Стихія знака зодіаку Стрілець: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Стрілець. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Стрілець за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Стрілець

Стрілець – це знак стихії Вогню. Серед усіх представників стихії саме Стрілець має її яскраво вираженою силою. За гороскопом вогняна стихія асоціюється із запальною вдачею, любов’ю до пригод, бажанням постійно рухатися і розвиватися.

Стрілець нерозривно пов’язаний зі стихією, але незважаючи на силу Вогню, знак зодіаку добре контролює свої агресивні пориви. Саме Вогонь дозволяє йому стати розумним, розважливим, товариською, при цьому ризикованим і яскравою людиною. Головним елементом стихії є неприборкана енергія і можливість швидко стати набагато успішніше, ніж інші представники зодіакального простору.

Як проявляється стихія Вогню у знаку Стрільця

Вогонь проявляється у Стрільці глибоко всередині: у свідомості, душі, поведінці і принципах. Незважаючи на силу енергії, яка є біля Вогню, Стрілець легко управляє нею. На відміну від інших представників стихії, йому простіше вгамувати її і направити потенціал у потрібне русло.

Стрілець – знак Вогню, здатний перейнятися суттю стихії, відчути її буквально на кінчиках пальців і розвинути її, саме тому він весь час у русі. При цьому Вогонь наділяє Стрільця сильної емоційністю, що призводить до дисбалансу в його житті. Цікаво, що з боку Стрілець виглядає досить зібраним і позитивною людиною, а це якраз і говорить про те, що знак стихії Вогню вміє себе контролювати.

Вплив вогненної стихії на характер Стрільця – плюси і мінуси

Стрілець – вогненний знак, тому йому комфортно в теплі біля каміна. Хоч він і не любить сидіти на місці, але іноді йому потрібна хвилинка для переосмислення і планування майбутнього життя. Стихія цього знака дарує чоловікові і жінці багато позитивних якостей, які гарантують цікаву і успішне життя. Проте, у такої людини є і негативні сторони, які теж потрібно враховувати, щоб вчасно уникнути помилок.

Плюси Мінуси
Товариськість, дружелюбність Запальність, агресивність
Динамічність, уміння легко підлаштовуватися під будь-які складності Образливість
Душа і лідер компанії Ревнивий, самозакоханий, егоїст
Легко розпізнає брехню, ніколи не бреше сам Часта зміна настрою
Не зрадить близьких і рідних Ризикує незважаючи на велику небезпеку для себе
Обожнює пригоди і подорожі Будує плани, але рідко все доводить до кінця
Залишається у хорошому настрої навіть у скрутну хвилину Не пристосований до сімейного життя та побуті
Заражає всіх навколо своєю енергією і позитивом Не вміє вести бюджет, витрачає гроші на дрібнички
Вміє давати поради і готовий підтримати в потрібний момент Легко змінює, якщо у відносинах все погано

Сумісність з іншими стихіями

Незважаючи на природну комунікабельність, Стрільцю буває складно знайти спільну мову з коханою людиною. Найчастіше Стрільці заводять стосунки зі знаками своєї ж стихії. За рахунок схожого темпераменту і енергії вогненні знаки будують цікаві спілки, які тривають довгий час.

Самий суперечливий союз для Стрільця – стихія Вогню і Води. Тут з першої хвилини почнуться конфлікти, які сильно впливають на партнерів. Йому краще уникати подібних відносин. А представники стихії Землі можуть трохи осадити надто енергійного Стрільця, якщо він готовий до того, що доведеться частіше перебувати з супутником, а не займатися своїми справами.

З стихії Повітря самий благополучний союз буде з Близнюками. Стрілець отримає частку кисню, яка дозволить розпалити глибокі почуття між знаками зодіаку. Астрологи рекомендують заводити сім’ю з Овном або Левом, з цими людьми важко, але з ними у нього схожі погляди на життя.

Як Стрільцеві відчути силу своєї стихії

Стрілець належить до стихії Вогню, яка дарує йому безліч можливостей, але ними треба вміти користуватися.

Астрологи радять знаку зодіаку наступне:

  • Вогонь – це неприборканий інтелект, але щоб його розвивати, треба вчитися і назавжди забути про лінь.
  • Іноді не варто говорити все, що приходить на розум. Вогонь агресивний, тому Стрільці говорять багато образливих слів своїм рідним і близьким. Під час таких поривів потрібно стримувати себе.
  • Стихія Вогню гарантує успіх у багатьох справах, але із-за особливостей характеру Стрілець не завжди може правильно розподіляти свої завдання та обов’язки. Варто розібратися з тайм-менеджментом, щоб контролювати своє життя.
  • Стрілець зациклений на теорії, яка і дозволяє легко орієнтуватися в житті, але без належного досвіду і розвитку він не зможе втілити все задумане в життя.