Сумісність Скорпіона і Скорпіона в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Скорпіона і Скорпіона. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Скорпіони і як складуться ділові відносини між Скорпіонами-чоловіками.

Підходять жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон один одному

Представники цього знака зодіаку мають непростий характер. Сильні, цілеспрямовані, амбітні, емоційні і темпераментні – це далеко не повна характеристика їх якостей. Тому складно заздалегідь передбачити, як складеться союз Скорпіона-жінки і Скорпіона-чоловіки.

У таблиці перераховані основні переваги та недоліки їх відносин.

Плюси Мінуси
З-за своєї схожості інтуїтивно розуміють один одного Дівчина-Скорпіон і хлопець-Скорпіон у відносинах ведуть себе егоїстично
Мають високу сумісність в інтимній сфері Схильні влаштовувати суперечки, конфлікти без особливого приводу
Їх інтереси і погляди збігаються, тому їм цікаво проводити час разом Вони не люблять поступатися, першими йти на перемир’я і визнавати свої помилки
Вони підходять один одному в якості ділових партнерів Можуть бути надто підозрілими, з-за чого в парі пропадає довіра
Вміють щиро підтримати близьку людину, коли у нього виникають проблеми насилу домовляються про розподіл обов’язків в сім’ї

Сумісність Скорпіона зі Скорпіоном в дружбі

У власників одного знака зодіаку є велика схожість. Але уявити дружбу між Скорпіоном-жінкою і Скорпіоном-чоловіком практично неможливо. Між ними, швидше, виникне закоханість або сексуальний потяг, ніж дружнє спілкування. Скорпіони можуть бути сумісні по-дружньому лише у вкрай рідкісних винятках, наприклад, якщо у них є родинний зв’язок або значна різниця у віці. В цьому випадку у них виникає взаємний інтерес і бажання спілкуватися.

Як і будь-які представники стихії Води, вони керуються емоціями, а не розумом, тому чудово розуміють один одного. Їх об’єднують схожі інтереси, приміром, література, психологія або езотерика. Скорпіони можуть годинами вести інтелектуальні бесіди.

Варто відзначити, що в свій багатий внутрішній світ вони пускають далеко не відразу. Але оскільки кожен з них має сильну емпатію і природний талант психолога, то в цій парі можуть швидко з’явитися довірчі відносини. Більш молодий Скорпіон сміливо поділитися переживаннями зі своїм старшим товаришем, бо знає, що отримає від нього пораду.

Сумісність Скорпіонів в любові і відносинах

Скорпіон-жінка та Скорпіон-чоловік залучають один одного не тільки фізично, а й інтелектуально. Між ними швидко виникає взаємний інтерес, а потім спалахують яскраві емоції: закоханість, пристрасть, бажання якомога довше бути поруч з партнером. Їх відносини далекі від романтичних побачень і милих вечорів наодинці. Представники цього знака зодіаку мають потребу в гострих відчуттях, тому за час їхнього спілкування може статися чимало конфліктів.

Незважаючи на сильне тяжіння, їх сумісність в любовних відносинах не можна назвати високою. Вони дуже схожі, що є і плюсом, і мінусом. Скорпіони не люблять перебувати на других ролях, тому активно конкурують один з одним. Ні чоловік, ні жінка не хочуть поступатися навіть в дрібницях. Ще одна причина для конфліктів – це ревнощі, приводи для якої дають обидва. І нерідко роблять це свідомо.

Характерна риса відносин двох Скорпіонів в любові – гучні сварки, після кожної з яких відбувається не менш бурхливий перемир’я. Два емоційних, вразливих і запальних людини не вміють вирішувати проблеми шляхом конструктивного діалогу. Вони або влаштовують скандал, або замикаються в собі. Незважаючи на низьку любовну сумісність, можуть бути разом роками. Кожному з них складно прийняти рішення про розрив. Їх тягне немов магнітом, тому навіть розлучившись, через деякий час вони роблять спроби возз’єднатися.

Сумісність Скорпіонів в ліжку

Володарі цього знака зодіаку від природи наділені високим темпераментом, тому інтим – одна з головних складових їх відносин. Сумісність Скорпіона-чоловіки і Скорпіона-жінки в ліжку можна назвати ідеальною. Їм обом важливо не просто підходити один одному фізично, але і мати тісний емоційний зв’язок.

Незважаючи на те, що дівчина є пристрасною натурою, вона не схильна до швидкоплинних романів і знайомств на одну ніч. В її спальні може виявитися тільки гідний партнер, яким і є чоловік-Скорпіон: уважний, турботливий, ніжний і одночасно сильний.

Справжній Скорпіон цінить не кількість, а якість. Він не ігнорує ні один етап інтимних відносин, тому близькість у двох представників цього знаку починається задовго до того, як вони опиняться наодинці. І чоловікові, і жінці подобається процес спокушання, тому в їх спілкуванні завжди присутній флірт.

Незважаючи на обопільний інтерес до ігор та експериментів, вони воліють інтим в затишній і романтичній обстановці. Скорпіон має багату фантазію і вміє отримувати задоволення, але не забуває про свого партнера. Вони обидва прагнуть до того, щоб стати кращими коханцями один для одного.

Сумісність Скорпіонів для сім’ї та шлюбу

Скорпіони не поспішають зв’язувати себе зобов’язаннями, тому до пошуку супутника життя підходять відповідально. Вони рідко вибирають один одного як подружжя, тому що сумісність в любові і шлюбі з іншими знаками зодіаку у них набагато вище. Але якщо ситуація, коли він Скорпіон і вона Скорпіон приймають рішення про весілля, все ж відбувається, то їх спільне життя складно назвати ідилією. Двом сильним і харизматичним особистостям складно домовитися про те, хто в їхній родині буде головним. Вони не схильні поступатися та йти на компроміси.

У двох Скорпіонів може бути чимало приводів для взаємних претензій. Наприклад, жінка більше зацікавлена в кар’єрі і самореалізації, тому неохоче бере на себе роль домогосподарки. Зате вона обожнює витрачати гроші на красиві речі і задоволення. Тому різні погляди на сімейний бюджет – ще одна причина для сварки.

І тим не менш вони можуть створити гармонійний союз, якщо перестануть конкурувати і чіплятися один до одного, а будуть однодумцями. Варто спрямувати енергію на суперечки, а на досягнення спільних цілей, наприклад, на виховання дітей або на прагнення до фінансового благополуччя.

Сумісність Скорпіонів в роботі та бізнесі

Жінка-Скорпіон і чоловік-Скорпіон – це вдале поєднання знаків для того, щоб бути колегами або бізнес-партнерами. Вони обидва володіють високим інтелектом і тонкою інтуїцією, в ділових питаннях ведуть себе більш стримано і прагматично, ніж в особистих відносинах. Кожен з них бачить в іншому достойного однодумця.

У цих знаків гороскопа може бути хороша сумісність в бізнесі. Їх проект буде прибутковим, якщо вони заздалегідь розподілять обов’язки і зони відповідальності. Найбільшого успіху вони можуть досягти у сферах, пов’язаних з творчістю чи фінансами.

Скорпіони мають великі амбіції і прагнуть до фінансової незалежності, тому їх кар’єра зазвичай складається вдало. У тандемі їм простіше боротися з конкурентами і приймати ризиковані рішення. Незважаючи на відмінні ділові якості обох партнерів, головним у цій парі все ж повинен бути чоловік. Навіть якщо вони мають рівні частки в бізнесі, то для загальної справи буде краще, якщо Скорпіон-чоловік займе більш високе положення. Йому важливо хоча б здаватися в очах оточуючих і підлеглих важливим, могутнім і авторитетним.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Скорпіон

Типовий чоловік-Скорпіон має завищені вимоги до жіночої статі, тому йому може сподобатися красива, доглянута дівчина з широким світоглядом, активною життєвою позицією і професією. Він не буде будувати серйозні стосунки з жінкою, яка може бути тільки домогосподаркою.

Поділимося п’ятьма рекомендаціями, як розташувати до себе чоловіка, якщо він за знаком зодіаку Скорпіон:

 • При першому спілкуванні показати йому свої найкращі якості – жіночність, ніжність, витонченість, почуття гумору.
 • Вести себе впевнено, достойно, на рівних, не намагатися сподобатися, але і не надягати маску зверхності й недоступності.
 • Підтримувати діалог, але більше слухати і задавати питання, а не говорити самій.
 • Не конкурувати з ним. Цей чоловік не виносить критики, тому не можна з ним сперечатися або знецінювати його досягнення.
 • Попросити про чоловічий допомоги або раді. Не потрібно нав’язувати йому які-небудь зобов’язання або вимагати дорогі подарунки і гроші на стадії залицяння. Але можна натякнути про те, яким чином він міг би допомогти.

Як завоювати жінку під знаком Скорпіон

Дівчину-Скорпіона може зацікавити привабливий, розумний, самодостатній і успішний чоловік. Вона не стане витрачати час на ловеласа або закоханого романтика, тому що цінує в людях не слова, а вчинки.

5 порад, як прихильнику варто поводитися зі Скорпіоном-жінкою:

 • Дарувати квіти і подарунки, запрошувати на побачення в красиві місця – етап залицянь повинен бути романтичним.
 • Проявити щедрість. Вона з огидою ставиться до жадібним і дріб’язковим людям, які схиблені на економії.
 • Бути поступливим і не провокувати конфлікт. Вона буває запальною, але швидко заспокоюється, і навіть сама вибачається.
 • Не поспішати. У Скорпіона зі Скорпіоном є сильний потяг, але це не означає, що вона легко погодиться на близькість.
 • Розмовляти на ті теми, які цікаві їй. Для представниці цього знака важлива інтелектуальна сумісність. Вона не стане спілкуватися з людиною, який здасться їй дурним або неосвіченим.

Як двом Скорпіонам зберегти відносини

Основна причина конфліктів в парі Скорпіонів – це завищена самооцінка двох партнерів. Кожному з них варто бути більш лояльними і терплячим, не чіплятися по дрібницях і не пред’являти неймовірні вимоги. Обом важливо зрозуміти, що гармонійні відносини будуються не на інтимного зв’язку, а на духовній близькості. Треба частіше розмовляти один з одним і в разі розбіжностей говорити про свої почуття, а не висловлювати претензії. Шлюб буде щасливим, тільки якщо кожен піде на поступки.

5 рекомендацій Скорпіонам, які перебувають у відносинах:

 • Не варто провокувати обранця на ревнощі або влаштовувати йому перевірки на вірність.
 • Потрібно бути максимально чесним і відкритим. Навіть незначне підозра у брехні стане причиною гучного скандалу.
 • Слід пам’ятати, що партнер або чоловік – це не еталон, а жива людина зі своїми особливостями й недоліками.
 • Необхідно прислухатися до думки один одного і надавати моральну підтримку як можна частіше.
 • Не допускати, щоб проблеми у відносинах стали надбанням громадськості, і тримати в таємниці подробиці особистого життя.

Яка сумісність у чоловіків-Скорпіонів в дружбі і бізнесі

Відносини Скорпіона і Скорпіона можуть бути вибухонебезпечними, оскільки кожен з чоловіків вважає себе унікальною особистістю і прагне до влади. Вони схильні до явної чи прихованої конкуренції, тому можуть пильно стежити, коли бізнес-партнер допустить помилку, щоб на його тлі підкреслити свою перевагу.

Наскільки будуть сумісні представники цього знака зодіаку – залежить від безлічі факторів. Чоловіки можуть налагодити близькі, довірчі стосунки, якщо зрозуміють, що їм вигідніше дружити, а не змагатися. Наприклад, їх союз буде успішним, якщо обом доведеться боротися зі спільним ворогом.

Сумісність двох жінок-Скорпіонів в дружбі та праці

Відносини Скорпіонів в чому залежать від того, за яких обставин відбувається їх перше спілкування. Ці дівчата можуть бути і близькими подругами, і лютими суперницями, наприклад, якщо є привід для заздрості чи ревнощів.

Якщо вони борються за одну посаду або за увагу чоловіка, то їх ворожнеча буде відчайдушною. Але якщо у них немає конфлікту інтересів в особисте життя або діловій сфері, то сумісність двох представниць цього знака зодіаку буде високою. Їм цікаво спілкуватися один з одним, обмінюватися досвідом, новинами, почуттями і навіть плітками.