Який знак зодіаку підходить жінці-Терезам: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Терези. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Ваг-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Терезам

Чарівну, життєрадісну, тактовну і ніжну дівчину можна назвати еталоном жіночності, оскільки вона перебуває під впливом планети Венери. На те, який знак зодіаку підходить Терезам-жінці, багато в чому впливають особливості її характеру. Вона може здаватися легковажною, мрійливої і навіть безвідповідальною, але в реальності є розумним і раціональним людиною.

Ця жінка не втрачає розуму, навіть будучи закоханою. Вона добре розуміє, якими якостями повинен володіти її обранець. У неї є можливість вибору, тому що вона завжди оточена шанувальниками.

Їй потрібен успішний чоловік, забезпечений, добрий, люблячий, терплячий і має серйозні наміри. Той, котрий створює для неї комфортні умови життя, захоплюється її красою, не змушує займатися побутом і не критикує.

Дівчині-Терезам не підійде прискіпливий, дріб’язковий, скупий і схильний до песимізму людина. Вона не зверне увагу на легковажного ловеласа або безробітного романтика-мрійника. Далі докладно розповімо про сумісність жінки-Ваг з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Добра, товариська Ваги-жінка легко знаходить спільну мову з різними людьми. Але вона вимоглива при виборі супутника життя, тому для серйозних стосунків їй підходить далеко не кожен чоловік. У таблиці ми вказали її сумісність в любові і шлюбі з усіма знаками зодіаку, а також підготували короткі коментарі.

Знак чоловіка за гороскопом Рівень сумісності
Овен Середня. Спори з-за того, що Овен намагається контролювати дівчину.
Телець Висока. Завдяки мудрості жінка пом’якшує характер Тільця.
Близнюки Середня. Проблеми часто доводиться вирішувати саме дівчині.
Рак Середня. Складності виникають із-за слабкої ініціативи чоловіка.
Лев Висока. Жінка надихає Лева і отримує все, про що мріє.
Діва Низька. Занадто різні погляди на родину, побут і фінанси.
Ваги Висока. Повне взаєморозуміння, схожі інтереси і цілі.
Скорпіон Низька. Ревнощі і підозрілість чоловіки псують відносини.
Стрілець Висока. Яскраві, пристрасні і гармонійні відносини.
Козеріг Низька. Конфлікти з-за ліні Ваг і прискіпливості Діви.
Водолій Середня. Відносини псує лише інфантильність Водолія.
Риби Низька. Жінку-Ваги відштовхує скритність і песимізм Риб.

Сумісність жінки-Ваг з чоловіками інших знаків

Найбільш придатними для дівчини-Ваг можна назвати знаки зодіаку стихії Вогню. У своїй більшості Овен, Лев і Стрілець – це амбіційні, цілеспрямовані і мужні люди, які бачать у ній ідеал жінки, тому з розумінням ставляться до її примх. У Терезів може бути непогана сумісність з чоловіком повітряної стихії. Їй легко знайти взаєморозуміння з Близнюками і Водолієм, оскільки вони (як і вона) цінують у відносинах легкість, свободу і позитив.

Знаки стихії Води занадто емоційні, чутливі і ревниві, тому жінка-Терези може бути сумісна тільки з Раком. Вона не поділяє душевних терзань Скорпіона і Риб.

Найрідше у неї складаються міцні і щасливі стосунки з земними знаками. Стримані, прагматичні, консервативні Діва і Козеріг часто знаходять приводи, щоб причепитися, а дівчина-Терези абсолютно не переносить критику в свою адресу.

Жінка-Терези і чоловік-Овен

Жінка-Терези відчуває симпатію до активного і наполегливого чоловіка-Овна. Йому теж подобається її чарівність і ніжність, але він помилково може прийняти жіночність за слабкість. Ваги-дівчина хоч і виглядає милою, але вміє відстояти свої інтереси.

Чим сильніше тисне Овен, тим наполегливіше вона пручається. І якщо він одержує задоволення від пристрасного з’ясування стосунків, то її швидко стомлюють емоційні гойдалки. Овну потрібно бути більш лагідним і турботливим, щоб не втратити цю дівчину.

Жінка-Терези і чоловік-Телець

Телець – кращий із знаків зодіаку стихії Землі для дівчини-Ваг. Чоловік-Телець щиро захоплюється ніжною натурою, хорошим смаком і вишуканими манерами цієї жінки.

Вона ж цінує його за такі якості, як відповідальність, надійність, чесність, вірність і працьовитість, тому легко мириться з його впертістю. Їй вистачає дипломатичності і мудрості, щоб не вступати в конфлікти, не провокувати ревнощі, тому вони живуть спокійно, мирно, проявляючи увагу і турботу один до одного.

Жінка-Терези і чоловік-Близнюки

Дівчина знака зодіаку Терези відчуває задоволення від спілкування з Близнюком, оскільки бачить у ньому споріднену душу. Чарівний, веселий і енергійний чоловік робить її життя цікавим і насиченим, заряджаючи жінку своєю енергією.

Але їхні стосунки можуть зіпсуватися за обопільного мінливості і нестабільності характерів. Крім того, в парі з чоловіком-Близнюками дівчині-Терезам доводиться брати на себе роль дорослого і розважливого людини, щоб вирішити побутові проблеми.

Жінка-Терези і чоловік-Рак

З усіх знаків стихії Води Рак найбільше підходить жінці-Терезам. Добрий, щирий і чуттєвий чоловік оточує дівчину турботою і увагою. Він лояльно ставиться до її недоліків і навіть бере на себе частину домашніх обов’язків.

Незважаючи на романтику, стосунки псуються через їх відмінностей і невиправданих очікувань. Домосід-Рак не поділяє інтересів коханої, а часто із-за нерішучості і слабкою ініціативи не може вирішити побутові і матеріальні проблеми.

Жінка-Терези і чоловік-Лев

Чоловік-Лев – це ідеальний знак зодіаку для Ваг. Саме поряд з жіночною і нерішучої дівчиною-Вагами Лев може проявити мужність, сміливість і наполегливість. Вона стає для нього джерелом натхнення, мотивує та підтримує.

Жінка не скупиться на компліменти та слова захоплення, а щедрий чоловік виконує будь-які її бажання. Йому важливо, щоб обраниця була ефектною дівчиною, а зовсім не гарною господинею, тому він не обмежує її витрати на красу.

Жінка-Терези і чоловік-Діва

Діва-чоловік менше всього підходить дівчині-Ваг. Йому потрібна чистота, порядок, чіткість і стабільність, тому він часто чіплятися до жінки через її повільності, ліні і небажання займатися побутом. Його дратує її схильність до сумнівів і змін настрою.

Фінанси – ще одна важлива причина проблем в парі. Жінка-Терези любить гарний одяг і хороші заклади, тому економний чоловік-Діва дорікає її в нерозумних витратах. Терезам не вистачає свободи у відносинах з Дівою.

Жінка-Терези і чоловік-Терези

чоловіки і жінки знака зодіаку Терези є шанси стати ідеальною парою. Обидва не люблять рутину, уникають стресу, прагнуть до комфортного і приємного життя. Вони не чіпляються один до одного по дрібницях, а воліють отримувати задоволення від спілкування.

Ваги мають безліч інтересів крім відносин, тому нудьга і одноманітність їм не загрожує. Єдина причина проблем – це побут. Чоловікові-Терезам потрібно докласти зусилля, щоб сімейного бюджету вистачало і на розваги, і на послуги домробітниці.

Жінка-Терези і чоловік-Скорпіон

Сумісність знаків зодіаку рідко буває високою, незважаючи на те, що дівчину-Ваг приваблює сильний, мужній і темпераментний Скорпіон. У них може бути пристрасний роман з красивими залицяннями. Але як тільки починаються серйозні відносини, в парі виникають конфлікти.

Чоловік-Скорпіон – це власник, який стомлює жінку сценами ревнощів. Зазвичай їх розрив відбувається з-за того, що він намагається її контролювати і обмежити свободу, заважаючи спілкуванню з друзями.

Жінка-Терези і чоловік-Стрілець

Ваги і Стрілець – це добре сумісні знаки зодіаку. Дівчина може стати тією єдиною, у відносинах з якою вітряний чоловік перестане давати приводи для ревнощів і навіть сам почне ревнувати свою чарівну обраницю.

Поряд з нею він стає серйозним і відповідальним, переключає свою увагу з розваг і швидкоплинних романів на заробіток, сім’ю та облаштування будинку. Пристрасний та романтичний чоловік не перестає красиво доглядати навіть через роки спільного життя.

Жінка-Терези й Козеріг

Дівчину-Ваги приваблює відповідальний, надійний і грунтовний Козеріг, хоча він буває нудним і прискіпливим. Але при такому поєднанні знаків саме жінка може не відповідати високим вимогам чоловіки. Йому потрібна розважлива, спокійна, домашня і ощадлива дівчина, яка у всьому слухається чоловіка, любить займатися будинком і готувати.

Жінка-Терези здається йому легковажною, ледачою і марнотратною. Їх романтичні відносини швидко псуються через причіпок і докорів.

Жінка-Терези і чоловік-Водолій

Дівчині-Терезам подобається активний і винахідливий чоловік-Водолій, але він не підходить їй за знаком зодіаку для створення сім’ї. Він може бути ніжним і романтичним в період залицянь, доки не проявляться його непостійність, інфантилізм і легковажність.

Він швидко перемикає увагу з дівчини на свої захоплення і друзів, залишаючи на неї рішення побутових проблем. У них можуть бути відносини, якщо жінка змиритися з його недоліками і візьме більшу частину обов’язків на себе.

Жінка-Терези і чоловік-Риби

Риби – далеко не самий відповідний знак зодіаку для жінки-Ваг. Цей чуттєвий, емоційний і вразливий чоловік часто ставить духовне життя вище матеріальної, тому не розділяє бажань своєї обраниці.

Завдяки дівчині-Терезам життя чоловіка-Риб може стати більш яскравою і насиченою. Але їй важко звикнути до його апатії, зневіри і схильність впадати в депресивний стан. Цій жінці потрібен більш мужній, амбітний і оптимістичний партнер.