Жінка-Телець і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Овен як пара

М’яка, чарівна жінка і самовпевнений, сильний, амбітний чоловік здаються ідеальною парою. Але сумісність цих знаків зодіаку рідко досягає ста відсотків. Овен є палкою, емоційною, імпульсивною натурою, а Телець – стриманим і прагматичним реалістом. Відмінності в характерах, темпераментах, пріоритетах та цілях не дають їм досягти повного взаєморозуміння.

В той же час не можна сказати, що Телець-чоловік і жінка-Овен абсолютно не підходять один одному. У них можуть бути неідеальні, але стабільні і міцні стосунки, якщо обидва партнери стануть менш впертими і категоричними.

Плюси відносин

Жінка-Телець і чоловік-Овен практично повністю відповідають уявленням про те, яким повинен бути партнер. Овну подобається м’якість, жіночність і спокій дівчата, Тельцю – енергійність, рішучість і надійність обранця.

Перерахуємо інші достоїнства їх спілки:

 1. Вони збігаються в думці про розподіл ролей у парі, і це підвищує їх сумісність. Обидва вважають, що чоловік має бути главою сім’ї, а жінка – надійним тилом.
 2. Знаки зодіаку націлені на створення серйозних стосунків, тому не поспішають зближуватися, уникають швидкоплинних романів і з осудом ставляться до зв’язків на стороні.
 3. Для двох партнерів сім’я є одним з найбільш важливих життєвих пріоритетів. І Телець, і Овен прагнуть зберегти шлюб, незважаючи на розбіжності.
 4. Овна-чоловіки і Тельця-жінки сходяться погляди на основні сфери сімейних відносин, тобто на ведення побуту, виховання дітей і фінанси.
 5. Дівчина-Телець є людиною стриманим та терплячим, тому не завжди реагує на емоційні спалахи, гнів або впертість свого обранця.

Мінуси відносин

Основною причиною сварок Овна і Тільця є їх непрості характери, схильність до запальності і впертості. Чоловік частіше виявляє негативні емоції і егоїзм, але й жінка не завжди поступається йому. У неї також нерідко виникає бажання показати свою перевагу.

Головні недоліки цієї пари:

 1. Овен-чоловік і жінка-Телець з працею визнають неправоту. Вони не належать до тієї категорії людей, які вміють вибачатися або намагаються згладити конфлікт.
 2. Самовпевненого, рішучого і імпульсивного Овна дратує повільність дівчата-Тельця. Їй теж не подобається, що чоловік приймає рішення спонтанно, не обдумуючи.
 3. Незважаючи на м’якість і жіночність, дівчина не схильна до прояву емоцій, оскільки відноситься до стихії Землі. У парі може виникнути недолік романтики, ласки і флірту.
 4. Чоловік-Овен буває різким та грубим, а його висловлювання жорсткими і образливими. Він не вміє дипломатично і делікатно говорити про те, що йому не подобається в поведінці обраниці.
 5. Обидва мають таємні наміри підпорядкувати собі партнера, нав’язати свою точку зору. Їм складно прийняти думку, яка не збігається з їх світоглядом.

Сумісність Тільця-жінки і Овна-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку дружня сумісність вище середнього. Чоловікові подобається приваблива і мила дівчина, поряд з якою він відчуває себе спокійно, розслаблено, може відверто поділитися переживаннями і отримати пораду. Її ж захоплює сила, завзятість, чуйність Овна і його готовність прийти на допомогу у важкий момент.

Жінка-Телець і чоловік-Овен швидко переймаються взаємною симпатією. Їх дружнє спілкування нерідко стає початком романтичних відносин. Єдиною перешкодою для подальшого зближення може бути наявність сім’ї або постійного партнера.

Сумісність Овна-хлопця і Тельця-дівчата в любові

У представників знаків зодіаку висока сумісність в любові. Доброзичливу і життєрадісну дівчину-Тельця можна назвати еталоном жіночності, завдяки чому вона і привертає увагу чоловіка-Овна. У ній є те, що його інтригує і породжує неймовірний інтерес – її неприступність. Вона мило спілкується і сміється над його жартами, але продовжує дотримуватися дистанції і не піддається на його спроби спокушання.

Подібною поведінкою вона викликає у чоловіка не тільки повагу, але і закоханість, азарт, бажання будь-якими способами підкорити незалежну жінку-Тельця. Наполегливий Овен не шкодує сил і засобів, щоб домогтися взаємності коханої, тому етап залицянь є самим романтичним періодом їх відносин.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя Бичка та Барана можна назвати активною і насиченою – все завдяки зусиллям чоловіки. Він є людиною пристрасним, чуттєвим і романтичним, вміє знайти підхід до жінки та розкріпачити її. Дівчина-Телець, хоч і має високий темперамент, але буває затиснутою, невпевненою і консервативною. Вона не відноситься до категорії досвідчених дам, практикуючих ігри і експерименти.

Чоловік-Овен розуміє, що його скромну і сором’язливу обраницю можуть шокувати сміливі ідеї, тому веде себе ніжно, лагідно і неквапливо. У спальні цієї пари нехай і не відразу, але виникає повна гармонія.

Дівчина-Телець і чоловік-Овен у шлюбі

Телець-дівчина і Овен-чоловік серйозно відносяться до шлюбу і рішення про створення сім’ї приймають виважено, переконавшись у своїх почуттях. Жінка є переконаним матеріалістом, любить жити в комфорті і достатку, тому мотивує свого обранця на високий заробіток.

Овен, хоч і не так зацікавлений в грошах, але робить все, щоб його близькі ні в чому не потребували. Він намагається бути зразковим сім’янином, тому що жінка-Телець повністю відповідає його уявленням про ідеальну дружину. Вона шанує сімейні традиції, із задоволенням займається побутом, створює домашній затишок і виховує дітей. При цьому не забуває піклуватися про чоловіка, стежити за собою і навіть працювати. Обидва знака є вірними і відданими дружинами.

Якими батьками будуть жінка Телець і чоловік-Овен

Овен-чоловік і Телець-дівчина збігаються у поглядах на виховання дітей, що підвищує сумісність знаків. Обидва вважають, що дитиною повинна займатися мама, а не няня чи бабуся. Жінка може відмовитися від роботи і самореалізації після народження малюка, в чому чоловік повністю підтримує її. Він бере на себе вирішення фінансових питань, щоб дружина присвятила себе дітям.

Телець-жінка є люблячої і турботливою матір’ю, яка вважає, що у відносинах з дитиною повинна бути не суворість, а доброта і довіру. В сім’ї Овна і Тільця діти ростуть щасливими. Ці батьки не відмовляють їм в іграшках і розвагах, але суворо стежать за їх навчанням і не шкодують грошей на освіту, гуртки та репетиторів.

Ділова сумісність Овна-чоловіки і Тельця-жінки

Успіх ділового тандему знаків зодіаку залежить від того, як розподілені ролі між партнерами. Овен-чоловік і Телець-жінка як напарники можуть і заважати, і доповнювати один одного. Спокій, раціональність і прагматичність Тільця вдало поєднується зі сміливістю і рішучістю Овна, якщо вони ведуть один проект, але не перетинаються у щоденних завданнях. Але вони не можуть постійно працювати разом із-за повільності жінки і імпульсивності чоловіки.

Найбільш успішним може бути їх союз при поєднанні “Овен-начальник і Телець-підлеглий”, оскільки розумна і працьовита дівчина відповідально ставиться до своїх обов’язків. При іншій комбінації між ними виникає роздратування через те, що Телець пригнічує амбіції Овна.

Як чоловіка-Овна завоювати жінку-Тельця

Чоловік знака зодіаку Овен відповідає уявленням жінки-Тельця про ідеального обранця. Він розумний, щирий, порядний і не боїться брати на себе зобов’язання. Але вона не поспішає зближуватися з шанувальником, поки не переконається в щирості його намірів.

Що потрібно знати чоловіка-Овна, щоб добитися розташування дівчини-Тельця:

 • Вона не любить, коли з нею сперечаються. Телець відомий своєю упертістю і принциповістю, тому не варто ставити під сумнів її висловлювання.
 • Їй подобаються романтичні залицяння. Ця дівчина оточена чоловічою увагою, тому Овну доведеться проявити фантазію і не економити на квітах, подарунки і побаченнях.
 • При виборі партнера жінка знака зодіаку Телець завжди оцінює його матеріальне становище. Вона не стане спілкуватися з людиною, яка не може створити їй комфортні умови життя та забезпечити їх дітей.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Овна

Овна-чоловіка залучають у дівчат такі якості, як жіночність, спокій, оптимізм, чуйність і гарне почуття гумору. Він не зацікавиться недоглянутої, вульгарною або нетактовною жінкою.

Рекомендації, як жінка-Телець може домогтися високої сумісності з чоловіком-Овном:

 • Виявляти до нього повагу, але не демонструвати свою надмірну зацікавленість. Овен любить бути завойовником, тому йому не подобається, коли дівчина веде себе активно, нав’язливо і сама є ініціатором відносин.
 • Говорити йому компліменти та слова подяки. Він має високу самооцінку і хоче відчувати себе значущим, потрібним і впливовим.
 • Вести себе стримано і зберігати самовладання. Дорослий чоловік знака Овен не терпить скандалів, жіночих істерик і сліз. Але він готовий на все заради обраниці, яка приймає його недоліки, не мучить його докорами і претензіями.

Як ведуть себе при розставанні Дівчина-Телець і Овен-хлопець

Незважаючи на імпульсивність і запальність, у чоловіка-Овна рідко виникає бажання розлучитися. Причиною такого вчинку може стати або зрада, або надмірна критика з боку його обраниці та її прагнення до лідерства в парі. Він не може підтримувати стосунки з жінкою, яка не надає йому емоційну підтримку, не визнає його авторитет і ставиться до нього без належної поваги.

Жінка-Телець розриває відносини з партнером, якщо він поводиться холодно або агресивно або дає приводи для сумнівів у вірності. Хлопець-Овен і дівчина-Телець приймають рішення про розставання виважено, без емоцій і змінюють його лише у виняткових випадках.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність знаків зодіаку далека від ідеальної, проте, дівчина-Телець і хлопець-Овен мають схожі наміри побудувати міцні, серйозні і стабільні відносини. Заради цієї мети їм варто зробити над собою невеликі зусилля. Оскільки до суперечок і конфліктів приводить їх обопільне впертість, то Бичка та Барана слід лояльніше ставитися один до одного, частіше йти на поступки і прислухатися до думки партнера.

Жінці необхідно навчитися впливати на обранця м’яко, мудро, не доводити розбіжності до скандалу і не провокувати його на гнів. Овну потрібно стримати свій запал, бути більш стриманим, ніжним, ласкавим і не забувати балувати кохану.