Сумісність Раку і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Риби

Рак і Риби відносяться до водної стихії. Обом знакам зодіаку властива вразливість і емоційність. Однак Раки менше зазнають впливу громадської думки, але перевагою Риб є стійкість до життєвих труднощів і чуйність. У характеристиці Риб часто зустрічаються такі якості, як надмірна довірливість і занадто м’який характер, а у Раків – мстивість та повільність.

Риби Рак
Замкнутість Нерішучість і обережність в діях
Великодушність, не відмовлять у допомозі навколишнім Консерватизм у всіх сферах життя
Мрійливі, люблять фантазувати Потайливий, не розповідає про свої почуття і плани

Сумісність за стихіями Риб і Раку говорить про те, що їм легко знайти спільну мову. Кожен партнер чутливий, але при цьому вміє контролювати свої емоції. Риби і Рак – закриті люди, які не виставляють напоказ своє життя, але володіють великим творчим потенціалом. В цьому союзі обидва партнери можуть легко піддаватися депресій і зміну настрою. Однак, коли один з них хандрить, інший підбадьорює його і піднімає настрій.

Сумісність Риб-жінок і Раків-чоловіків

Жінка-Риби і чоловік-Рак здатні створити міцні відносини. Чоловік приваблює дівчину своєю загадковістю і незвичайною зовнішністю. Ця романтична персона асоціює його з героєм з улюблених фільмів і книг. І вона може зробити перший крок назустріч нерозторопному кавалеру. Хлопця-Раку зацікавить дотепна і смілива леді, тому він може запросити дівчину на побачення.

Сумісність знаків зодіаку говорить про те, що з перших хвилин розмови обидва знайдуть багато спільного один одного: погляди на життя, відношення до людей, навіть переваги в їжі і дозвіллі. І навіть якщо вони не вступлять в любовні відносини, то можуть стати друзями або відкрити спільний бізнес. Відмінна сумісність знаків зодіаку Рак і Риби їм в цьому допоможе.

У дружбі

Дружба чоловіка-Рака та жінки-Риби складається із загальних інтересів і захоплень. Найчастіше це музика і мистецтво. Жінка-Риба може запросити Раку на цікаву виставку або експозицію, яку він оцінить по достоїнству. Разом вони будуть проводити багато часу. Чоловік-Рак завжди може розраховувати на свою подругу в складний момент. Вона спокійно вислухає і дасть пораду.

Іноді чоловік розуміє, що їх дружні відносини підходять до кінця, бо він по вуха закоханий у свою подругу. Але якщо цього не сталося, вони можуть довго підтримувати дружнє спілкування – сумісність знаків зодіаку Риби і Рак одна з найвищих.

У любові

Історія кохання цих двох досить романтична. Чоловік-Рак любить красиво залицятися, потішити свою кохану пишними букетами і милими подарунками. Вони часто проводять час разом, насолоджуючись один одним. Рак трохи ревнує свою обраницю і намагається захистити її від спілкування з іншими чоловіками. А дівчина-Риби відноситься до свого хлопця з великою довірою і турботою. Вона мріє про грандіозну весіллі і з передчуттям чекає пропозиції руки і серця.

Сумісність знаків зодіаку в любові підштовхне Раку і Риби до швидкого шлюбу. Ці чоловік і жінка здатні любити один одного все життя.

У шлюбі

У жінки-Риби і чоловіка-Рака гармонійні подружні стосунки. Їх будинок можна назвати повною чашею. Прагматичний чоловік здатний заробити гроші для сім’ї, а дружина створить затишок в їх спокійному будинку. Вони з ніжністю ставляться один до одного навіть через багато років спільного життя. Часто ведуть інтелектуальні бесіди і люблять проводити вихідні, збираючись всією родиною.

Але незважаючи на хорошу сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі, у них бувають сварки. Першим каменем спотикання є ревнощі чоловіка, який незадоволений товариськістю дружини і її легковажними подругами. Другою проблемою служить невміння Риб розпоряджатися грошима. Жінка з легкістю спускає їх на шопінг, за що потім частенько вислуховує претензії від чоловіка.

У ліжку

Це чуттєві коханці, які інтуїтивно відчувають бажання один одного. Ніжна дівчина-Риби володіє величезною сексуальною енергетикою і оточує турботою свого чоловіка. Обидва люблять довгі любовні ігри і з легкістю йдуть на експерименти в інтимі.

У цих партнерів чудова фантазія, для отримання нових відчуттів вони можуть зустрітися в незвичному місці, наприклад, зняти номер в дорогому готелі або відправитися на природу.

У роботі та бізнесі

На роботі чоловік-Рак завжди може розраховувати на підтримку мудрої дівчини-Риби. У неї в запасі багато цікавих ідей та проектів, що можуть принести прибуток. Із завзятістю Раку і творчими задумами Риб спільна справа швидко піде в гору.

Керівництво фірмою буде на плечах цілеспрямованого і скрупульозного Раку, а спілкування з клієнтами і розробку нових послуг варто доручити Рибі. Чоловікові легше дається розв’язання фінансових задач, при цьому він допоможе незібраною Рибі і додасть їй упевненості у власних силах.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Раку і Риб означає гармонію в їх відносинах. Однак, в їх союзі бувають розбіжності. Ми зібрали в таблиці сильні і слабкі сторони цієї пари:

Плюси відносин Мінуси відносин
Обидва партнера романтичні та чуттєві Раку дратує легковажність і довірливість Риб
Мають спільні захоплення Рак часто підозрює кохану в невірності
Не конфліктують за лідерство у відносинах Риби надто ідеалізують свого коханого
Можуть підтримувати дружні стосунки Жінка часто йде від відповідальності
Гармонійне сексуальне життя Легко впадають у зневіру

Сумісність чоловіків-Риб і жінок-Раків

Риби залучають красуню-Раку своєю великодушністю і чуйністю. Чоловік здатний врятувати кошеня від суворої собаки і допомогти бабусі перейти дорогу – дівчина-Рак бачить в ньому дбайливого і розумного людини, який стане прекрасним батьком для їх дітей.

Жінка-Рак подобається чоловікові-Рибам своєю скромністю й лагідності, вона таємнича і не привертає до себе багато уваги. Він може запросити дівчину на симфонічний концерт або в кіно, щоб зав’язати спілкування. І якщо вона не стане його дамою серця, то цілком зможе стати відмінною співрозмовницею або подругою.

У дружбі

Сумісність цих людей в дружбі пов’язана із схожими життєвими поглядами. Дівчина-Рак більш рішучою і завжди дасть пораду, як хлопцеві-Рибам варто вести себе в ситуації, що склалася. Чоловікові властиво турбуватися по дурницях, а дівчина-Рак може прогнати цю тривогу своїми вагомими аргументами.

Хлопець-Риби здатний привнести новизну в консервативну життя Раку. Він буде частіше витягувати її з дому на прогулянки, ділитися своїми феєричними мріями і розповідати про свої враження. Поступово дружба цих знаків зодіаку буде переростати в ніжні почуття. Рак і Риби можуть довго дружити, але в більшості випадків це початок більш близьких відносин.

У любові

Спочатку хлопець-Риби може здатися дівчині-Раку несерйозним і незібраним. Тому деякий час вона буде тримати його в “команді запасних”. Але помітивши його дотепність і інтелектуальні здібності, вона зважиться на любовні відносини.

В любові чоловік-Риби турботливий і ніжний з обраницею. Він мріє, що улюблена погодиться на його пропозицію, і вони придбають красивий будинок з видом на ліс чи озеро. Відмінна сумісність знаків зодіаку Риби і Рак допоможе їм разом здійснити цю мрію. Прекрасну історію кохання можуть зіпсувати лише істерики дівчата-Раку та її підозри в зраді Риб.

У шлюбі

Чоловік-Риби навряд чи зможе стати главою сім’ї, він не любить нести відповідальність. Тому з радістю передасть головування свій дружині. Але найчастіше такі шлюби рівноправні. Обоє працюють і ведуть домашні справи. Іноді чоловік-Риби може занадто витрачатися, про що йому делікатно натякає дружина. Гармонійна сумісність в любові і шлюбі дозволяє їм побудувати дружну і міцну сім’ю.

Вони демократичні у вихованні дітей, терплячі й ніжні один до одного. На перших порах дружина-Рак може ревнувати чоловіка, але з часом вона упевниться в його чесності та порядності. Жінка-Рак і чоловік-Риби гостинні і привітні, але більшу частину часу проводять без сторонніх.

У ліжку

Інтимне життя хлопця-Риби і дівчата-Раку сповнене яскравих емоцій і романтики. Для Риби важливу роль відіграє зовнішній антураж. Чоловікові потрібні вечері при свічках, перегляд любовної комедії і зміна обстановки. Він заразить своєю любов’ю до новизни і кохану. Дівчина-Рак не терпить поспіху, може розслабитися і отримати задоволення тільки в спокійній обстановці. Навряд чи в цій парі будуть вирувати пристрасті, але партнери підходять один одному темпераментами, і їх інтимне життя буде гармонійною.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Риби може навчитися у дівчини-Раку зібраності і завзятості. А вона за допомогою колеги розкриє в собі здатність мислити нестандартно. Часом, в роботі Рибам не вистачає пробивної характеру: чоловік може продумати проект до найдрібнішої деталі, але щоб реалізувати його, не завжди вистачає сили волі. Леді-Рак може допомогти в цьому Рибам.

Разом вони створять прибутковий бізнес. Керувати ним буде заповзятлива і організована дівчина-Рак. А придумувати свіжі ідеї та працювати з клієнтами зможе мудрий і дипломатичний Риби.

Плюси і мінуси відносин

Сприятлива сумісність знаків Риби і Рак допомагає їм розуміти один одного в близьких відносинах. Але у цієї пари є як сильні сторони, так і слабкі – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси союзу Мінуси союзу
Обидва неконфліктні Образливі і ранимі партнери
Мають схожі інтереси і хобі Рак може тиснути на коханого
Не борються за владу у відносинах Риби дратуються на повільність Раку у прийнятті важливих рішень
Гармонійне сексуальне життя Раки часто пригадують Рибам їх помилки
Люблять романтику Ревнощі з боку жінки

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Риби

Рак-жінка і Риби-жінка – це найкращі подруги. Перша цінує другу за чуйність і вміння співчувати. Дівчина-Риби завжди вислухає подругу і допоможе вирішити будь-яку проблему. А дівчина-Рак здатна підвищити настрій Рабам своїм артистизмом і гострими жартами. Жінка-Рак наполеглива і здатна витягнути приятельку з депресії і самої складної ситуації. Сумісність цих знаків зодіаку простежується не тільки в дружньому спілкуванні, але і в роботі.

Рак наче старша сестра – завжди підтримує поранену дівчину-Риби. Жінка-Риби буквально палає ідеями, які можуть бути корисні і прибуткові для компанії. Але організувати свою роботу їй заважає незібраність. Рак може сприятливо впливати на колегу, надаючи їй впевненості в собі. Дівчина-Рак і дівчина-Риби здатні створити прибутковий бізнес, найчастіше представниці ці знаків зодіаку займаються продажем косметики, організовують невеликий шоу-рум або відкривають ветеринарну клініку.

Чоловік-Риби і чоловік-Рак як друзі і партнери

Чоловік-Риби і чоловік-Рак чутливі, мають схожі інтереси і здатні на міцну дружбу. Сумісність знаків зодіаку можлива схожим поглядам на життя. Мудрі Риби спокійніше реагують на розставання з дівчатами і можуть допомогти одному знайти упевненість після розриву відносин. А Рак підтримає товариша в сімейних розборках і не дасть одному спустити гроші на дурниці.

Пробивний Рак і творчі Риби зможуть стати партнерами по бізнесу. Вони націлені на результат, але не чекають миттєвого успіху. Поки Рак буде налагоджувати виробництво і контролювати кадри, Риби зможуть розробляти цікаві проекти і домовлятися з клієнтами. При цьому вважається, що обидва бізнес-партнера володіють хорошим чуттям на гроші і завжди правильно вибирають сферу діяльності.