Сумісність знаків зодіаку в дружбі: гороскоп для жінок і чоловіків

У статті ми розповімо, як підібрати друзів по знаку зодіаку. Ви дізнаєтеся, хто ідеально підходить чоловікам і жінкам, кожен знак зодіаку проявляє себе в дружбі і які якості шукає в другові чи подрузі.

Як дружать різні знаки зодіаку

Знаки зодіаку знаходяться під впливом однієї з чотирьох стихій — Повітря, Води, Землі або Вогню. Ці стихії впливають на характер людини, на те, як він виявляє себе в різних відносинах, в тому числі, і в дружбі. І сумісність по знаках зодіаку багато в чому залежить від приналежності до тієї чи іншої стихії.

Повітря – це Близнюки, Терези і Водолії. Завдяки товариськості і відкритості, вони легко заводять друзів. Їм цікаві нові люди, вони готові вислухати і зрозуміти. Це позитивні знаки, які рідко звалюють на друзів свої проблеми й самі готові прийти на допомогу. Проте через властиву повітряним знакам легковажності їх дружбу іноді не вистачає глибини і емоційної залученості.

Стихія Вогню об’єднує Баранів, Левів і Стрільців. Ці знаки воліють бути в центрі уваги, часто зациклені на своїй персоні, бувають запальними і впертими. Але з них виходять хороші друзі, які сприймають проблему свого товариша як власну і докладають багато сил для її вирішення.

Стихія Землі протегує Тельцям, Дівам і Козерогам. Ці знаки відрізняються впевненістю у своїх силах, прагматичністю, розсудливістю і стриманістю. Вони виявляють грунтовність у всьому, включаючи дружбу. Стати їхнім другом непросто. Ці знаки не готові витрачати свій час на випадкових людей. Але переконавшись, що людина гідна, і перейнявшись до нього довірою, земні знаки для кращого друга звернуть гори.

Вода ототожнюється з Раками, Рибами і Скорпіонами. Це ідеалісти і мрійники. Вони дорожать людьми, з якими за дружбу можна поділитися найпотаємнішим. Ці ранимі знаки дружать емоційно, шукають підтримку і розуміння, а також важко переживають сварки.

Таблиця сумісності знаків зодіаку в дружбі

Визначити, хто підходить в якості одного, а з ким краще залишитися приятелями, допоможе наша таблиця сумісності знаків зодіаку в дружбі:

Знак зодіаку Висока сумісність Низька сумісність
Овен Рак, Овен і Козеріг Ваги
Телець Скорпіон і Діва Близнюки
Близнюки Стрілець і Терези Телець
Рак Скорпіон Козеріг
Лев Ваги і Близнюки Водолій
Діва Рак і Телець Водолій і Діва
Ваги Телець, Лев і Ваги Овен
Скорпіон Стрілець, Овен і Близнюки Водолій
Стрілець Близнюки і Овен і Козеріг Водолій
Козеріг Рак, Овен і Діва Близнюки
Водолій Козеріг і Ваги Лев
Риби Риби і Телець Водолій і Діва

Який знак зодіаку вибрати в друзі жінці

Існує думка, що чоловікам важко дружити з жінками, а міцної дружби між жінкою і жінкою зовсім не може бути. Однак, це не так. Головне — правильно обрати собі подругу або друга з дівчат і хлопців відповідних знаків. Тут допоможуть знання про сумісність знаків зодіаку.

Представники різних знаків проявляють себе в дружбі неоднаково. Нижче розповімо про кожного.

Овен

Дівчина-Овен може стати чудовою подругою, якщо не звертати уваги на її надмірну категоричність і запальність. З Овном не буває нудно. Вона яскрава, енергійна і заряджає позитивом.

Дівчина проявляє егоцентричність і не помічає настрої своїх друзів, не бачить, що у товариша неприємності. Але якщо Овна присвятити свої проблеми, вона тут же прийме сторону одного і буде активно захищати його інтереси. Це справжній борець за справедливість, активний і безстрашний. Але не варто зловживати дружбою Овна. Якщо дівчина дізнається, що нею скористалися в своїх цілях, тут же припинить відносини. Найкраще в якості друзів їй підходять Овни, Козероги і Раки.

Телець

Жінка-Телець — спокійний, надійний і затишний людина. До неї тягнуться люди, і багато хто хоче з нею дружити. Але сама дівчина обережно підходить до вибору друзів. Вона по натурі недовірлива. І якщо довести свою надійність, то в особі Тільця можна знайти вірного і великодушного одного. Вона миролюбна і не любить сварок.

Дівчині-Тельцю цікаві творчі люди. До своїм друзям проявляє щедрість, з радістю підносить подарунки і готова допомогти фінансово. Хороша сумісність з Раком, Скорпіоном і Дівою.

Близнюки

Дівчина-Близнюки сповнена оптимізму, енергії та гумору. Вона легко заводить знайомства, але близькими друзями вважає лише кількох найбільш відданих людей. У суспільстві цієї повітряної і трохи легковажною подружки не занудьгуєш. Вона майстер по вечірках та іншим розвагам. Пригоди самі знаходять Близнюків.

Жінка-Близнюки безкорислива. Її друзями можуть бути люди з самих різних верств суспільства. Вона цінує легкість, ерудицію і гумор. Недоліком цього знака є поверховість відносин. Дівчина-Близнюки легко змінює приятелів, знаходячи більш цікавих для себе людей. Але самим близьким друзям зберігає вірність і готова на багато що. Міцна дружба можлива з Терезами, Стрільцем і Водолієм.

Рак

Жінка-Рак загадкова, чутлива, ранима і віддана. Це кращий співрозмовник для ностальгічних спогадів. Дівчина-Рак важко сходиться з людьми і воліє спілкуватися зі старими друзями. Вона вміє зберігати секрети і ніколи не зрадить. Її інтуїція допомагає знаходити вірні рішення, і подруги-Раку виходить чудовий порадник.

Друзі Раку повинні володіти великим терпінням і поблажливістю. Їм доведеться часто вислуховувати одкровення і скарги своєї сентиментальної подруги, яка любить драматизувати і перебільшувати. Вона є власницею і дратується, коли друзі спілкуються ще з кимось, крім неї. Найкраще дружні відносини складаються зі Скорпіоном, Рибами і Дівою.

Лев

Жінка-Лев в дружбі виявляє благородство, надійність і чесність. Цих якостей вона чекає і від своїх друзів. Не прощає обман і зрада.

Лев-дівчина звикла керуватися у своєму оточенні. Вона високої думки про себе і не виносить, коли її критикують, особливо на публіці. Їй важливо відчувати себе потрібною і затребуваною. Готова в будь-який момент допомогти не тільки радою, але і справою. Але якщо Лев розчарується в людині, то тут же припиняє з ним відносини.

Дівчина-Лев вибіркова. Вона воліє зав’язувати дружбу з людьми свого кола або тими, хто вище її по статусу. У неї хороша сумісність з Близнюками, Терезами і всіма вогняними знаками.

Діва

Жінка-Діва — критик, вона вимоглива до себе і оточуючих. Її друзям потрібно бути готовими до того, що Діва вкаже на недоліки, засудить зовнішній вигляд або вчинок. Але в той же час Діва — чудовий порадник, вона має раціональним розумом і може розкласти по поличках будь-яку ситуацію. До неї звертаються, коли не можуть прийняти вірне рішення.

Дівчина-Діва завбачливо і економна. Не варто запрошувати її на дружній вечір в казино або в дорогий ресторан. Але вона стане відмінним супутником під час шопінгу. Діва знає, де купити якісні речі за низькими цінами і зможе втримати подругу від необдуманих витрат. Найкращими друзями для неї стануть Телець, Рак і Козеріг.

Ваги

З жінкою-Терезами приємно дружити. Вона уникає конфліктів, намагається проявити дипломатію і обійти гострі кути. Дівчина легка в спілкуванні, чарівна, привітна, чим і приваблює людей. Але, заводячи друзів, вона рідко глибоко прив’язується до них і ніколи не відкриває свою душу до кінця. Особисті проблеми Ваги звикли вирішувати самі, не посвячуючи в них друзів.

Часто дружба жінки-Ваг має раціональний або ділової відтінок. Вона звикла подумки давати оцінку кожній людині і робити висновки, наскільки йому можна довіряти. Для дружби підходять Лев, Телець, Скорпіон і представники свого знака.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон наділена складним характером і запальним характером. Подружитися з нею під силу далеко не кожному, а зберегти дружбу ще складніше. Слушними друзями стануть ті, хто володіє спокійним, поблажливим і спокійним характером. Друзі дівчини-Скорпіона повинні визнати її лідерство і не намагатися відсунути її на другий план.

Потоваришувавши з ким-небудь по-справжньому, Скорпіон згорне гори заради свого друга. Вона високо цінує відданість і взаємовиручку. Дівчина тонко відчуває нещирість, тому її друзям треба бути відвертими і чесними. У неї хороша сумісність з Овном, Близнюками, Рибами і Стрільцем.

Стрілець

Жінка-Стрілець привітна й товариська. Вона цінує своїх друзів, а самих близьких з них вважає членами своєї сім’ї і готова ним багато пробачити. Завоювати довіру дівчини можна через щирість і відвертість. Сама вона часто довіряє друзям власні таємниці.

Жінка-Стрілець буває надто прямолінійна і фамильярна. Хоча вона не хоче нікого образити своєю прямодушністю, але ця риса заважає їй дружбу. Не кожному сподобаються висловлювання “в лоб”, тому друзям дівчата-Стрільця потрібно бути готовими до такої особливості характеру подруги. Найкращими друзями для неї можуть стати Овен, Близнюки, Водолій і Стрілець.

Козеріг

У жінки-Козерога не буває багато друзів. Зате тим, кого вона ними називає, дуже пощастило. На жінку цього знаку можна покластися. Вона збереже довірені їй таємниці і в будь-якій ситуації кинеться на допомогу.

Часом дівчина-Козеріг вибирає командний тон і чекає, що з нею стануть у всьому погоджуватися. Це багатьом не подобається. Але позитивні риси подруги переважують її прагнення до лідерства.

Козеріг воліє спілкуватися з успішними і впливовими людьми. Але вона чітко розрізняє ділове спілкування і щиру дружбу. Хороша сумісність у неї з Раком, Дівою, Овном і Водолієм.

Водолій

Жінка-Водолій може зав’язати дружні стосунки практично з будь-якою людиною. Для неї не має значення стать, вік, національність або соціальний статус. Але Водолій — нестабільний знак, тому у неї багато приятелів, але виникають труднощі з підтриманням по-справжньому близької дружби.

Подруга щедра і чуйна. У неї широкий кругозір і гарне почуття гумору, з нею цікаво проводити час. Дорожили власною незалежністю, вона надає свободу і друзям. Не стане дорікати, якщо її подруга або друг спілкуються ще з кимось. Найкраща сумісність з Вагами, Козерогом і Овном.

Риби

Жінка-Риби потребу в друзях. Вона впадає в тугу, якщо довгий час позбавлена дружнього спілкування. Її цінують за співчуття і вміння перейнятися турботами іншої людини. Вона щиро співчуває і хоче допомогти. Жінці-Рибам важливо знати, що близькі не можуть без неї обходитись. Часом помилкові друзі використовують Риб в якості “чергової жилетки”, щоб вилити на неї всі свої проблеми.

Подруга-Риби не тримає зла, вона здатна пробачити одного, навіть якщо той виявиться не правий. Для неї теплі відносини важливіше прагнення довести свою правоту. В якості друзів підійдуть Телець, Скорпіон і Риби.

Гороскоп сумісності для чоловіка

Справжня чоловіча дружба славиться відданістю, безкорисливістю і самопожертвою. Але всі знаки в дружбу чоловіків і чоловіків або чоловіків і жінок виявляють благородні якості, і як не помилитися в людині? Гороскоп сумісності за знаками зодіаку допоможе відповісти на ці питання.

Овен

Чоловік-Овен легко заводить друзів. Він енергійний, емоційний, часто стає першим в компаніях і на заходах. З таким другом не нудно і комфортно. Потрібно лише змиритися з його звичкою будь-якими способами відстояти свою точку зору. Крім того, Овен часто командує друзями і приятелями, нав’язуючи свою волю.

Овен завжди готова дати добру пораду. Але він рідко приймає особисту участь у вирішенні проблем своїх друзів. Вважає, що його товариші повинні діяти по-чоловічому і самі справлятися з труднощами, а з його боку досить ради. Він добре сумісний з Раком, Козерогом, Вагами і представниками свого знака.

Телець

Чоловік-Телець стає відмінним другом. Але його прихильність і довіру потрібно заслужити. Телець не зі всіма і не відразу знаходить спільну мову. Це ґрунтовний, серйозний і статечний знак. Він чітко знає, чого хоче, і його неможливо переконати. Упертість — одна з основних рис Тільця. Але його ідеї завжди раціональні і служать загальному добру.

Телець здатний пронести дружні почуття через все життя. Він привітний, гостинний і завжди радий зустрітися з друзями. Це людина, на якого можна покластися, він вірний своєму слову. Чоловік із задоволенням ділиться життєвим досвідом, і у нього є чому навчитися. Найкращі друзі для нього – Діва, Скорпіон.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки — найвеселіші, відчайдушні і авантюрні друзі. Вони сповнені ідей і постійно кудись прагнуть, захопивши з собою і друга. У компанії цього знака не уникнути безлічі пригод і несподіваних ситуацій, які запам’ятаються на все життя.

До недоліків друга-Близнюків належить його невміння зберігати секрети, а також мінливість. Він рідко здатний на глибоку дружню прихильність. Дружба для нього — швидше, ще одна пригода. Чоловік-Близнюки легко ставиться до життя. Він може мимохідь забрати у одного дівчину, не відчувши особливих докорів сумління. Але якщо тримати Близнюків на відстані від свого особистого життя, то дружба з ним буде радісною, яскравою і ненудним. У нього хороша сумісність з Терезами, Стрільцем і такими ж легкими Близнюками.

Рак

Чоловік-Рак рідко першим робить кроки, щоб подружитися. Він придивляється і чекає ініціативи від інших. Для людини, став його другом, Рак готовий на багато жертв. Йому можна довіритися, він не видасть чужих секретів.

Складність в дружбі з чоловіком-Рак полягає в його надмірній вразливості й підозріливості. Рак може перебільшити слова співрозмовника, знайти в них таємний сенс, образитися і довго не прощати образу. Це майстра драми. Друзям доводиться бути обережними у бесіді, щоб мимоволі не поранити свого приятеля. Таким чоловікам у якості друзів підходять Скорпіон і Риби.

Лев

Лев-чоловік дорожить дружбою і знаходить віддушину в суспільстві вірних товаришів. Йому добре з друзями, він платить їм душевною щедрістю і відданістю. Цей владний і харизматичний знак зодіаку щодо друзів виявляє істинну шляхетність і безкорисливість, а від них чекає вірності і чесності. Друг не терпить обману і маніпулювання ним. Нещирий, брехливий один глибоко ранить його душу і розплачується втратою довіри Лева.

Леви люблять бути в центрі уваги. Тому воліють, щоб друзі не забирали в них частину слави, були стриманими і не затуляли їх самих. У них хороша сумісність з повітряними Вагами, Близнюками і вогненним Стрільцем.

Діва

Чоловік-Діва часто бачить людину наскрізь, тому проявляє обережність при виборі друзів. Він буде довго вирішувати — чи зможе змиритися з недоліками потенційного друга або краще залишитися з цією людиною просто знайомими. З тими нечисленними друзями, які у нього є, чоловік підтримує рівні відносини, не відкриваючись їм повністю і не звалюючи на них свої проблеми.

До дружбу ставиться з точки зору раціональності і рідко здатний на божевільні вчинки заради друга. Але володіючи високими моральними якостями, Діва залишиться вірним і при необхідності підтримає. В якості друзів йому підходять Телець і Рак.

Ваги

Чоловік-Терези популярний своїм веселим характером і неконфліктність. Але дружити з ним непросто. Хоча це легкий і товариський знак зодіаку, в дружбі він веде себе трохи відсторонено, не поспішає занурюватися у проблеми приятелів і допомагає вибірково. При цьому сам чоловік-Терези часто звертається за порадою і дружньою підтримкою. Для нього дружба багато в чому зводиться до взаємовигідного співробітництва.

Один-Ваги незамінний там, де потрібно врегулювати конфлікт. Він краще за інших знайде компроміс і проявить дипломатію, щоб помирити сторони. У чоловіка хороша сумісність з Тельцем, Левом і своїм знаком.

Скорпіон

Для Скорпіона-чоловіки дружба — не порожній звук. Він дорожить друзями і готовий для них на будь-які жертви. Але стати його другом не легко. Потрібно пройти випробування на міцність і витримати складний характер цього знака. Чоловік-Скорпіон відрізняється досить буйною вдачею, емоційними сплесками і вічними пошуками справедливості. Тим, хто потрапив під його гарячу руку, буває несолодко. Але якщо людина проявить стійкість, то в особі Скорпіона знайде надійного друга.

Додатковим бонусом до дружби з цим чоловіком стануть його корисні зв’язки і знайомства, з допомогою яких він допомагає друзям. Найкраща сумісність у нього з Овном, Близнюками, Рибами і Стрільцем.

Стрілець

Чоловік-Стрілець відкритий для дружніх союзів. Він легко сходиться з людьми завдяки своїй чарівності, оптимізму і товариськості. З таким другом не потрібно турбуватися про дозвілля. Стрілець організовує найкращий захід для друзів і заразить всіх веселощами.

До недоліків характеру цього чоловіка належить зайва прямолінійність, яка ранить його друзів. Стрілець не відрізняється обов’язковістю, він може з легкістю порушити обіцянку. А друзям-чоловікам слід тримати від нього подалі своїх подруг, так як чарівний Стрілець може їх забрати. Найкраща дружба можлива з Овном, Водолієм і Близнюками.

Козеріг

З чоловіка-Козерога виходить непростий один. Маючи найкращі наміри, він прагне керувати, командувати близькими людьми і направляти їх. Козеріг дає поради навіть там, де в них не потребують. Він вважає себе самим досвідченим і обізнаним у всіх справах, щиро прагнучи допомогти. Друзям доводиться миритися з зарозумілістю Козерога і приймати його таким, який він є.

Незважаючи на зарозумілість, чоловік-Козеріг — відданий товариш. Визнавши певних людей своїми друзями, він завжди на їхньому боці. У нього хороша сумісність з Раком, Овном і Дівою.

Водолій

У Водолія-чоловіки найчастіше мало друзів. Як правило, в їх числі лише ті, з ким Водолій має спільні захоплення або пов’язаний по роботі. В дружбі цього знаку часто видно розважливість, він вибирає цікавих, розумних та успішних людей. Однак до тих людей, з якими він подружився в юності, чоловік-Водолій живить глибоку прихильність і дорожить ними.

Чоловік-Водолій не оцінює, не критикує і не намагається виправити друзів. Він цінує особисту і чужу свободу. Цей знак має унікальний погляд на речі, друзі цінують його поради. Найкраще в якості друзів йому підходять Терези, Козеріг, Стрілець і Овен.

Риби

У чоловіків-Риб, на відміну від жінок цього знака, небагато друзів. Риби довірливі, тому деколи бувають жертвами обману і маніпуляцій. Одного разу зіткнувшись з уявними друзями, чоловік-Риби стає стриманим і обережним у виборі товаришів.

Для Риб немислимо видати чиюсь таємницю або піти проти свого друга. Це надійні, вірні товариші, готові вислухати та заспокоїти. Іноді вони занадто прямолінійні, вважаючи, що правда краще брехні і недомовок. Але друзі пробачають їм недоречну щирість, бо впевнені у добросердечии Риб. Добрими друзями для цього чоловіки стануть Рак, Телець, Скорпіон і Риби.

найміцніша дружба серед знаків зодіаку

Ми розповімо про три найбільш міцних дружніх спілках серед знаків зодіаку.

Риби і Скорпіон

Хоча вразливі Риби і темпераментний Скорпіон не схожі, але сумісні як друзі. Вони прекрасно ладнають і доповнюють один одного.

Ранимим, меланхолійним Рибам потрібен хтось, хто б витягав їх із зневіри, заряджав енергією і навчав постояти за себе. Таким другом є Скорпіон. Він надає моральну підтримку, надихає і допомагає досягти намічених цілей. У суспільстві Скорпіона Риби почувають себе впевненіше, їм по плечу будь-які вершини.

Скорпіону іноді потрібно тиха пристань і спокійна обстановка, де він міг би перевести дух. Він знаходить це в одному-Рибах, який вміє бути уважним слухачем і мудрим порадником. Риби тонко відчувають настрій людей і можуть підлаштуватися під свого друга. Скорпіон поруч з Рибами стає більш делікатним і врівноваженим.

Діва, Телець

Висока дружня сумісність знаків зодіаку Телець і Діва ґрунтується на їх схожому сприйнятті світу і однакових життєвих цінностях. Обидва знака обережні у виборі друзів. Але зустрівши людину, яка має такі ж судження і схожий темперамент, Діва, Телець переймаються довірою один до одного.

Це земні знаки, матеріалісти, які не люблять будувати повітряні замки і вдаватися до нездійсненних мрій. Кожен з них знає, чого хоче в житті — затишний будинок, міцну сім’ю, матеріальний достаток, спокій і відсутність потрясінь.

Вони є один для одного цінними порадниками. Телець любить жити на широку ногу і купувати розкішні речі. Більш практична Діва здатна утримати його від марнотратства. З притаманними їй здоровим глуздом і логікою вона може напоумити свого друга і спонукати його вкласти гроші у щось практичне. Згодом Тілець буває вдячний одному.

Діва відома своєю любов’ю до критики. Але в ситуації з Тельцем у неї немає особливих приводів висловити невдоволення. А якщо критичні зауваження все ж зустрічаються, умиротворений Телець робить вигляд, що не помічає їх.

Ваги і Леви

Ваг і Львів об’єднує потяг до прекрасного. Яскравий Лев не може не помітити естета-Ваг. Їм є про що поговорити, що обговорити. Завдяки комунікабельності і легкості Ваг ці знаки швидко знаходять спільну мову і зав’язують дружбу.

Леви цінують у своєму другу-Вагах скромність і небажання висуватися на перше місце. Ваги відрізняються делікатністю, неконфліктність, прагненням обходити гострі кути і вмінням заспокоїти емоційного Лева.

Самі Ваги заряджаються від яскравого одного-Льва його кипучою енергією, вчаться бути більш розкутими і сміливими. Їм подобається у Львові цілеспрямованість, сила духу, непохитність і рішучість — все те, чого не дістає самим Ваг. Лев і Ваги позитивно впливають один на одного, переймають кращі якості та змінюються.