Який знак зодіаку підходить жінці-Овну: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Овен. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Овна-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Овну

Овен – це один із самодостатніх знаків зодіаку. Жінка під цим знаком не зможе побудувати гармонійні стосунки з слабохарактерним партнером. Їй потрібен чоловік, який зможе їй протистояти, покаже свою силу, впевненість і мужність. Незважаючи на свій залізний стрижень, дама-Овен влюблива і часто закохується в хлопців, які легко її зраджують і розчаровують. При цьому вольова представниця Вогню ніколи не дасть себе в образу, і може легко помститися нестриманому партнеру.

Щоб зрозуміти, який знак зодіаку підходить Овну-жінці, необхідно дізнатися суть вогненної леді. Вона емоційна, яскрава, креативна особистість, яка не пасує перед проблемами. Овен-дівчина йде напролом, якщо для неї важлива мета. Іноді чоловікові стає важко у відносинах з такою непробивною і агресивною жінкою, хоча сама жінка-Овен готова віддати всю себе любові і турботі про обранця. Розглядаючи сумісність з іншими знаками зодіаку, можна зробити висновок, що підходять дамі тільки такі ж сильні і войовничі чоловіки.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Овен-жінка справляє враження імпульсивної особи, яка відноситься до чоловіків з недовірою. Але це оманливе враження. Насправді ця дівчина за гороскопом мила, ніжна і готова до будь-яких любовним пригодам. Правда, не кожен чоловік їй підходить.

У шлюбі жінка-Овен змінюється, стає більш терплячою і розуміє, але це працює в тому випадку, якщо зі знаком зодіаку цього чоловіка у неї висока сумісність в любові.

Знак зодіаку Сумісність з жінкою-Овном
Овен Середня – у відносинах постійно боротьба за лідерство, але схожі темпераменти дають шанс на майбутнє
Телець Висока – “буцаються”, сперечаються, але терпіння чоловіка дозволяє Овну стати більш поступливим
Близнюки Середня – балакучий чоловік дратує Овна, але іноді він може прикрасити її життя яскравими фарбами
Рак Низька – повільний і боязливий дратує Овна
Лев Висока – яскраві, емоційні і пристрасні відносини, які дозволяють партнерам рости в будь-якому напрямку
Діва Низька – занадто різні, партнерам буде нудно один з одним
Ваги Низька – добродушність і відчуженість хлопця швидко набридне Овну
Скорпіон Середня – часто сперечаються, але загальні інтереси і цілі можуть продовжити відносини
Стрілець Висока – вогненний симбіоз потішить новими почуттями та емоціями, але сварок в союзі буде багато
Козеріг Низька – холодність і мінімум емоцій від хлопця не дозволяє Овну розкритися у відносинах
Водолій Середня – спільні цілі, інтереси, але в парі постійно розігруються сцени ревнощів
Риби Середня – казкові та романтичні стосунки, які будуть розвиватися завдяки Овну

Сумісність жінки-Овна з чоловіками інших знаків

Жінка-Овен сумісна зі знаками своїй стихії. Найкраще їй вдається знайти спільну мову з Левом і Стрільцем. Незважаючи на схожі темпераменти і ставлення до життя, в союзі з ними дівчина все одно часто сперечається та свариться, конфлікти швидко нарощують темп, але також блискавично вщухають. Придатними для неї знаками вважаються і представники стихії Води: Скорпіон і Риби, але тільки не Рак – цей чоловік не зробить жінку-Овна щасливою.

Хороша сумісність у Овна-жінки з чоловіком знака зодіаку Водолій або Близнюки. Хоча стихія Повітря може роздути такий пожежа у вогняній представниці, що загасити його буде нереально.

Жінка-Овен і чоловік-Овен

Любовні стосунки двох Баранів вийдуть гармонійні і пристрасні, у них є шанс побудувати сім’ю, але немає гарантії, що вона протримається тривалий час. У плані інтиму в Овна-дівчата і Овна-чоловіки все на вищому рівні, але із-за особливостей характеру у родині постійно виникають спалахи агресії, бувають ревнощі і образи.

Щоб союз став благополучним, Овнам потрібно трохи знизити рівень своєї гордості і іноді прислухатися до свого партнера.

Жінка-Овен і чоловік-Телець

Чоловік за знаком зодіаку Телець добре підходить жінці-Овну. Він може витерпіти всі її напади, вимоги, спори, при цьому мило посміхатися і радіти її присутності. Іноді Овен втомлюється від такої спокійної натури, але з часом розуміє, що Телець здатний навчити її терплячості.

Активність дами Телець переживає далеко від неї, тим самим заряджається новою порцією терпіння. У ліжку Овен і Телець легко досягнуть взаєморозуміння, якщо зможуть поділитися своїми бажаннями.

Жінка-Овен і чоловік-Близнюки

Обидва знака зодіаку відносяться до активних стихіям, що дозволяє їм знайти спільну дозвілля. Повітря здатний як погасити полум’я вогню, так і роздути його, тому в цьому союзі часто переходить з крайності в крайність.

Сварки для Близнюків і Овна стають повсякденним заняттям, цікаво, що лаються вони досить спокійно, без сильних образ і пригнічення. Не можна чоловіка-Близнюків назвати самим відповідним знаком зодіаку для жінки-Овна, але завдяки його товариськості і легкості їй буде з ним спокійно.

Жінка-Овен і чоловік-Рак

Спочатку жінка-Овен побачить в Раку розважливого чоловіка, який високо цінує інститут шлюбу. Вона навіть погодиться з ним зустрічатися.

Але потім він покаже свою повільність, нерішучість, вічне невдоволення і смуток, що стане для Овна негативним відкриттям. Жінка деякий час буде намагатися напоумити Раку, однак, всі їх спілкування буде зводитися до сварок і збирання валіз.

Жінка-Овен і чоловік-Лев

Лев найбільше підходить жінці-Овну. З ним вона буде відчувати себе як за кам’яною стіною, він з легкістю зможе погасити її вдачу і заспокоїти. При цьому дама-Овен не дасть Леву зануритися в себе і насолоджуватися милуванням своєї величі.

Це врівноважені стосунки, кожен поважає думку іншої, але лідерство Овен прихильно віддасть чоловіка-Лева, який оцінить щедрість і довіру дівчини. А інтимне життя двох вогняних партнерів може викликати тільки заздрість – настільки вони підходять один одному.

Жінка-Овен і чоловік-Діва

Сумісність Діви-чоловіки і Овна-жінки знаходиться на низькому рівні. Хлопець дивиться на вспыльчивую дівчину з обережністю, навряд чи він захоче пускати у своє життя хаос і шум. Тому навіть при сильної симпатії вони будуть довго роздумувати над вирішенням зійтися.

Овен-жінка не завжди може бути гарною господинею, іноді вона сильно занурюється в роботу або дітей, тим самим забуваючи про порядок. Такого ставлення Діва ніколи не потерпить.

Жінка-Овен і чоловік-Терези

Якщо Терези та Овен почнуть зустрічатися, то тут явно має місце велика любов і щирі почуття. Дружити партнери не зможуть, так як вони бачать цей світ зовсім по-різному.

Овну-жінці потрібно багато уваги, її повинні цінувати, хвалити і носити на руках. А Ваги-чоловік вічно зайнятий якимись справами, витрачає час на інших людей, забуваючи, що вдома його чекає прекрасна дівчина-Овен. Ці відносини приречені ще на самому початку.

Жінка-Овен і чоловік-Скорпіон

Скорпіон і Овен – це сумісні знаки зодіаку. Чоловік і жінка закохуються один в одного з першого погляду, емоції будуть бити через край.

Якщо жінка-Овен навчиться поважати свого партнера, то Скорпіон розкриє весь свій потенціал і подарує їй гармонійні та щирі відносини. Якщо ж вона буде домагатися лідерства в парі, то чоловік не буде довго розговорити, а закінчить важкі для нього відносини. У ліжку вони обидва отримують максимум задоволення навіть через роки спільного життя.

Жінка-Овен і Стрілець

Стрілець – найкращий знак зодіаку для Овна, але тільки у плані короткочасного роману. Перші побачення чоловіка-Стрільця і Овна-жінки будуть цікавими, пристрасними і романтичними.

Як тільки пара вирішить жити разом, то на перший план виходять всі їх недоліки. Основна проблема: вимогливість Овна-жінки, яка не хоче відпускати на волю Стрільця. Обмеження свободи призведе лише до більш агресивних сварок, що зрештою зруйнує стосунки.

Жінка-Овен і чоловік-Козеріг

Холодний Козеріг сильно відрізняється від яскравої жінки-Овна. Тому його не можна назвати ідеальним знаком зодіаку для неї. Шанс у партнерів все ж є, але їм доведеться кардинально змінити своє ставлення до життя і сім’ї, відпочинку, виховання дітей і іншим речам.

Астрологи попереджають, що Козеріг-чоловік не зможе довго знаходитися з жінкою, яка мало що і відразу переходить на крик. Він любить тишу, спокій і прості відносини без зайвої ніжності.

Жінка-Овен і чоловік-Водолій

Водолій-чоловік може стати ідеальною парою для жінки-Овна, особливо їх зв’язок стає більш міцною в молодому віці. Партнери разом подорожують, шукають нові враження і радіють зірок на небі. У Овна і Водолія багато спільного, але не варто сподіватися, що так буде завжди.

згодом жінка буде намагатися стати головною в парі, що сильно дратує сильного Водолія. В союзі починають виникати конфлікти буквально на порожньому місці. А також відносини часто руйнуються через ревнощі Овна.

Жінка-Овен і чоловік-Риби

Пасивність чоловіка-Риб може зіграти на руку войовничої жінці-Овну. Так, Риби – це не ідеал її чоловіка, але з ним їй легко і спокійно.

Вона впевнена, що він ніколи їй не змінить, завжди підтримає її рішення і подарує безліч романтичних моментів. Чоловік-Риби буде гордий, що така сильна і цілеспрямована жінка знаходиться поруч з ним.