Який знак зодіаку підходить чоловікові-Леву: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Лев. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Лева-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Леву

Лев – це самовпевнений, харизматичний і темпераментний чоловік. Він володіє потужною енергетикою, тому у оточуючих викликає або захоплення, або заздрість. На те, який знак зодіаку підходить Леву-чоловікові, в чому впливає його сильний, лідерський і владний характер. Він потребує уваги і визнання, а також любить слухати компліменти. Йому подобається відчувати себе впливовим, могутнім, важливим і щедрим.

Такому чоловікові потрібна жінка, яка відноситься до нього з повагою і пошаною, але може відстояти свої інтереси, не приносить себе в жертву і зберігає почуття власної гідності.

Для Лева важливий його соціальний статус. Він завжди замислюється про те, яке враження справляє, тому при виборі супутниці життя оцінює не тільки характер дівчини, але і її зовнішність. Його обраницею може стати тільки красива, доглянута, стильна і освічена жінка з гарними манерами і витонченим смаком. Чоловік-Лев звертає увагу навіть на дрібниці, аж до якості манікюру. При цьому він готовий матеріально підтримувати її прагнення до краси. Далі докладно розповімо про його сумісність з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Для любовних і сімейних відносин Леву підходить жіночна, вишукана і впевнена в собі жінка, яка не тільки цінує переваги цього чоловіка, але і може приборкати його вибуховий характер. В таблиці вказано, яку сумісність в любові і шлюбі має Лев-чоловік з іншими знаками зодіаку.

Знак жінки за гороскопом Рівень сумісності
Овен Висока. Лев бачить у дівчині гідну супутницю життя.
Телець Середня. Можливі конфлікти з-за відмінності в темпераментах.
Близнюки Середня. Спільні інтереси, але різні погляди на свободу у відносинах.
Рак Середня. Почуття жінки можуть бути сильнішими, ніж у її партнера.
Лев Висока. Леви вдало доповнюють один одного, утворюючи красиву пару.
Діва Низька. Значні відмінності у поглядах на сім’ю, побут і фінанси.
Ваги Висока. Гармонія завдяки мудрості і тактовності дівчата-Ваг.
Скорпіон Середня. Пристрасні, але напружені відносини.
Стрілець Висока. Повне взаєморозуміння і підтримка.
Козеріг Низька. Дружні і ділові відносини краще, ніж любовні.
Водолій Середня. Сварки із-за спроб Лева обмежити свободу дівчата.
Риби Низька. У партнерів різні цінності і спосіб життя.

Сумісність чоловіка-Лева з жінками інших знаків

Краще всього чоловік-Лев сумісний зі знаками зодіаку стихії Вогню. Відносини з Овном, Стрільцем або дівчиною-Левом рідко бувають стабільними і рівними, але саме цим яскравим, самовпевненим і цілеспрямованим жінкам Лев не втрачає інтересу. Пристрасть між ними не згасає з роками. У нього може бути хороша сумісність і зі стихією Повітря. Ваги підкорюють його своєю чарівністю, а Близнюки і Водолій – легкістю і оптимізмом.

Знаки стихії Води складно назвати придатними для Лева, хоча у нього може бути пристрасний роман з жінкою-Скорпіоном. Рак і Риби схильні до душевних терзаниям, чого зовсім не може зрозуміти оптимістичний і енергійний чоловік.

Найрідше у Лева складаються сприятливі відносини з земними знаками. Телець, Діва, Козеріг – занадто раціональні, стримані і вперті. Їм не вистачає легкості і хитрощі, щоб підпорядкувати собі марнославного Лева.

Чоловік Лев і жінка-Овен

Енергійні, цілеспрямовані і амбітні Лев і Овен – добре сумісні знаки зодіаку. Впевнена в собі і чарівна дівчина – одна з небагатьох жінок, які мають авторитет в очах чоловіка-Лева. Тільки від неї він може вислухати критику і не обуритися, а прислухатися до поради.

Поряд з нею він забуває про самозакоханості і навіть може відчувати ревнощі. Незважаючи на сильний характер, жінка-Овен не намагається змагатися, а поступається Леву роль лідера і створює надійний, комфортний тил.

Чоловік Лев і жінка-Телець

З усіх земних знаків Телець найбільше підходить чоловікові-Леву, хоча вони не завжди досягають взаєморозуміння. Лев, як людина запальна, приймає терпіння жінки-Тельця за байдужість. Вона ж, будучи дівчиною розважливою, вирішує розбіжності конструктивно і без емоцій.

З цієї ж причини вона судить про людей не за словами, а за вчинками. Чоловік може довго говорити компліменти, але домагається її взаємності, лише запропонувавши реальну допомогу і довівши серйозність своїх намірів.

Чоловік Лев і жінка-Близнюки

Сумісність знаків зодіаку Лев і Близнюки рідко буває високою, незважаючи на те, що чоловік легко закохується в цю оптимістичну та комунікабельну дівчину. Він отримує задоволення від спілкування з нею і заряджає її енергією.

Але особливість повітряних знаків полягає в тому, що вони нікому не дозволяють обмежувати свою свободу. На превеликий жаль Лева, дівчина-Близнюки зовсім не прагне присвячувати йому весь вільний час, а має безліч інтересів, захоплень і друзів.

Чоловік Лев і жінка-Рак

Сміливий, наполегливий і впливовий чоловік знака зодіаку Лев – це мрія жіночною і сентиментальною дівчата-Раку. Вона захоплюється його достоїнствами, оточує любов’ю, турботою, ласкою, створює комфорт і затишок.

Але чоловік-Лев не завжди цінує таку самовіддачу. Йому хочеться бачити поруч із собою активну і цілеспрямовану жінку. Головним пріоритетом Раку є сім’я, але Леву потрібна королева, а не домогосподарка, тому у відносинах може бути напруга і ревнощі з боку дівчини.

Чоловік Лев і жінка-Лев

Витончена, стильна, ефектна дівчина і владний, самовпевнений, наполегливий чоловік-Лев – це ідеальна пара. Незважаючи на суперництво і суперечки, вони доповнюють і підтримують один одного, оскільки прагнуть до загальним цілям – стабільним, міцним стосункам і комфортною, цікавого життя.

У цієї пари немає конфліктів через побуту і фінансів, але у них можуть бути скандали на ґрунті ревнощів або конкуренції. Хоч би якою гучною була сварка Львів, вона завжди закінчується пристрасним перемир’ям.

Чоловік Лев і жінка-Діва

Жінка-Діва хоч і є доброю господинею, турботливою матір’ю і вірною дружиною, але абсолютно не підходить Леву по знаку зодіаку в якості супутниці життя. Ця розважлива, практична і економна дівчина не поділяє його інтересів і поглядів.

Вона хоче займатися облаштуванням будинку, створенням затишку і вихованням дітей, а не відвідувати світські заходи. Діва часто приймає щедрість чоловіки за необдуману марнотратство і не може по достоїнству оцінити знаки уваги і подарунки.

Чоловік Лев і жінка-Терези

Ваги – це кращий із знаків зодіаку стихії Повітря для Лева. Дівчина-Терези вміє зачаровувати чоловіка своєю м’якістю, жіночністю, ніжністю і хорошими манерами. Вона, як і чоловік-Лев, стежить за іміджем і зовнішністю, тому може стати для нього гідною парою.

Ця жінка є природженим дипломатом і стратегом. Вона спритно і непомітно маніпулює Левом. Він готовий виконувати будь-які примхи, оскільки саме поруч з нею відчуває себе сильним, могутнім і особливим.

Чоловік Лев і жінка-Скорпіон

не Можна сказати, що Скорпіон – це ідеальний знак зодіаку для чоловіка-Лева, хоча ця загадкова і пристрасна жінки його притягує, вабить та інтригує. Вона володіє потужною енергетикою, природним талантом психолога і тонкою інтуїцією, тому вміє впливати на Лева.

Жінка-Скорпіон може зробити чоловіка успішною особистістю або геть знищити його самооцінку. В їх відносинах не вистачає терпіння, прощення, компромісів і спокою, тому вони часто стають випробуванням для обох.

Чоловік Лев і жінка-Стрілець

Завдяки інтелекту та чарівності жінка знака зодіаку Стрілець швидко добивається розташування Лева. Вона хоч і має характер лідера, але не намагається довести свою перевагу. Смілива, рішуча дівчина-Стрілець може стати не тільки коханої, а й однодумцем чоловіка-Лева. Вона підтримує його амбітні цілі і не відмовляє від ризику.

У них можуть бути суперечки через запальності, яка притаманна обом знаків. Але ці конфлікти незначні і не загрожують їх союзу.

Чоловік Лев і жінка-Козеріг

Жінка-Козеріг – це далеко не самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Лева. Вона може бути його другом або надійним бізнес-партнером. Ця дівчина хоче здаватися сильною і незалежною, тому не виставляє почуття напоказ.

Поруч з нею Лев може відчувати брак ніжності і ласки. Вона занадто прямолінійна і принципова, щоб лестити чоловіка-Лева, тішити його самолюбство і підкорятися. У них можуть бути відносини, але такий союз будується на розрахунку і взаємних поступок.

Чоловік Лев і жінка-Водолій

Дівчина-Водолій і Лев-хлопець є любителями розваг, вечірок, пригод і подорожей, тому вони легко знаходять спільну мову. Чоловікові подобається багата фантазія і ентузіазм Водолія, але ця жінка вносить хаос в його життя.

Вона змінює рішення в останній момент, порушує його плани, але головне – зберігає дистанцію у стосунках. Волелюбна дівчина чинить так, як вважає за потрібне, говорить безпосередньо про те, що думає, і часто забуває про образливість Лева.

Чоловік Лев і жінка-Риби

Чутлива і вразлива дівчина-Риби приваблює своєю крихкістю багатьох чоловіків, але тільки не Лева. Його цікавлять більш амбітні і сміливі жінки. На початку стосунків чоловіка-Лева подобається відчувати себе покровителем, але з часом у нього пропадає інтерес до дівчини, яка схильна до самоаналізу і апатії.

Для збереження стосунків їй потрібно підлаштовується під звички Лева – або ставати такою ж активною або миритися з тим, що у нього є своя цікава і насичена життя.