Жінка-Терези і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Терези як пара

Ваги-жінка і чоловік-Терези — сильні особистості, які виділяються в натовпі своєю індивідуальністю. Вони незалежні і цікаві, мають унікальний світогляд і мають вишуканими манерами.

Сумісність даних знаків зодіаку становить 95 відсотків. Ця елегантну пару легко помітити серед інших. Кожен з партнерів знає собі ціну і поважає власний вибір.

Плюси відносин

Жінка-Терези і чоловік-Терези часто утворюють гармонійний союз. Їх високу сумісність не приховати навіть від оточуючих. У Терезів відразу ж виникає симпатія один до одного, яка легко може перерости в серйозні і стабільні відносини.

Можна виділити як мінімум 6 переваг в союзі дівчини-Ваг і хлопця-Ваг:

  • Активне культурне життя.
  • Любов партнерів до естетики і мистецтва.
  • Однакові погляди на спільний побут.
  • Взаємоповага і розуміння.
  • Вірність партнерів.
  • Перебуваючи разом, вони розвиваються духовно.

Мінуси відносин

Ваги-чоловік і жінка-Терези — не самі рішучі особистості. У складних ситуаціях вони відчувають труднощі і можуть легко впасти в паніку. Це позначається і на якості їх відносин.

Союз має слабкі сторони, хоча всі перешкоди долаються при бажанні обох партнерів:

  • Вимогливість один до одного.
  • Розбіжність поглядів на фінанси.
  • Труднощі з розстановкою пріоритетів у парі.
  • Іноді партнери виявляють холодність по відношенню один до одного.

Сумісність Ваг-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Сумісність цих знаків зодіаку в дружбі висока, так як жінка-Терези і чоловік-Терези вміють цінувати дружні відносини і не схильні до поверхневих зв’язків. У них може бути багато знайомих, але в обраний коло близьких потрапляють тільки рідкісні щасливчики.

Ваги вміють дружити і зберігати дружбу довгі роки. Тому нерідко чоловік і жінка знаходяться в приятельських відносинах з самого дитинства. При цьому вони вміють розмежовувати романтику і дружбу, тому не йдуть на поводу у фізичного потягу.

Сумісність Ваг-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Сумісність цих знаків зодіаку в любові одна з найвищих. Цікаво дізнатися, які скелети в шафі має ця чудова пара, що привертає до собі заздрісні погляди оточуючих.

насправді у відносинах Ваг немає бурхливих скандалів або дикої ревнощів. Вони стримані, тактовні і уважні по відношенню один до одного. Але іноді Ваги вступають у відносини не з-за ніжних почуттів, а з метою отримати вигоду. До відносин за розрахунком Ваги, як правило, ставляться спокійно.

Єдина часта проблема у відносинах – недолік пристрасті. Фізичний потяг не є для них головною умовою вступу в любовні відносини.

Сумісність пари в ліжку

Ваги-дівчина і Ваги-чоловік цінують естетику у всьому. Це стосується інтимної сторони їх відносин. Часом більше значення вони приділяють зовнішнім атрибутам, ніж пристрасті і самому процесу.

Багато в інтимному житті цієї пари залежить саме від жінки. Чоловік-Терези насамперед налаштований на те, щоб доставити задоволення своєю витонченою партнерці. А дівчині-Ваги часто і самої складно визначити, чого вона хоче і що приносить їй насолоду.

Щоб не виникало проблем, Терезам слід заздалегідь розмовляти про очікування один одного. І важливо постійно придумувати щось нове – тоді близькість не перетвориться в нудну обов’язок.

Дівчина-Терези і чоловік-Терези в шлюбі

Ваги-дівчина і Ваги-чоловік довго роздумує перед тим, як зробити важливий крок і зв’язати себе узами шлюбу. Якщо ж все-таки рішення прийнято, то шлюб обіцяє бути хоч і не зовсім безтурботним, але гармонійним.

Як відомо, повага – запорука щасливого шлюбу. І Ваги дійсно вміють цінувати другу половинку, а також грамотно розподіляти побутові обов’язки між собою. Основою їх шлюбу стануть рівність і справедливість.

Терезам залишиться лише знайти способи підтримувати пристрасть у шлюбі, щоб не занудьгувати. В іншому випадку хтось із подружжя рано чи пізно подумає про те, щоб знайти колишньої накал емоцій на стороні.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Терези

Ваги-чоловік і Ваги-дівчина раціонально підходять до виховання дітей. Вони відносяться до тих батьків, які заздалегідь планують появу дитини, купують все необхідне, читають книжки і радяться з дитячими психологами.

Сумісність знаків висока, тому вони зазвичай дотримуються одного погляду на виховання маленьких членів сім’ї. Ваги трепетно ставляться до розвитку творчих здібностей дитини. Вони прагнуть до того, щоб діти постійно були зайняті справою і мали власні захоплення.

Чоловік і жінка з легкістю завойовують авторитет дитини. Діти прислухаються до них і беруть приклад зі своїх батьків. Ваги вміють зберегти добрі і спокійні стосунки навіть з бунтівними підлітками.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Ваг-жінки

Ваги-чоловік і Ваги-жінка — представники знаків зодіаку, які відрізняються загостреним почуттям справедливості. В якості колег вони дружні і прямолінійні, вміють розподіляти між собою обов’язки і підтримувати один одного.

Якщо Ваги-начальники стають партнерами, то можна бути впевненими в успіху проекту. Вони чудово вміють розділяти бізнес і особисті відносини, а також з легкістю можуть скласти грамотну стратегію досягнення успіху.

Ваги-керівниця інтуїтивно відчуває настрій підлеглого-Ваг і вміє спрямувати діяльність чоловіки в потрібне русло. Якщо начальником є чоловік, то він суворо ставиться до працівниці-Терезам і не допускає дружнього тону в робочих відносинах.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Ваги

Чоловік знака зодіаку Терези звертає увагу на доглянутих, симпатичних і чарівних жінок, що володіють почуттям стилю. Саме такою є жінка зі знаком зодіаку Терези.

Щоб завоювати дівчину, йому слід дивувати її красивими жестами, галантно доглядати і намагатися проявляти рішучість хоча б у питаннях їх взаємовідносин. А також чоловік-Терези обов’язково повинен з повагою ставитися до своєї елегантної обраниці, балувати її подарунками, але не обмежувати її любов до незалежності. Хлопець повинен знайти спільну мову і з друзями коханої.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Ваги-чоловік має хорошу сумісність з Вагами-жінкою. Тому він здатний гідно оцінити її розум, тактовність і жіночу чарівність. Дівчині лише залишається правильно себе показати на стадії знайомства.

Пані знака зодіаку Терези не потрібно бути надто холодною, спілкуючись з чоловіком-Терезами. Легкий флірт відмінно розтопить лід у відносинах. При цьому важливо не бути нав’язливою і не завантажувати обранця своїми турботами. Просто натякніть чоловікові-Терезам про свій інтерес до нього. Щоб закохати в себе представника цього знака зодіаку, дівчина-Терези повинна завжди одягатися на побачення зі смаком і доповнювати свій образ вишуканими аксесуарами.

Як дівчина-Терези і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Хлопець-Ваги і дівчина-Терези виважено приймають рішення про розставання. Вони не схильні до імпульсивних вчинків. Тим більше, представники цього знака зодіаку відчувають один до одного сильне тяжіння навіть після розриву.

Однак якщо розставання неминуче, то чоловік-Терези болісно переживе цей етап. Він постарається заповнити порожнечу новими відносинами, але все ще буде з’являтися в житті колишньої пасії.

Жінка-Терези поступово холоне до партнера. Якщо стосунки себе вичерпали, то вона мовчки зникне і відправиться на пошуки нового щастя. Ваги-дівчина не стане влаштовувати скандалів і сцен.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність дівчата-Ваг і хлопця-Ваг в любові і дружбі одна з найвищих, тому вони досить швидко знаходять спільну мову. Їх зближує інтелектуальні розмови, любов до естетики, творів мистецтва і вишуканий смак.

Щоб не втратити взаєморозуміння, чоловікові-Терезам і жінці-Терезам слід відразу знайти компроміс у грошових питаннях і чітко висловити свою позицію з цього приводу. В іншому випадку будуть виникати суперечності.

Партнерам необхідно вчасно поступатись один одному і давати проявити себе. У парі має панувати рівноправність, оскільки представники знаку зодіаку Ваги цінують свою незалежність і бережуть особистий простір. Їм важливо яскраво проявляти свою індивідуальність, навіть перебуваючи в близьких відносинах.