Близнюки: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Близнюки, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні січня і лютого. Ми розповімо цікаві факти про Близнюках, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Близнюки і дати народження

Близнюки (латиною пишеться Gemini) – це третій за рахунком знак гороскопу, який графічно позначається як дві паралельні лінії, тобто виглядає як римська цифра 2 (II). У цьому елементі міститься важлива інформація – знак символізує подвійність, мінливість, поєднання жіночого та чоловічого енергій.

Близнюки – повітряний рухливий знак. Вони допитливі, розумні і мають різнобічні інтереси. “Сьогодні тут, а завтра там” – найкращий опис Близнюків.

Період даного знаку починається 22 травня і закінчується 21 червня. В астрології кожен зодіакальний місяць складається з трьох декад, тому між травневими та червневими Близнюками є відмінності. Останні числа травня знаходяться під впливом Юпітера, який наділяє людину тонкою інтуїцією і творчим потенціалом. Якщо дата народження випадає на червень, коли активним стає Марс, то проявляються такі якості, як імпульсивність і мінливість настрою. У людей, які народилися з 11 по 21 червня, планетою-покровителем є Сонце – символ марнославства і красномовства.

Люди по знаку зодіаку Близнюки – які вони?

Близнюки – веселі, доброзичливі, активні люди, які володіють великим запасом життєвої енергії, почуттям гумору і оптимізмом. Це означає, що вони не сумують, коли в житті настає невдалий період, а завдяки своїй гнучкості та комунікабельності знаходять вихід зі складної ситуації, отримують підтримку оточуючих або пристосовуються до нових обставин. Вони можуть швидко підлаштовуватися під настрій інших людей, тому почувають себе вільно в будь-якій компанії. Іншими їх позитивними якостями є ініціативність, рішучість, амбітність і дотепність.

Головні негативні риси характеру Близнюків – імпульсивність, легковажність і можлива безвідповідальність. Найчастіше вони не люблять брати на себе зобов’язання, бувають нетерпимими до думки оточуючих. Їм важливо виділятися з натовпу, тому можуть поводитися демонстративно і зухвало. Представники цього знака схильні до пригод і авантюр, можуть здійснювати небезпечні і необдумані вчинки. Вони рідко переживають за своїх необачних рішень, але доставляють чимало переживань та неприємностей рідним і близьким.

Ще один частий недолік – схильність до фальші, лицемірства, перекручування фактів. Варто відзначити, що не завжди їм вдається приховати обман або свої щирі наміри.

Близнюки вміють робити краще за інших?

Володарі цього знака мають багату фантазію, яка вдало поєднується з сильною логікою і ораторськими навичками. Завдяки цим здібностям Близнюки можуть знаходити рішення в самих заплутаних ситуаціях, вміють генерувати блискучі ідеї і впливати на людей.

У них є потенціал стати і видатними дипломатами, політиками, підприємцями, і аферистами. Їх прагнення до легких грошей і вроджений авантюризм можуть стати причиною і великих неприємностей, і неймовірного успіху.

Опис жінок-Близнюків

Опис дівчата зі знаком зодіаку Близнюки можна почати з таких якостей, як легкість, життєрадісність, добродушність, романтичність і щирість. Незважаючи на свій образ мрійниці, жінка-Близнюки є розумною, проникливою і далекоглядною. Завдяки своїй ерудиції та красномовству вона справляє приємне враження на оточуючих. Заповзятлива, ділова і активна володарка цього знаку може стати успішним керівником або забезпеченої бізнес-леді.

Типова дівчина-Близнюки являє собою той тип жінок, які завжди знаходяться в пошуку. Їй не підходить роль лише матері сімейства. Представниця повітряної стихії зацікавлена в саморозвитку, тому постійно пробує різні сфери діяльності, змінює захоплення, навчається, ризикує, заводить нові знайомства. Їй важливо підвищувати рівень інтелекту, бути в гущі подій, вести насичене соціальну та світське життя.

Варто відзначити, що поряд з цією волелюбної і амбітною жінкою може бути лише терплячий і розуміє партнер. Вона не зможе побудувати відносини з людиною, яка дотримується традиційних поглядів, і хоче бачити поряд з собою покірну дружину і зразкову домогосподарку. Не потрібно чекати, що ця дівчина буде витрачати час на вирішення побутових проблем, займатися прибиранням і готуванням. Близнюки – це яскрава, харизматична особистість, яку не можна контролювати або обмежувати.

Опис чоловіків-Близнюків

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Близнюкам, то перш за все варто відзначити такі якості, як сміливість, енергійність, допитливість і комунікабельність. Вони володіють тонкою інтуїцією, легко знаходять контакт з оточуючими і швидко домагаються їх розташування.

Володар цього повітряного знака користується великою популярністю у жінок, тому не поспішає вступати у серйозні стосунки. Його пристрасна, мінлива натура прагне нових знайомств і вражень.

Незважаючи на безліч переваг, у представника цього знака є і недоліки, серед яких можуть бути інфантильність і мінливість. Він має потенціал, щоб просунутися по кар’єрних сходах, досягти високого соціального статусу і достатку. Але його імпульсивність і легковажність часто стають причинами втрачених можливостей. Із-за схильності до авантюризму він може потрапляти в неприємні ситуації, але йому подобається ризикувати і випробовувати гострі відчуття.

Чоловік-Близнюки прагне до свободи у всіх її проявах, тому про шлюб і дітонародженні частіше замислюється вже в солідному віці. З ним зможе ужитися така ж артистична, емоційна натура з широким колом інтересів, яка не зациклюється на побутових і матеріальних питаннях. Дівчина, без зайвих вагань погодилася на раптові зміни, наприклад, на переїзд, стане для нього підходящої парою.

Висхідний знак – Близнюки

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Близнюках показує привітного, балакучого і привабливого людини. Для них важливі нові знання, і їх ніколи не буває достатньо. Висхідні Близнюки завжди в русі, завжди чимось зайняті, і їм буває важко розслабитися.

Володарі Висхідній у Близнюках будуть успішні в журналістиці, мистецтві, бізнесі міжнародного масштабу, політиці.

Характер у дітей-Близнюків

Маленький власник знака Близнюки – це емоційний, допитливий і товариська дитина. Непосидючий, балакучий і неслухняний малюк може доставляти немало проблем своїм батькам, тому їм варто набратися терпіння і ставитися з розумінням до свавілля сина або дочки. Безпосередній і відкритий дитина-Близнюки швидко знаходить спільну мову не тільки з дітьми, але і з дорослими, а в деяких випадках може здаватися нетактовним і неввічливим.

У дитини, яка народилася під зодіакальним знаком, може бути велике коло інтересів і яскраво виражені таланти. Не варто дивуватися, якщо він захоче займатися музикою і танцями, і малюванням. Не потрібно обмежувати його пориви. Близнюки мають унікальну здатність жити в режимі багатозадачності. Але мамі і татові необхідно стежити, щоб інтерес у дитини не був поверхневим, щоб він дотримувався дисципліну, виконував домашні завдання – тоді захоплення не зашкодять основний навчанні.

Ще одна особливість характеру дитини-Близнюка – підвищена вразливість і сугестивність. Наївний і довірливий малюк може боятися темряви, висоти або сторонніх звуків. Батькам потрібно контролювати, що дивиться і читає їх дитина. Їм також треба знати, що представники цього знака схильні до фальші. Піймавши сина чи доньку на обмані, необхідно м’яко і терпляче поговорити. Нерідко причиною брехні (особливо у підлітків) стає страх покарання.

Близнюки в дружбі

Відкритий, комунікабельний і добродушний чоловік, народжений під знаком Близнюки, притягує до себе людей. Він швидко стає душею будь-якої компанії, тому що вміє створити приємну, теплу і дружню атмосферу. Йому подобається бути в центрі уваги, тому типовий власник цього знака має велике коло приятелів. Але справжніх друзів у нього небагато. Наприклад, він підтримує спілкування з другом дитинства або однокласником.

Непостійний і легковажний представник повітряної стихії може раптово зникати з поля зору і також несподівано з’являтися. Тому його близькі не дивуються нежданим дзвінків або повідомленнями від Близнюка, який не давав про себе знати протягом декількох місяців. Незважаючи на свою мінливість, він дорожить дружбою, ніколи не відмовляє в допомозі і вміє щиро співпереживати.

Близнюки в любові і відносинах

Головне, що потрібно знати про типового представника знака зодіаку Близнюки – це романтичність і влюбливість. Завдяки своїй привабливості, він користується популярністю у протилежної статі, але найчастіше вибирає таку ж яскраву і харизматичну особистість. Варто відзначити, що він палає пристрастю, поки партнер поводиться загадково і непередбачувано. Але його інтерес може пропасти, якщо в парі з’являться ознаки стабільності і рутини. Він цінує свободу, тому зникне відразу ж, як тільки на нього почнуть брати зобов’язання.

Близнюки знають толк в романтиці, тому чоловік влаштовує запаморочливі побачення, говорить компліменти, робить щедрі подарунки і сюрпризи. Жінка-Близнюки також потребує яскравих емоціях і чекає, що її обранець проявить фантазію.

Спілкуючись з власником цього повітряного знаку, потрібно пам’ятати, що щирі зізнання в любові ще не є гарантією стабільних і довгострокових відносин. Близнюки швидко спалахують, але також раптово втрачають інтерес. Вони схильні заводити численні романи, тому легко переключають свою увагу на новий об’єкт обожнювання.

Сім’я і шлюб для Близнюків

Оскільки Близнюки не поспішають зв’язувати себе сімейними зобов’язаннями, то шлюб укладають з ідеальним обранцем. З представником цього знаку зможе ужитися тільки спокійний, стриманий і терплячий чоловік. Життя з Близнюками ніколи не буває нудною і передбачуваною. Поруч з ним складно будувати довгострокові плани, але можна не боятися одноманітності. Чоловік може раптово влаштувати спільний відпочинок на морському узбережжі, а жінка – запропонувати близькість в незвичайному місці.

Відмітна особливість Близнюків – це відсутність глибокої емоційної прихильності до свого чоловіка. З цієї причини деякі власники даного знака неодноразово одружуються. Вони можуть щиро любити свого партнера, але при цьому мати романтичний зв’язок на стороні. Особливо яскраво це проявляється у чоловіка, якого неможливо утримати в сім’ї дітьми або домашнім затишком. Близнюки живуть емоціями і зберігають вірність своїм принципам, головний з яких – свобода.

Якими батьками будуть Близнюки

Оскільки характерні риси Близнюків – це дитячість і оптимістичність, то вони легко знаходять спільну мову з дітьми. Типовий представник цього знаку робить все, щоб у його дитини було щасливе дитинство: купує іграшки, дозволяє їсти солодке і порушувати режим, проводить час разом, влаштовує веселі вихідні та свята.

Батько-Близнюк може бути суворим і вимогливим, але вважає, що найголовніше в спілкуванні з дітьми – це довіра. Він не стане лаяти за погані оцінки і пустощі. Але його ставлення буває поверхневим, тому дитині в сім’ї Близнюка може не вистачати ласки, ніжності і турботи.

Захоплення Близнюків

Людина зі знаком Близнюки є непостійним, а це означає, що його інтереси і хобі часто змінюються. Він може займатися музикою і творчістю, вчити іноземні мови, вивчати історію або філософію, а іноді робити все перераховане паралельно.

Володар цього знака віддає перевагу активний або командний спорт: волейбол, футбол, теніс, верхову їзду. Оскільки він прагне жити насиченим життям, любить подорожувати, відвідувати місця, незвичайні і знайомитися з культурою інших країн.

Кар’єра, професія і заробіток Близнюків

На відміну від багатьох інших знаків зодіаку Близнюки не надають великого значення кар’єрі і високого доходу. Їм важливо, щоб робота була цікавою, захоплюючою, різноманітною, тому вони обирають професію по душі.

Наприклад, представник цього знаку може розвиватися в наступних сферах:

 • бізнес;
 • політика;
 • громадська діяльність;
 • публічні виступи;
 • продажу;
 • реклама, маркетинг;
 • журналістика;
 • фінанси, наприклад, в якості біржового брокера.

Близнюк не стане займатися монотонної, рутинної роботою, не зможе перебувати на посаді, де потрібно дотримуватися сувору дисципліну та субординацію. Він вміє вирішувати складні завдання і знаходити нестандартні виходи в складних ситуаціях, але болісно реагує на критику і зауваження.

Йому підійде діяльність, пов’язана з комунікаціями, творчістю, швидким прийняттям рішень і ризиком. Це говорить про те, що він може бути власником бізнесу, ідейним натхненником або креативним директором компанії, якщо за фінансові і юридичні питання будуть відповідати більш прагматичні і відповідальні люди.

Здоров’я Близнюків

Активні і легковажні Близнюки рідко турбуються про стан свого здоров’я, тому не завжди можуть похвалитися міцним імунітетом. Вони схильні до сезонних застуд, які можуть приймати навіть хронічну форму, якщо їх не лікувати (гайморит, бронхіт, астма).

Ще одне слабке місце представників цього знака – нервова система, тому що вони часто піддають свій організм фізичним та емоційним навантаженням. Потрібно дотримувати режим дня, займатись помірним спортом або йогою, щоб перевтома і підвищена тривожність не стали причиною психосоматичних захворювань.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Щоб зібрати повну характеристику Близнюків, ми підготували розшифровку по знаку зодіаку і східним гороскопом. У таблиці вказано, які риси характеру є провідними у Близнюків, що народилися в різні роки.

Близнюки-Щур Любов до життя, дипломатичність
Близнюки-Бик Комунікабельність, наполегливість
Близнюки-Тигр Креативність, чуйність
Близнюки-Кролик Розвинена інтуїція, обережність
Близнюки-Дракон Емоційність, багата фантазія
Близнюки-Змія Чесність, надійність
Близнюки-Кінь Прямолінійність, волелюбність
Близнюки-Вівця Авантюризм, амбіційність
Близнюки-Мавпа Оптимістичність, сильний інтелект
Близнюки-Півень Ентузіазм, імпульсивність
Близнюки-Собака Порядність, щирість
Близнюки-Свиня Енергійність, широкий кругозір

Сильні і слабкі сторони Близнюків по датах народження

Як ми вже згадували раніше, на характер людини впливає не тільки знак зодіаку, але й конкретна дата. В таблиці вказані часто зустрічаються плюси і мінуси Близнюків в залежності від дня народження.

Дата Переваги Недоліки
22 травня Розумний, безкорисливий Балакучий, безвідповідальний
23 травня Амбітний, сміливий Нетактовне, нестриманий
24 травня Добрий, товариський Довірливий, наївний
25 травня Освічений, наполегливий Підозрілий, впертий
26 травня Раціональний, прозорливий Конфліктний, вимогливий
27 травня Харизматичний, меткий Хитрий, нав’язливий
28 травня Вольовий, відважний Жорсткий, гордовитий
29 травня Активний, життєрадісний Нетерплячий, імпульсивний
30 травня Кмітливий, надійний Безкомпромісний, настирливий
31 травня Позитивний, уважний Інфантильний, легковажний
1 червня Працьовитий, турботливий Самовпевнений, впертий
2 червня Дотепний, тактовний Жертовний, слабохарактерний
3 червня Комунікабельний, відкритий Дратівливий, запальний
4 червня Добродушний, рішучий Уразливий, образливий
5 червня Пунктуальний, відповідальний Прискіпливий, дріб’язковий
6 червня Далекоглядний, благонадійний Критичний, надмірно строгий
7 червня Миролюбний, безжурний Безтурботний, самозакоханий
8 червня Енергійний, впевнений у собі Деспотичний, норовливий
9 червня Діловитий, заповзятливий Нетерпимий до чужих помилок
10 червня Цілеспрямований, щедрий Імпульсивний, непередбачуваний
11 червня Винахідливий, талановитий Замкнутий, нетовариський
12 червня Ерудований, терплячий Зарозумілий, гордовитий
13 червня Веселий, оптимістичний Авантюрний, непостійний
14 червня Доброзичливий, говіркий Нерозбірливий, незібраний
15 червня Стійкий, войовничий Холоднокровний, агресивний
16 червня Гнучкий, дипломатичний Схильний до маніпулювання
17 червня Гострий, допитливий Гордий, пихатий
18 червня Обдарований, амбіційний Вимогливий, прискіпливий
19 червня Хоробрий, наполегливий Егоїстичний, недовірливий
20 червня Товариська, чуйна Знервований, безкомпромісний
21 червня Ініціативний, креативний Надто емоційний

Цікаві факти про знак зодіаку Близнюках

Ми підготували 3 цікавих факти про Близнюках, які дають більш повне уявлення про цьому знаку:

 • Знають багато всього з різних галузей, можуть підтримати діалог на будь-яку тему, навіть якщо не мають профільної освіти.
 • З-за постійного потоку різноманітних думок та ідей їх мозок не встигає відпочивати. З цієї причини вони схильні до нервового виснаження та шкідливим звичкам, які можуть зняти напругу.
 • Близнюкам подобається зміна обстановки, вони схильні до переїздів. Їм приносить задоволення навіть поїздка на машині з незнайомим маршрутами.

Знаменитості-Близнюки, народжені з 22 травня по 21 червня

Серед тих, хто народився під астрологічним знаком Близнюків, зустрічається чимало знаменитих і талановитих особистостей, приміром, найбільш відомими чоловіками-Близнюками є геніальний поет Олександр Сергійович Пушкін, імператор Петро Перший, американський президент Джон Кеннеді, співак Віктор Цой, актори Джонні Депп, Х’ю Лорі, Клінт Іствуд і Колін Фаррелл.

У списку видатних жінок-Близнюків також можна знайти чимало гучних імен: кінодіва Мерилін Монро, актриса Анджеліна Джолі, письменниця Дар’я Донцова, телеведуча Лариса Гузєєва і супермодель Хайді Клум.