Який знак зодіаку підходить чоловікові-Овну: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Овен. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Овна-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить до чоловіка-Овна

Овен-чоловік – це загартований, зарозумілий і впевнений в собі людина. З вигляду здається, що до цієї величної скелі неможливо знайти підхід. Мало що, він тут же кидає на тебе двозначний погляд і буквально пригнічує всі твої бажання. Насправді Овен тільки з першого погляду здається грубим і гордовитим чоловіком, з близькими та рідними він стає милим, люблячим чоловіком і батьком. У сім’ї його поважають – без цього ніяк, але і сильно люблять, бо знають, що він зробить все для них.

Йому потрібна жінка, яка ніколи не посягне на його лідерство. При цьому він ніколи не зв’яже своє життя з дурненькою або занадто пафосною модницею. Овен-чоловік вибирає собі супутницю, з якою можна домовитися, так і цікаво посперечатися.

Астрологам буває важко точно описати, який знак зодіаку найбільше підходить Овну-чоловікові, існує думка, що серед усіх представників йому в підметки годиться тільки така ж амбітна дама-Овен. Але насправді у нього хороша сумісність і з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Якщо Овну-чоловікові сподобалася якась дівчина, то можна з упевненістю сказати, що він доб’ється її розташування. Овен – ввічливий хлопець, знає, як залучити жінку, красиво доглядає і на самому початку хитро приховує свій вогненний характер.

Для відносин чоловіка-Овна підходить жінка зі своєю думкою, але воно не повинно суперечити його ідеям. Завоювати дівчину йому не важко, але в шлюбі йому потрібна все ж сильна дама з оригінальним характером, яка також може впасти в будь-яку проблему, реалізувати цілі і залишатися при цьому оптимістично налаштованої.

За гороскопом сумісність знаків зодіаку у любові дає лише невелику гарантію, що Овен знайде собі ідеального партнера, але, принаймні, чоловік зможе заздалегідь знати, які проблеми з дівчиною певного знака зодіаку його можуть чекати.

Знак зодіаку Сумісність з чоловіком-Овном
Овен Висока – навіть постійна боротьба приводить до взаєморозуміння і гармонії
Телець Середня – доповнюють один одного, але не можуть домовитися про дрібниці
Близнюки Низька – занадто різні погляди на життя, але можуть стати хорошими друзями
Рак Середня – складність в спілкуванні, немає спільних тем, але в сім’ї можуть розставити пріоритети і досягти гармонії
Лев Висока – пристрасні, яскраві і поважні відносини
Діва Низька – егоїзм Овна і педантичність Діви зруйнують навіть натяк на любов
Ваги Середня – іноді легко створюють благополучний союз, але різні характери можуть стати причиною розриву
Скорпіон Низька – постійні конфлікти, образи, але мудрість жінки може стати основою для шлюбу
Стрілець Середня – в парі часті сварки, але схожий темперамент дозволяє побудувати щасливі відносини
Козеріг Низька – якщо жінка змириться з другою роллю, то відносини будуть гармонійними, однак, в парі немає емоцій та яскравих почуттів
Водолій Висока – багато спільного, цікавий союз і яскраві почуття
Риби Середня – Овну буває нудно з Рибами, але частіше в союзі панує спокій

Сумісність чоловіка-Овна з жінками інших знаків

Чоловік-Овен сумісний з багатьма знаками зодіаку. Справа все в його комунікабельності: хоч чоловік і відрізняється агресивним характером, але знаходити спільну мову він теж добре вміє.

Відповідні знаки зодіаку для Овна мають теж стихію Вогню. Лева називають ідеальною парою для войовничого Овна, зі Стрільцем справи йдуть гірше, але теж у чоловіка і жінки багато спільного. Сумісність з жінками стихії Повітря невелика, але Водолій і Близнюки можуть стати відмінною партією для Овна.

Чоловік-Овен і жінка-Овен

Хоч і стверджують, що Овен-жінка найбільше підходить Овну-чоловікові, але в реальному житті в цій парі весь час йде боротьба за лідерство.

На початку відносин присутня романтика і пристрасть, але в родині це все відходить на другий план. Овни не можуть зосередитися на затишок у домі, їм весь час щось заважає, а без цієї дрібниці відносини незабаром зруйнуються.

Чоловік-Овен і жінка-Телець

Жінка за знаком зодіаку Телець легко може зробити щасливим Овна-чоловіка. Вона вміє створювати затишок у домі, завжди догоджає чоловікові, одним словом – ідеальна господиня. У той же час вона не прагне до гулянкам і свободу, їй добре вдома.

Але при цьому Телець володіє таким же твердолобим характером, що й Овен, тому в парі часто спалахують досить серйозні сварки, які завжди закінчуються однаково – Овен ляскає дверима і залишається при своїй думці.

Чоловік-Овен і жінка-Близнюки

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Овен середня, що дозволяє парі створити гармонійний союз. Овну-чоловікові не дуже подобається, що його обраниця часто йде з дому в пошуках нових знайомств, і в союзі починаються сварки на ґрунті ревнощів.

Ще дама-Близнюки любить перебувати в центрі уваги, а Овен по природі лідер і ніколи не зможе з цим змиритися. Але об’єднує їх бажання пізнавати нове та цікаве дозвілля.

Чоловік-Овен і жінка-Рак

Овну подобається, що жінка-Рак готова відмовитися від колишнього життя заради сім’ї. Але з часом енергійному чоловіку стає нудно з повільною дівчиною. Вона всього боїться, скрізь шукає підступ і відмовляє його від ризикованих дій.

Раку важко витягнути з будинку, а Овну потрібні нові відчуття і постійна зміна обстановки. Усі це веде до розриву. У той же час Овен-хлопець може поставити правильні пріоритети і вибрати спокійне сімейне життя, у якої Рак стане для нього найкращою дружиною.

Чоловік-Овен і жінка-Лев

Лев – це самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Овна. Чоловік і жінка ставлять однакові цілі в житті, намагаються завжди і у всьому один одного підтримувати. У ліжку у них справжній феєрверк з почуттів, тому про зраду вони навіть не думають.

Часто Лев і Овен створюють спільну справу, що дозволяє їм стати ще ближче і успішніше. У цій парі лідерство віддається Овнові, а він, у свою чергу, дозволяє жінці-Леву повноцінно милуватися своєю значимістю і красою. Такого ввічливого і вірного чоловіка, як Овен, Лев не знайти.

Чоловік-Овен і жінка-Діва

Жінка знака зодіаку Діва не зможе побудувати відносини з Овном-чоловіком без істотних змін у своєму характері. Овен любить, коли його хвалять, ставляться до нього як до найкращого партнера, при цьому він не буде робити щось заради затишку в домі.

Діва-жінка спочатку буде домагатися від нього розуміння, буде намагатися з ним домовитися, але в підсумку відносини завжди будуть наколенными до межі. Овен втомиться від вічних причіпок, а Діва від егоїзму Овна.

Чоловік-Овен і жінка-Терези

Чоловік знака зодіаку Овен цінує добродушність і чуйність жінки-Ваг. В той же час йому буде катастрофічно не вистачати своєї коханої, так як вона весь час зайнята вирішенням проблем чужих для нього людей. Ваги витрачають свою енергію, забуваючи про близьких і рідних.

Сварок у парі практично немає, тільки іноді на емоціях Овен може висловити своє невдоволення, але з-за занадто ніжного характеру Ваги сприймуть це як сильну образу. Чим частіше Овен тисне на Ваги, тим швидше руйнуються стосунки.

Чоловік-Овен і жінка-Скорпіон

У Скорпіона і Овна багато спільного, але без сварок в парі не обійтися. Дуже прониклива жінка-Скорпіон легко вгадує настрій свого чоловіка-Овна, що дозволяє їй іноді згладжувати кути.

Але із-за тривалої агресії і вимог з боку партнера жінка починає роздумувати про розрив. Якщо Овен трохи втихомирить свій запал і стане іноді прислухатися до жінки-Скорпіона, то відносини легко можуть стати щасливими.

Чоловік-Овен і жінка-Стрілець

Стрілець-жінка і Овен-чоловік можуть стати ідеальною парою. Обидва відносяться до стихії Вогню і готові до багатьох негараздів у відносинах. Вогонь проявляється у них в ліжку, але і в побутовому житті вони часто показують свій агресивний і вимогливий характер.

З Стрільця виходить непогана господиня, але за умови, що у неї буде достатньо свободи для реалізації своїх планів. Овен-чоловік ставиться до цього бажанням з обережністю, адже його почуття власності сильно грає проти нього. В плані спілкування вони завжди знайдуть цікаві теми, а також у них схожі погляди на спільний відпочинок і розваги.

Чоловік-Овен і жінка-Козеріг

Козеріг і Овен – сумісні знаки зодіаку, але тільки в самому початку відносин. Овну-чоловікові подобається самовпевненість і сила жінки-Козерога, йому лестить, що дама знаходиться поруч з ним. Але іноді Овну здається, що вона його не любить, надто вже закритий характер у Козерога.

На цьому тлі він буде думати про зраду, діставати її питаннями і вимагати послуху. Козеріг-дівчина зможе терпіти довго, але рано чи пізно піде і забуде ці жахливі відносини.

Чоловік-Овен і жінка-Водолій

Водолій – ідеальний знак зодіаку для Овна. Між чоловіком і жінкою спалахує справжня пожежа почуттів і пристрасті. Любов у них будується на дружніх стосунках, спільному дозвіллі та бажання побудувати гармонійні стосунки.

Пара не поспішає заводити сім’ю, вони по повній програмі витрачають свою енергію на розваги, подорожі та інші цікаві заняття. Причому роблять вони це удвох з великим задоволенням, не відмовляючись від галасливих компаній і нових знайомств. Іноді Овен може приревнувати товариську дівчину-Водолія, але вона швидко доведе йому свою відданість.

Чоловік-Овен і жінка-Риби

Риби можуть стати найкращим знаком зодіаку для Овна. Адже дівчина буде обожнювати свого сильного і впевненого чоловіка. Вона віддасть йому весь свій час, душу і серце.

З одного боку, Овну здасться, що така любов – це занадто, але природний егоїзм і самообожание затьмарить ці сумніви. Овен розслабиться і почне отримувати задоволення від такої поступливою жінки, як Риби.