Жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Стрілець у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець як пара

Стрілець-жінка і чоловік-Стрілець є яскравою та оригінальною парою. Астрологи вважають, що сумісність цих вогненних знаків зодіаку може становити 98 відсотків.

Обидва люблять вести активний спосіб життя і знаходяться в постійному пошуку пригод. Їм важко занудьгувати, перебуваючи в товаристві один одного. Що важливо, Стрільці мають іскрометним почуттям гумору – це сприяє створенню гармонії у відносинах.

Плюси відносин

Жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець відмінно розуміють один одного і вміють боротися за своє щастя. Їм легко закохатися завдяки високої сумісності.

Відносини двох Стрільців мають як мінімум 6 плюсів:

 • Повне взаєморозуміння між партнерами.
 • Відсутність ревнощів.
 • Рідкість сварок.
 • Загальні погляди на виховання дітей.
 • Схожі інтереси.
 • Відсутність розбіжностей у веденні побуту.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Стрілець дорожать своєю незалежністю і не підтримують обмеження свободи дій.

Іноді у відносинах цих двох вогняних знаків можуть виникати деякі проблеми:

 • Зради.
 • Швидке згасання пристрасті.
 • Відсутність почуття новизни.
 • Нетерпимість до звичок один одного.
 • Запальність і зайва прямолінійність партнерів.
 • Впертість і складнощі в пошуку компромісу з боку кожного.

Сумісність Стрільця-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець часто стають нерозлучними друзями, оскільки їх багато що об’єднує. Сумісність цих знаків зодіаку у дружніх стосунках теж висока.

Їх об’єднує активний спосіб життя. Обидва люблять заняття спортом, подорожі і екстремальні розваги. Стрільці, як правило, легкі на підйом і мають різнобічні захоплення.

Єдине, що зашкодити Стрільцям підтримувати близькі стосунки, це потреба змагатися. Рано чи пізно друзі можуть почати змагатися один з одним у своїх досягненнях.

Сумісність Стрільця-хлопця і Стрільця-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові трохи не дотягує до 100%. Стрільців не можна назвати ревнивими, і це подовжує їх союз. Вони можуть пробачити партнеру легковажний флірт на стороні.

Чоловік-Стрілець і жінка-Стрілець — енергійні, сильні і волелюбні натури. Тому їм важко поступитися партнерові, коли того вимагає ситуація. Із-за суперництва у парі можуть виникати сварки.

Незважаючи на впертість Стрільців, їх відносини яскраві і міцні. Вони люблять подорожувати і радіти життю. Їх зближують почуття гумору і оптимізм, а також досить легке відношення до любові, інтиму і романтику.

Сумісність пари в ліжку

Стрілець-дівчина і Стрілець-чоловік люблять активність в сексуальних відносинах. Вони готові до експериментів, їх не можна назвати скутими і невмілими в ліжку.

Іноді цій парі може не вистачати чуттєвості й романтики. Вони воліють швидко вгамувати пристрасть і продовжити займатися своїми справами. Такий підхід до інтимної сторони відносин може призводити до зрад.

Хлопець-Стрілець не бачить нічого поганого в тому, щоб мати фізичні контакти на стороні, навіть перебуваючи в щасливому шлюбі. Сенс таких зв’язків він бачить виключно в отриманні задоволення. Дівчина-Стрілець теж досить відкрита в сексуальному плані, проте навряд чи оцінить легковажність партнера.

Дівчина-Стрілець і чоловік-Стрілець у шлюбі

Стрілець-чоловік і дівчина-Стрілець не роблять вступ у шлюб метою свого життя. Вони хочуть бачити поруч із собою не просто коханця або коханку, але і вірного друга. Тому Стрільці довго шукають свій ідеал.

Вони насолоджуються товариством одне одного і вміють знаходити компроміс у побутових питаннях. Їх сімейне життя яскрава і весела, проте іноді можуть виникати конфлікти на грунті фінансів.

Стрільцям слід повчитися практичності і розуміти, що необхідно докладати зусиль для збереження у шлюбі минулих почуттів і пристрастей. Пошук флірту на стороні — погане рішення.

Якими батьками будуть жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець

Стрілець-чоловік і Стрілець-дівчина, як правило, ладнають з дітьми завдяки прекрасному почуттю гумору і життєлюбності. Але батькам може не вистачати дисциплінованості і відповідальності.

Їх інфантильний підхід до виховання може призвести до того, що вони втратять повагу дитини. Сумісність знаків висока, тому вони зазвичай дотримуються єдиної думки про виховання. Стрільцям слід пам’ятати, що діти потребують не тільки в іграх і розвагах, але і в твердій опорі.

Мама-Стрілець вміє створити атмосферу свята в будинку. Друзі дітей зазвичай обожнюють її. Тато-Стрілець стає для дитини мудрим порадником і справжнім другом, долучаючи дитя до спорту і туризму.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Стрільця-жінки

З усіх знаків зодіаку Стрілець-чоловік і Стрілець-жінка найактивніші і оптимістичні. Ці якості характеру вони виявляють і в роботі.

Колеги заражають один одного діловим ентузіазмом і з задоволенням надають допомогу при необхідності. До роботи ставляться відповідально. Однак їм слід контролювати свій азарт, щоб не вступити в протистояння, намагаючись обігнати колегу в робочих досягнення.

Якщо Стрільці-начальники змушені взаємодіяти один з одним, то, незалежно від статі, їх стосунки виливаються у неприховану конкуренцію. Їм важко прийти до компромісу.

Чоловік у ролі керівника вміє мотивувати підпорядковану-Стрільця, але часто стикається з її впертістю. Дівчина-начальниця прислухається до підлеглого і поважає його, але не терпить непослуху.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Стрільця

Чоловік знака зодіаку Стрілець є наполегливим залицяльником і знає, як домогтися свого. Його швидко зачаровує жінка знака Стрілець: він бачить в ній бойову подругу і симпатичну жінку. Яскрава і активна дівчина знає собі ціну і не готова падати в обійми першого ліпшого кавалера.

Насамперед хлопцеві-Стрільцеві потрібно розуміти, що така жінка не потерпить посягань на її незалежність. Тому спочатку йому знадобиться просто подружитися з нею. Підґрунтям для зближення може стати любов до подорожей або незвичних страв.

До подарунків жінка-Стрілець рідко буває вимогливою. Вона вміє радіти будь-яким проявам уваги, тому зовсім не обов’язково підкорювати її діамантами та іншими коштовними сюрпризами.

Як Стрільцеві-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

У Стрільця-чоловіки висока сумісність зі Стрільцем-жінкою. Тому вогненної дамі не складе праці закохати в себе хлопця.

В першу чергу дівчина повинна бути чесною, не викручуватися і не брехати. Жіноче кокетство тут може тільки зашкодити. Потрібно постаратися стати для Стрільця надійною супутницею і веселою подругою, яка до того ж є яскравою і привабливою дівчиною.

Не варто говорити чоловікові про шлюб. Його можуть насторожити такі бесіди, оскільки Стрільці цінують свободу і не поспішають зв’язувати себе сімейними узами. Всьому свій час.

Як дівчина-Стрілець і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Стрілець можуть мати у минулому багато поверхневих зв’язків, але з серйозних стосунків вони виходять з працею. Вони можуть затаїти образу на партнера після розставання.

Стрілець-чоловік прагне забути колишню кохану за допомогою швидких знайомств, флірту і легковажних контактів з симпатичними особами протилежної статі.

Жінка-Стрілець, розлучаючись з партнером, поспішає наповнити своє життя новими враженнями, захопленнями і захоплюючими поїздками. Свого колишнього чоловіка вона може згадувати з презирством.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність дівчата-Стрільця і хлопця-Стрільця в любові і дружбі одна з найвищих. Тому не дивно, що їм вдається легко та швидко зближуватися і відшукати точки зіткнення один з одним. Часто вони стають друзями завдяки наявності спільних інтересів і постійним мандрівок по світу.

Великим плюсом є те, що Стрільці не прискіпливі, доброзичливі і відкриті для того, щоб знайти спільну мову практично з ким завгодно. Відносини Стрільців зміцнять спільні подорожі та жарти: почуття гумору у них схоже.