Сумісність Близнюків і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Козеріг

Близнюки – це мрійливий, творчий, але разом з тим і вітряний знак зодіаку, який знаходиться у владі стихії Повітря. Йому потрібне спілкування, тому у нього багато друзів. У характеристиці Козерога присутній практичність, завзятість і розважливість, все тому, що він відноситься до стихії Землі.

Близнюки Козеріг
Поверховість Відповідальність і цілеспрямованість
Винахідливість і заповзятливість Працьовитість
Романтичність Емоційна холодність

Не найвища сумісність Близнюків з Козерогом зовсім не говорить, що вони не зможуть бути разом. Просто в цих відносинах обом доведеться багато працювати. Близнюкам, які хочуть бути поруч з Козерогом, необхідно стати набагато серйозніше і брати більше відповідальності на себе. А Козерогам, які прагнуть завоювати серце Близнюків, потрібно розвивати чуттєвість і романтичність. Тоді їх відносини стануть більш гармонійними і триватимуть довгий час.

Сумісність Козерога-жінки і Близнюків-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Козеріг знижується за рахунок несхожих характерів і життєвих цілей. Дівчина-Козеріг прагне побудувати успішну кар’єру, придбати теплий, затишний будинок і домогтися матеріального благополуччя. Чоловік-Близнюки може здатися їй ненадійним і який кружляє в хмарах. У хлопця створюється враження, що перед ним меркантильна особа, яка не цінує його душевні якості.

Дружити вони навряд чи зможуть – часто конфліктувати з-за різних поглядів на життя. На роботі їм буде важко разом займатися одним проектом, тому потрібно розмежовувати обов’язки. Підходять вони один одному для любовних стосунків – все залежить від терпіння кожного партнера і готовності йти на компроміс.

У дружбі

Активного хлопцеві-Близнюкам важко зрозуміти домоседку-Козерога. Вона не любить шуму і натовпу, нічних клубів і вечірок, а йому нудно сидіти вдома. В дружбі сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки нижче середнього. Підтримувати приятельські відносини вони зможуть, якщо спілкуються з дитинства. Але замкнута дівчина не буде щира зі своїм приятелем. Її дратує балакучість хлопця-Близнюка і його відверті розповіді про нову пасію.

Але іноді вперта жінка-Козеріг може раптово усвідомити, що їй подобається цей яскравий хлопець. І тоді вона почне залучати його увагу, стане розділяти його погляди і частіше проводити з ним час.

У любові

Любов може наздогнати цю пару зненацька. Спочатку вони будуть сперечатися або навіть ворогувати один з одним на роботі або в загальній компанії друзів. Але коли познайомляться ближче, у невимушеній обстановці, перейнятися симпатією. І навіть слабка сумісність знаків зодіаку Близнюки і Козеріг в любові не завадить цим половинкам бути разом.

Залізна воля і природна витонченість Козерога змушує Близнюків стає серйозніше і розсудливим. Він усвідомлює, що ця красуня не стане черговою галочкою в його любовному списку. А Козеріг спробує зрозуміти мрійливу натуру коханого. Якщо жінка та чоловік навчаться поступатися один одному, то стануть міцною парою.

У шлюбі

Сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі може означати міцний союз на довгі роки. У них різні погляди на життя, але вони вміло доповнюють один одного. Жінка-Козеріг, швидше за все, буде відповідати за фінанси сім’ї, а Близнюки реалізують себе в творчій професії і зможуть проводити час з дітьми.

Жінки-Козерогові не варто занадто тиснути на свого обранця-Близнюки. Інакше він може зважитися на зраду. Чоловікові ж в цьому союзі необхідно регулярно надихати улюблену-Козерога, робити їй компліменти і влаштовувати приємні сюрпризи.

У ліжку

Незважаючи на складні відносини цих знаків у ліжку у них повна гармонія. Чуттєві Близнюки допоможуть Козерогові розкріпачитися в сексі. Чоловік створить для коханої атмосферу ніжності і романтики: ліжко з пелюстками троянд і вечеря при свічках.

Близнюки допоможуть розкритися дівчині-Козерогові, а вона зможе показати свою бурхливу енергію коханому. Однак жінка не потерпить, якщо партнер буде поглядати на інших дівчат.

У роботі та бізнесі

Робочого успіху Близнюків може заважати їх мінливість. Вони схильні починати безліч справ одночасно і не закінчувати жодного. Тому такий розважливий і мудрий бізнес-партнер як дівчина-Козеріг буде як не можна до речі. Вона зможе спланувати і організувати роботу творчих Близнюків. А він вдихне життя в будь-згасаючий проект Козерога. Завдяки терпінню і величезній силі волі Козерога вони зможуть вдало завершити будь-яку справу.

Як наймані працівники, що працюють над однією справою, вони обов’язково отримають потрібні результати. Але керівнику варто розділити їх роботу, наприклад, розробку проекту і просування бренду довірити Близнюкам, а підготовку технічної бази та опрацювання проблем продукту покласти на Козерога.

Плюси і мінуси відносин

Подолати дисбаланс сумісності Близнюків і Козерога у відносинах можливо. Для цього закоханим потрібно звернути увагу на те, що їм заважає створити міцний союз. У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони відносин дівчата-Козерога і чоловіка-Близнюків.

Плюси пари Мінуси пари
Доповнюють один одного в побуті Козеріг ревнує непостійних Близнюків
Козеріг навчить Близнюків практичності і в той же час розкриє свою романтичність Несхожі інтереси та захоплення
Підходять один одному в ліжку Можливі конфлікти з-за різних поглядів на життя
Обидва щирі Близнюків іноді дратує тиск з боку Козерога
Можуть вести спільний бізнес Чоловік-Близнюки може порахувати Козерога мисливцем за грошима

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Близнюків

Близнюки-дівчина і Козеріг-хлопець мають всі шанси бути разом, навіть незважаючи на слабку сумісність стихії Повітря і Землі. І якщо дружба між ними навряд чи вийде, то любов цілком можлива. Хоча на перших порах Козеріг вважатиме цю дівчину легковажною і авантюрною, вона буде привабливою для нього ніби загадка, яку хочеться розгадати.

Чоловік-Козеріг в очах дівчини-Близнюків трохи нудний і зарозумілий. Їй хочеться веселощів з подругами, а він любить слухати музику в самоті. Проте дівчина-Близнюки здатна розгледіти в цьому хлопцеві чоловічу рішучість і сміливість, яка уб’є її романтичну душу.

У дружбі

Повної згоди і сумісності в дружбі від представників цих знаків зодіаку чекати не доводиться. Відносини більше схожі на приятельство. Близнюки і Козеріг мають діаметрально протилежні установки щодо дружби.

Дівчина – це запальничка в компанії, у якої велике коло спілкування і безліч інтересів. Хлопець-Козеріг має пару-трійку друзів, з якими іноді виходить на заходи. Основою дружби може стати закоханість, яку вони ще не усвідомили.

У любові

Дівчина-Близнюки, відчувши закоханість, може подати знаки чоловікові-Козерогові. А якщо його почуття виявляться взаємними, він тут же проявить себе. І хоча сумісність знаків зодіаку Козеріг Близнюки не найвища, вони можуть вступити у відносини.

Щоб в любові їх не чекало гірке розчарування, доведеться поступатися один одному. Чоловік-Козеріг не здатний кидатися у вир з головою, але ця романтична красуня-Близнюки може звести з розуму будь-якого хлопця, і він не виняток. Козеріг приверне Близнюків цілеспрямованим характером і силою волі. А вона бачить у ній надійного партнера для створення сім’ї.

У шлюбі

Щоб підвищити сумісність в любові і шлюбі, чоловікові-Козерогові доведеться стримати свою ревність, а жінці-Близнюкам більше займатися будинком. Дівчині, навіть вступивши в шлюб, складно концентруватися на своїй родині, їй потрібне спілкування з друзями. А Козеріг-чоловік може розцінити це як несерйозність.

Йому хочеться, щоб дружина створювала затишок і займалася дітьми, але вона прагне до творчої самореалізації – з-за цього можливі розбіжності. Близнюки-жінка Козеріг-чоловік здатні створити міцний союз, якщо будуть слухати один одного і не звертати уваги на недоліки.

У ліжку

Розбіжності у відносинах можуть легко розчинитися в ліжку. Чуттєва і яскрава партнерка здатна пробудити в Козерозі раніше незвідані відчуття. Жінка-Близнюки щоразу придумує щось новеньке і цікаве. То одягнеться екстравагантно, захоче близькості в незвичайному місці. Від партнера вона чекає теж чогось неординарного. А заради коханої чоловік-Козеріг зважиться на що завгодно. Загалом, нудьгувати цій парочці точно не доведеться.

У роботі та бізнесі

Козеріг-чоловік – це завзятий і працьовитий працівник, якому не вистачає лише творчих ідей. А жінка-Близнюки може підкинути йому цікавих ідей. Вони здатні знайти спільну мову на роботі, якщо кожен буде виконувати свою частину проекту, не заважаючи один одному. Якщо ж чоловік-Козеріг стане керівником, то буде з недовірою ставитися до дівчини-Близнюків.

Як бізнес-партнери дівчина-Близнюки і хлопець-Козеріг відмінно доповнять один одного. Жінка візьме на себе розробку нових послуг та їх просування, а Козеріг спланує і організовує роботу компанії.

Плюси і мінуси відносин

Слабка сумісність знаків зодіаку може посилитися, якщо Козеріг-чоловік і Близнюки-жінка зможуть довго протриматися у відносинах. Всі негативні сторони їх союзу з лишком окупаються плюсами спільного життя.

Плюси пари Мінуси пари
Сексуальна гармонія Козеріг часто тисне на Близнюків
Здатні закривати очі на недоліки партнера Близнюків дратує безкомпромісність Козерога
Вміють працювати над стосунками Мало спільних тем для розмов
Підтримують один одного в складних моментах Різні інтереси і хобі
Здатні працювати над одним проектом Несхожі темпераменти

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Козеріг

У Близнюків-жінки і Козерога-жінки мало спільного. Кращими подругами вони точно не стануть. Для Козерога Близнюки – дуже товариські і відверті. Вони не готові ділитися секретами з такою приятелькою. А Близнюки вважають Козерога занудою і нещирою людиною. Цілеспрямована дівчина-Козеріг зазвичай зациклена на кар’єрі, а ніжна дівчина-Близнюки мріє про принца на білому коні. Вони можуть відзначати свята разом і підтримувати формальне спілкування, але не більше того.

Вдала сумісність цих знаків зодіаку може виявитися у спільній справі або проекті. Сталеве терпіння Козерога укупі з гострим розумом Близнюків творить чудеса. Вони здатні створити власний бізнес, в якому дівчина-Близнюки і дівчина-Козеріг налаштовані на успіх – і можуть його домогтися.

Близнюки не стануть змагатися з Козерогом за лідерство, а присвятять весь робочий час реалізації своїх талантів. Близнюки вміють налагоджувати контакти і шукати нових клієнтів. А ентузіазму Козерога в просуванні власної компанії може позаздрити будь-який підприємець.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Чоловік-Козеріг і чоловік-Близнюки – це приятелі, але не близькі друзі. Вони можуть перебувати у спільній компанії друзів, однак при цьому спілкуються посередньо. Чоловік-Близнюки – мрійник, який користується великим попитом у дівчат, він з легкістю заводить нові знайомства і розриває старі відносини. Хлопець-Козеріг, навпаки, однолюб і рідко виявляє ініціативу в спілкуванні з протилежною статтю. При цьому обидва прагнуть домогтися багато від життя. Правда, Козеріг намагається отримати матеріальні блага, а Близнюки бажають об’їздити весь світ і стати знаменитими.

Сумісність цих знаків зодіаку означає, що вони можуть працювати разом. Чоловік-Козеріг здатний планувати і організовувати роботу спільного бізнесу, а генерувати ідеї належить хлопцеві-Близнюкам. При намаганні обох партнерів спільну справу обов’язково піде в гору.