Сумісність Овна та Лева в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Лев, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Лев

Щоб оцінити, як можуть складатися відносини у Овна та Лева, потрібно зрозуміти характер, особливості, переваги і недоліки кожного астрологічного знака. Ми коротко описали їх характеристики в таблиці:

Провідні якості Овна Провідні якості Лева
Плюсы:

 • оптимистичный;
 • энергичный;
 • решительный;
 • смелый;
 • добродушный;
 • отзывчивый;
 • выносливый;

Минусы:

 • упрямый;
 • импульсивный;
 • раздражительный;
 • схильний до довгих спорам;
 • наивный;
 • непоследовательный;
 • бестактный.
Плюсы:

 • амбициозный;
 • целеустремленный;
 • общительный;
 • жизнерадостный;
 • искренний;
 • великодушный;
 • темпераментный.

Минусы:

 • самовлюбленный;
 • эгоистичный;
 • тщеславный;
 • обидчивый;
 • ранимый;
 • неуступчивый;
 • требовательный.

У Овна з Левом може бути висока сумісність, тому що обидва знака зодіаку відносяться до стихії Вогню. Це означає, що вони швидко знаходять спільну мову і приходять до взаєморозуміння, оскільки кожен з них є емоційною, відкритою і товариськістю особистістю.

Відносини складаються позитивно, якщо знайомство відбувається при сприятливих обставинах, наприклад, у компанії друзів. Але якщо вони змушені конкурувати, то між ними буде шалений і відчайдушне протистояння. Боротьба за владу може бути неявній, але простежується у всіх відносинах цих знаків.

Сумісність Лева-жінки і Овна-чоловіки

Незважаючи на багатогранність і непростий характер кожного, жінку-Лева і чоловіка-Овна багато що об’єднує: обидва люблять бути в центрі уваги і відвідувати світські заходи, ведуть активний спосіб життя, прагнуть до успіху і достатку.

Їхні емоції, будь то радість, печаль, гнів або страх, зрозумілі один одному, на відміну від емоцій представників інших стихій. У них не виникає питань про причини поведінки і вчинків партнера. Навіть у складній ситуації їм вдається знайти рішення, що влаштовує обох. Розповімо докладніше про сумісність знаків зодіаку Лев і Овен в дружніх, любовних та ділових відносинах.

У дружбі

Будь-якому чоловікові складно спілкуватися нейтрально з темпераментною і пристрасною жінкою-Левом. Тому сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку можлива лише в тому випадку, якщо вона триває з дитинства. Якщо Лев і Овен знайомі з дитячого садка або школи, то вони можуть зберігати дружнє спілкування на протязі багатьох років і навіть дружити сім’ями.

В цій парі панує взаєморозуміння і довіру. Їх об’єднують не тільки спільні інтереси, але і схожі погляди на дозвілля. Дві яскраві особистості люблять світські заходи, екстрим і можуть годинами вести бесіди. Порушити їх дружбу не зможуть навіть ревниві другі половинки.

У любові

Взаємний інтерес і потяг між жінкою-Левом і чоловіком-Овном з’являється ще при знайомстві, після якого швидко виникає закоханість. Їх стосунки починаються з красивих залицянь: кавалер влаштовує романтичні побачення, робить компліменти, дарує квіти та подарунки, а дівчина пристрасно його дякує.

Ідилія в цій парі змінюється бурхливими сварками з криками, докорами і навіть биттям посуду. Але навіть самий гучний конфлікт не знижує сумісність знаків зодіаку Лев і Овен, оскільки після кожного скандалу відбувається каяття, емоційне перемир’я і визнання у вічній любові.

У шлюбі

Овни і Леви часто створюють міцні і щасливі сім’ї, що говорить про високу сумісності даних знаків зодіаку в коханні та шлюбі. У цій сім’ї є власний секрет успіху стабільних та гармонійних відносин.

Жінка, хоч і виглядає як світська левиця і навіть може розвивати кар’єру, але при цьому вміє вести домашнє господарство, підтримувати чистоту і затишок, а також смачно готувати. Чоловік щиро захоплюється красою і розумом своєї дружини, не перестає робити компліменти і обдаровувати подарунками через роки сімейного життя. Овен і Лев мають схожі цінності і цілі, тому їх не розлучать навіть часті сварки.

У ліжку

Овен і Лев – це два пристрасних, темпераментних і розкутих людини, які ідеально сумісні в інтимних відносинах. Вони володіють багатою фантазією і вільні від забобонів, тому в їх спальні не настає тиша або одноманітність.

Навіть побутові сварки або взаємні образи не знижують їх активності і потягу. Навпаки, подружня постіль нерідко стає місцем для перемир’я. Обидва не схильні до зрад, а свої мрії і бажання прагнуть реалізувати саме з постійним партнером. Порушити їх гармонію може лише образа Лева через необережне згадки Овна про колишніх зв’язках.

У роботі та бізнесі

Два цілеспрямованих і сміливих вогняних знака можуть створити прибутковий спільний бізнес, але лише за однієї важливої умови. Жінка-Лев не менш наполеглива і амбітна, ніж чоловік-Овен, тому їх ділові відносини повинні будуватися тільки на рівноправність. Їх не зупинять труднощі, невдачі й сильні конкуренти, тому разом вони можуть успішно працювати в багатьох сферах: від творчості до політики.

Цю пару об’єднує не тільки прагнення до високих цілей, але і невміння грамотно розпоряджатися грошима, тому їм варто довірити поточні фінансові питання прагматичного і відповідальному співробітнику.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Лева і Овна в любовних відносинах можна назвати однією з найкращих серед усіх знаків зодіаку. Вони не люблять нудьгу, буденність і одноманітність, не міняють свій активний спосіб життя навіть після весілля і народження дітей. В їх парі немає розбіжностей з-за грошей, оскільки обидва не економлять і хочуть жити в достатку.

Претензії в родині частіше виникають з боку дівчини, яка вважає себе унікальною і кращою у всьому. Вона не може спокійно сприймати критику, тому будь-який докір стає приводом для скандалу. Але, на щастя для цієї пари, Овен вміє щиро захоплюватися і балувати свою обраницю.

Інші плюси та мінуси їх союзу ми коротко перерахували в таблиці:

Позитивні сторони Негативні сторони
Сильний сексуальний потяг, збіг темпераментів Егоїстичність, завищена самооцінка і впертість обох партнерів
Взаємне прагнення до комфортного, насиченою та заможного життя Схильність ревнувати без приводу і сваритися через підозри в зраді
Однакові погляди на сім’ю та виховання дітей Запальність і дратівливість чоловіка-Овна
Схожі інтереси і уявлення про те, яким повинен бути дозвілля Образливість, злопам’ятність і мстивість жінки-Лева
Ділова хватка, яка дозволяє вести спільний бізнес Невміння поступатися, визнавати помилки і свою неправоту

Сумісність чоловіка-Лева і жінки-Овна

Лев-чоловік і Овен-жінка є двома творчими й креативними особистостями, які відмінно доповнюють один одного. У цій парі дівчина може бути музою, генератором ідей, а її партнер – однодумцем, який готовий реалізувати будь-яку сміливу задум.

Їх з’єднує сильний емоційний зв’язок, завдяки якій у дружніх або любовних відносинах панує гармонія. У діловій сфері вони не конкурують, а надають взаємну підтримку, завдяки чому досягають успіху. Розповімо, який буде сумісність чоловіка-Лева і жінки-Овна, якщо вони є друзями, подружжям і компаньйонами.

У дружбі

Висока сумісність в дружбі при такому поєднанні знаків зодіаку – це велика рідкість, тому що в цій парі є сильне потяг, який швидко призводить до романтичних і любовних відносин. Лев і Овен можуть спілкуватися по-дружньому, якщо у них є далекі родинні зв’язки. Лише в цьому випадку їх сім’ї будуть тісно дружити, і ні в кого не виникне приводів для ревнощів.

Ще одна ситуація, коли жінка-Овен і чоловік-Лев можуть підтримувати спілкування без натяку на інтим – це істотна різниця у віці, коли представників різних поколінь об’єднують спільні інтереси, наприклад, творчість.

У любові

Чоловік-Лев – це романтик, який володіє уточненими смаком і багатою фантазією. Шикарні букети і дорогі подарунки, незвичайні місця для зустрічей і романтичні поїздки – так проходять перші місяці їхнього спілкування. Він не здогадується, що і без широких жестів справляє сильне враження на дівчину ще з моменту знайомства.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Лев любові настільки висока, що складно зрозуміти, хто з них більше закоханий. Але ця пара може занадто сильно прив’язатися один до одного і бути разом цілодобово, що не завжди добре позначається на стосунках і навіть провокує конфлікти.

У шлюбі

Лев і Овен досить швидко приймають рішення про весілля, тому їх сімейне життя не завжди складається добре. Вони не вміють поступатися і прагнуть бути лідерами у парі, із-за чого можуть довго і голосно сваритися. Якщо жінка та чоловік ще на початку спільного життя розподілять обов’язки і домовляться вирішувати проблеми мирним шляхом, то сумісність в любові і шлюбі у них буде висока.

Їхні погляди на те, як потрібно вести побут і виховувати дитину, збігаються. Обидва спокійно відносяться до побутових питань, не чіпляються за дрібниці, не дорікають один одного з-за незапланованих покупок і ростять дітей в любові.

У ліжку

В цій парі панує довіра і повне взаєморозуміння. Пристрасний і одночасно ніжний, уважний, чуйний Лев може запропонувати своєю розкутою і темпераментної обраниці будь-яку сміливу ідею і не отримає відмови.

В інтимних відносинах відсутній егоїзм, тому що кожен в першу чергу думає не про своє задоволення, а про партнера. Їх близькість завжди відбувається в красивій, романтичній обстановці, оскільки чоловік-Лев як справжній романтик хоче створити для своєї коханої розслаблюючу атмосферу.

В роботі та бізнесі

Чоловік Лев і жінка-Овен можуть стати гідними і надійними діловими партнерами, а їх спільний проект – успішним, перспективним і прибутковим бізнесом. Вони по-різному дивляться на ведення справ, тому доповнюють один одного.

Лев ставить високі, амбітні цілі і прагне досягати їх будь-якими способами. Він любить ризикувати, і тільки Овен зупиняє його від легковажних, необдуманих вчинків. Вони відносяться до того типу людей, яким потрібно все контролювати. Для їх спільної справи це буде плюсом, оскільки знизить ймовірність помилок, наприклад, в документах або цифрах.

Плюси і мінуси відносин

У Лева-чоловіки і Овна-жінки збігаються характери, темперамент і світогляд, тому сумісність даних знаків гороскопу можна назвати високою. Незважаючи на розбіжності і спори, що обидва партнери зацікавлені в тому, щоб зберегти відносини. Причиною їх розлучення може стати тільки зрада, ймовірність якої зводиться до мінімуму через насиченою інтимного життя у парі.

У таблиці наведено позитивні та негативні сторони цього союзу:

Плюси Мінуси
Сильне емоційне і фізичне тяжіння Овен і Лев можуть довго сперечатися і з працею йде на поступки
Збіг у поглядах на найважливіші сфери життя Жінка занадто прямолінійна, а чоловік ображається на критику
Обидва прямо говорять про свої претензії, тому не таять образу Кожен із партнерів хоче бути лідером і не терпить конкуренції
Мають високі амбіції, тому швидко досягають достатку Чоловік-Лев може бути прискіпливим в побуті
Їх інтерес один до одного з роками не зникає Жінка-Овен вимагає до себе багато уваги і буває нав’язливою

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Лев

Лев-жінка і Овен-жінка можуть працювати в одному колективі або вести спільний бізнес. Вони не будуть шкодити один одному або плести інтриги. Овен як чесна і прямолінійна людина скаже про свої претензії в очі. Лев, який вважає себе унікальною особистістю, і зовсім не бачить поруч з собою конкуренток. Вони можуть спокійно перебувати в одному колективі або успішно розвивати компанію, оскільки прагнуть до кар’єрного росту і мало цікавляться корпоративними іграми.

У цих знаків зодіаку немає високої сумісності в дружбі, оскільки у дівчини-Овна і дівчата-Лева занадто мало спільних інтересів. Перша віддає перевагу активний відпочинок, може займатися спортом або екстримом, а друга любить комфорт і розкіш, наприклад, шопінг, світські вечірки і походи в дорогі ресторани. Але якщо вони опиняться в одній компанії, то не будуть змагатися, а швидко знайдуть теми для розмов і навіть зможуть стати приятельками.

Чоловік-Лев і чоловік-Овен як друзі і партнери

Чоловік-Овен і чоловік-Лев можуть спілкуватися і вести спільні справи, якщо не є конкурентами. Якщо ж у них є конфлікт інтересів, то боротьба буде довгою і непримиренною. Наполегливий і впертий Овен не звик здаватися, а пихатий і самовпевнений Лев не вміє поступатися. Їх може зблизити і об’єднати тільки взаємовигідне співробітництво або загальний ворог.

У цих астрологічних знаків може бути хороша сумісність, якщо Овен візьме на себе роль мудрого старшого товариша, який поділиться досвідом, дасть цінну пораду і стане наставником або покровителем. Тільки при такому розкладі у кожного з них не виникне прагнення до домінування. В іншому випадку обидва будуть відстоювати свої лідерські позиції аж до відкритого конфлікту.