Жінка-Рак і Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і Козеріг як пара

Вода і Земля – це суперечливий союз, в якому партнери не відразу знаходять спільну мову. З одного боку Рак і Козеріг схожі, але у них різні погляди на життя і майбутнє.

Їх любов може бути оманливою. Спочатку жінка та чоловік вирішать, що зустріли ідеального партнера, з яким можна відправитися хоч на край світу. Але з часом, коли пара починає будувати спільні плани і жити разом, з’являються непереборні перешкоди в характерах, які складно вирішити однієї бесідою.

Сумісність знаків зодіаку зазвичай висока за рахунок легкості в спілкуванні. Але це тільки на самому початку. Потім з-за постійних конфліктів вона знижується до 70 відсотків.

Плюси відносин

Козеріг-чоловік відрізняється від інших представників зодіакального кола закритим характером. Його холодність і мінімумом емоцій ставлять Раку-жінку в глухий кут. Вона розуміє серцем, що її партнеру добре, але не бачить від нього взаємності.

Жінка-Рак і Козеріг тільки в перші кілька місяців насолоджуються одне одним, потім рівень сумісності падає з-за особливостей їх характерів.

Тим не менше вони можуть впоратися з проблемами завдяки наступним плюсів відносин:

 • Схожі цінності. Нехай вони думають по-різному і створюють своє майбутнє кожен по-своєму, але вони тягнуться до серйозним, надійним і довготривалим відносинам без натяку на зради.
 • Чоловік-Козеріг уважно ставиться до грошей, Рак-жінка теж намагається економити. Тому в плані матеріального забезпечення партнери легко знаходять компроміс.
 • З-за скритності і небажання показувати свої почуття Рак і Козеріг знаходять один одного в інтимному житті, де стираються всі забобони.
 • Якщо вони люблять один одного, то будуть ставати краще заради партнера. Рак візьме на озброєння практичність Козерога, а чоловік перейметься чуйністю обраниці;
 • Однаково виховують дітей і рідко сваряться через цієї теми.

Мінуси відносин

Для Рака і Козерога у відносинах важлива любов, але без інших складових, таких, як повага, прагнення підтримати і бажання йти на компроміс, їм важко довго перебувати разом. А проблем у союзі Козерога-чоловіки і жінки-Раку чимало, впоратися з ними можуть тільки зрілі і впевнені в собі особистості.

Астрологи виокремлюють такі мінуси відносин:

 • Складно доносити один до одного свої думки.
 • Часті сварки. В основному причина в жорсткості Козерога і уразливості Раку. Іноді дурна жарт може стати приводом для розриву відносин.
 • Рак – ревнивий знак, а з-за скритності Козерога ця проблема стає гострою.
 • Хлопець і дівчина потребують самоті, але страх втратити партнера позбавляє їх особистого простору.
 • Козеріг рідко показує свої почуття, ніж ображає романтичну даму-Раку.
 • У розмові бувають незручні паузи, коли ніхто не може знайти тему для спілкування.

Сумісність Раку-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

Дівчина-Рак дуже впускає в своє життя нових людей. Козеріг-чоловік не звик довіряти кожному. Саме тому дружба цих двох знаків зодіаку буде сильною і довірчій.

Рак знає, що Козеріг не вміє проявляти свої почуття, але завжди готовий захистити її і допомогти у важкій ситуації. А Козерогові просто добре і затишно поруч з тихою і домашньої дівчиною-Рак. Сумісність знаків зодіаку в дружніх відносинах буде ще вище, якщо жінка-Рак і Козеріг дружать з дитячого віку.

Сумісність Козерога-хлопця і Раку-дівчата в любові

Козеріг-чоловік по життю йде тільки вперед, він поставив перед собою мету і точно досягне її. Жінка-Рак може обдумувати рішення довгими годинами і змінювати думку по сто разів на дню. Із-за повільності дівчата у відносинах може виникнути невеликий дисбаланс, але на тлі сильних почуттів вона повністю віддає право вирішувати всі проблеми Козерогові. Він це цінує, тому подальші відносини йдуть як по накатаній.

З-за скритності Рак і Козеріг ведуть себе в суспільстві так, ніби щойно познайомилися. Зате вдома вони можуть виявляти найбільш глибокі і щирі почуття, турботу і ласку по відношенню один до одного. Сумісність знаків зодіаку в любові хоч і не найбільша, але при бажанні хлопець і дівчина зможуть досягти гармонії у відносинах.

Сумісність пари в ліжку

Козеріг – малоэмоциональный чоловік, і спочатку інтимне життя з ним може здатися нудною. Насправді в його в душі багато пристрасті, яку він готовий подарувати коханій жінці.

Рак-дівчина тонко відчуває настрій цього хлопця, вона податлива і готова чекати, поки він повністю розкриється. Саме в ліжку ці два суперечливих знака зодіаку відчуває повне зближення і отримують задоволення від близькості.

Дівчина-Рак і Козеріг у шлюбі

Так як Рак і Козеріг відносяться до сім’ї серйозно, то вступ у шлюб стане для них важливим кроком, що означає довірчі відносини. В будинку у Раку-дівчата і Козерога-чоловіки завжди панує чистота і затишок. У чоловіка золоті руки, а дружина – справжня господиня. У знаків зодіаку рідко виникають питання з приводу побуту, так як вони з самого початку розподіляють обов’язки.

Конфлікти будуть здебільшого з-за чуттєвості Раку і бажання отримувати більше уваги від Козерога. При цьому жінка ніколи не влаштує скандал з цього приводу.

Якими батьками будуть жінка-Рак і Козеріг

Кращою і турботливої мами, ніж Рак, не знайти. Тато-Козеріг переймається почуттям батьківства і стає для дітей хорошим другом, хоча і карає їх. Спільне рішення проблем – те, що збільшує сумісність знаків, але можуть виникнути і складності.

Кризовий момент у родині Козерога-чоловіки і Раку-дівчини настає, коли діти стають підлітками. Мама їх дуже оберігає, а батько вважає, що їм не вистачає дисципліни.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Раку-жінки

Якщо начальником є Козеріг, то ніяких проблем з Раком-жінкою у нього не виникне. Вона ніколи не оскаржить його владу і буде виконувати будь-яку роботу в строк. Коли Рак-жінка – керівник, то Козеріг не зможе довгий час виконувати накази нехай і спокійною, але вимогливою начальниці.

Цілком можливо, що ці знаки зодіаку створять спільний бізнес, але прибутковою він буде тільки у випадку, якщо чоловік візьме лідерство на себе.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Раку

Домогтися розташування жінки-Раку не так легко, як може здатися. Особливо якщо Козеріг почне як зазвичай жартувати і грубити дівчині. Вона відповість йому холодністю і буде ігнорувати будь-які спроби знову привернути увагу.

Тому чоловікові знака зодіаку Козеріг потрібно стати добрішими, а ще запастися терпінням, так як чекати згоди від жінки знака зодіаку Рак доведеться довго. Бажано частіше перебувати в полі її зору, демонструвати серйозний настрій і говорити з нею про почуття.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Козеріг навряд чи зверне увагу на занадто яскраву дівчину. Йому подобаються сильні, впевнені в собі жінки, які ніколи не дозволять собі бігати за чоловіком. Рак-жінка може бути занадто нав’язливою щодо вподобаного хлопця, але з Козерогом така поведінка стане помилкою. Їй потрібно показати всі свої достоїнства, включаючи вміння смачно готувати і створювати затишок біля себе.

Трохи хитрості, інтриги – і чоловік сам прибіжить на приманку. Козеріг відчуває серцем сумісність з Раком-жінкою, так що через невеликий проміжок часу вони вже будуть будувати спільні плани.

Як дівчина-Рак і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Козеріг відразу ж розриває відносини, якщо розуміє, що партнер йому не підходить. Але коли він уже завів сім’ю, то кинути дружину йому стає важко. Чоловік звикає до спільного життя, тому до останнього буде уникати серйозної розмови, що може призвести до розлучення.

Рак-жінка завжди відноситься до будь-якого розриву занадто емоційно. Вона може впасти в депресію, при цьому продовжить нав’язуватися колишньому. Хлопець і дівчина можуть розійтися, проживши разом довгий час, і, швидше за все, ініціатором стане Рак.

Як парі знайти спільну мову

Рак і Козеріг досить вперті і вимогливі особистості, саме тому іншим знакам зодіаку набагато складніше знайти з ними спільну мову. Коли зустрічаються дві людини зі схожою поведінкою, то їм легше знайти компроміс. Але все ж проблеми в парі Козерога і Раку присутній. Основною стає байдужість чоловіка і його небажання змінюватися. Ще один привід для частих сварок – ревнощі жінки-Раку, яка готова годинами перевіряти свого чоловіка.

Головна порада від астрологів Рака і Козерога – навчитися довіряти один одному. Це дозволить більше часу проводити разом без зайвих сварок. Дівчина-Рак і хлопець-Козеріг не мають найвищу сумісність, але при бажанні можуть створити гармонійний союз.