Сумісність Овна і Тільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Телець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Телець

Овен – вогненний знак зодіаку, який виділяється серед інших імпульсивністю, запальністю і прагненню до справедливості. Телець – представник земної стихії, що володіє такими якостями, як відповідальність, серйозність і аналітичний склад розуму.

Стислі характеристики кожної з них у вигляді таблиці:

Овен Телець
Щедрий, але не вміє економити Економний, витрачає кошти у разі необхідності
Агресивний, може спровокувати конфлікт Упертий, з ним складно вести переговори
Влюбливий і емоційний Спокійний і впевнений у собі

Сумісність Овна з Тельцем проявляється турботою і ніжністю по відношенню один до одного. Періодично між ними виникають непорозуміння, які швидко вирішуються. Єдиною перешкодою на шляху щастя цього союзу є впертість обох – і Овна і Тільця важко піти на компроміс і відмовитися від своїх переконань.

Сумісність Тільця-жінки і Овна-чоловіки

Вважається, що сумісність Тільця-жінки і чоловіка-Овна вище середнього. Чоловік прагне бути лідером і буде забезпечувати фінансову незалежність союзу, а жінка не стане з ним змагатися, вона займеться будинком і господарством. З часом вони стануть краще розуміти один одного і навчаться закривати очі на маленькі недоліки.

Дівчина-Телець може підкорити чоловіка-Овна своєю зовнішністю і вмінням поводитися в суспільстві. У свою чергу, чоловік надасть цієї ніжної особи міцне плече, з ним вона буде відчувати себе захищеною та впевненою у завтрашньому дні.

У дружбі

Овен-чоловік і Телець-жінка сумісні в дружбу, але, згідно астрології, ці відносини не триватимуть довго. Їм не завжди є про що поговорити з-за різних поглядів на життя.

Овен часто даремно витрачає гроші, у той час як Телець раціонально використовує свої накопичення. Першого цікавлять галасливі компанії, а дівчина любить проводити вільний час вдома, наприклад, за читанням книги. Овни звикли рубати правду, але така різкість здатна відлякати спокійну подругу-Тільця.

У любові

Сумісність цих знаків зодіаку в любові достатня, щоб між ними була гармонія. Телець-жінка неконфликтна і стримана, вона легко прощає запального чоловіка-Овна. Вона не стане тиснути на емоції і ревнувати.

Чоловік-Овен оцінить кулінарні таланти своєї супутниці, її практичність і тактовність. Він подарує їй відчуття надійності, проявить себе як щедрий і відповідальний коханий. Буде красиво залицятися, дарувати квіти і довго домагатися її розташування. Вони відмінно доповнюють один одного.

У шлюбі

І в любові, і у шлюбі між цими знаками зодіаку можлива гарна сумісність. Жінці-Тельцю не потрібно бути головною в сім’ї. Зі своєю роллю хранительки вогнища вона відмінно справляється. Це гостинна господиня, в будинку якої все розкладено по поличках. І це вражає її чоловіка-Овна. Він не звик займатися господарством, зате легко заробляє гроші. Буде радувати улюблену дорогими подарунками, возити її на курорти і хвалити перед друзями і родичами.

Овен і Телець можуть сперечатися і мати розбіжності в сімейному житті. Чим старше і мудріше буде обидва, тим простіше їм буде знаходити компроміси.

У ліжку

В інтимних стосунках Бичка та Барана повна гармонія. Овен – палкий коханець, який хоче сподобатися дівчині-Тельцю. Обстановка і романтика не так важливі для цих коханців. Але обом потрібні взаємні почуття і емоції в ліжку.

Овну-чоловікові доведеться тримати в узді свою ревність, щоб не образити ніжну дівчину-Тельця. Представницям цього знаку не властиво змінювати, вони люблять постійність, в тому числі в сексуальних відносинах.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Овен може відмінно працювати з дівчиною-Тельцем. Особливо продуктивним буде тандем, в якому він керівник, а вона підлегла. Обидва володіють величезною силою волі, цілеспрямованістю і вміють вирішувати проблеми.

Чоловік-Овен не зможе підкорятися, він часто вступає в суперечки з начальством. Жінка-Телець наділена завзятістю і може переконати навіть незговірливого Овна у важливості певної справи або проекту. У бізнесі вони будуть доповнювати один одного.

Дівчині-Тельцю краще зайнятися організаційними питаннями, а шукати клієнтів і вести важливі переговори варто довірити Овну. Разом вони зможуть домогтися успіху юридичної та фінансової областях, цей союз чекає успіх і в сфері продажів або логістики.

Плюси і мінуси відносин

Тільця-жінку і Овна-чоловіка складно назвати ідеальною парою, але вони здатні знайти спільну мову. У таблиці ми вказали слабкі та сильні сторони цих відносин.

Плюси Мінуси
Гармонія в інтимі Часто конфліктують і з’ясовують, хто прав
Мають схожі погляди на життя По-різному ставляться до грошей
Не сперечаються за лідерство в сім’ї Відрізняються темпераментами
Доповнюють один одного в побуті Не можуть розповідати партнерові всю правду
Поділяють уявлення про сім’ю і виховання дітей Іноді критикують один одного

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Овна

Овен і жінка Телець-чоловік сумісні, але обом доведеться багато працювати над відносинами. Дівчина – надто пристрасна й запальна, їй може набриднути приземлений і спокійний Тілець. До того ж вона завжди прагне до лідерства, а Телець-чоловік може не захотіти підкорятися її рішенням. Його може збентежити це ураган емоцій, який відтворює вогняна жінка. Але якщо його терпіння і вихованість допоможуть подолати власну впертість, тоді ця пара зможе стати по-справжньому щасливою.

У дружбі

Чоловік-Телець – це справжній джентльмен, який може справити гарне враження на дівчину-Овна. Їй буде приємно спілкуватися з ним. Але одного астрологічної сумісності в дружбі мало, їм потрібно обходити стороною суперечки і неприємні для обох теми.

Люди цих знаків зодіаку можуть залучити один одного незалежністю і надійністю. Телець і Овен не схильні до зради, вони можуть підтримати в неординарній життєвої ситуації, поділитися радою або дати в борг. В обох високі інтелектуальні здібності, однак жінка-Овен любить бути в центрі уваги, а чоловікові-Тельцю не подобаються гучні вечірки – і це може розділити їх.

У любові

Сумісність жінки-Овна і чоловіка-Тельця означає і удачу в любові. Представники цих знаків зодіаку можуть подарувати один одному раніше незвідані почуття. Чоловік покаже свою щирість і відповідальність, в ньому запальна Овен може знайти спокій і розуміння. Телець відчує всю повноту пристрасті, Овен зможе навчити його чуттєвості та емоційності.

Відносини між закоханими будуть складатися швидко. Через пару місяців зустрічей, вони можуть приголомшити родичів і друзів повідомленням про весілля.

У шлюбі

Жінка-Овен і чоловік-Телець мають високу сумісність не тільки в любові, але і в шлюбі. Спочатку вони можуть “буцатися”. Овен може показати своє палке прагнення до лідерства і незалежності. Але потім відносини вирівняються.

Вони разом облаштують своє гніздечко. Жінка-Овен перестане ревнувати свого судженого і стане більш впевненою в їх загальному майбутньому. Чоловік-Телець продемонструє свої навички відмінного сім’янина, він завжди буде брати участь у домашніх клопотах. Разом їм комфортно жити, ростити дітей і справлятися з побутом.

У ліжку

В інтимному житті жінці-Овну потрібна активність і запал, на які здатен не кожен Тілець. Поки вони звикнуть до темпераментам один одного, можуть не раз серйозно посваритися.

У цьому випадку жінці не варто робити натяки, їй треба відверто поговорити з партнером і розповісти про свої уподобання. У Тельця не така бурхлива фантазія, але заради коханої він готовий підлаштуватися під неї.

У роботі та бізнесі

На робочому фронті і в загальній справі жінка-Овен і чоловік-Телець можуть бути корисні один одному. Працьовитість Тільця з цілеспрямованістю Овна обов’язково дадуть свої плоди. Щоправда, чоловікові доведеться змиритися з громом і блискавками, якими його щедро обсипати бізнес-партнерка.

Пробивний дівчини-Овна краще довірити керівну позицію у спільній компанії. А ось терплячому Тельцю варто зосередитися на закупівлях і просуванні компанії. Якщо чоловік-Телець і жінка-Овен працюють найманими робітниками, то теж зможуть налагодити контакт. Розбіжності можливі, але не є небезпечними для їх роботи.

Плюси і мінуси відносин

Назвати сумісність Овна-жінки і Тельця-чоловіки складно назвати ідеальною. Однак, у спілки є не тільки слабкі сторони, але і сильні – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси Мінуси
Здатні навчити один одного пристрасті і терпінню Можуть конфліктувати через непоступливість і ревнощів
Обидва націлені на створення міцної сім’ї Довгий час не можуть підлаштуватися один під одного
Зацікавлені вирішувати побутові питання разом Можлива боротьба за верховенство
Доповнюють один одного в емоціях і темпераменті Овнам потрібно спілкування, а Тельцям спокій
Схожі погляди на виховання дітей Різні життєві цінності

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Телець

У Тельця-жінки і Овна-жінки відмінна сумісність для дружнього спілкування і продуктивної праці. Телець Овна сприймає як добру приятельку, з якою можна провести вихідні і обговорити переглянутий серіал. Стати близькими подругами, які присвячують свої таємниці, у них навряд чи вийде. Овен дуже бурхливо реагує навіть на самі прості речі, як лякає спокійного Тільця. До того ж Овен-жінка може прямо висловити неприємні речі, що неприйнятно для подруги.

У роботі працьовитий Телець може навчити імпульсивного Овна терпінню і новаторському підходу в роботі. Однак, не факт, що Овен використовує отримані знання. Жінка цього знаку зодіаку не звикла слухати когось і вважає власну думку самим вірним. Чому варто повчитися Тельцю, так це здібності Овна долати будь-які перешкоди, що виникають на службі. Скільки б не “падала” дівчина-Овен, вона не зупиняє свої устремління в кар’єрі.

Між цими колегами можливі суперечки. Розподіл бюджету та кадрове питання краще довірити Тельцю, а Овен швидше вирішить проблеми, пов’язані з просуванням товарів і послуг.

Чоловік-Телець і чоловік-Овен як друзі і партнери

Чоловік-Овен і чоловік-Телець мають хорошу сумісність для роботи над одним проектом і спілкування в одній компанії. Яскравого Овну подобається бути душею компанії і привертати до себе протилежну стать. Він не бачить у Тельці конкурента, тому може почати з ним щільне спілкування. Однак Тельцю може набриднути виручати друга-марнотраницю, який постійно спускає гроші і просить у нього в борг.

Темпераментному Овну складно зрозуміти спокійного Тільця, він може вважати його нудним і нудним. А Тельцю здається дурною пихатість Овна і його бажання виділитися з натовпу будь-якими способами.

У роботі їм доведеться довго пристосовуватися один до одного. Овна може не вистачити на вирішення повсякденних завдань. Працьовитий Телець якраз згодиться для цієї монотонної роботи. Він може дати добру пораду Овну і терпляче вислухати його у важкій ситуації. Тоді Овен починає сприймати Тельця як близького соратника. Може прислухатися до його цінним порадам і навіть використовувати їх у своїй роботі.