Сумісність Овна і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Овном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Козеріг

Відмінність між Овном і Козерогом обумовлено різними стихіями – Вогонь і Земля. У них несхожі менталітет, характер і погляди на життя. Овен занадто імпульсивний, а Козеріг відрізняється своїм спокоєм. Згідно астрології, сумісність цих знаків зодіаку нижче середньої – в парі буде багато спірних питань, але ніхто не хоче йти на компроміс.

Ми зібрали часто зустрічаються плюси і мінуси цих знаків в таблиці:

Риси Овна Риси Козерога
Впертий, владний Потайний
Прагне завжди і скрізь бути лідером Рідко говорить про свої почуття навіть другій половинці
Добрий, щирий, якщо любить, то всім серцем Цілеспрямований, успішний
Агресивний, обожнює сперечатися Не любить багато говорити
Рідко йде на поступки Хитрий, у нього хороша інтуїція
Працьовитий, добрий господар Уважний, відповідальний
Товариська, доброзичливий Часто налаштовує себе песимістично
Борець за правду Впертий

На основі характеристик можна зробити висновок, що в союзі Овна і Козерога можуть бути проблеми. Нижче розберемося, як розвиваються їхні любовні стосунки, дружба й ділове партнерство.

Сумісність Козерога-жінки і Овна-чоловіки

З крайності в крайність – так можна описати відносини між Козерогом-жінкою і Овном-чоловіком. Вони можуть відмінно проводити час разом, насолоджуватися спілкуванням, а через кілька хвилин Овен почне сперечатися і переконувати у своїй правоті втомленого від претензій Козерога.

Але сумісність знаків зодіаку Козеріг і Овен говорить про те, що вони можуть доповнювати один одного. Врівноважена жінка-Козеріг відноситься до спонтанних спалахів Овна спокійно і намагається не приймати близько до серця все, що він говорить. Сам Овен, після того як охолоне, почне вести невимушену бесіду, тим самим намагаючись загладити провину. При цьому обидва щирі і цінують це якість один в одного.

У дружбі

В дружбі для Овна і Козерога важливо довіру і повагу. З цим у них проблем немає. Овен-чоловік завжди прийде на допомогу до Козерога-дівчині і навіть зможе вирішити всі її проблеми. Вона, у свою чергу, подарує Овну впевненість, що завжди буде поруч, навіть у найскладнішій ситуації.

Якщо вони почали дружити, то так залишаться друзями без натяку на любовні відносини. Справа в тому, що дружній союз їм дає набагато більше, ніж швидкоплинний роман. Овну завжди буде цікава загадкова жінка-Козеріг, а вона зрозуміє, що більш вірного друга, ніж Овен, їй не знайти.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Козеріг може бути низькою, якщо чоловік і жінка знаходяться в молодому віці – коли у них ще немає потрібної мудрості для вирішення конфліктних ситуацій.

У любові

Чоловік-Овен готовий захищати, оберігати і допомагати другій половинці, але якщо вона веде споживацький спосіб життя, то це відштовхне його. І як раз Козеріг-жінка відноситься до прекрасній половині людства, яка може постояти за себе і забезпечити своїй родині гідне життя. Саме тому в любові чоловік і жінка знаходять те, що давно шукали: впевненість, силу, довіра і сильні почуття.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Овен в плані любовних відносин висока. Вогненний і запальний характер Овна може витерпіти тільки спокійна і малоэмоциональная жінка-Козеріг. Найчастіше закохані виглядають з боку надто відстороненими, багато хто впевнені, що вони взагалі не спілкуються. Насправді в них ідилія і гармонія, які вніс у відносини сильний Козеріг.

У шлюбі

Щоб створити ідеальний у всіх сенсах шлюб, Овна і Козерогові доведеться докласти чимало зусиль. Овну – приструнити запальний характер, а Козерогові – навчитися показує свої почуття. Тільки спільна і злагоджена робота дозволить цим двом знакам зодіаку створити гармонійний союз і наступний шлюб.

Сумісність знаків зодіаку в любові шлюбі – вище середнього – можна сказати, що сім’я буде міцною і протримається тривалий час. І важливо, що Козеріг і Овен рідко зраджують один одному, так як вважають зраду самим жорстким і невиправданим зрадою.

У ліжку

Сама по собі жінка-Козеріг скритна, місцями закомплексована, що заважає їй розслабитися під час заняття любов’ю. Овен – повна протилежність Козерогові, він пристрасний, яскравий, любить експерименти і з задоволенням поринає у процес.

Якщо Овну вистачить терпіння, то він зможе багато чому навчити жінку-Козерога. Але чекати від неї якихось подвигів все одно не варто. Краще дочекатися, коли вона зможе повністю довіряти своєму партнерові, інакше для неї ліжко так і залишиться роботою.

У роботі та бізнесі

В плані роботи в Овна і Козерога є можливість створити партнерський союз, який принесе масу позитивних емоцій і успіх. Козеріг-жінка – копітка, уважна і серйозна дама, вона відноситься до роботи так, ніби від її дій залежить життя всього світу. Овен теж працьовитий, він відрізняється своєю завзятістю та прагненням до нових перемог.

Спочатку у партнерів можуть виникнути суперечки з приводу лідерства, але Козеріг зрозуміє, що потрібно дати Овнові, тоді він стане ще більш продуктивним. Якщо Овен і Козеріг почали вести спільний бізнес, то їх відносини не вийдуть за межі робочого союзу.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Овна і Козерога у відносинах залежить від того, за яких обставин вони познайомилися. Якщо мова йде про кохання, то їм доведеться попрацювати над собою, щоб союз став гармонійним. У роботі і дружбу все набагато простіше, та і тут Овну потрібно бути трохи уважнішими до жінки-Козерога.

У таблиці ми зібрали головні плюси і мінуси цього союзу.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Тепло ставляться один до одного В парі занадто багато емоцій
Присутній пристрасть, але Овну потрібно знайти підхід до Козерогові Часті сварки через запальності Овна
Взаємна довіра, повага і турбота Різні погляди на життя
Романтичність, легкість в спілкуванні Протилежне ставлення до виховання дітей
Спільне ведення побуту Овну іноді нудно з Козерогом

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Овна

Овен і Козеріг не тільки належать до різних стихій, але й живуть за несхожим власними правилами. Складність у спілкуванні виникає на тлі запальності жінки-Овна, адже Козеріг-чоловік рідко підвищує голос. Він настільки спокійний, що Овна це починає дико дратувати.

Тим не менш сумісність цих знаків зодіаку досить висока, тому що вони вміють вчитися на помилках і готові піти на поступки заради близької людини. Розвиток відносин Козерога-чоловіки і Овна-жінки залежить від їх настрою і цілей.

У дружбі

Сумісність в дружбі низька, і причина в тому, що Козерогові важко наздогнати занадто яскравою дамою. Вона завжди хоче отримувати нові емоції, готова йти на будь-які ризики і хаотично приймає рішення. А Козеріг не може дозволити собі зробити вибір, поки все добре не обміркує і не зробить висновок про правильність своїх дій.

Козеріг і Овен можуть дружити, але найчастіше така дружба виникає вже в більш зрілому віці, коли Овен стає набагато спокійніше і домігся в житті того, про що мріяв. Козерогові змінюватися не потрібно, він легко і вільно тече за течією і реагує на будь-які проблеми з холодною головою.

У любові

Козеріг цінує свою другу половинку – незважаючи на агресивний і іноді складний характер, вона дарує йому масу захоплюючих емоцій і вражень. Він буде розчулюватися і радіти, що така жінка перебуває поруч з ним. Жінка-Овен оцінить галантність Козерога, його витримку і неймовірну силу. Їй буде не вистачати прояви почуттів від Козерога, але всі його дії зможуть довести, що він щиро до неї відноситься.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Козеріг у любові набагато вище, ніж у дружбі. Якщо ці дві люди полюбили один одного, то є велика ймовірність, що відносини перейдуть в шлюб.

У шлюбі

Козеріг і Овен можуть створити успішний і щасливий шлюб, але тільки якщо не будуть чіплятися один до одного. Сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі висока, так як у них багато спільних тем і цілей.

А також важливу роль у цьому відіграє вміння чоловіка-Козерога згладжувати ситуацію. Він вміло поверне всі події в свою сторону і покаже невгамовної жінці-Овну, що можна жити набагато краще, якщо перестати докопуватися до дрібниць. І чоловікові, і жінці потрібно розуміти, що без спільних зусиль неможливо побудувати міцний шлюб.

У ліжку

Козеріг – потайний знак зодіаку, тому в ліжку від нього чекати якихось сюрпризів не доводиться. Овен ж уособлює вогненну пристрасть і потужну енергію.

Жінці-Овну потрібно донести до партнера-Козерога, що їй подобається, інакше інтим буде одноманітним, а це зменшить можливість зародження тривалих відносин. І краще Овну проявити трохи терпіння, адже це дозволить розкрити природну сутність загадкового Козерога.

У роботі та бізнесі

Щоб партнерський союз між Козерогом-чоловіком про Овном-жінкою став продуктивним, їм доведеться навчитися слухати один одного і почати нарешті вести діалог, а не монолог. В обох великий потенціал, сила, високий інтелект і є підприємницька жилка , але з-за різниці в темпераментах їм рідко вдається створити партнерські відносини.

найскладніше для них – визначити лідера в команді. Овен, нехай навіть і жінка, ніколи не захоче залишатися в тіні Козерога, а він, у свою чергу, не погодиться на роль підлеглого, де начальник – дама.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків зодіаку висока, але не варто будувати ілюзій, що в парі завжди буде панувати любов і гармонія. Якщо Овен буде менш емоційний, то домогтися взаємності від Козерога буде набагато простіше. Однак, жінку постійно переповнюють емоції, і це ставить у глухий кут врівноваженого чоловіка.

Овен і Козеріг часто створюють пару, так як бачать один в одному сильну і впевнену особистість. У них є спільні теми для розмов, і їм цікаво проводити час разом. Але варто Овну-жінці почати істерику, у Козерога тут же виникає бажання піти і більше не повертатися.

У таблиці ми зібрали плюси і мінуси цього суперечливого союзу.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Взаємна повага, партнери цінують один одного Постійні сварки через непорозуміння
Романтика Спокій Козерога вибиває з колії Овна
Спільне ведення господарства Істеричність і агресія Овна змушує Козерога думати про розрив
Кожен бачить вигоду у шлюбі Обидва люблять чіплятися по дрібницях
Спільні теми для спілкування Важко знаходити компроміс

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Козеріг

Овну складно знайти партнера, який зміг би витримати його характер. І Козеріг готовий миритися з агресивними спалахами, нескінченною енергією і випадами в свою сторону від Овна. Але рано чи пізно приходить межа його терпінню. Якщо Овен не захоче змінюватися і підлаштовуватися під подругу, то дружбу прийде кінець. Саме тому астрологи вважають, що сумісність цих знаків зодіаку означає постійні протиріччя.

Козеріг-жінка і Овен-жінка рідко дружать за обопільною згодою, зазвичай це вимушене спілкування. Козеріг навряд чи по доброті душевній зможе терпіти вічне невдоволення Овна, його агресію і базікання. Дівчина-Овен і дівчина-Козеріг легко спілкуються по роботі, знаходять спільну мову, якщо дружать їхні чоловіки, а також можуть поговорити на дитячому майданчику, поки їх діти грають.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Овен як друзі і партнери

Дружба і партнерство цих знаків зодіаку може не заладиться з першої зустрічі. Їх мало що тримає поруч, але сумісність підвищується з віком. Чоловік-Овен стає більш мудрим і розуміє, що мати поруч такого сильного і розумного друга під знаком Козерога – велика удача.

Чоловік-Овен і чоловік-Козеріг не можуть поступитися місцем лідера один одному, кожен хоче залишатися на вершині. При цьому Козеріг швидко відійде від спілкування з Овном, а той, у свою чергу, ще довго буде кричати в бік Козерога. Але обидва володіють високим інтелектом, працьовитістю та цілеспрямованістю, і якщо їм вдасться вирішити спірні питання, то бізнес піде в гору.