Стихія знака зодіаку Лев: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Лев. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Лев за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Лев

Лев – це астрологічний знак стихії Вогню. Даний елемент асоціюється з енергією і рухом, тому він наділяє людину такими якостями, як самовпевненість, сміливість, заповзятливість і незалежність.

Знаки зодіаку, які пов’язані зі стихією Вогню, не можуть перебувати в статиці і спокої, не терплять обмежень, тому для них характерно нетерпляче, нестриману поведінку, наполегливість, різкість у вчинках і висловлюваннях. Людині, який за гороскопом відноситься до вогняного знаку, хочеться досягати високих цілей, втілювати свої ідеї, відстоювати власну думку і домагатися визнання.

Як проявляється стихія Вогню в знаку Лева

Символічно Вогонь Лева представляється яскравим, палким, стабільно палаючим Сонцем, джерелом тепла і світла, що позначається на характері людини. Лев любить перебувати в центрі уваги, відчувати себе впливовим, могутнім, великодушним покровителем і наставником. Цей сонячний вогонь неможливо затьмарити, тобто перевершити, перемогти або підпорядкувати Лева. Його сила і натиск проявляються у вигляді високих амбіцій, стійкості, впертості і навіть зарозумілості.

Оскільки Лев – це знак, який за гороскопом відноситься до стихії Вогню, то для нього характерні такі прояви, як імпульсивність і поривчастість. Поведінка Лева може нагадувати спалахи на Сонці. Він буває дратівливим, запальним і навіть агресивним.

Вплив вогненної стихії на характер Лева – плюси і мінуси

Лев – самий яскравий і потужний вогняний знак. Стихія Вогню наділяє володарів цього знака такими якостями, як харизма, норовливість, самостійність, стійкість і безстрашність. Типовий Лев має високий інтелект і навички організатора. Для нього характерні щедрість і чуйність, але його допомога іноді буває недоречним, зайвої чи нав’язливою. Лев не тільки не приймає чужу точку зору (і тим більше критику), але і вкрай наполегливо нав’язує власну думку.

Сильний характер і чарівність Лева по-різному проявляються у чоловіка і жінки. Дівчина-Лев – приваблива, струнка, стильна та впевнена в собі і спокуслива. Чоловік-Лев – напористий, рішучий, енергійний і націлений на успіх. Його можна назвати лідером, кар’єристом і підкорювачем жіночих сердець.

У таблиці перераховані основні переваги та недоліки Львів.

Плюси Мінуси
 • изобретательный;
 • творческий;
 • оптимистичный;
 • коммуникабельный;
 • инициативный;
 • темпераментный;
 • честный.
 • обидчивый;
 • ревнивый;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • тщеславный;
 • меркантильный;
 • заносчивый.

Сумісність з іншими стихіями

Лев, Овен і Стрілець – це вогненні знаки, у яких, з одного боку, є взаєморозуміння, з іншого – суперництво і конфлікти. Представники знаку Вогню можуть бути друзями або діловими партнерами, але любовні стосунки між ними не завжди складаються сприятливо.

На думку астрологів, найбільш щасливі пари утворюються між знаками Вогню і Повітря, які підтримують ініціативу один одного. Наприклад, чоловіку-Леву може підійти дівчина-Терези, а жінці – Водолій або Близнюки.

Леву складно знаходити точки дотику зі знаками Землі. Телець, Діва, Козеріг можуть здатися йому нудними, занудними і консервативними. Вогонь не поєднується з Водою, тому союз Лева з водяними знаками рідко буває вдалим.

Як Леву відчути силу своєї стихії

Леву, який належить до стихії Вогню, потрібно вчитися контролювати свої емоції і знаходити безпечні способи для зняття напруги, щоб його енергія не була руйнівною. Нестабільний емоційний стан негативно впливає на його фізичне здоров’я.

3 цінних ради для вогняного Лева:

 1. Лев з ентузіазмом береться за нові справи, але швидко втрачає інтерес. Щоб гарна ідея стала реальним проектом, слід проявити терпіння, скласти чіткий план і дотримуватися його.
 2. Непомірно високі амбіції Лева, самозакоханість і небажання визнавати власні недоліки можуть призвести до того, що його стануть уникати цікаві та самодостатні люди, а в оточенні залишаться лише підлабузники.
 3. Леву необхідно пам’ятати, що в житті повинні бути не тільки свята, але й будні. Бажання постійно отримувати задоволення робить його заручником шкідливих звичок.