Сумісність Бика і Лева в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Тілець і Лев, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Левом і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Тілець і Лев

Щоб зрозуміти, що впливає на сумісність Тільця з Левом, потрібно знати особливості їх характерів, сильні і слабкі сторони. У таблиці ми навели короткі характеристики обох знаків зодіаку.

Телець Лев
Плюсы:

 • доброжелательный;
 • жизнерадостный;
 • ответственный;
 • отзывчивый;
 • настойчивый;
 • преданный;
 • терпеливый;
 • трудолюбивый.

Минусы:

 • упрямый;
 • неуступчивый;
 • вспыльчивый;
 • ревнивый;
 • медлительный;
 • занудный;
 • меркантильный;
 • консервативный.
Плюсы:

 • харизматичный;
 • коммуникабельный;
 • амбициозный;
 • решительный;
 • обаятельный;
 • находчивый;
 • впевнений в себе;
 • темпераментный.

Минусы:

 • эгоистичный;
 • раздражительный;
 • обидчивый;
 • злопамятный;
 • тщеславный;
 • надменный;
 • любвеобильный;
 • придирчивый.

Представники цих знаків гороскопа належать до різних стихій, тому їх життєві пріоритети різняться. Вогненний Лев прагне бути в центрі уваги і слухати слова захоплення в свою адресу, жити в розкоші і отримувати задоволення, в той час як земний Телець хоче спокою, комфорту, стабільності, не любить пафосних і марнотратних людей.

Незважаючи на суттєві відмінності, у них є якості, завдяки яким вони можуть доповнювати один одного. Наприклад, терпіння Тільця допомагає їм рідше сваритися, а багата фантазія Лева – цікаво і насичено проводити час. Їх приваблює ще й високий темперамент обох.

Сумісність Тільця-жінки і Лева-чоловіки

Тендітна, життєрадісна дівчина з гарними манерами і витонченим смаком оточена шанувальниками. Але на більшість з них вона навіть не звертає уваги. Її цікавлять не швидкоплинні романи, а серйозні стосунки з розумним, самодостатнім і забезпеченою людиною. Тому їй може скласти гідну партію успішний і самовпевнений чоловік, наприклад, Лев, який робить все, щоб досягти високого соціального статусу і фінансової незалежності.

Незважаючи на те, що спочатку вони можуть здатися один одному ідеальними партнерами, сумісність знаків зодіаку Лев і Телець складно назвати високою.

У дружбі

знаків зодіаку Лев і Телець немає сумісності в дружбі з безлічі причин. Чоловік-Лев любить активний спосіб життя і світські вечірки, в той час як дівчина-Телець вважає за краще проводити вільний час в затишній домашній обстановці.

Їх смаки і інтереси багато в чому різняться, але навіть якщо ця пара перетинається, наприклад, в одній компанії, то у Лева-чоловіки виникають зовсім не дружні наміри. Телець-жінка може спілкуватися по-дружньому з протилежною статтю, але ось самолюбний Лев не буде підтримувати стосунки з дівчиною, яка бачить у ньому не справжнього чоловіка, а просто одного.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Лев і Тілець в любові далека від ідеалу. Якщо між ними виникає взаємний інтерес, то чоловік робить все, щоб домогтися розташування чарівної дівчини: влаштовує романтичні побачення в красивих місцях, дарує шикарні букети і дорогі подарунки, займає весь її вільний час.

Але складнощі в цій парі неминучі, тому що чоловік і жінка по-різному дивляться на відносини. Ніжна, чуттєва жінка хоче бути поруч з сильним і надійним захисником, а егоїстичний Лев чекає уваги до своєї персони і часом навіть не замислюється про почуття обраниці.

У шлюбі

Тілець і Лев рідко утворюють гармонійні і щасливі сім’ї. Спокійна жінка-Телець любить створювати затишок, облаштовувати будинок і виховувати дітей, в той час, як її чоловік-Лев хоче підтримувати звичний активний спосіб життя і після весілля. У нього може пропасти інтерес до дівчини, якщо вона займається лише побутом, а не своїм зовнішнім виглядом і кар’єрою.

У цих знаків зодіаку буває хороша сумісність в любові і шлюбі, якщо чоловік свідомо вибирає собі в дружини зразкову господиню, віддану дружину і дбайливу матір для дітей. Але в цьому випадку не варто розраховувати на його беззастережну вірність.

У ліжку

В інтимних стосунках цієї пари панує гармонія. Пристрасний і водночас уважний, ласкавий Лев дбайливо ставиться до своєї чуттєвої і ніжної дівчини. Він робить все, щоб вона могла розслабитися і довіритися йому: створює приємну атмосферу, додає атрибути романтики, говорить компліменти і пропонує масаж.

Для чоловіка-Лева фізична близькість дуже важлива, тому він сміливо ділиться своїми фантазіями. Скромна в звичайному житті жінка-Телець перетворюється в спальні, погоджується на ігри та експерименти. Нерідко саме інтим стає тією причиною, за якою вони не розлучаються.

У роботі та бізнесі

Представники цих знаків можуть працювати в парі, але тільки за умови, що амбітний і самовпевнений Лев визнає в Тільце рівноправного партнера. Йому слід зрозуміти, наскільки вигідним може бути союз з цієї відповідальної, розважливою і розумною дівчиною.

Чоловікові, який любить братися за складні проекти і ризикувати, потрібен напарник, здатний уберегти його від необдуманих рішень. Ним може стати розумна й прозорлива жінка-Телець, яка не допустить помилок в цифрах і документах і не тільки збереже, але і збільшить капітал. В їх парі йому краще бути лідером і стратегом, а їй – організатором.

Плюси і мінуси відносин

Дівчина-Телець і чоловік-Лев хоч і викликають один у одного інтерес, але мають надто різні характери, що негативно позначається на їх спільного життя. Сумісність Лева і Тельця у відносинах, в першу чергу, псує ревнощі, яка часто буває небезпідставною.

Чоловік вогняної стихії обожнює бути в центрі уваги, але часто не отримує слів захоплення і вдячності від обраниці. Телець-жінка більш стримана в почуттях, тому їй важко виражати емоції і тим більше захоплюватися представником чоловічої статі.

У таблиці ми вказали інші фактори, які впливають на відносини пари.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Знаки темпераментні, добре сумісні в інтимній сфері Обидва хочуть бути лідерами, головними у парі
Прагнуть жити в комфорті, мати високе матеріальне становище По-різному ставляться до грошей – Лев любить витрачати, а Телець економити
Є турботливими, люблячими батьками Не сходяться інтереси, хобі, воліють різні види дозвілля
Здатні успішно розвивати спільний бізнес Бувають впертими і незговірливими
Терпляча жінка-Телець може на багато чого закривати очі Чоловік-Лев не цікавиться побутом і домашніми справами

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Лева

Надійний, вірний Телець-чоловік і харизматична, чарівна Лев-жінка можуть утворити міцну пару. Йому подобається її приваблива зовнішність, дотепність і витонченість, їй – його діловитість, цілеспрямованість і надійність. Телець і Лев мають схожі життєві принципи і смаки. Наприклад, приділяють велику увагу кар’єрі, люблять комфорт, не заводять швидкоплинних романів, а воліють серйозні відносини.

На їх сумісність негативно впливає те, що обидва є самовпевненими і навіть егоїстичними особистостями, які насилу визнають свої помилки. Далі розповімо докладніше, як складається їхнє спілкування.

У дружбі

Ситуація, коли Лев і Телець дружать – велика рідкість. У цих знаків зодіаку немає сумісності в дружбі з причини високого темпераменту обох. Чоловік не зможе залишитися байдужим до яскравих і спокусливої дівчини.

У цієї пари дуже мало спільних інтересів, щоб їм хотілося підтримувати дружнє спілкування один з одним. Лев любить вечірки і свята, а Телець любить спокійний відпочинок в тихою, заспокійливою обстановці. Жінці важливо, щоб чоловік незалежно від його статусу надавав їй знаки уваги, оплачував їх дозвілля, а Телець не потерпить посягань на свій гаманець.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Телець і Лев у любові може бути високою. В період знайомства і залицяння в їх відносинах панує гармонія і взаєморозуміння.

Дівчина, оточена натовпом шанувальників, вимагає до себе особливого підходу. Тому Телець-чоловік, який в звичайному житті буває затиснутим і скупим, поруч з нею здійснює справжній подвиг: говорить вишукані компліменти, не скупиться на квіти, подарунки і дорогі ресторани. У цій парі ролі вдало розподіляються: жінка-Лев вважає себе цінним призом, а чоловік-Телець – завойовником. Обидва отримують задоволення від цих любовних ігор.

У шлюбі

Лев і Телець по-різному дивляться на сімейні відносини, з-за чого у них виникають взаємні претензії і, як наслідок, низька сумісність в коханні та шлюбі. Спокійний, відповідальний чоловік-Телець має традиційні погляди. Він бере на себе всі матеріальні проблеми, питання щодо забезпечення сім’ї і розраховує, що дружина буде займатися побутом і вихованням дітей.

Жінка-Лев, хоч і має задатки хорошої господині, воліє присвячувати час кар’єрного росту та самореалізації, а не стояти біля плити. Жінка та чоловік можуть жити щасливо, якщо приймуть недоліки один одного, але подібне трапляється рідко.

У ліжку

На інтимну сумісність впливає те, наскільки обидва готові відкритися і довіритися один одному. Між ними виникає сильний фізичний потяг з першого погляду, але вони не поспішають зближуватися, тому що уникають зустрічей на один раз. Страсна, чуттєва і розкута дівчина володіє багатою фантазією, з цікавістю ставиться до різних ігор і експериментів, але вона не завжди може поділитися своїми ідеями з консервативним партнером.

Чоловік-Телець, хоч і має високий темперамент, але все ж дотримується традиційних поглядів, тому буде їх інтимі різноманітність – залежить цілком від нього.

У роботі та бізнесі

Амбітна і винахідлива жінка-Лев вважає, що може керувати бізнесом і без сторонньої допомоги. Але вона не завжди добре справляється з фінансовими питаннями, тому їй потрібен зважений, прагматичний партнер, на роль якого підходить Тілець.

У них може скластися успішний діловий союз, але тільки в тому випадку, якщо чоловік погодиться працювати на рівних. Він як раціональний і меркантильний людина розуміє, наскільки вигідним для нього може бути партнерство з цієї наполегливої і діловитої жінкою. Вони можуть домогтися успіху, якщо він буде контролювати фінанси, а вона вести переговори.

Плюси і мінуси відносин

У стосунках чоловіка-Тельця і жінки-Лева може бути чимало взаємних претензій, які знижують сумісність цих знаків. Він може здаватися їй занадто затиснутим, жадібним і нудним, а вона – легковажною, марнотратною і егоїстичною. Йому не подобається, що дружина приділяє мало уваги сім’ї і побуті, а її дратують причіпки по дрібницях і відсутність романтики в парі. Ця жінка щиро вважає себе ідеалом, тому болісно реагує на зауваження.

Тілець і Лев можуть жити мирно і щасливо, якщо не розлучаться в період так званої притирання характерів, а навчаться чути один одного і поступатися.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Високий темперамент і сильний потяг Різні погляди на проведення дозвілля
Зацікавленість у серйозних відносинах Марнотратство жінки і скупість чоловіки
Подібність в поглядах на виховання дітей Прагнення бути лідером з боку кожного
Бажання досягти високого фінансового становища Невміння йти на поступки і визнавати свою провину
Відсутність брехні і лицемірства у відносинах Завищені вимоги до партнера і впертість

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Телець

Лев-жінка і Телець-жінка мають дуже мало спільних інтересів, щоб стати близькими подругами. Одна вибирає образ світської левиці, а друга – домоседки і зразкової господині. На сумісність знаків зодіаку впливає і те, що Телець-дівчина і Лев-дівчина по-різному поводять себе у суспільстві. Спокійного, стриманого Тільця навіть може дратувати те, що Лев виставляє себе напоказ.

Обидві мають високі амбіції, тому не підходять один одному як ділових партнерів. Уперта жінка-Телець не дозволить собою командувати, а самовпевнена жінка-Лев – піддавати сумніву свої рішення.

Чоловік-Телець і чоловік-Лев як друзі і партнери

Чоловік-Телець і чоловік-Лев рідко стають друзями. Лев воліє мати велике коло знайомих і приятелів, а Телець далеко не з кожним знайде спільну мову. Складно уявити обставини, за яких могли б познайомитися дві людини з такими різними інтересами.

знаків немає сумісності і в діловій сфері. Обидва схильні до конфліктів, тому навіть якщо вони і організовують спільну справу, то воно не принесе успіху. Тельцю-чоловікові краще вибирати більш дипломатичних і прагматичних партнерів, а ось Лев-чоловікові і зовсім ніхто не потрібен. Він може мати в команді заступників або помічників, але не рівноправного компаньйона, тому що нікого не вважає рівним собі.