Овен: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Овен, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні січня і лютого. Ми розповімо цікаві факти про Овнах, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Овен і дати народження

Овни за гороскопом – це ті, хто народилися у весняні місяці, період знака зодіаку починається 21 березня, а закінчується 20 квітня. В астрології Овен – перший за рахунком знак і коротко пишеться як V з накрученими кінчиками (загнуті роги).

Символ Овна в багатьох джерелах виглядає як баран, який позначає провідника (тобто баран на чолі стада), фізичну силу і поєднання протилежностей.

Овен – вогненний кардинальний знак. Це знак дії та нових починань. Ключова фраза Овна – “Я існую”. Це означає, що знак має внутрішню потребу переживати все на власному досвіді.

Люди по знаку зодіаку Овен – які вони?

Самі вперті люди – Овни. Вони володіють такими якостями, як цілеспрямованість, безкомпромісність, рішучість, і хочуть завжди бути першими у всьому. Люблять себе, їх егоїзм іноді виходить за рамки пристойності. Прагнуть до влади і розкоші. Завжди намагаються відстоювати справедливість і мають оптимістичний настрій.

До негативних рис характеру цього знака зодіаку, можна віднести нетактовність і грубість. Вони бувають занадто різкі і прямолінійні. Швидко виходять з себе, а в особливо гострих ситуаціях можуть кинутися в бійку. Рідко слухають поради і відмінне від їхню думку. Критику сприймають в штики, можуть серйозно образитися і припинити спілкування.

Пристрасні і агресивні: емоційність цих людей схожа на сніжну бурю. Вони мають не просто впертістю, а колосальною силою волі. Єдиним потужним перешкодою на шляху у Овнів може бути лінь.

Овен вміє робити краще за інших?

Овен вміє краще і швидше інших домагатися поставленої мети. Якщо він чогось захотів, то буде потіти день і ніч, але свого доб’ється. Представники цього знака мають відмінні музичні здібності. Найчастіше вони прекрасно співають, пишуть пісні і пишуть вірші.

Овни володіють прекрасними організаторськими навичками. Можуть продумати свято, скоординувати людей, зібрати їх для досягнення важливої мети. Але самим великим умінням знака є заробляння грошей. Заради фінансового благополуччя вони подолають будь-яку перешкоду і займуть найвищі пости.

Опис жінки-Овна

В описі знака зодіаку Овна-жінки присутні такі риси, як сміливість, експресивність і активність. Ця дівчина представляє з себе вічний двигун, в якому не вичерпується енергія. За один день може перелопатити тисячу справ, а ввечері, як ні в чому не бувало, відправитися на вечірку з друзями. Живе справжнім, рідко будує великі плани. Завжди зберігає позитивний погляд на світ.

У спілкуванні з протилежною підлогою виявляє пристрасть і влада. Не потерпить зрад і зради. Завжди ратує за правду, якою б неприємною вона не була. Для такої дами важливий соціальний статус чоловіка. Вона не зв’яже своє життя з чоловіком, не мають потенціалу, або з тим, чий заробіток нижче її доходів. Жінка-Овен прагне зайняти позицію лідера у відносинах.

Опис чоловіка-Овна

В загальній характеристиці чоловіків-Овнів проявляються ентузіазм і амбітність. Цей хлопець ніби ракета – стрімкий і яскравий. Він багато часу проводить на роботі, робить кар’єру. А побутом йому займатися колись, так і частково заважає лінь. Завжди зациклений на собі і своїх мріях. І що б хто не говорив, не звертає на це увагу.

Влюбливий і легко заводить стосунки. Однак не терпить, коли дівчата проявляють нав’язливість: йому потрібен азарт. Відрізняється своєю конфліктністю і невмінням вибудовувати тривалі відносини. Але завжди з турботою ставиться до своїх близьких, намагається підтримувати батьків і літніх родичів.

Висхідний знак – Овен

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Овні дає товариського, енергійного і імпульсивної людини. Висхідні Овни – природжені лідери, наполегливі та безстрашні.

Висхідний знак показує, як людина веде себе в суспільстві, як контактує з іншими людьми. Тому при виборі професії важливо враховувати Асцендент альтернатива. Овен на куспиде першого Будинку забезпечує успіх на керівних посадах, у сферах, пов’язаних з ризиком, технікою (військова служба, медицина, авіація, екстремальний спорт).

Характер у дітей-Овнів

Діти-Овни з раннього віку відрізняються своєю настирливістю. Їх важко переконати в чомусь. Особливо не варто це робити силою, оскільки вони вбирають таку поведінку від своїх батьків.

Товариські і мають багато друзів. Дитина-Овен не схильний до маніпулювання батьками. Досягає успіху в навчанні, володіє гострим розумом і легко схоплює нові знання. Однак може закинути школу через інших захоплень. Татам і мамам варто контролювати свого учня, а не пригнічувати.

Якщо у дитини цього знака зодіаку проявляється якийсь талант, який потрібно розвивати його. Наприклад, записати дитину в музичну школу. Овни-діти володіють великою цілеспрямованістю і можуть досягти висот у творчості.

Овен в дружбі

Люди, народжені під знаком Овна, відомі своєю доброзичливістю та гостинністю. Їм подобаються гучні і веселі компанії, проте справжніх друзів можуть перерахувати по пальцях. Довіряють тільки тим, кого знають багато років. Можуть нав’язувати свою думку друзям. Хоча самі ніколи не просять поради і нікого не слухають. У деяких ситуаціях здатні критикувати або занадто відверто висловлюватися про своїх приятелів.

Якщо знаходяться у сварці з друзями, переживають, але не йдуть першими на примирення. Чекають, коли один сам звернеться до них. Не вміють плести інтриги і обговорювати близьких за спиною. Не здатні підставити друзів навіть при гострій необхідності. А от чого не дочекаєшся від Овнів, так це грошової допомоги – вони мало кому довіряють в цьому плані.

Овен в любові і відносинах

Овнів заводять недоступні для них партнери. А ось ті, хто проявляє відкриту симпатію, часто залишаються осторонь. Потрібно знати, що цей знак зодіаку – пристрасний та романтичний коханий. Щоб закохати в себе вподобану дівчину або хлопця, включить всю свою чарівність. Зацікавити їх може волелюбний і творча людина, з яким буде про що поговорити. Але свобода людини, яка потрапила в любовний полон, відразу обмежиться: Овни дуже ревниві і при одному підозрі готові вступити в палкий конфлікт.

Овен не потерпить, якщо друга половинка буде приймати самостійні рішення. Йому потрібна людина, яка буде залежати від його слова і бажання. Всіма силами намагається відстоювати верховенство. Однак, як тільки коханий (-а) підкорюються, Овен відразу починає шукати нову мету. Овни за своєю природою полігамні і не завжди зупиняються на одному людині. А також вони часто стають ініціаторами розриву відносин.

Сім’я і шлюб для Овна

Представники цього знаку можуть одружитися в досить ранньому віці. Найчастіше обранець – перша любов. Для Овна важливо, щоб чоловік (дружина) були легкими в спілкуванні і володіли почуттям гумору. Любить бути головним у родині та розпоряджатися сімейним бюджетом. Іноді може пригнічувати другу половинку. Мало часу приділяє побутових питань в силу зайнятості, або тому, що лінується.

З Овнами складно будувати сімейні стосунки. Відмінною особливістю є те, що вони не звикли поступатися. Завжди вимагають, щоб було так, як хочуть вони. Навіть в якійсь дрібниці не підуть на компроміс. Якщо чоловік (дружина) Овна захворіє, він навряд чи проявить належну співчуття. Тому чоловікові або дружині цього дурня потрібно частіше прямо говорити, що потрібна його турбота.

Овни рідко помічають свої недоліки, а на пряму критику реагують досить гостро. У зв’язку з цим потрібно тактовно пояснювати їм, в чому вони неправі.

Якими батьками будуть Овни

Характерні риси таких батьків: вони виховують у дітей дисциплінованість і повагу до старших. З першого погляду може здатися, що Овни дуже деспотичні батьки. Однак, як тільки дитина отримує погану оцінку або занедужує, такий батько стає самим дбайливим і ніжним. Овни завжди думають про всебічний розвиток дітей, тому з малих років водять їх у центри творчості.

Такі батьки завжди стають на захист своєї дитини в шкільних конфліктах. Підтримують їх і в дорослому житті. Намагаються дати дітям старт, інвестують в їх навчання або купують квартиру. З дорослими дітьми підтримують дружні стосунки.

Захоплення Овнів

Овен для багатьох означає пристрасть до екстриму. Серед представників цього знака зодіаку багато любителів паркуру, байкерів і дайверів. Але і звичайні види спорту Овни теж цінують. Вони позитивно ставляться до бігу, тенісу та пауерліфтингу.

І жінки, і чоловіки люблять велику швидкість. Часто ганяють не тільки на трасах, але і по нічному місту. Їм подобається гучна музика, вони прекрасно співають і не соромляться виступати на сцені. Володіють художнім талантом і від природи добре малюють.

Але найбільшою любов’ю Овнів є подорожі. У них вони дізнаються багато нового, їм подобається оглядати визначні пам’ятки і гуляти в незвичайних місцях. З задоволенням вирушать в круїз, а ось пляжний відпочинок їм здасться нудним.

Кар’єра, професія і заробіток Овна

Кар’єра має величезне значення для цього знаку зодіаку. На роботі Овни зарекомендували себе як цілеспрямовані працівники з великою силою волі і наполегливістю. Можуть тривалий час працювати без вихідних. За це їх цінує керівництво і просуває наверх по службі. Такий стан справ свідчить про отримання високої посади в досить молодому віці.

Овни доб’ються успіху в силових структурах та в армії. Їх завзятість допоможе пробитися у підприємницькій діяльності. Хорошим місцем для самореалізації стане і сфера медицини. Тут Овни зможуть навчитися терпінню і милосердя. З представників цього знака виходять копіткі хірурги, стоматологи та медичні сестри. Реалізувати свій потенціал можна також фінансовій і технічній сферах.

Без грошей працьовиті Овни точно не залишаться. Вони не люблять витрачати свої заощадження, по натурі досить скупі особистості. Заробляють усіма можливими способами. При необхідності завжди підуть на підробіток, але їхня родина ніколи не буде бідувати.

Здоров’я Овнів

Овнам властиво запускати хвороби через власну впертість. Вони звертаються до лікаря, коли вже неможливо терпіти біль. Тому людям цього знаку зодіаку потрібно більше часу займатися профілактикою і проходити обстеження.

Представники Овнів частіше за інших схильні до травм із-за своєї активності. Їм потрібно бути максимально обережними, дотримуватися правил безпеки на роботі і бути акуратніше на дорогах. Щоб розвантажитися після важкого і нервового дня, бажано частіше займатися фізкультурою, а також відпочивати за містом. Прибрати наслідки стресу допоможе фітнес або танці.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Щоб побачити повну характеристику людини-Овна, треба знати, ким він є за східним календарем. У таблиці ми зібрали якості знака зодіаку в залежності від року народження.

Щур Неабиякий інтелект, приваблива зовнішність
Бик Уміння контролювати емоції, твердий характер
Тигр Активність, оптимізм
Кролик Ерудованість, спокій
Дракон Наполегливість, цілеспрямованість
Змія Прагматичність, інтелігентність
Кінь Безжурний вдачу, любов до свободи
Вівця Схильність до маніпулювання, непередбачуваність
Мавпа Новаторство, товариськість
Півень Товариськість, харизма
Собака Схильність впадати в крайнощі, нетерпимість до критики
Свиня Потужна енергетика

Сильні і слабкі сторони Баранів по датах народження

У людей знак зодіаку Овен є як плюси, так і мінуси. В таблиці вказані часто зустрічаються якості людей в залежності від дня народження.

Дати народження Сильні сторони Слабкі сторони
21.03 Амбітність, енергійність, дружелюбність Агресивність, перебування в мріях, нетерплячість
22.03 Дипломатичність, щирість, допитливість Категоричність, гостре сприйняття критики, прямолінійність
23.03 Розсудливість, гострий розум, незалежність Агресивність, упертість
24.03 Красномовство, доброзичливість, енергійність Ранимість, наївність, підвищена сприйнятливість
25.03 Сміливість, чесність Різкість, грубість, прямолінійність
26.03 Аналітичний розум, проникливість, амбітність Повільність, наївність, самокритика
27.03 Романтичність, обдарованість, мрійливість Безкомпромісність, різкість, егоцентризм
28.03 Індивідуальність, сміливість, наполегливість Придушення інших людей, упертість
29.03 Товариськість, чуйність, чутливість Неспокій, надмірна м’якість, довірливість
30.03 Розвинена інтуїція, сміливість, активність, красномовство Впертість, невміння прийняти програш, прямолінійність
01.04 Завзятість, працьовитість, креативність, оптимізм Імпульсивність, запальність
02.04 Розвинена інтуїція, дипломатичність, врівноваженість Образливість, легковажність, занадто багато звалюють на себе
03.04 Оптимістичність, внутрішня сила, харизматичність Наївність, легковажність, часті перепади настрою
04.04 Ініціативність, товариськість, сміливість, дипломатичність Непослідовність, метушливість
05.04 Комунікабельність, працьовитість, оптимістичність Безкомпромісність, прямолінійність
06.04 Комунікабельність, розсудливість, самокритичність Марнотратство, надмірна любов до їжі
07.04 Енергійність, ерудованість, ентузіазм Нетерплячість, нестриманість, бунтарство
08.04 Надійність, активність, перфекціонізм Самопожертву, безвідмовність, скритність
09.04 Розвинена фантазія, багата уява, справедливість Імпульсивність, нетовариськість, необережність
10.04 Зібраність, цілеспрямованість, енергійність, чесність Спонтанність, тривожність
11.04 Доброзичливість, оптимізм, сміливість, безкорисливість Впертість, запальність
12.04 Гарне почуття гумору, ввічливість, зібраність Впевненість у собі, упорность
13.04 Працьовитість, відмінна інтуїція, амбітність Вразливість, ранимість
14.04 Чесність, енергійність, оптимізм Владність, відсутність терпіння
15.04 Оптимізм, тактовність, життєрадісність Нетерплячість, агресивність, дратівливість
16.04 Добродушність, щирість, активність Егоїзм, непостійність, підозрілість
17.04 Чесність, активність, практичність Неуважність, нетерплячість, різкість
18.04 Енергійність, доброзичливість, цілеспрямованість Авантюризм, невпевненість у собі
19.04 Ерудованість, амбіційність, велика сила волі Трудоголізм, упертість, диктаторство
20.04 Сміливість, багата фантазія Грубість, конфліктність, дратівливість

Цікаві факти про Овнах

Ми зібрали для вас 3 факту, які багато говорять про людей-Овнах:

 • Люблять все нове, прагнуть постійно дізнаватися щось нове;
 • Не вміють поступатися і визнавати поразку;
 • І жінки, і чоловіки мають привабливу зовнішність.

Знаменитості-Овни, народжені з 21 березня по 20 квітня

Відомі чоловіки, які народилися під знаком Овна:

 • Квентін Тарантіно (27.03.1963);
 • Джекі Чан (07.04.1954);
 • Рассел Кроу (07.04.1964);
 • Павло Буре (31.03.1971);
 • Дмитро Нагієв (04.04.1967).

Одні з найпопулярніших жінок-Овнів:

 • Алла Пугачова (15.04.1949);
 • Ірина Хакамада (13.04.1955);
 • Сара Джессіка Паркер (25.03.1965);
 • Крістен Стюарт (09.04.1990);
 • Кіра Найтлі (26.03.1985);
 • Христина Асмус (14.04.1988).