Який знак зодіаку підходить жінці-Раку: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Рак. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Раку-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Раку

Щоб з’ясувати, який знак зодіаку підходить Раку-жінці, слід розуміти, чого вона чекає від відносин. Найчастіше їй потрібен чоловік, який здатний подарувати відчуття безпеки і захищеності, проявляти турботу і співчуття.

Ця дама потребує сильного і впевненому чоловікові, який тримає своє слово. Перевіримо її сумісність з іншими знаками зодіаку, щоб знайти найбільш підходящого партнера.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Рак-жінка має романтизований погляд на стосунки. Перебуваючи в шлюбі, вона готова піти заради чоловіка на багато, нерідко навіть жертвуючи власними інтересами. Для відносин їй підходить далеко не кожен чоловік за гороскопом, тому є сенс подивитися сумісність знаків зодіаку в любові по таблиці.

Знаки зодіаку Сумісність
Овен Низька. Різні погляди на життя, взаємні претензії.
Телець Середня. Можливі недомовки, непорозуміння.
Близнюки Низька. Постійна ревнощі, відсутність взаєморозуміння.
Рак Середня. Буде заважати образливість партнерів.
Лев Середня. Різні характери, але схожі погляди на відносини.
Діва Висока. Схожі темпераменти.
Ваги Низька. Часті сварки, повільний розвиток відносин.
Скорпіон Висока. Є пристрасть, тяжіння протилежностей.
Стрілець Низька. Скандали, ревнощі, різниця у світогляді та способі життя.
Козеріг Середня. Можливі стабільні відносини, але без пристрасті.
Водолій Низька. Часті сварки, різні темпераменти.
Риби Висока. Схожі характери, взаємна мотивація і схоже світогляд.

Сумісність жінки-Раку з чоловіками інших знаків

Емоційна й чутлива жінка-Рак сумісна далеко не з кожним чоловіком. Відповідні їй партнери повинні володіти такими якостями характеру, як чуйність і вірність.

У Раку-жінки висока сумісність з чоловіком знака зодіаку Скорпіон, Діва і Риби. Вони відмінно доповнюють один одного і цілком непогано уживаються в побуті. Нижче розглянемо детальніше сумісність дівчата-Раку з кожним знаком.

Жінка-Рак і чоловік-Овен

Рак-дівчина рідко вибирає чоловіка-Овна в якості партнера. Вона відразу помічає, як мало в нього спільного з енергійним, запальним і іноді надто прямолінійним Овном. Цей знак зодіаку рідко відрізняється тактовністю і уважністю, що важливо для жінки-Раку.

Якщо чоловік-Овен і Рак-жінка все-таки вступають у відносини, то це найчастіше короткий роман. Вони швидко розуміють, що їм не по дорозі. Овен прагне вести активний спосіб життя і не розуміє тяги дівчата-Раку до домашнього затишку і спокою.

Жінка-Рак і чоловік-Телець

Сумісність знаків зодіаку Рак і Тілець в любові середня. Між ними є чимало спільного: прагнення до комфорту і стабільності, вірність сімейним традиціям, вміння вести побут, акуратність і хазяйновитість. Тому шлюб цих двох може бути міцним.

Але часто жінки-Раку і Тельцю-чоловікові не вистачає у відносинах пристрасті і емоцій. Їх повністю захоплює рутина і повсякденні турботи. Поступово зникають загальні теми для розмови і пропадає взаємний інтерес.

Жінка-Рак і чоловік-Близнюки

Жінка-Рак рідко вступає у відносини з чоловіком, який за знаком зодіаку Близнюки. У неї цілком може виникнути до нього інтерес на стадії знайомства, але незабаром стає очевидно, що їм не по дорозі. Чоловік-Близнюки знаходиться в постійному русі і не терпить обмежень.

Рак-дівчина не знаходить у нього розуміння і змушена самостійно справлятися зі своїми переживаннями і тривогами. Крім того, легковажний чоловік-Близнюки нерідко дає приводи для ревнощів.

Жінка-Рак і чоловік-Рак

Дівчина знака зодіаку Рак легко знаходить спільну мову з чоловіком-Рак. Вони чудово розуміють один одного і здатні в потрібний момент проявити співчуття, прийти на допомогу. Ця пара має загальний світогляд: Раки прагнуть знайти тихе сімейне щастя і виховати дітей.

Мінус відносин полягає в тому, що представники знаку зодіаку Рак надмірно вразливі, емоційні та вразливі. Тому вони можуть надовго залишати один від одного після сварок і таїти образи.

Жінка-Рак і чоловік-Лев

Чоловік Лев і жінка-Рак здатні на глибокі почуття і справжню відданість. Вони з повагою ставляться до сімейних традицій, відповідально підходять до створення серйозних стосунків і шлюбу.

Однак дівчину-Раку може не влаштовувати те, що партнер-Лев рідко висловлює свої почуття з-за природного гордості і може вимагати від неї підпорядкування у відносинах. Звідси в парі нерідко виникають сварки та взаємні претензії.

Жінка-Рак і чоловік-Діва

Це сумісні знаки зодіаку, тому дівчина-Рак і хлопець-Діва часто утворюють гармонійну, красиву пару. Педантичний чоловік-Діва цінує господарність партнерки і її талант створювати затишну, по-справжньому домашню атмосферу при будь-яких вихідних даних.

Рак-жінка і Діва-чоловік дійсно піклуються один про одного і стараються для того, щоб побудувати щасливе спільне майбутнє. Тільки дамі доведеться змиритися з тим, що її партнеру не подобається присутність в будинку численної рідні та друзів.

Жінка-Рак і чоловік-Терези

Рак-жінка потребує сильного й упевненому в собі партнера, який готовий взяти відповідальність за неї і їх спільне майбутнє. Нерішучий чоловік-Терези навряд чи здатний закрити цю потребу дівчата-Раку. А також він просто не розуміє постійних перепадів настрою жінки і її нападів песимізму.

Між Раком-жінкою і чоловіком-Терезами постійно буде відчуватися якась напруга. У них різні темпераменти і різні життєві цілі. Ситуацію ускладнює те, що хлопець-Ваги не завжди готовий зберігати вірність своїй обраниці.

Жінка-Рак і чоловік-Скорпіон

Чоловік-Скорпіон найбільше підходить жінці-Раку. Обидва цих знаку володіють високим рівнем емоційності і могутньою інтуїцією, тому між ними утворюється міцна духовна зв’язок. Рак-дівчина і хлопець-Скорпіон можуть відчувати один одного навіть на відстані.

Чоловік-Скорпіон як ніхто інший може захистити свою кохану і оточити її увагою, тому це самий відповідний знак зодіаку для жінки-Раку. Він є власником, але саме дівчина знака зодіаку Рак в підсумку зможе завоювати його довіру.

Жінка-Рак і чоловік-Стрілець

Даний союз приречений на провал. Ці два знака зодіаку володіють абсолютно різними характерами. Стрілець-чоловік знаходиться в безперервному пошуку пригод, його дратує потреба дівчата-Раку відпочити вдома і закритися від навколишнього світу.

Чоловік-Стрілець не є самим вірним знаком зодіаку і навряд чи відмовиться від флірту на стороні, що для жінки-Рака абсолютно неприйнятно. У цих двох різні уявлення про стосунки і особистих кордонах.

Жінка-Рак і Козеріг

Романтичною і емоційної дівчині-Раку непросто зрозуміти холодного кар’єриста Козерога. Цей чоловік приділяє роботі більшу частину свого часу, так що на кохану просто не залишається ніяких ресурсів. Це складно прийняти жінки-Раку, яка потребує постійних проявах турботи і любові.

У цих відносинах дамі доведеться постійно придумувати щось нове, щоб звернути на себе увагу вічно зайнятого партнера. Рано чи пізно вона від цього втомиться і захоче відправитися на пошуки більш уважного чоловіка.

Жінка-Рак і чоловік-Водолій

Водолій-чоловік позитивно оцінює хазяйновитість і охайність турботливою дівчата-Раку. Але навряд чи він зможе розділити з нею спокійне проведення часу вдома. Йому важливо спілкуватися і реалізовуватися в соціумі, його сімейні орієнтири не такі міцні, як у пані-Раку.

Прямолінійний Водолій-чоловік може ображати дівчину-Раку необережними висловлюваннями, цинічністю і критикою. Йому слід пам’ятати про те, що жінка цього знаку зодіаку все приймає близько до серця і довго пам’ятає нанесені їй образи.

Жінка-Рак і чоловік-Риби

Чоловік-Риби — ідеальний знак зодіаку для дівчини-Раку. Романтичний і відданий партнер, ідеаліст в любові, він прагне до того, щоб його відносини нагадували казку. Це вражає ніжну жінку-Раку, і вона швидко розуміє, що Риби — її ідеальна пара.

Між цими двома бездоганне взаєморозуміння, вони буквально відчувають один одного без слів завдяки сильній інтуїції і міцною емоційного зв’язку. Риби — найкращий знак зодіаку для дівчини-Раку, оскільки він з вдячністю і любов’ю приймає її майже материнську турботу.

Чоловік-Риби і жінка-Рак часто утворюють пару на довгі роки, вступаючи в шлюб і виховувати спільних дітей. Однак їм необхідно час від часу міняти обстановку, щоб не допустити виникнення рутини.