Жінка-Козеріг і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Козерогом і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Козеріг у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Козеріг і чоловік-Лев як пара

Козеріг-жінка і чоловік-Лев сумісні в середньому на 70 відсотків. Два сильних, впевнених у собі, самодостатніх людини відчувають взаємний інтерес і потяг, але в той же час змагаються за право бути лідером. Кожен з них має безліч переваг: він – чарівний, сміливий, цілеспрямований, вона – чесна, вірна і розважлива.

Але разом вони утворюють союз, який насилу можна назвати гармонійним. Сумісність цих знаків зодіаку знижується із-за того, що принципова дівчина намагається підпорядкувати собі Лева, а в результаті у нього зростає роздратування, або згасає ініціатива.

Плюси відносин

Незважаючи на свої протиріччя, партнери можуть доповнювати один одного. Самовпевнений, сміливий Лев має великі амбіції і ставить собі високі цілі, а розважлива і прагматична дівчина-Козеріг знає, як їх досягти.

Перерахуємо інші достоїнства цього астрологічного поєднання:

 • Чоловік буває непередбачливим і марнотратним, але багато чому вчиться у своїй обраниці. Наприклад, раціонально розпоряджатися грошима, не упускати вигідних пропозицій, не витрачати час на мрії, а створювати чіткий план.
 • Він допомагає жінці позбутися від забобонів і комплексів, стати більш розкутою. Поруч з ним вона стає світською леді з вишуканими манерами і витонченим смаком.
 • У відносинах з Левом немає місця для нудьги й одноманітності. Він веде активний спосіб життя, відвідує кращі заклади, подорожує і пробує нові захоплення.
 • Жінка-Козеріг і чоловік-Лев мають інтелектуальну сумісність. Він отримує справжнє задоволення від спілкування з розумною, ерудованої дівчиною.
 • Пара швидко досягає високого матеріального становища. Обидва є трудоголіками і кар’єристами, тому зазвичай живуть у достатку.

Мінуси відносин

Між прагматично приземленим Козерогом і емоційно вогненним Левом часто виникає непорозуміння. Вона керується розумом, а він знаходиться під владою емоцій, буває імпульсивним і запальним.

У такого поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Лев-чоловік і жінка-Козеріг мають різний темперамент. Йому потрібні пристрасть, яскраві емоції, гострі відчуття, тому стримана дівчина може здаватися холодної, беземоційної і байдужою.
 • На відносини негативно впливає пиха та самовпевненість чоловіки. Він нерідко ігнорує думку обраниці і не завжди адекватно оцінює себе.
 • Дівчина-Козеріг не поділяє щедрість і великодушність Лева по відношенню до інших людей. Вона як людина практичний і раціональний дбайливо ставиться до фінансів.
 • У Козерога-жінки є схильність критикувати оточуючих і нав’язувати їм власну точку зору. Льва дратують її причіпки і моралі.
 • Чоловік-Лев обожнює знаходитися в центрі жіночої уваги, чим провокує ревнощі і образу у своєї дівчини. У відповідь на його флірт з іншими вона починає контролювати, обмежувати його і вимагає, щоб він більше часу проводив вдома.

Сумісність Козерога-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку немає високої дружній сумісності. Жінка-Козеріг і чоловік-Лев можуть спілкуватися як друзі, але неблизько і нечасто, наприклад, періодично телефонувати, листуватися, зустрічатися сім’ями або у великій компанії. Вони мають істотні відмінності в характері, світогляді, інтересах, тому тісної дружби у них не буває.

Хоча обидва отримують задоволення від інтелектуальної бесіди. Кожен з них може вислухати, дати цінну пораду або допомогти, наприклад, поділитися корисним контактом. Але Лев і Козеріг не стануть відверто обговорювати свої душевні переживання або невдачі.

Сумісність Лева-хлопця і Козерога-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові багато в чому заснована на тому, що чоловік-Лев вміє справляти враження на жіночу стать. Він знає, як організувати незабутнє побачення або сюрприз, чим порадувати дівчину, які компліменти їй говорити, який подарунок вибрати.

Козерогові ж хочеться швидше закінчити період залицянь і перейти до створення сім’ї. Подібне завзяття може відлякати чоловіка, якому потрібна романтика, пристрасть, любовні ігри, а не зобов’язання і побут. Їх відносини складуться, якщо дівчина-Козеріг не стане форсувати події і пригнічувати романтичний настрій Лева-чоловіки.

Сумісність пари в ліжку

Незважаючи на розбіжності в повсякденному житті, Лев і Козеріг можуть досягти повної гармонії в інтимних відносинах. Обидва мають високий темперамент, але чоловік має ще й багатою фантазією, тому в їх спальні немає нудьги й одноманітності.

Він вчить дівчину бути більш чуттєвою і розкутою, не поспішати і отримувати задоволення від процесу, розглядати секс не як фізичну зв’язок, а як емоційну близькість. Поруч з ним вона починає відверто говорити про свої бажання. Ліжко можна назвати єдиним місцем, де жінка-Козеріг віддає ініціативу чоловікові-Леву і повністю йому підпорядковується.

Дівчина-Козеріг і чоловік-Лев у шлюбі

Козеріг-дівчина і Лев-чоловік можуть створити міцну та стабільну сім’ю, особливо якщо вступають у шлюб свідомо, а не під дією закоханості і пристрасті. Їх стосунки нерідко будуються на розрахунку. Лев розуміє, що поруч з такої розумної, відповідальної і наполегливої жінкою йому не страшні ніякі труднощі. Він не сумнівається в її порядності, чесності і вірності.

Йому подобається, що незворушна, розсудлива дружина вміє стримувати його імпульсивність і запальність. Вона добре справляється з домашніми обов’язками, вміло поєднує кар’єру з веденням побуту та вихованням дітей. Жінку-Козерога також влаштовує чоловік-Лев. Вона бачить потенціал у цьому цілеспрямовану амбітному і сміливому чоловікові, тому підтримує його починання.

Незважаючи на взаємну повагу і визнання, у цієї пари часто виникають дрібні суперечки і розбіжності. Дівчина буває прискіпливої в побуті, дріб’язковою, вимогливою і ворчливой. Лев теж дає привід для скандалу своїм легковажним поводженням і фліртом з жінками, а також нерозумними покупками. Козерогові варто послабити тиск на партнера і дати йому більше свободи. Він готовий на багато чого заради того, щоб його дружина була легкою, позитивною і життєрадісною.

Якими батьками будуть жінка-Козеріг і чоловік-Лев

Лев-чоловік і Козеріг-дівчина поділяють погляди один одного на виховання, що підвищує сумісність знаків. Їм важливо, щоб у дітей було щасливе дитинство, міцне здоров’я і гарну освіту. Дитина Лева і Козерога не знає недостачі ні в чому. Він має власну кімнату, гарний одяг, дорогі іграшки, відвідує кращі навчальні заклади, гуртки та секції.

Але мама-Козеріг і тато-Лев часто забувають, що дітям потрібні не тільки подарунки та солодощі, але й увагу, ласку, а також турбота батьків. Їм варто частіше збиратися всією сім’єю, вибудовувати з дітьми більш близькі і довірчі відносини.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Козерога-жінки

Робочі відносини цих знаків зодіаку залежать від того, які посади вони займають. У них може бути і плідна співпраця і конкуренція. Сміливий, амбітний Лев і педантичний, розважливий Козеріг можуть успішно працювати як бізнес-партнери. Або запекло боротися, якщо є колегами і обидва претендують на підвищення.

Чоловік впевнено почуває себе як керівник. Він цінує ділові якості жінки і ставиться до неї з повагою. Але не стане перебувати у неї в підпорядкуванні – він або відкрито саботує її накази, або швидко обходить по кар’єрних сходах.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Козерога

Чарівний, веселий і щедрий чоловік знака зодіаку Лев є мрією багатьох дівчат, але тільки не Козерога. Вона не закохується в зовнішність і не піддається почуттям.

Чоловікові-Леву треба знати деякі риси її характеру, щоб зачарувати:

 • Вона не любить різко міняти звички. Льву краще не кликати її на побачення в пафосні заклади або незнайомі галасливі компанії. Також йому не варто нав’язувати свої інтереси і смаки, а тим більше давати коментарі зовнішнім виглядом.
 • Їй подобаються самодостатні люди, які мають стабільне матеріальне становище, хороші перспективи і чіткі плани на майбутнє. Її не приваблюють безробітні мрійники.
 • Жінка знака зодіаку Козеріг вступає у відносини для того, щоб згодом створити сім’ю. Чоловік-Лев не звабить її компліментами і подарунками. Вона зближується з шанувальником, лише переконавшись у серйозності його намірів.

Як Козерогові-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік має сумісність з Козерогом-жінкою з-за її сильного характеру і незалежності. Але його оточує безліч красивих дівчат.

Потрібно добре розуміти його натуру, щоб зацікавити всерйоз:

 • Він не приймає критику, навіть якщо вона є точною та правдивою. Лев любить, коли його хвалять, дякують, належно цінують його зусилля і говорять компліменти.
 • Йому хочеться завойовувати жінку, самому добиватися її прихильності, бути для неї шляхетним лицарем. Козеріг зіпсує відносини, якщо почне проявляти самостійність, брати ініціативу в свої руки і відмовлятися від залицянь.
 • Йому подобається флірт, романтика, інтрига і грайлива атмосфера. Дівчина-Козеріг з її наполегливим бажанням вийти заміж вбиває в ньому ентузіазм і пристрасть.

Як дівчина-Козеріг і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Хлопець-Лев і дівчина-Козеріг абсолютно по-різному реагують на розставання. Жінка зацікавлена в тому, щоб зберегти стосунки, особливо якщо у пари вже з’явилися діти. Вона схильна до категоричним рішень, але з роками стає більш лояльною і терплячою. Козеріг злиться, якщо партнер йде сам. Вона робить вигляд, що ніколи його не пробачить, але потай сподівається на повернення.

Чоловік-Лев може розлучитися, якщо дівчина зачіпає його самолюбство, не визнає авторитет або дає приводи для ревнощів. Він болісно переживає розрив, але нерідко шукає розраду в обіймах однієї зі своїх численних прихильниць.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Козеріг і хлопець-Лев не мають найвищу сумісність, але при взаємних поступках можуть поліпшити відносини. Між ними зникне напруга і рідше відбуватися сварки, якщо жінка-Козеріг перестане чіплятися до партнера, а стане більш легкою, розслабленою, розкутою і романтичною.

Чоловік-Лев може бути не менш впертим і принциповим, ніж дівчина, тому іноді сперечається з нею з-за шкідливість. Йому слід поменше звертати увагу на інших жінок і частіше говорити компліменти своїй обраниці, запрошувати її на побачення та радувати подарунками. Їм варто направити енергію в мирне русло, наприклад, знайти загальне захоплення, щоб цікаво проводити час разом.