріальних благ і задоволень. Його символ позначається як коло з хвилястою лінією зверху, яка нагадує роги, тобто він виглядає як голова бика.

Період Тільця починається 21 квітня і закінчується 21 травня. В астрології прийнято ділити місяць на три декади, тому характер людини залежить не тільки від знаку, але і від дати народження. Так, на квітневих Тельців впливає Меркурій і робить їх дотепними, прагматичними. Люди, які народилися в перших числах травня, потрапляють під вплив Місяця, тому їх можна назвати емоційними та обережними. Потім активним стає Сатурн, який відповідає за такі якості, як замкнутість і скептичність. Далі ми дамо ще більше інформації про цей зодіакальному знаку.

Люди по знаку зодіаку Телець – які вони?

Тельці – це розсудливі, врівноважені і оптимістичні люди. Вони володіють неймовірною завзятістю, терпінням, силою волі, тому виглядають спокійними і самовпевненими навіть у стресі. Для них характерні такі якості, як прагматичність, далекоглядність і розважливість. Це означає, що вони не люблять поспішних рішень і ситуацій, коли їм потрібно швидко діяти. Їм складно підлаштовуватися під нові умови, у них проявляється консерватизм і критичність суджень.

Негативними рисами характеру Тельців є впертість, скупість і ревнощі. Вони можуть здаватися запальними, але лише з тієї причини, що довго терплять, стримують свій гнів і злість. Вплинути на точку зору Тільця практично неможливо. Йому важливо залишатися при своїй думці, відчувати себе правим, з-за чого він насилу визнає свої помилки і не йде на компроміс. Представник цього знаку любить жити в комфорті і більшу частину часу проводить вдома.

Телець вміє робити краще за інших?

Представник цього знака має здатність привертати до себе гроші і грамотно ними розпоряджатися. Він вміє не тільки заробляти, але і витрачати з розумом, вести сімейний бюджет так, щоб жити в достатку.

Практичний і розважливий Телець може здаватися жадібним, але насправді він намагається бути раціональним і уникає непотрібних витрат. Він уважно вивчає не тільки вартість, але і якість товару. Тому хоч і не стежить за модою, але завжди виглядає солідно.

Телець завжди має фінансову “подушку безпеки”, а також розуміє, що кошти повинні працювати, а не просто лежати на рахунках. Тому він активно цікавиться різними способами пасивного заробітку і навіть інвестує, але робить це обережно, оцінивши всі ризики.

Опис жінки-Тельця

Опис дівчата зі знаком зодіаку Телець можна почати з таких якостей, як спокій, жіночність, спокій і впевненість у собі. Терпляча, вихована і доброзичлива жінка приємна в спілкуванні. Вона вміє стримуватися і не показувати негативні емоції, дорожить своєю репутацією, тому цурається пліток, сварок, скандалів і не вступає в суперечки. Її не цікавлять чужі справи, таємниці і конфлікти.

Вона являє собою той тип жінок, яких називають добрими господинями. Працьовита і акуратна дівчина-Телець любить займатися домашніми справами, вміє створювати комфорт і затишок, смачно готувати, вести сімейний бюджет. Їй подобається приймати гостей і пригощати їх своїми фірмовими стравами. Вона не конкурує з чоловіком, а беззастережно визнає його верховенство в сім’ї. Але разом з тим здатна відстояти свої інтереси і досягти бажаного.

Поряд з представницею цього знака може бути тільки надійний, відповідальний, успішний і заможний чоловік. Вона не стане витрачати час на нероб або мрійників, які не можуть утримувати сім’ю. Але заради гідного обранця буде старатися – дарувати їй тепло, ніжність, любов, турботу, робити все, щоб їхній шлюб був стабільним і гармонійним. Їй хочеться бути привабливою і спокусливою для партнера, тому вона не шкодує часу і засобів для догляду за собою.

Опис чоловіка-Тельця

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Тельцям, то в першу чергу варто відзначити такі якості, як наполегливість, раціональність і практичність. Представник цього знаку не боїться труднощів, тому ставить амбітні цілі і досягає їх всупереч будь-яким перешкодам. Він цінує стабільність і безпеку, уникає ризикованих дій, із-за чого може складатися враження, що пливе за течією. Але така поведінка є ознакою обережності, а не лінь.

Людина, народжена під знаком Тельця – це сильна, харизматична і самовпевнена особистість. Багато жінок вважають її еталоном мужності, оскільки він вміє красиво залицятися, робить щедрі подарунки, домагається прихильності дівчини не словами, а чоловічими вчинками. Серйозний і грунтовний чоловік-Телець прагне до тривалих відносин, тому не заводить швидкоплинних романів. Незважаючи на привабливу зовнішність, його не можна назвати ловеласом.

У професійному середовищі може поводитися жорстко і безкомпромісно, але в оточенні близьких перетворюється на доброго, ніжного, турботливого і навіть сентиментального чоловіка і батька. Йому подобається проводити час з сім’єю в комфортній домашній обстановці. Він цінує затишок і порядок, тому вибирає в дружини м’яку, спокійну і господарську дівчину. Йому важливо, щоб його авторитет беззастережно визнавали, тому він не зможе створити пару з зарозумілою і самозакоханою жінкою.

Висхідний знак – Тілець

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Тільце показує спокійного людини – така людина сильний, стабільний, і його не можна підганяти. Висхідні Тельці обережні, неквапливі, вони здатні точно оцінювати людську сутність, що робить їх знавцями характерів. Телець на куспиде першого Будинку – надійний і відданий друг.

Висхідного Тельцю близькі стабільні професії, де можна застосовувати математику, логіку, здоровий глузд. Вони будуть успішними юристами, лікарями, банкірами, ювелірами і іншими майстрами копіткої ручної роботи.

Характер у дітей-Тельців

Маленький Тілець – це спокійний, розважливий, задумливий малюк, який з малих років виявляє дві основні риси характеру: самостійність і впертість. Дитина-Телець не любить бігати і кричати, як інші діти, а воліє тихі ігри на самоті, наприклад, конструктори, пазли, а також творчі заняття, малювання або ліплення. Він уникає конфліктів, тому не стане відбирати чужі речі або битися за іграшку. Але також ніколи не дасть в образу слабкого.

Боротися з упертим дитиною-Тельцем марно, на нього можна впливати лише любов’ю, ласкою і турботою. Він не терпить примусу і стає ще більш настирливим, непоступливим, якщо дорослі змушують його займатися нелюбою справою. До нього потрібний особливий підхід. Оскільки він любить відчувати себе важливим, значущим, то йому можна доручити відповідальна справа, наприклад, допомагати мамі доглядати за молодшим братом або сестрою або гуляти з собакою.

У дитини-Тельця може бути безліч інтересів. Якщо у нього є бажання, то можна відвідувати кілька гуртків і секцій. Батькам потрібно знати, що такої дитини не можна лаяти за невдачі, помилки, помилки або погані оцінки. Під тиском він може озлобитись. У дитинстві Телець є повільним, але старанним, посидючим і працьовитим. У нього будуть успіхи в школі, якщо його не підганяти, а підтримувати і хвалити.

Тілець в дружбі

Людина, народжена під знаком Тельця, потребує близьких людей. Саме в дружній компанії він заряджається енергією і оптимізмом. Він цінує це відносини, тому не відмовляє одному підтримки і допомоги, може терпляче вислухати, дати пораду, позичити грошей і не стане засуджувати. Від своїх друзів він чекає такого ж розуміння. Гостро реагує на критичні зауваження і може довго пам’ятати образу. Йому важко визнавати помилки, вибачатися і йти першим на примирення.

Друзями Тільця можуть стати лише його однодумці – люди, які поділяють його світогляд, цінності і інтереси. Він не буде підтримувати стосунки з тією людиною, який спробує вчити його життя. Швидше за все, спокійний і стриманий представник цього знаку не вступить у відкритий конфлікт і не почне відчайдушно доводити свою правоту. Він просто віддалиться і перерве спілкування.

Тілець в любові і відносинах

Головне, що потрібно знати про знак зодіаку Телець – це його відповідальний підхід до вибору партнера. Представник земної стихії не вірить в любов з першого погляду, а оцінює потенційного обранця з різних сторін. Його цікавлять тільки серйозні, тривалі відносини, які в перспективі приведуть до створення сім’ї. З-за такої раціональності і вимогливості йому складно знайти відповідну пару. Він хоче відчувати любов і визнання, але тільки від людини, який відповідає високим вимогам.

Закоханий Телець стає добрим, ніжним, турботливим і щедрим. Не варто чекати від чоловіка цього знаку компліментів, запаморочливих побачень і сюрпризів. Він буде доглядати за улюбленою жінкою, але без особливої романтики, наприклад, не стане дарувати сотню троянд. Але зате не пошкодує грошей на гідний подарунок – вишуканий, стильний і якісний. Дівчині-Тельцю також не властива зайва емоційність. У перші тижні знайомства вона буде вести себе стримано, навіть якщо всередині неї вирують пристрасті.

Сім’я і шлюб для Тельця

Відмінною особливістю Тільця є суворе розподіл ролей у парі: чоловік вирішує матеріальні питання, а жінка відповідає за затишок, побут і виховання дітей. Представник цього знаку дотримується традиційних поглядів, тому не погодиться на відносини, в яких, приміром, обидва людини вносять внесок у сімейний бюджет. Він розуміє, що сім’я – це не задоволення, а відповідальність і зобов’язання, тому не намагається перекласти проблеми на свого партнера.

Тільця можна назвати еталоном сім’янина. Для нього не характерні зради і розводи. І чоловік, і жінка цього знаку не будуть заводити таємний любовний роман чи розлучатися, навіть якщо в сім’ї назрів конфлікт, а спробують зберегти шлюб. Сам Телець ніколи не буде ініціатором розриву. Він воліє займатися благоустроєм будинку, шукати нові джерела доходу, а не витрачати час і сили на з’ясування відносин.

Володар цього знака вимогливий до обранця і навіть може намагатися його перевиховувати, при цьому щиро впевнений, що робить це на благо. Тому поруч з ним може бути стриманий, поступливий і необразлива партнер. Дуже ранимі, легковажні, жорсткі люди не зможуть підлаштуватися під його непростий характер. Але для спокійного й незворушного людини Телець стане відданим і щирим, чесним, чуйним і люблячим чоловіком.

Якими батьками будуть Тельці

Характерні риси даного знака – це доброта, турбота і безвідмовність. Складно знайти більш люблячого і ласкавого батька, ніж Тілець. Не тільки жінки, але і чоловіки цього знака приділяють велику увагу вихованню, тому намагаються якомога більше часу проводити разом з дітьми. З цієї причини вони часто відмовляються від послуг няні і допомоги бабусь.

Батьку-Тельцю хочеться, щоб відносини з дитиною були близькими, щирими і відкритими. Він не стане лаяти за погані оцінки, не покарає за пустощі або хуліганство, а поговорить по душам. Телець розуміє важливість освіти, тому не економить на гуртках. Він може бути вимогливим і безкомпромісним з підлітком, щоб уберегти дитину від помилок.

Захоплення Тельців

Представники земної стихії воліють спокійні і заспокійливі заняття. Це означає, у знаку Телець типовими хобі можуть бути рукоділля, живопис, кулінарія або садівництво. Жінкам-Тельцям подобається шиття і різні творчі техніки, наприклад, розпис по шовку, а також музика, танці і помірний спорт.

Чоловіки часто захоплюються риболовлею, туристичними походами, облаштуванням будинку, наприклад, можуть самостійно зробити невеликий ремонт. Тельці – це інтелектуали, тому вони багато читають, дивляться історичні або документальні фільми.

Кар’єра, професія і заробіток Тільця

Всі представники цього знака зодіаку надають велике значення кар’єрі. Їм важливо мати справу по душі, бути корисним і отримувати гідну винагороду за свою роботу. Працьовитий, відповідальний і прагматичний Телець – це прекрасний працівник, який серйозно ставиться до обов’язків і не боїться важких завдань. Крім того, він прагне до матеріального достатку. Бажання бути забезпеченим і авторитетним говорить про те, що він може швидко просуватися по кар’єрних сходах.

Телець – це суворий, але справедливий керівник, який прагне створити для своїх підлеглих комфортні умови, але вимагає від них дотримання дисципліни та самовіддачі. Завдяки таким якостям, як рішучість, цілеспрямованість і далекоглядність, з Тельця виходить хороший бізнесмен або топ-менеджер. Він може професійно розвиватися в різних сферах. Наприклад, йому підійдуть наступні напрямки:

  • банківська справа, фінанси, бухгалтерський облік, аудит;
  • сільське господарство;
  • будівництво, нерухомість;
  • медицина, ветеринарія;
  • управління в різних сферах бізнесу.

Здоров’я Тільця

Більшість представників цього знака мають від природи міцне здоров’я, тому до останнього відмовляються лікуватися. Таке недбале ставлення призводить до того, що навіть незначна застуда стає затяжною. Тельці люблять смачну їжу і не можуть відмовити собі в солодощах, тому нерідко мають болі в області ШЛУНКОВО-кишкового тракту і зайва вага.

Ще одна поширена проблема – це побутові і спортивні травми. З-за своєрідною повільності і сповільненої реакції їм не рекомендований екстремальний спорт. Найкраще, що може зробити Телець для здоров’я – це вибрати легку фізичну навантаження і правильне харчування.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Тельців була більш повною і точною, ми зробили опис якостей особистості відразу по двом знакам – по Зодіаку і Східним гороскопом. В таблиці вказані провідні риси характеру у Телят, народжених в різні роки.

Телець-Щур Цілеспрямованість, винахідливість
Тілець-Бик Сміливість, енергійність
Телець-Тигр Чарівність, почуття гумору
Телець-Кролик Раціональність, соціальна справедливість
Телець-Дракон Комунікабельність, ініціативність
Телець-Змія Логічність, консерватизм
Телець-Кінь Рішучість, сила волі
Телець-Вівця Тонка інтуїція, самовіддача заради сім’ї
Телець-Мавпа Оптимізм, хитрість
Телець-Півень Принциповість, широкий кругозір
Телець-Собака Дружелюбність, чесність
Телець-Свиня Красномовство, здатність співчувати

Сильні і слабкі сторони Тельців за датами народження

На характер людини впливає не тільки знак зодіаку, але й день народження. В таблиці вказані головні плюси і мінуси Телят, які народилися в різні дні цього астрологічного періоду.

Дата Переваги Недоліки
21 квітня Доброзичливий, промовистий Ледачий, повільний
22 квітня Практичний, мудрий Егоїстичний, безцеремонний
23 квітня Товариська, ерудована Образливий, нав’язливий
24 квітня Рішучий, працьовитий Імпульсивний, запальний
25 квітня Чесний, наполегливий Дратівливий, скупий
26 квітня Чуйний, добродушний Впертий, самовпевнений
27 квітня Витривалий, співчутливий Тривожний, хто сумнівається
28 квітня Артистичний, амбіційний Зарозумілий, ненадійний
29 квітня Миролюбний, привітний Песимістичний, сумовитий
30 квітня Харизматичний, вольовою Різкий, безкомпромісний
1 травня Спритний, щирий Легковажний, нетактовне
2 травня Розумний, проникливий Вимогливий, жорсткий
3 травня Далекоглядний, догадливий Критикує, прискіпливий
4 травня Прагматичний, надійний Незговірливий, настирливий
5 травня Освічений, совісний Задиристий, агресивний
6 травня Відповідальний, дипломатичний Наївний, непослідовний
7 травня Доброзичливий, спокійний Категоричний, довірливий
8 травня Виконавчий, вірний Замкнутий, впертий
9 травня Розумний, наполегливий Запальний, гнівливий
10 травня Волелюбний, добрий Хвалькуватий, нескромний
11 травня Талановитий, креативний Образливий, ранимий
12 травня Енергійний, працездатний Уїдливий, безжалісний
13 травня Самодостатній, відважний Егоцентричний, депресивний
14 травня Дотепний, поміркований Дріб’язковий, допитливий
15 травня Допитливий, активний Неврівноважений, нервовий
16 травня Спокійний, кмітливий Нетактовне, запальний
17 травня Комунікабельний, жвавий Надміру прямолінійний
18 травня Цілеспрямована, смілива Агресивний, деспотичний
19 травня Відкритий, щирий Зухвалий, впертий
20 травня Надійний, відданий Безтурботний, поверхневий
21 травня Амбіційна, впевнена в собі Корисливий, жадібний

Цікаві факти про Тільцях

Ми підготували 3 цікавих факти про Тільцях:

  • Представники цього знака – реалісти. Вони вірять тільки доведеною інформації, тому не піддаються емоціям, поки не перевірять все досконально.
  • Вони переживають, якщо не можуть виконати свою обіцянку. Тельці тримають слово, але іноді стикаються з непередбаченими обставинами. Можуть тривалий час згадувати цей момент і почувати себе ніяково.
  • Тельці краще інших вміють справлятися з труднощами. Поки інші знаки хаотично шукають вихід, Телець аналізує обстановку холодним розумом і приймає правильне рішення.

Знаменитості-Телята, народжені з 21 квітня по 21 травня

Під знаком Тельця народилися багато талановиті, творчі і видатні особистості. Наприклад, до цього астрологічним знаком відносяться такі відомі чоловіки, як Вільям Шекспір, Петро Чайковський, Сальвадор Далі, Аль Пачіно, Джордж Клуні, Девід Бекхем і Данило Козловський.

У списку жінок-Тельців також зустрічається чимало гучних імен: актриси Одрі Хепберн, Ума Турман, Меган Фокс, співачки Шер і Адель, модель Джіджі Хадід.