Скорпіон: характеристика знака Зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака Зодіаку Скорпіон, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні жовтня і листопада. Ми розповімо цікаві факти про Скорпіонів, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Скорпіон і дати народження

До Скорпіонам відносяться люди, які народилися в останні тижні осені – їх період розпочинається 24 жовтня і закінчується 22 листопада. Скорпіон – це восьмий за рахунком знак у гороскопі. Він позначається символом, який виглядає як латинська велика літера “m”. Її кінець трохи зігнутий і має стрілку, яка нагадує хвіст скорпіона.

Скорпіон – фіксований водяний знак. А це значить, що він воліє сталість, тому не так швидко починає діяти, але, почавши, вже не може зупинитися. Це символ таємниці, влади та сили. Якості особистості багато в чому залежать не тільки від знаку, але і від числа, місяця і навіть часу народження. Тому далі ми дамо загальну інформацію і розповімо, як дата впливає на риси характеру.

Люди по знаку Зодіаку Скорпіон – які вони?

Люди, народжені під знаком Скорпіона, мають такі якості, як сміливість, рішучість, самовпевненість, сильну волю, цілеспрямованість, витривалість. А також для них характерні чесність, щирість, прямолінійність.

Це означає, що справжні Скорпіони не бояться говорити правду або відкрито заявляти про свої бажання. Але разом з тим вони не схильні демонструвати свій внутрішній світ, тому намагаються приховати переживання, страхи і слабкості. Вони не люблять настирливих і цікавих людей, а найбільше цінують в оточуючих порядність, відданість і вміння зберігати секрети.

Типові представники знаку мають такі негативні риси характеру, як безкомпромісність, упертість, запальність, жорсткість, беззастережну впевненість у своїй правоті. Вони бувають дратівливими, різкими навіть у спілкуванні з близькими, а по відношенню до недоброзичливцям виявляють злопам’ятність і мстивість. При цьому Скорпіони рідко вступають у відкриту сутичку, лише у разі явної загрози, агресії, але частіше вважають за краще діяти через маніпуляції.

Ще одна відмітна якість – саркастичность. Їх жарти можуть бути “гострими” і навіть образливими, але завжди потрапляють в точку.

Скорпіони вміють робити краще за інших?

Унікальна здатність всіх Скорпіонів – це проникливість. Вони від природи є хорошими психологами, що тонко відчувають фальш, брехня, справжні наміри співрозмовника і його слабкості. Тому їх практично неможливо обдурити або використовувати у своїх корисливих цілях.

Ще один талант представників цього знака – вміння долати будь-які перешкоди. Вони володіють стійким духом і фізичною витривалістю, вміють зібрати волю в кулак в стресових ситуаціях та екстремальних умовах, завжди доводять розпочате до кінця. Можна сказати, що труднощі їм йдуть на користь, так як загартовують характер.

Опис жінки-Скорпіона

При описі жінки, народженої під знаком зодіаку Скорпіон, у першу чергу варто відзначити її чарівність, магнетизм, привабливість і яскраву зовнішність. Вона здатна зачарувати будь-якого чоловіка, тому постійно перебуває в центрі уваги, оточена натовпом прихильників.

Разом з тим володарка цього знака являє собою той тип жінок, які вміють справлятися з труднощами самостійно, тому її можна назвати незалежною, вільною і сміливою.

Пані-Скорпіон – це емоційна, пристрасна, спокуслива і разом з тим суперечлива натура, яка у відносинах може вести себе імпульсивно, занадто емоційно. Вона здатна сильно любити і так само відчайдушно ненавидіти, легко кохати, але швидко остигати. Але завоювати її серце всерйоз і надовго – непросто. До свого обранця, кандидата в чоловіки вона пред’являє високі вимоги, чекає від нього не тільки красивих романтичних вчинків, але і вірності.

Опис чоловіка-Скорпіона

Якщо давати загальну характеристику всім чоловікам-Скорпіонам, то, насамперед, варто згадати їх великі амбіції, схильність до ризику, наполегливість, впертість і прагнення до влади. У справах вони керуються логікою, здоровим глуздом, рішення приймають дбайливо, раціонально, з вигодою для себе, до конкурентів виявляють жорсткість і нетерпимість. Типовий Скорпіон має високі цілі, заради яких найчастіше готовий на будь-які вчинки і навіть жертви.

Представник цього знаку також користується великою популярністю у протилежної статі. Він любить підкорювати жіночі серця, але до вибору супутниці життя підходить відповідально і серйозно.

Його пристрасна натура часто ховається за зовнішністю. Він може виглядати холодним, незворушним, але всередині відчувати весь спектр емоцій, у тому числі слабкість і втому. Тому Скорпіон, як ніхто інший, потребує турботи, підтримки та уваги.

Висхідний знак – Скорпіон

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Скорпіоні дає надзвичайно привабливу особу та сильні емоції, які часто залишаються незрозумілими. Висхідного Скорпіона можна охарактеризувати словом “впливовий”. Сила, рішучість, зосередженість і завзятість дозволяє досягати будь-яких цілей. Спокійна стриманість, незмінно викликає повагу, відрізняє Скорпіона на куспиде першого Будинку. Але він імпульсивний і жорстокий в гніві, а також мстивий, тому з ним краще не сперечатися і не конфліктувати.

Ці люди схильні приховувати свої справжні почуття. Навіть довіряючи комусь безроздільно, вони дотримуються обережності. Носії Висхідній у Скорпіоні вірні та надійні друзі лише для тих, хто пройшов перевірку на міцність їх складним характером. Вони не забувають добра і завжди віддячать.

Характер у дітей-Скорпіонів

Маленький Скорпіон – це дитина, яка має широкий кругозір, інтерес до навчання і з малих років виявляє цікавість до всього невідомого, таємного, загадкового. Він відрізняється від своїх однолітків розсудливістю, вмінням розмовляти з дорослими на рівних. Хоч зовні він і виглядає спокійним, стриманим, але має багатий внутрішній світ. Близьким важливо розуміти, наскільки він чутливий, вразливий і емоційний. В залежності від виховання може стати успішною людиною, лідером, і бунтарем.

Дитина-Скорпіон володіє сильним характером, тому його можна назвати самостійним, наполегливим і впертим. Він не терпить заборон і обмежень, тому перед батьками стоїть непросте завдання спрямувати його увагу і сили в мирне русло. Його можна зацікавити навчанням або доручити відповідальне завдання, наприклад, займатися з молодшими братами і сестрами. Важливо підтримувати його починання і не робити зауважень, оскільки він гостро і болісно реагує на критику, важко переживає образу.

Скорпіон в дружбі

Люди, народжені під знаком Скорпіона, – це віддані, вірні, надійні друзі, яким можна довіряти свої таємниці і не боятися з їх боку обману, підлості чи інтриг. Вони не кидають близьких у біді, готові допомагати не тільки словом, але й ділом, а також грошима.

Але маючи одну-Скорпіона, потрібно пам’ятати про його прямолінійності. Він здатний на дуже жорсткі висловлювання, але абсолютно не сприймає критичні зауваження на свою адресу, може роками носити образу в серці. Тому при дружньому спілкуванні варто бути великодушним по відношенню до Скорпіона, прощати йому помилки, враховувати його вразливість і образливість.

Скорпіон в любові і відносинах

Перше, що потрібно знати про людину зі знаком зодіаку Скорпіон, – це його темперамент, емоційність і чуттєвість. Будь Скорпіон надає велику увагу інтимній сфері, потребує відносинах, які наповнені яскравими емоціями і пристрастю.

Характерні ревнощі і підозрілість. І чоловік, і жінка, народжені під цим знаком, і самі нерідко можуть давати приводи для сумнівів у вірності. Але партнеру така поведінка неприпустимо. Справжній Скорпіон не допустить конкуренції і не пробачить факту невірності. Володар цього знака цінує в обранцеві розум, чесність і доброту.

Сім’я і шлюб для Скорпіона

Відмітні особливості Скорпіона – це його незалежність, потреба у свободі і особистому просторі. Чоловік-Скорпіон по праву вважає себе головою родини, бере вирішення фінансових питань на себе, не змушує свою улюблену вкладатися в сімейний бюджет. Йому хочеться, щоб близькі не просто враховували його думку, але й визнавали верховенство.

Для жінки важливо підтримання пристрасті і романтики в парі, оскільки вона не любить буденність і нудьгу у відносинах. Партнеру потрібно пам’ятати, що добиватися довіри й душевної близькості Скорпіона можна роками, а втратити – за один раз. Помилок він не прощає.

Якими батьками будуть Скорпіони

Характерні риси батька-Скорпіона – повага до думки дітей і відповідальне виконання своїх обов’язків. Він надає велике значення не тільки питань здоров’я, але й освіті. Мама-Скорпіон не шкодує зусиль і часу, щоб займатися з малюком, а у міру її дорослішання робить все можливе, щоб дитина стала самостійною, успішною особистістю.

Такий батько може здаватися суворим, але його зауваження чи прохання завжди будуть обґрунтованими. Щоб відстояти свою точку зору, він застосовує не тиск і силу, а свій авторитет.

Захоплення Скорпіонів

Скорпіон – це поєднання інтелекту та войовничості. З одного боку, він любить всі види діяльності, в яких потрібно роздумувати: ігри, хобі, пов’язані з технікою і конструюванням. Серед його улюблених літературних жанрів – детективи, а також книги з психології або езотерики.

З іншого боку, йому подобаються різні види змагань, наприклад, командний спорт, екстрим. Це означає, що людина зі знаком Скорпіон з однаковим задоволенням може проводити час і у великих компаніях, і наодинці з собою.

Кар’єра, професія і заробіток Скорпіона

Основне значення роботи для цього знака Зодіаку – можливість реалізувати свої таланти, самореалізуватися. Скорпіону не підійде монотонна, одноманітна діяльність, але він може застосувати свої здібності в тих професіях, де потрібне холоднокровність і рішучість: рятувальники, лікарі, спортсмени. Він також любить таємниці і загадки, тому може стати слідчим, криміналістом або психологом.

Представник цього знака володіє розвиненим аналітичним мисленням. Це говорить про те, що він здатний працювати в IT-сфері, банківському секторі, фінансах і в галузі науки.

Цілеспрямований і рішучий Скорпіон може добитися великих успіхів і в бізнесі, і у великій компанії. Він швидко піднімається по кар’єрних сходах, не боїться робити сміливі вчинки, ризикувати, зберігає холодний розум в умовах постійного стресу.

Але в робочих питаннях він нерідко виявляє упертість, безкомпромісність і твердість. З-за цих якостей його можуть недолюблювати колеги. В підлеглі він обирає тих людей, які викликають у нього довіру і визнають авторитет. Фінансова стабільність до нього приходить вже до 30-35 років.

Здоров’я Скорпіона

Типовий Скорпіон має міцний організм, він витривалий, енергійний, активний, тому мало уваги приділяє здоров’ю, не знає крайнощів ні в роботі, ні в задоволеннях. У нього можуть траплятися періоди втоми і нервового виснаження. Він схильний до різних інфекційних захворювань, але найчастіше страждають органи дихання та інтимна сфера. А також можуть виникати проблеми з гормональним фоном.

найкраще, що може зробити Скорпіон для свого здоров’я – це профілактика і правильний спосіб життя: дотримання режиму, здорове помірне харчування, відмова від шкідливих звичок і надмірностей.

Характеристики Скорпіонів за східним календарем

Щоб дати повну характеристику Скорпіону, ми склали поєднання зі знаками Східного (Китайського) зодіаку і привели коротку розшифровку даних комбінацій.

Щур Незалежність, тонка інтуїція
Бик Наполегливість, витривалість
Тигр Сильне чарівність, працьовитість
Кролик Лідерські якості, спритність
Дракон Розважливість, чесність
Змія Сила волі, цілеспрямованість
Кінь Наполегливість, прагнення до влади
Вівця Твердий характер, впевненість у собі
Мавпа Прагматичність, відданість
Півень Гордість, бажання привернути загальну увагу
Собака Відсутність страху перед невдачами, завзятість
Свиня Допитливість, енергійність

Сильні і слабкі сторони Скорпіонів по датах народження

Скорпіон – це яскрава і суперечлива натура, у якої дивовижним чином переплетені переваги і недоліки. В таблиці вказані плюси і мінуси цього знаку зодіаку в залежності від дати народження.

Дата Сильні сторони Слабкі сторони
24 жовтня Наполегливість, чесність, великодушність Гордовитість, схильність хвалитися і ображатися без приводу
25 жовтня Почуття справедливості, сила волі, націленість на результат Упертість, замкнутість, самозакоханість
26 жовтня Вміння співчувати, старанність, відданість своїй справі Жорстокість, жадібність, зацикленість на грошах
27 жовтня Рішучість, розвинена інтуїція, високі амбіції Деспотичність, невміння тримати себе в руках, меркантильність
28 жовтня Раціональність, готовність до компромісу, сильна логіка Боягузтво, підозрілість, вразливість
29 жовтня Оптимістичність, доброзичливість, порядність Залежність від чужої думки, боязнь змін, невпевненість у собі
30 жовтня Енергійність, щедрість, виконання своїх обіцянок Ранимість, образливість, слабка ініціатива
31 жовтня Працьовитість, багата фантазія, творчі здібності Сумніви у своїх силах, бажання сподобатися оточуючим, боязкість
1 листопада Ініціативність, сміливість, цілеспрямованість Вияв твердості, агресивності, недовірливості
2 листопада Комунікабельність, безстрашність, висока самооцінка Надмірна емоційність, досягнення цілей маніпуляціями
3 листопада Милосердя, наполегливість, працездатність Внутрішнє відчуття слабкості, беззахисності, страх зробити помилку
4 листопада Активність, сильна інтуїція, доброзичливість Часте стан занепокоєння, нетерпимість, імпульсивність
5 листопада Щирість, уміння досягати мети, долати перешкоди Неуважність, схильність до забобонів, марновірством
6 листопада Проникливість, стійкість, заповзятливість Жорсткість, недовірливість, ревнивість
7 листопада Доброзичливість, гуманність, впевненість у собі Завищені вимоги до оточуючих, скептицизм, песимізм
8 листопада Товариськість, витривалість, аналітичне мислення Раптова зміна настрою, егоїзм, небажання рахуватися з чужою думкою
9 листопада Товариськість, здатність знаходити підхід до людей, сильна енергетика Впертість, відсутність контролю над емоціями, імпульсивна поведінка
10 листопада Вміння домагатися бажаного, розсудливість, спостережливість Уникнення близьких контактів, холодність, гордовитість
11 листопада Самодостатність, відповідальність, надійність Гординя, злопам’ятність, невміння пробачати
12 листопада Креативність, вияв турботи про навколишніх, щедрість Тщеславность, лукавство, удавання
13 листопада Акуратність, обережність у справах, старанність Тривожність, лякливість, нерішучість
14 листопада Допитливість, високий інтелект, життєрадісність Прискіпливість, схильність до критики, осуду
15 листопада Доброта, душевність, самостійність Непередбачуваність, конфліктність, поривчастість
16 листопада Винахідливість, відкритість, кмітливість Зарозумілість, невміння стримувати свої негативні емоції
17 листопада Дисциплінованість, прагнення вирішувати проблеми мирним шляхом Святенництво, деспотичне поведінка, придушення волі інших людей
18 листопада Відданість, чесність, щирість Нетактовність, запальність, дратівливість
19 листопада Твердість характеру, рішучість, принциповість Нестриманість, нездатність вчасно зупинитися
20 листопада Витривалість, кмітливість, активність Гордовитість, свавілля, примхливість
21 листопада Почуття гумору, добрий смак, творчий потенціал Душевна черствість, песимістичність, лінь
22 листопада Чуйність, готовність надати допомогу, доброта Байдужість, схильність йти напролом, на шкоду оточуючим

Цікаві факти про знак Зодіаку Скорпіон

Ми зібрали 3 самих незвичайних факту про Скорпіонів:

 1. Власниці цього знака Зодіаку вважаються фатальними красунями, жінками-вамп, повелительницами чоловічих сердець і найбільш спокусливими представницями своєї статі. Серед дівчат-Скорпіонів зустрічається чимало відомих яскравих особистостей.
 2. Скорпіони захоплюються вивченням внутрішнього світу людини і мають широке коло інтересів у цій сфері: від психології до езотерики, окультних навчань, духовних практик і містики. Вони в рівній мірі можуть вивчати і наукову літературу, і книги по нумерології, астрології, Таро та ін
 3. Зрозуміти, що замишляє типовий Скорпіон, практично неможливо. Він нікого не пускає у свій внутрішній світ, не розповідає про своє особисте життя, рідко показує свої справжні наміри. Навколишні можуть навіть не здогадуватися, що вже давно стали жертвами його хитромудрих маніпуляцій.

Знаменитості-Скорпіони, народжені з 24 жовтня по 22 листопада

Серед відомих історичних персонажів нерідко зустрічаються Скорпіони. Наприклад, володарками цього знака зодіаку є талановиті актриси:

 • Вів’єн Лі;
 • Людмила Гурченко;
 • Джулія Робертс;
 • Скарлетт Йоханссон;
 • Емма Стоун.

У списку чоловіків-Скорпіонів також увійшли видатні особистості:

 • Христофор Колумб;
 • Михайло Васильович Ломоносов;
 • Федір Михайлович Достоєвський;
 • Пабло Пікассо;
 • Білл Гейтс.