Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг як пара

Близнюки-жінка і чоловік-Козеріг можуть стати парою, незважаючи на безліч суперечностей та відмінностей між ними. Вона імпульсивна, емоційна, відкрита і балакуча, він – розумний, стриманий, принциповий, вимогливий і строгий.

Їхні стосунки не бувають стабільними, тому що впертість і консерватизм Козерога погано поєднуються зі змінами настрою і волелюбністю Близнюків. Він вимагає від неї дотримання правил, а вона вперто порушує їх і вносить хаос в його розмірене життя. У них є взаємний потяг, але, на думку астрологів, сумісність знаків зодіаку не перевищує 80 відсотків.

Плюси відносин

У Близнюків і Козерога є загальні риси, які підвищують їх сумісність: високий інтелект, щирість, прагнення до саморозвитку.

Перелічимо, які ще переваги є у пари при даному поєднанні знаків:

 • Дівчина вміє розрядити напружену обстановку і перевести назріваючий скандал в жарт. Вона знає, як внести різноманітність і романтику в сімейне життя, підтримати інтерес коханого.
 • Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг позитивно впливають один на одного. Наприклад, в цих відносинах вона стає більш спокійною, розважливою, а він – активним, позитивним і менш прискіпливим.
 • Приземлений, стабільний чоловік – це надійна опора для своєї обраниці. Вона може повністю на нього покластися і довірити йому вирішення всіх своїх проблем.
 • Енергійна і мрійлива жінка мотивує свого обранця. Саме завдяки їй він може досягти кар’єрного та фінансового росту.
 • Мовчазний Козеріг і балакуча дівчина-Близнюки доповнюють один одного. У них немає ні ніякового мовчання, ні суперечок з-за того, що кожен прагне перебити співрозмовника.

Мінуси відносин

Козеріг-чоловік і жінка-Близнюки відрізняються один від одного не тільки характером, але і спосіб життя. Вона любить новизну і різноманітність, а він – постійність і стабільність.

Інші недоліки такого поєднання знаків зодіаку:

 • Дівчині здається нудною життя розважливого і консервативного Козерога. Їй може не вистачати яскравих емоцій і нових вражень.
 • Чоловіка-Козерога дратує, що його обраниця часто порушує домовленості, змінює плани в останній момент і необдумано приймає рішення.
 • Жінці доводиться довго умовляти свого обранця, щоб він погодився хоча б на незначні зміни. Він належить до тієї категорії людей, які ретельно обмірковують кожен крок.
 • Козеріг буває надто прискіпливим, уїдливим і наполегливим. Його критика та зауваження можуть зачепити самолюбство дівчини-Близнюків.
 • З-за безлічі розбіжностей в парі є ризик зрад. Жінка, якій хочеться любові і романтики, може фліртувати з шанувальниками або відповідати на їхні знаки уваги.

Сумісність Близнюків-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку немає дружній сумісності, тому жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг рідко спілкуються, якщо між ними немає романтичних почуттів. У них може виникнути взаємна неприязнь ще з першої зустрічі. Дівчині Козеріг здається занадто нудним, занудним, черствим і гордовитим, а вона йому – балакучою, легковажною і вітряною.

Але винятки можуть бути навіть при такому поєднанні, тому випадки, коли дружать Козеріг Близнюки, все ж буває. Він цінує в своїй подрузі оптимізм, активність, легкість, заряджається від неї енергією і позитивом, а вона може розраховувати на його допомогу і підтримку.

Сумісність Козерога-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Життєрадісна, комунікабельна та харизматична дівчина-Близнюки може підкорити будь-яке чоловіче серце. Навіть скупого на емоції і розважливого Козерога. Закоханий чоловік-Козеріг змінюється – він стає легким, веселим, романтичним і ніжним.

Але з часом представники цих знаків зодіаку розуміють, що у них невисока сумісність в любові. Їхні стосунки багато в чому залежать від того, наскільки обидва партнери готові йти на компроміс і приймати недоліки один одного. При істотних взаємні поступки вони можуть створити гармонійну пару, спілкування на якій будується на повазі, довірі і любові.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік-Козеріг і дівчина-Близнюки мають високий темперамент, але все ж їх переваги в ліжку не завжди збігаються. Жінці подобається спокушати стриманого і незворушного Козерога, провокувати його і говорити про свої бажання в найнесподіваніших місцях.

Козеріг хоч і має консервативні погляди, але все ж проявляє інтерес до ідей коханої. Він не завжди відразу погоджується на експерименти, але підтримує ініціативу дівчини. Вони намагаються зробити своє інтимне життя різноманітним, хоча чуттєвим і романтичним Близнюкам може не вистачити емоцій, турботи і ніжності з боку чоловіка.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Козеріг у шлюбі

Близнюки-дівчина і Козеріг-чоловік дуже по-різному ставляться до сімейних відносин, тому їх спільне життя не завжди буває стабільною і райдужною. Приземлений Козеріг шанує традиції і правила. Він щиро переконаний, що завдання чоловіка полягає в тому, щоб заробляти і забезпечувати сім’ю, а жінки – зберігати домашнє вогнище, піклуватися про чоловіка і дітей, ставити на перше місце інтереси близьких. Його осягає розчарування, коли він розуміє, що жінка-Близнюки далека від образу ідеальної дружини.

Представниця повітряної стихії абсолютно не поділяє поглядів свого обранця. Їй не хочеться, щоб після весілля життя ставала одноманітною, нудною й рутинною, тому вона продовжує займатися кар’єрою, приділяти час захопленням, саморозвитку і спілкування з друзями. Дівчина-Близнюки володіє талантом поєднувати кілька справ одночасно, тому вона просувається по кар’єрних сходах паралельно з сімейними турботами. Її щасливе і успішне життя псують лише докори і претензії чоловіка, його прискіпливість, педантичність і нав’язливе бажання змусити її стати домосідкою.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг

Козеріг-чоловік і Близнюки-дівчина – це батьки, які дотримуються абсолютно різних поглядів на виховання. Мама-Близнюки підтримує у дітей такі риси, як активність, допитливість і непосидючість. Вона намагається спілкуватися з дитиною на рівних, щоб він міг їй довіряти, не боявся розповідати про свої страхи, помилки й невдачі.

Вона любить балувати дітей, в той час як папа-Козеріг, навпаки, вимагає від них дисципліни і слухняності. Йому здається, що у дітей треба розвивати відповідальність і самостійність. Їхні розбіжності стають ще одним фактором, який знижує сумісність знаків.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Близнюків-жінки

Цим знакам зодіаку краще не перетинатися в робочій сфері. Вони можуть бути бізнес-партнерами, але лише в тому випадку, якщо у кожного є своя зона відповідальності і немає конфлікту інтересів. Креативна і товариська дівчина-Близнюки легко впорається з просуванням і налагодженням зв’язків, а педантичний і розважливий Козеріг – з плануванням і фінансами.

Він може бути керівником і навіть успішно працювати з Близнюками-підлеглої, якщо не стане пригнічувати її ініціативу і вимагати суворої дисципліни. Але йому не варто бути в підпорядкуванні у жінки – його дратує стиль управління, безвідповідальність і мінливість настрою Близнюків.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Близнюки

Чоловік знака зодіаку Козеріг не відповідає уявленням Близнюків про те, яким повинен бути ідеальний партнер. Жінці подобаються більш активні, балакучі й життєрадісні люди. Але все ж у нього є шанси підкорити її серце.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчину:

 • Вона не любить нудьгувати. Її обранцю доведеться проявляти фантазію, щоб зробити цікаві побачення, сюрпризи, подарунки, а також хоча б іноді розділяти її інтереси і підтримувати сміливі ідеї.
 • Їй хочеться легкості і романтики. Її можуть відлякати занадто серйозні плани Козерога, наприклад, його спроба обговорити їх майбутнє життя або сімейний побут в самому початку відносин.
 • Жінка знака зодіаку Близнюки не терпить посягань на свою свободу. Це означає, що чоловік-Козеріг не повинен обмежувати, контролювати, критикувати, нав’язувати свою думку і заважати спілкуванню з друзями.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Невисоку сумісність Козерога-чоловіки з Близнюками-жінкою можна підвищити. Він цінує в людях такі якості, як щирість і почуття гумору, тому у дівчини є всі шанси справити хороше враження на Козерога і зацікавити його.

Що треба знати про цього чоловіка:

 • Він вимогливий до жінок і звертає увагу не тільки на зовнішність, але і на інтелект, кругозір, уміння підтримати бесіду. Його обраницею може стати ерудована і самодостатня особистість.
 • Йому не подобаються гонорові, пихаті й зарозумілі люди. Він оцінить в дівчині-Близнюках її доброту, чуйність і комунікабельність.
 • Козеріг – це людина, яка шанує сімейні традиції. Жінці не варто говорити про своє небажання займатися будинком або виховувати дітей, якщо вона хоче побудувати стосунки з чоловіком-Козерогом.

Як дівчина-Близнюки і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Хлопець-Козеріг і дівчина-Близнюки схильні використовувати розставання як маніпуляцію. Обидва можуть заявити про своє бажання розлучитися після затяжного конфлікту або в розпал сварки. Вони по-різному реагують на розрив відносин. Якщо у жінки зникають почуття або вона не бачить хороших перспектив спільного життя, то йде відразу, без довгих розмов, криків і скандалів.

Чоловік теж не належить до любителів драматичних сцен. Його може відштовхнути дівчину нещирість, легковажність і грубість у цьому разі він швидко припиняє спілкування і дистанціюється. Але якщо про розставання заявляє улюблена жінка-Близнюки, то він вкрай болісно переживає цей момент, замикається в собі або намагається піти з головою в роботу.

Як парі знайти спільну мову

Незважаючи на невисоку сумісність, дівчина-Близнюки і хлопець-Козеріг можуть зробити свої відносини краще. Основні кроки повинен зробити саме чоловік, який схильний чіплятися, намагатися перевиховати свою обраницю і нав’язувати свою думку.

Самовпевнена жінка не любить слухати критику на свою адресу і потребу в прояві турботи або романтики. Вона теж може піти на деякі поступки, наприклад, бути менш імпульсивною і давати можливість партнеру побути в тиші, наодинці зі своїми думками. Обом варто рідше звертати увагу на недоліки один одного і частіше хвалити за гідності, дякувати або визнаватися в любові.