Сумісність Близнюків і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Стрілець

Близнюки і Стрілець належать до різних стихій, в той же час взаємодія Повітря і Вогню може бути позитивним. Від того, наскільки сильно будуть роздмухувати почуття Близнюки, залежить і ставлення Стрільця до такого оригінального партнеру. Темпераменти у них схожі, але при цьому відрізняються погляди на життя, любов і роботу. Часто спрацьовує правило: протилежності притягуються, – але чи зможуть вони подолати проблеми, які будуть виникати практично весь час?

Характеристика кожного знака зодіаку дозволить зрозуміти головні відмінності між Близнюками і Стрільцем:

Близнюки Стрілець
Авантюрист Прямолінійний, говорить все, що приходить на розум
Товариський, милий, яскравий персонаж Цілеспрямований, працьовитий
Веселий, розумний, спритний Вірить в любов з першого погляду
Може кинути справу на півдорозі Гострий розум, оригінальне мислення і високий інтелект
Здатний на зраду Ненавидить нудьгу, вічно шукає нові враження та емоції
Двоїста натура Вогненний темперамент, пристрасна натура
Воліють розкішне життя Вітряна особистість

У Стрільця і Близнюків виділяють таку спільну рису, як товариськість. Ці знаки легко вливаються в будь-яку компанію, вони центр, навколо якого збирається зацікавлена натовп. Близнюкам стає цікаво, коли на сцені з’являється запальний і оптимістично налаштований Стрілець, тому спілкування в них зав’яжеться з першої хвилини. При цьому сумісність Близнюків зі Стрільцями відносно невисока, так як одним спілкуванням у відносинах все ж не обійтися.

Сумісність Стрільця-жінки і Близнюків-чоловіки

Для будь-якої жінки-Стрільця важливо, щоб в парі завжди були вогонь, пристрасть і почуття. Вона ніколи не біжить за новими емоціями, якщо у неї є партнер, який все це може дати в повній мірі. Близнюки-чоловіки в цьому плані менш активні, вони можуть різко охолонути до своєї дівчини, тим самим зробити їй боляче.

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Стрілець вище середнього, тобто у пари є шанс стати по-справжньому щасливими. Що ж їм заважає? Все залежить, при яких обставинах вони познайомилися і зможуть змінити свої принципи заради відносин.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Стрілець в дружбі одна з найвищих. Чоловікові і жінці буде цікаво один з одним, у них буде безліч спільних тем для спілкування. Близнюки люблять дискутувати і навіть можуть по-доброму посперечатися, а жінка-Стрілець з величезним задоволенням доведе свою правоту.

Разом вони можуть відправитися подорожувати, розважатися і знаходити нових друзів. У компанії з чоловіком-Близнюками і жінкою-Стрільцем всім буде весело.

У любові

В любові у цих знаків зодіаку є всі шанси стати по-справжньому щасливими. Їх об’єднує щира любов, турбота і бажання завжди бути поруч. Незважаючи на вітряний характер жінки-Стрільця в союзі з Близнюком вона зможе приборкати свій вогняний запал. Чоловік і жінка насолоджуються спілкуванням один з одним і готові підлаштовуватися під другу половинку.

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Стрілець в любовних відносинах гранично висока, але не варто забувати про головну проблему. З-за прямолінійності Стрільця і уразливості Близнюків в парі часто спалахують сварки, але отходчивость і добродушність Близнюків згладять конфлікт, а Стрілець вчасно схаменеться і попросить вибачення.

У шлюбі

Кажуть, що тільки на спілкуванні сім’ю не побудуєш. Але коли мова йде про Близнюках-чоловікові і Стрільці-жінці, виходить все з точністю навпаки. Ці два високоінтелектуальних персонажа можуть вирішити будь-яку проблему єдино вірним методом – спілкуванням один з одним. Крім цього в парі присутні яскраві почуття (без них Стрілець не може жити), і є свобода, яка влаштовує Близнюків.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі висока, але домогтися отримати стійкі відносини можна лише за умови, що обидва перестануть тиснути один на одного і пред’являти претензії по дурницях. Стрілець і Близнюки можуть легко стати союзом, на який можна рівнятися.

У ліжку

В ліжку у Стрільця і Близнюків панує гармонія. Обидва знака пристрасні, велелюбні і яскраві, вони готові до різних експериментів і можуть здивувати свого партнера. Темперамент жінки-Стрільця дозволить Близнюку-чоловікові отримати масу задоволення, яке не можна описати словами.

найголовніше – Стрільцеві і Близнюкам не потрібно поспішати з критикою в плані інтимного життя, такої зради вони не потерплять. Краще розповісти, що саме хоче кожен партнер, і знайти можливість реалізувати все задумане. Ще одна причина проблем в ліжку – це можливі зради з двох сторін.

У роботі та бізнесі

Так як Стрілець і Близнюки відносяться до творчим особистостям, то у них зазвичай виходять успішні бізнес-відносини. Стрілець може активно займатися рутинною роботою, поки Близнюки будуть шукати нові ідеї для розширення виробництва.

Краще за все у них виходить досягти цілей у сфері реклами/маркетингу та ЗМІ. До речі, високий інтелект Стрільця і Близнюків оцінять всі колеги та керівництво.

Плюси і мінуси відносин

За парою, що складається з чоловіка-Близнюків і жінки-Стрільця, цікаво спостерігати. Вони ніколи не замовкають, можуть в одну хвилину пристрасно обговорювати якийсь момент, перейти на спір і раптово обійнятися, посміхнутися і піти далі у своїх справах. Креативна пара з точністю не може сказати, що їм ніколи не буває нудно.

У таблиці ми зібрали не тільки плюси, але й можливі мінуси союзу, які покажуть, наскільки сильна сумісність Близнюків і Стрільця у відносинах.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Загальні теми для розмови Можливі зради з обох сторін
Цікаве дозвілля та розваги Імпульсивність партнерів, провокує сварки
Пристрасть в інтимному житті Різні погляди на ведення побуту
Підтримка, турбота, ласка Критика один одного
Дійсно щасливі один з одним Проявляють ревнощі

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Близнюків

Може бути, Близнюки і Стрілець різні за темпераментом, і у них різняться точки зору з приводу багатьох речей, але по духу вони схожі. Сумісність у стихій Вогонь і Повітря відносно невелика, але саме при поєднанні чоловіка-Стрільця і жінки-Близнюки виходить гармонійний і міцний союз.

Так, у пари можуть виникати сварки, але вони так швидко забуваються і вщухають, що абсолютно не змінюють їх настрій. Причому це стосується не тільки любові й інтиму, але й інших сфер життя.

У дружбі

Сумісність Близнюків і Стрільця в дружбі не надто висока, але в більшості випадків чоловік і жінка дружать довгий час. Є ймовірність, що відносини дуже швидко перейдуть в любовну площину, так як Близнюків і Стрільця сильно тягне один до одного. Вони відчувають цю зв’язок інтуїтивно. Але їм буде важко знайти спільну мову з-за непостійності Близнюків і почуття власності Стрільця-чоловіки.

Близнюки і Стрілець обов’язково зустрінуться в цьому величезному світі і почнуть як мінімум тісно спілкуватися, а якщо знайдуть спільні теми для розмови, то стануть дружити і весело проводити час разом.

У любові

Астрологи кажуть, що Стрілець і Близнюки – це ідеальна пара, яка буде щаслива. У них є всі шанси закохатися з першого погляду і пронести цю любов через довгі роки.

-Близнюки жінка, хоч і непостійна особа, але вміє любити і віддавати всю себе відносинам. Стрілець-чоловік теж відрізняється пустотливістю, але якщо бачить віддачу і любов свого партнера, то навіть не подумає про зраду. Виходить, що сумісність знаків зодіаку Стрілець і Близнюки в любові перебуває на вищій точці.

У шлюбі

Якщо пара Близнюки і Стрілець зважиться на шлюб, то з їх боку це буде важливий крок, який змінить все життя. Різниця в темпераментах може трохи зіпсувати ідеальні стосунки, але за рахунок уміння спілкуватися і слухати один одного пара знайде вихід з положення. Жінка та чоловік вміють розподіляти обов’язки в побуті, вихованні дітей і фінансах. Вони легко вирішать всі проблеми до їх виникнення.

Сумісність в любові і шлюбі може бути нижче планки, встановленої астрологами, якщо Близнюки або Стрільці ще морально не готові до серйозних стосунків. Саме тому вони довго вибирають собі супутника, поки точно не будуть впевнені, що це любов на все життя.

У ліжку

В інтимному плані у Стрільця і Близнюків все благополучно. Близнюки-жінка буде в захваті від запального і яскравого персонажа, у якого в запасі багато енергії і креативних ідей. Полум’яна пристрасть, взаємне тяжіння і маса емоцій – кожен у пари отримає феєрверк почуттів і задоволення.

Але Стрільцеві потрібно обережно критикувати свою вітряну коханку, якщо вона образиться, то відносини припиняться назавжди.

У роботі та бізнесі

Творчий союз Стрільця-чоловіки і Близнюків-жінки буде продуктивним. Вміння Стрільця заводити нові знайомства, придумувати креативні проекти і легко їх реалізовувати дозволять Близнюкам отримати надійного партнера, який може йти з ним по одному і тому ж шляху. Вони підхоплюють ідеї один одного, працюють на знос і вміють хвалити за кожний досягнутий успіх.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах у Близнюків і Стрільця рідко бувають великі конфлікти або образи. Обидва відрізняються швидкою отходчивостью і рідко сприймають всерйоз образи в свою сторону. Стрілець і Близнюки у відносинах отримують безліч приємних спогадів та емоцій, тому навіть після розставання підтримують спілкування один з одним.

Плюси і мінуси союзу, зазначені в таблиці, дозволять детальніше побачити картину союзу Повітря і Вогню.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Міцний і довірчий союз Вітряний характер Близнюків і мінливість поведінки Стрільця псують навіть найсильніші почуття
Взаємна пристрасть, ласка, турбота Можливі зради і зради, і, як наслідок, ревнощі
Безліч спільних тем для розмови, легкість в спілкуванні Бувають сварки через непорозуміння
Співпадають цілі і плани на майбутнє Меркантильність з боку Близнюків
Веселе проведення часу Стрілець не терпить, коли обмежують його свободу, а Близнюки здатні на це

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Стрілець

Сумісність знаків зодіаку висока завдяки загальним поглядам на життя. Різниця стихій грає їм на руку, адже Вогонь завжди буде роздуватися від сильного вітру, але його легко назавжди загасити. Саме тому Близнюкам-дівчині потрібно обережно критикувати або вимагати щось від дівчини-Стрільця. Будь-який невірний крок може спровокувати серйозну сварку, наслідки якої важко запобігти. В іншому відносини Стрільця і Близнюків прагнуть до ідеалу, вони чудово дружать, вміють любити та цінувати один одного.

-Близнюки жінка і Стрілець-жінка – це справжні подружки, які весело проводити час. Біля них завжди багато чоловіків, так як це яскраві особи з нескінченною енергією. В плані вибору чоловіків їхні погляди сходяться, але вони рідко ставлять чоловіків на перше місце, вважаючи дружбу більш важливим критерієм.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Що стосується партнерства і дружби, то астрологи упевнені – Близнюки і Стрілець зможуть підтримувати відносини один з одним тривалий час. В роботі у них одна мета – домогтися найкращих результатів. Ідей і творчої енергії теж хоч відбавляй, плюс вони вміють відкидати всі свої претензії, коли мова йде про бізнесі і роботі. Сумісність цих знаків зодіаку висока по всіх фронтах, в тому числі і в дружбі.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Близнюки зведуть з розуму будь-яку жінку. Причому обидва можуть не володіти зовнішньою красою, але внутрішня сила і природна харизма дозволяє двом сильним чоловікам підкорювати жінок. Їх дружба побудована на довірі і взаємній повазі.

Часто дружній союз переростає у вигідну бізнес-партнерство. А якщо хлопці зустрілися в дитинстві, то легко зможуть пронести цю дружбу до старості років.