Змієносець: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку-Змієносець, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні листопада і грудня. Ми розповімо цікаві факти про Змееносцах, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Змієносець – тринадцятий знак зодіаку

В середині 20-го століття з’явився новий 13 знак зодіаку – Змієносець (або Змеедержец). Його відкрив астролог Стівен Шмідт. Вчений припустив, що за рік Сонце проходить не через 12 сузір’їв, а через 13. В зодіакальному колі Змієносець розташовується між Скорпіоном і Стрільцем. Він охоплює останні 7 градусів Скорпіона і перші 7 градусів Стрільця. З-за цього відбувається зміщення дії інших знаків зодіаку.

У таблиці ми зібрали дати народження 13 знаків зодіаку:

21.03-20.04 Овен
21.04-21.05 Телець
22.05-21.06 Близнюки
22.06-22.07 Рак
23.07-21.08 Лев
22.08-23.09 Діва
24.09-23.10 Ваги
24.10-22.11 Скорпіон
30.11-17.12 Змієносець
23.11-22.12 Стрілець
23.12-20.01 Козеріг
21.01-19.02 Водолій
20.02-20.03 Риби

Ці числа двох місяців перебування екліптики в Змееносце називають “спаленої дорогою”, оскільки в такі дні спостерігається висока концентрація космічної енергії. Багато хто задається питанням, правда чи брехня – існування знаки зодіаку-Змієносець? Адже деякі астрологи не визнають його наявність у зодіакальній системі. Однак на думку гуру астрології Павла Глоби та інших авторитетних західних астрологів, знак Змієносця можна вважати практично офіційним.

Символ і дати народження

Знак Змієносця за гороскопом починається з 30 листопада і закінчується 17 грудня. Саме в цей період Сонце перебуває в сузір’ї Змеедержца. У сучасній західній астрології Змієносець – 13-й за рахунком знак.

Він виглядає як чоловік, який тримає в руках двох змій – світлу і темну. Позначається буквою U, через яку проходить хвиляста лінія, символізуючи гармонію світу зі світлою і темною енергіями.

Люди по знаку зодіаку Змієносець – які вони?

Змееносцам притаманні такі якості, як простота в спілкуванні, величезна сила волі і непередбачуваність. Ці люди не вміють будувати підступи і плести інтриги, абсолютно нехитрі. Представники знаку зодіаку володіють великими амбіціями і потужною енергетикою. Вони не люблять, коли їм намагаються щось нав’язати. Це означає, що в будь-якій справі Змеедержцы покладаються на здоровий глузд і власні інтереси.

Мають відмінне почуття гумору. У спілкуванні з близькими завжди жартують. Можуть розташувати до себе будь-якої людини. Заражають інших людей своїми ідеями і завжди покладаються на логіку.

Бувають запальними і надто активними. До негативних рис характеру можна віднести нещадність, агресивність і іноді відсутність емоцій. Люди цього знака практичні до мозку кісток. Вони ніколи не дають слабину, не піддаються на провокації або шантаж. Мають всі задатки лідера і завжди прагнуть до влади. Не стануть задовольнятися малим, розуміючи, що здатні на більше.

Сильні і слабкі сторони Змієносця

У повній характеристиці Змієносця можна побачити як плюси, так і мінуси. До сильних сторін характеру відносять чуйність і сталість. Люди цього знака зодіаку завжди прийдуть на допомогу своїм друзям, нікого не залишать в біді. Вони можуть дозволити будь-який спір, залагодити навіть саму гостру проблему. Чесні і прямолінійні. Не ховають свої почуття і думки, а можуть висловити, що у них на душі. Іноді така відвертість межує з грубістю. Мають чудову інтуїцію, відчувають результат будь-якої справи.

Слабкими сторонами Змієносців є черствість і ревнощі. Вони підозрілі і нікому не довіряють. Іноді бувають дуже неспокійними і надто імпульсивними. Швидко “загоряються” від критики, хоча самі часто критикують інших. Рідко вірні своїм коханим, часто бувають безвідповідальними. Можуть довго відкладати на потім важлива справа.

Змієносець вміє робити краще за інших?

Змієносець володіє здатністю шокувати і дивувати. Ніколи не знаєш, що придумає ця людина сьогодні. Він вміє епатувати публіку. Змієносець може влаштувати пишне святкування з незвичайного приводу. Представники цього знаку володіють здатністю притягувати до себе і закохувати в арсеналі кожного Змеедержца багато розбитих сердець.

Змееносцам більше інших дано отримувати підказки Всесвіту. Саме тому вони можуть передбачати події, а відмінна логіка допомагає скласти прогноз на майбутнє.

Опис жінки-Змієносця

Опис Змієносця не таке однозначне, як у інших знаків зодіаку. Особливо це стосується жінок. Його представниці – демони ангельський подобі. Привабливі зовні і легко розташовують до себе чоловіків. Однак відрізняються деспотичним характером. Змієносці-жінки представляють із себе Штірліца в спідниці, здатні швидко зорієнтуватися навіть в незнайомій обстановці, бачать наскрізь будь-якої людини і незалежні. Така дама не дозволить нікому себе придушувати і не стане ні під кого підлаштовуватися. Буде робити все тільки за своїм бажанням.

Леді-Змеедержцы володіють чудовою пам’яттю, на льоту схоплюють будь-яку інформацію і уважні до деталей. Однак їм не властиво співпереживати іншим. Дівчина пам’ятає погані вчинки інших людей: якщо їй один раз перейти дорогу, ніколи не забуде про це. Вона постарається підпорядкувати собі якомога більше людей, прагне до влади і готова йти по головах.

Опис чоловіки-Змієносця

В загальній характеристиці чоловіки-Змієносця є такі якості, як раціональність та активність. Від цього чоловіка навряд чи дочекаєшся романтичних і божевільних вчинків. У нього все продумано наперед: з якою дівчиною варто пов’язати своє життя і як її досягти. Незважаючи на зовнішню дисциплінованість і стриманість, всередині цього чоловіка киплять пристрасті. Проте на першому місці у нього завжди буде кар’єра та особисті прагнення, а потім вже кохана дівчина.

Це вперті і нетерплячі особистості. Можуть умовити кого завгодно. Завжди впевнені у власній правоті, не терплять, коли їм суперечать. Ввічливі і галантні, здатні розташувати людину до себе. Вміють концентрувати свою увагу на головному.

Характер у дітей-Змієносців

У дітей-Змієносців досить непростий характер. Вони з малих років можуть бути дуже активними та агресивними. Особливо це стосується хлопчиків. Але і дівчинки можуть бути імпульсивними. Іноді батьки навіть не підозрюють, що може витворити їх чадо. Ці діти з усіх сил намагаються все робити самостійно. До них не можна застосовувати силу, оскільки вони як губка вбирають таку поведінку і потім повторюють його стосовно молодших братів і сестер або однолітків.

Дітям-Змеедержцам необхідна постійна увага. Вони завжди чекають, що батьки їх похвалять за хороші оцінки і підтримають у важкій ситуації. Намагаються добре вчитися, багато предмети даються їм легко. Вони дисципліновані і відповідальні. Дружать з однокласниками, проте при появі розбіжностей ніколи не дадуть себе в образу.

Змієносець в дружбі

В дружбі Змієносці схожі на Скорпіонів, діляться з друзями тільки тим, що вважають за потрібне ділитися. При цьому надто прямолінійні і можуть зачепити образливими словами близьких. Люди, народжені під знаком Змеедержца, завжди цінують своїх друзів і оберігають їх від бід. Особливо шанують тих, хто з ними з дитинства чи юності.

Ніколи не шукають користі в дружбі. Спілкуються з людьми виключно з цікавості. Не стануть робити підлості навіть тим приятелям, з якими давно не спілкуються. Змееносцам не подобається, якщо друзі вступають з ними в суперечку. З-за цього здатні влаштувати грандіозний скандал.

Змієносець в любові і відносинах

Змієносець впадає у відносини, немов у вир з головою. Заради коханої людини готовий на все. Однак, як тільки домагається від коханого взаємності, швидко остигає. Потрібно знати про знак зодіаку-Змієносець те, що він швидко переключається на нову любов, якщо відчуває охолодження партнера. Представники цього знака рідко зберігають вірність у стосунках. Але якщо він не просто закохався, а зустрів рідну душу, той ніколи не заведе зв’язок на стороні.

Представник цього знака зодіаку не стерпить брехні з боку обраниці. Сам теж відвертий. Якщо його щось не влаштовує, говорить про це прямо. А якщо вирішить припинити відносини, то ніхто його не зупинить.

Сім’я і шлюб для Змієносця

Змієносець насторожено ставиться до шлюбного союзу. Щоб погодитися на цей крок, їй потрібно на 100% довіряти партнеру. До коханої або коханого буде ставитися ревно. При цьому сам може легко закрутити інтрижку на стороні. Усіма силами намагається створити фінансове благополуччя для своєї родини. Однак якщо йому доведеться обирати між улюбленою роботою і родиною, то він вибере кар’єру.

Змієносці важко уживаються в сім’ї. Відмітна особливість такого знака – він частіше інших подає на розлучення. Причина може бути будь-яка: різні погляди на життя, зрада або контроль з боку дружини.

Якими батьками будуть Змієносці

Характерні риси таких батьків – відповідальність і турбота. При цьому вони суворі до своїх дітей. Прагнуть навчити їх самостійності, щоб в майбутньому ті твердо стояли на ногах. Прищеплюють з дитинства такі якості, як наполегливість і цілеспрямованість. Ці батьки намагаються, щоб у сім’ї панували добробут та чесність.

З дорослими дітьми підтримують хороші відносини. Діти ставляться до таких батьків з величезною повагою, прагнуть бути схожими на матір чи батька. Часто діти Змієносця йдуть по його стопах і вибирають таку ж професію.

Захоплення Змієносців

Змієносець обожнює музику. Причому він не тільки слухає її, але й сам любить співати. Багато Змеедержцы – володарі гарного голосу або інструментального таланту. Ці хлопці і дівчата активні, тому часто займаються спортом. Люди знаку Змієносець захоплюються водними видами спорту. Це означає, що їх часто можна зустріти в басейні або на пляжі з дошкою для серфінгу.

У представників цього знака є здібності до роботи архітектором або дизайнером. Якщо вони не виберуть ці професії, то будуть реалізовувати свої здібності будинку. Наприклад, чоловіки можуть зайнятися проектуванням власної дачі, а жінки будуть працювати над клумбами.

Кар’єра, професія і заробіток Змієносця

Змієносці завжди прагнуть до влади і крісла керівника. Благо цілеспрямованість і сила волі для цього відповідні. Однак на шляху до жаданої посади вони навряд чи будуть підставляти колег. Вони стануть спиратися на свої кращі якості: працездатність і працьовитість. Більшість представників цього знака домагаються успіху в кар’єрі.

З Змієносців виходять чудові музиканти, банківські працівники та фінансисти. Люди цього знаку зодіаку стануть успішними підприємцями. Велике значення для них відіграють гроші і соціальний статус. Змеедержцы успішні у фінансовому плані. Їх заробітки постійно зростають, що свідчить про їх продуманості. Вони вдало вкладають гроші вміють відкладати на чорний день.

Здоров’я Змієносця

Змієносці мають міцне здоров’я від народження. Однак у силу свого яскравого темпераменту, часто страждають від нервового перенапруження. Їм потрібно спокійніше ставитися до життєвих перипетій, не приймати все близько до серця.

Слабким місцем у Змієносців є і судини. Щоб вони не постраждали, треба частіше бувати на природі, подихати свіжим повітрям і розлучитися зі шкідливими звичками.

Сумісність Змієносців з іншими знаками зодіаку

І чоловік, і жінка цього знаку сумісні з Раками, Вагами, Рибами і Козерогами. Але найкраща пара вийде у двох Змієносців. З Козерогами Змеедержцев чекає повна гармонія. Вони чудово розуміють один одного і мають спільні цілі. Вишенькою на торті стануть їхні інтелектуальні бесіди. Умиротворений Рак навчить Змієносця дотримуватися душевну рівновагу. Іноді в їх відносинах буде виникати ревнощі. Але ці моменти не триватимуть довго.

З Вагами Змееносцам цікаво подорожувати і пізнавати все нове. Терези зможуть згладжувати гострі кути у відносинах. А їх загадковість завжди буде підтримувати інтерес Змієносців. Риб і Змієносців з’єднають спільні мрії. Риби залучать Змеедержцев любов’ю до творчості. А Змієносець зможе підкорити Риб своєю пристрасністю.

Більш гармонійного союзу, ніж два Змієносця, не знайти. Це той випадок, коли мінус на мінус дає плюс. Вони розуміють один одного з півслова, сумісні з усіх сфер. Згідно класичної астрології, відносини з іншими знаками Змієносця можуть привести до розставання.

Цікаві факти про Змееносцах

ТОП-3 самих відомих факту про Змеедержцах:

 • це альтруїсти, безоплатно допомагають іншим людям;
 • намагаються змінити світ на краще;
 • не терплять буденність і одноманітність в життя.

Знаючи ці особливості, можна підібрати ключ до тонкої натурі 13-го знака зодіаку.

Знаменитості-Змієносці, народжені з 30 листопада по 17 грудня

Популярні чоловіки, народжені під знаком Змієносця:

 • Федір Тютчев (05.12.1803);
 • Олександр Балуєв (06.12.1958);
 • Артем Михалков (08.12.1975);
 • Вуді Аллен (30.11.1935);
 • Йэн Сомерхолдер (08.12.1978).

Відомі жінки, яким протегує 13 знак зодіаку:

 • Аліса Фрейндліх (08.12.1934);
 • Оксана Федорова (17.12.1977);
 • Ольга Красько (30.11.1981);
 • Брітні Спірс (02.12.1981);
 • Люсі Лью (02.12.1968).