Сумісність Діви і Терезів в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва, Терези, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Вагами і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва, Терези

У легких, повітряних Ваг і приземленою, стриманою Діви чимало відмінностей у характерах. Ми вказали в таблиці основні якості – сильні і слабкі сторони знаків зодіаку, які допоможуть краще зрозуміти їх особливості.

Діва Ваги
Плюсы:

 • честный;
 • самостоятельный;
 • ответственный;
 • надежный;
 • отзывчивый;
 • рассудительный;
 • аккуратный;
 • тактичный.

Минусы:

 • упрямый;
 • самоуверенный;
 • требовательный;
 • придирчивый;
 • критичный;
 • мелочный;
 • пессимистичный;
 • консервативный.
Плюсы:

 • обаятельный;
 • артистичный;
 • коммуникабельный;
 • добродушный;
 • оптимистичный;
 • дипломатичный;
 • вежливый;
 • рациональный.

Минусы:

 • нерешительный;
 • сомневающийся;
 • медлительный;
 • ленивый;
 • эгоистичный;
 • обидчивый;
 • безответственный;
 • непунктуальный.

Як видно з короткої характеристики, сумісність Діви з Вагами може бути доброю, тому що обидва знака є спокійними і врівноваженими. Вони керуються розумом, а не почуттями, не люблять з’ясовувати стосунки або провокувати один одного на сильні емоції. У Діви викликає симпатію добрий, чарівний і вихований представник знаку Терези. Вона відома впертістю і непоступливістю, але завдяки своїй дипломатії Ваги вміють впливати на партнера-Діву.

У цієї пари може бути чимало взаємних претензій. Для Діви характерні такі риси, як пунктуальність, відповідальність, надмірне прагнення до чистоти й порядку, тому у неї викликає роздратування лінь, безвідповідальність і легковажність Ваг. Позитивні Терези ж, навпаки, не розуміють, чому Діва шукає приводи для критики і невдоволення. Але у цього союзу є вагомий плюс – Ваги, які з працею приймають рішення, що стають більш сміливими і впевненими поруч з Дівою.

Сумісність Ваг-жінки і Діви-чоловіки

знаків зодіаку Діва, Терези може бути хороша сумісність при взаємних поступках. Жінці важливо зберігати у відносинах свободу і незалежність, що категорично не влаштовує чоловіка, який любить контролювати близьких і краще за всіх знає, що їм робити, як себе вести або виглядати.

Контроль, критика, причіпки чоловіки-Діви викликають обурення і невдоволення жінки-Ваг, але вона ніколи не піде на відкритий конфлікт, а, найімовірніше, проігнорує зауваження або віддалиться від свого партнера. В їх парі може бути гармонія, якщо Діва-чоловік візьме дівчину такою, яка вона є.

У дружбі

Дівчина-Терези і чоловік-Діва рідко бувають друзями і не тільки із-за взаємного потягу. Ніжною, чутливою жінці-Терезам складно спілкуватися з людиною, яка вважає свою точку зору єдино правильною і не упускає шанс покритикувати чужу думку. У Дів ж викликає досаду, що Ваги не тільки не прислухаються до цінних порад, але ще й ображаються.

На сумісність знаків зодіаку Терези і Діва в дружбі впливає і те, що вони по-різному проводять вільний час. Жінці подобаються гучні компанії і вечірки, а чоловік віддає перевагу усамітнення або зустрічі в колі близьких.

У любові

Чоловік-Діва не може залишитися байдужим до чарівної і життєрадісною дівчиною. У неї теж викликає інтерес елегантний, вихований чоловік, тому нерідко вона стає ініціатором їх відносин. Діві важлива не тільки зовнішність жінки, але і її інтелект – він бачить в ерудованої дівчини-Вагах ідеальну обраницю.

Сумісність знаків зодіаку Терези і Діва легко зіпсує лише відсутність пристрасті і романтики. Чоловік, незважаючи на всі свої достоїнства, може здатися нудним і нудним, оскільки він не стане красномовно визнаватися в любові або дарувати шикарні подарунки.

У шлюбі

В сім’ї жінки-Ваг і чоловіки-Діви рідко бувають крики і скандали, і все завдяки м’якому характеру дівчини. Чоловік цінує її за неконфліктність і поступливість, але не завжди бачить у ній ідеальну дружину. Він як зразковий сім’янин бере на себе відповідальність за близьких, вирішує матеріальні та побутові питання, тому розраховує, що дружина цілком присвятить себе побуті і дітям.

Дівчина-Терези вміє створювати домашній затишок, але вона не стежить за чистотою з тієї фанатичностью, якої чекає від неї чоловік. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі знижується і через її бажання частіше проводити час з друзями.

У ліжку

В інтимних стосунках Ваг і Діви не завжди легко і швидко настає гармонія і взаєморозуміння. Ніжною і чуттєвою дівчині-Терезам, яка любить красу і естетику, хочеться, щоб партнер був більш романтичним, уважним і турботливим, але стриманому чоловікові-Діві не притаманна така поведінка. Він може ставитися до інтиму байдуже і навіть цинічно, тому його обраниці доведеться постаратися, щоб розпалити в ньому цікавість і пристрасть.

Але обидва знака не ставлять фізичну близькість на перше місце в своїх відносинах, тому відсутність гарної сумісності не стає для них приводом для розставання.

У роботі та бізнесі

Пунктуального і прагматичного чоловіка-Діву складно назвати хорошим діловим партнером для творчої дівчини-Ваги. Він буває занадто прискіпливим і вимогливим, піддає критиці її ідеї та пропозиції. Більш того, жінка може здаватися йому легковажною, безвідповідальною і непрактичною, тому він робить все, щоб самостійно розпоряджатися фінансами і приймати важливі управлінські рішення.

Ваги володіють не тільки креативним мисленням, але і талантом переконання, тому чоловікові-Діві не треба обмежувати свою напарницю і варто сміливо довірити їй проведення переговорів, а також спілкування з клієнтами.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Діви і Терезів знижується через надто різних поглядів на життя. Чоловік-Діва вважає, що успіху можна досягти лише наполегливою працею. Жінка прагне жити легко, позитивно, отримувати задоволення, а не завантажувати себе роботою і зобов’язаннями.

відносин в їх парі є два сценарії. Діва-чоловік може нав’язувати власну точку зору, обмежувати і контролювати свою обраницю, але така поведінка лише збільшить дистанцію між ними. Або він навчається у дівчини-Ваг бачити світ у яскравих фарбах і радіти навіть дрібницям.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на їх союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Неконфліктність і поступливість Ваг-жінки Причіпки, критика чоловіки, які бувають образливими і жорсткими
Відповідальність, надійність, стабільність і вірність Діви-чоловіки Легковажну поведінку дівчини, яка дає приводи для ревнощів
Схожі погляди на розподіл ролей у парі Низька сумісність знаків в інтимній сфері
Гарне почуття гумору Ваг, що допомагає переводити сварки в жарти Надмірна акуратність чоловіки-Діви і лінь жінки-Ваг
Взаємний інтерес один до одного завдяки високому інтелекту обох Різні захоплення і форми проведення дозвілля

Сумісність чоловіків-Терезів і жінки-Діви

Союз чоловіка і дівчини цих знаків далекий від ідеального, незважаючи на те, що вони мають безліч переваг. Вірна, господарська та відповідальна жінка-Діва може стати зразковою дружиною, але тільки не для чоловіків-Терезів, який цінує в стосунках не затишок і порядок, а свободу, довіра і легкість спілкування. Своєю поведінкою він дає приводи для ревнощів і докорів в легковажність, безвідповідальність і схильності давати невиправдані надії.

Сумісність Ваг і Діви може бути хорошою, якщо обидва партнери закриють очі на недоліки один одного, що в такій парі буває рідко.

У дружбі

Діва, Терези мають надто різні характери, темпераменти і захоплення, щоб дружити. У них можуть бути приятельські стосунки, якщо вони спілкуються в одній компанії. Ці знаки зодіаку є інтелектуалами, тому цікаві один одному як співрозмовники, але не більше того.

Чоловік-Терези любить активний спосіб життя, веселі заходи і велика кількість людей навколо себе. Діва віддає перевагу тиші, домашній затишок і спокійну обстановку. Вона навряд чи опиниться на одній вечірці з Вагами, тому їх спілкування зазвичай починається ще в дитинстві, коли сумісності в дружбі не заважає відмінність у інтересах.

У любові

Між Вагами і Дівою може проскочити любовна іскра. Його приваблює мила, добра і спокійна дівчина. Їй теж подобається симпатичний, веселий і життєрадісний хлопець. Закоханий чоловік вміє красиво залицятися, влаштовувати романтичні побачення, не шкодує грошей на букети та подарунки.

Сумісність знаків зодіаку Терези і Діва залежить від того, чи підтримає вона ініціативу свого чуттєвого шанувальника або ж знецінить його старання своєю практичністю і серйозністю. Жінка стихії Землі байдужа до романтики, а визнанням в любові віддає перевагу реальні дії.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі у Діви-жінки і Ваг-чоловіки рідко буває гарною. Їй потрібен більш відповідальний, надійний і серйозний обранець, а йому – м’яка, весела дівчина, яка сприймає життя як свято.

Діві хочеться, щоб чоловік виконував свої зобов’язання, а не тільки давав обіцянки, вирішував фінансові та матеріальні питання. Ваги, навпаки, прагнуть як можна рідше займатися побутом і менше думати про проблеми. Вона може дорікати його у недбальстві і лінощах, а він – засмучуватися через відсутність гармонії, взаєморозуміння і романтики в їх парі.

У ліжку

Стримана, консервативна жінка-Діва може здаватися холодної і недоступною чоловікові-Терезам, який сприймає таке ставлення як відсутність інтересу і почуттів з її боку. Він володіє високим темпераментом і надає велике значення фізичної близькості, тому недолік інтиму у відносинах стане якщо не причиною для розлучення, то вагомим приводом звернути свою увагу на інших дівчат.

Чоловікові не варто робити передчасних висновків, краще спробувати завести свою обраницю, домогтися її довіри, тоді в їх спальні з’явиться романтика, пристрасть і, можливо, експерименти.

У роботі та бізнесі

Жінка-Діва і чоловік-Терези можуть бути компаньйонами, якщо він стане керівником і стратегом компанії, а своєї напарниці довірить ведення бухгалтерії та документації.

Акуратна, уважна, скрупульозна і практична Діва – незамінний помічник в будь-яких справах. Вона простежить, щоб в паперах і фінансах був порядок, зупинить свого напарника від спонтанних рішень і не дасть йому витрать весь прибуток на великі покупки або особисті потреби. Діві теж може бути вигідний союз з Вагами, тому що сама вона часто не володіє красномовством, а ось Ваги-чоловік вміє впливати на партнерів і зачаровувати їх.

Плюси і мінуси відносин

Ваги і Діва мають різні життєві принципи, інтереси і цілі, тому рідко живуть в гармонії, довірі та взаєморозумінні. В їх сімейному житті гострим може бути фінансове питання. Чоловік не намагається надмірно старатися, щоб домогтися достатку. Він легко ставиться до грошей, тому не економить на собі.

Діва, навпаки, буває дріб’язкової, намагається купувати тільки корисні та якісні речі, а не спускати сімейний бюджет на шопінг. Проблемою у відносинах може стати і відсутність романтики, і, як наслідок, приводи для ревнощів.

У таблиці вказано, від чого ще залежить сумісність знаків.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Бажання чоловіки частіше проводити час з друзями, а не в сім’ї Прагнення жінки-Діви зберегти шлюб
Прискіпливість, вимогливість і критика з боку жінки Уміння чоловіків-Терезів згладжувати ситуацію, не загострювати конфлікт
Низька сумісність з темпераментам Бажання обох знаків спілкуватися спокійно, без криків і скандалів
Різне ставлення до сімейних обов’язків і ведення побуту Здатність дівчата вирішувати свої проблеми самостійно
Відсутність емоційної близькості та теплоти у парі Чарівність, почуття гумору і романтичний настрій Ваг

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Терези

Дівчина-Терези і дівчина-Діва мають дуже мало спільних інтересів і захоплень, щоб стати близькими подругами. Вони можуть бути приятельками, але різні характери не дозволяють з’явитися дружній сумісності в цих знаків зодіаку. Одна може справляти враження легковажної, непостійною і невпевненою в собі, а інша – нудною, нецікавою і уїдливою.

Діва-жінка і Ваги-жінка рідко зближуються і в діловій сфері. Вони здатні працювати над одним проектом, але тільки паралельно, вирішуючи різні завдання. Тому вони намагаються не вибирати один одного в якості бізнес-партнерів.

Чоловік-Терези і чоловік-Діва як друзі і партнери

Дружній або діловий союз чоловіка-Ваг і чоловіки-Діви – це велика рідкість. Діва не любить суєту і поспіх Ваг, вважає їх безвідповідальними і ледачими, тому дратується, коли партнер-Ваги досягає успіху, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Сумісність знаків псується і з-за різного ставлення до грошей. Працьовитий, раціональний, економний і навіть дріб’язковий Діва-чоловік, швидше вибере собі в напарники представника стихії Землі, а не повітряного чоловіка-Терези, який з-за повільність, нерішучість і безвідповідальності часто упускає вдалі можливості.