Жінка-Діва і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Дівою і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Діва і чоловік-Лев як пара

Лев і Діва сильно відрізняються за характером і життєвим цілям. Але це не означає, що між ними не може бути теплих відносин. Лев-чоловік не помилиться, якщо вирішить пов’язати своє життя з Дівою, вона навчить його багатьом важливим речам, наприклад, економити. Сама Діва-жінка захопиться Левом не на жарт, адже вогненний хлопець вміє розбавляти нудне і одноманітне життя.

Сумісність знаків зодіаку досягає 75 відсотків. При цьому Діва-жінка і чоловік-Лев залишаються разом на довгий час, так як вміють цінувати один одного.

Плюси відносин

Сварки між Левом і Дівою – це часте і цілком нормальне явище. Різниця у поглядах і темпераментах іноді стають критичними, але мудра Діва легко знайде вихід з тупикової ситуації.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Лева складається за рахунок як мінімум 6 плюсів цього союзу:

 • чоловік і жінка доповнюють одного, наприклад, чоловік витрачає гроші, а його партнерка їх економить;
 • Лев і Діва щиро один одного поважають і цінують, комфорт і впевненість у завтрашньому дні стає важливіше будь-яких сварок;
 • Діва – трудоголік, Лев від неї не відстає, нехай він і марнотрат, але вміє заробляти гроші, тому в парі немає проблем з фінансами;
 • чоловік-Лев – це цілеспрямований знак, якому не вистачає витримки і дисципліни, Діва-жінка допоможе йому з цим.
 • любовні стосунки більше схоже на партнерство, яке тримається на довірі і чесності;
 • у парі лідер Лев, а Діва може замінити його в разі форс-мажору.

Мінуси відносин

Діві і Льву важко знайти спільну мову і створити гармонійну пару. Тим не менш чоловік і жінка примудряються не тільки закохатись, але і побудувати міцну сім’ю.

Але варто бути готовими і до мінусів, які будуть постійно супроводжувати союз:

 • Діва часто критикує Лева, що б’є по його самолюбству;
 • дівчина іноді перегинає палицю в плані економії бюджету, хлопця це дико дратує;
 • здається, що Діва і Лев розмовляють на різних мовах, їм важко донести один до одного найважливіше;
 • спосіб життя чоловіки і жінки надто різний, Лев любить розваги, а Діва домашній затишок;
 • чоловік часто занадто драматизує ситуацію, але дівчина – істинний прагматик, її часто дратують витівки коханого;
 • Лев живе емоціями, тому порядок в будинку – це не так важливо для нього, а жінка терпіти не може хаос.

Сумісність Діви-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

Різні погляди на життя і протилежні характери можуть означати, що жінці-Діві і хлопцеві-Леву буде про що поговорити. Діва сама по собі не тягнеться до суспільства, але перебувати в тіні Лева їй стає комфортно. Дівчина легко навчить його головним життєвим принципам, Лев оцінить її турботу і підтримку.

Жінка-Діва і чоловік-Лев будуть довго дружити, але низька сумісність знаків зодіаку стане перешкодою для більш глибоких почуттів. Тим більше, для них дружба стає маяком впевненості у завтрашньому дні, який не хочеться втрачати з виду.

Сумісність Лева-хлопця і Діви-дівчата в любові

Діва-дівчина не ревнива, що влаштовує Лева, адже він часто фліртує з іншими дівчатами, щоб потішити самолюбство. А також вона не відрізняється емоційністю і навіть може бути холодною. Цю рису характеру прекрасно розуміє сама Діва, тому дає достатньо свободи своєму партнерові-Леву.

Любов у них більше партнерська, зате вона приносить вигоду обом знакам зодіаку. Не сама висока сумісність знаків зодіаку в любові не стане перешкодою для гармонії. Іноді краще домовитися і дотримуватися правил, ніж пристрасно любити один одного.

Сумісність пари в ліжку

Жінка-Діва вірна своїм думкам і почуттям. Тобто, якщо в звичайних відносинах є образи, конфлікт або непорозуміння, то і в ліжку вона буде занадто холодна. Лев-чоловік зробить все, щоб домовитися зі своєю партнеркою.

В іншому Діва чуйна, здатна на експерименти і пристрасть дама, Лев це цінує і буде отримувати масу приємних моментів в інтимному житті. Іноді він може задивлятися на інших, але здоровий глузд зупинить його від зради.

Дівчина-Діва і чоловік-Лев у шлюбі

Дівчина знака зодіаку Діва – це справжній дипломат, за рахунок чого шлюб з Левом буде гармонійним і стійким. Лев-чоловік займається своїми звичними речами: живе яскравим життям, працює на улюбленій роботі, створює гарну фінансову подушку для сім’ї, при цьому не позбавляє себе можливості прийти в затишний і чистий будинок.

Діва-жінка в шлюбі веде себе як найкраща господиня, при цьому не забуває приділяти увагу чоловікові. Між ними практично не буває сварок, так як вони розподіляють обов’язки ще до одруження.

Якими батьками будуть жінка-Діва і чоловік-Лев

Коли в родині Лева та Діви народжується дитина, то їх права та обов’язки змінюються. Тепер головна в будинку – жінка-Діва, яка повністю контролює процес виховання дітей. А Леву-татові дістанеться роль хорошого друга, аніматора і порадника. Діти люблять однаково своїх батьків, але маму трохи побоюються.

Сумісність знаків на тлі появи нових членів сім’ї залишається на тому ж рівні, Лев майже не змінює свій звичний уклад життя, а Діва з захопленням береться за нові обов’язки.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Діви-жінки

В ділових відносинах вибудовується чітка позиція: Діва – це впевненість і безпеку, а Лев відповідає за креатив. Не важливо, хто саме в цьому партнерстві буде начальником, при будь-якому розкладі чоловік і жінка зможуть знайти спільну мову.

Як показує практика, ці знаки зодіаку можуть легко створити спільний бізнес у сфері фінансів, банківських послуг або туризму. У будь-якій справі їх чекає успіх за рахунок працьовитості та підприємницької жилки Діви, а також оригінального складу розуму Лева.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Діву

Жінку знака зодіаку Діва не так легко спіймати в свій капкан. Лев-чоловік спочатку може не прийняти владну і впевнену в собі жінку, але потім зрозуміє, що саме вона зможе розкласти його життя по поличках і вгамувати. Тому він піде напролом, щоб Діва хоча б помітила його.

Дівчині важливий статус хлопця, його матеріальне становище, інтелект і вміння доглядати. З цим у чоловіка знаку зодіаку Лев не буде проблем. Але якщо жінка зрозуміє, що їй нахабно брешуть і всі почуття – це лише спосіб потішити своє самолюбство, то вона перестане приймати залицяння Лева-чоловіки, і шансів завоювати її у нього більше не буде.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев відчує потяг до дамі-Діві буквально з першої зустрічі, тому їй буде легко закохати в себе харизматичного хлопця. Нехай навколо нього в’ється безліч жінок, але такої сильної і привабливою у нього ніколи не було.

Спочатку Діві варто побудувати з ним дружні стосунки, при цьому підбадьорювати його, хвалити і допомагати у важкій ситуації. Ось побачите, Лев-чоловік швидко відчує високу сумісність з Дівою-жінкою і сам запропонує відносини.

Як дівчина-Діва і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Діва прагматична і якщо вона прийме рішення розійтися, то не буде відкладати цей процес в довгий ящик. При цьому дівчина розлучається без зайвого драматизму і слів, все чітко і по справі. Хоча в душі будуть шкребти кішки: все-таки у неї були плани на чоловіка-Лева.

Вогненний хлопець постарається повернути дівчину-Діву, навіть якщо ініціатива розлучення була з його боку. Коли він зрозуміє, що все скінчено, то сильно засмутиться, так як це буде удар по самому хворому місцю його самолюбству. Хлопець-Лев і дівчина-Діва розлучаються в основному з двох причин: зрада чоловіка або зашкалюває вимогливість жінки.

Як парі знайти спільну мову

Астрологи вважають, що у Діви і Лева не так багато шансів зробити стосунки гармонійними – все через не самої високої сумісності. Виною тому різні темпераменти і ставлення до життя. Але ймовірність того, що вони можуть закохатися один в одного – висока.

союз став влаштовувати обох, представникам знаків зодіаку доведеться докласти чимало зусиль:

 • Діві потрібно перестати критикувати Лева, її докори сильно ранять самозакоханого чоловіка. Дамі варто проявляти більше уваги до його персони, частіше його хвалити робити компліменти.
 • Діва вміло керує Левом, але з часом таке ставлення призводить до того, що чоловік перестає проявляти ініціативу. Щоб цього не допустити, дівчина повинна дати йому право бути лідером. Діва точно не пошкодує про своє рішення, Лев здатний здивувати її.
 • Любов і пристрасть – це важливо, але без поваги і довіри з обох сторін відносини не побудувати. Діві потрібно поважати чоловіка-Лева, а йому навчитися довіряти своїй партнерці.