Жінка-Водолій: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку зодіаку Водолій. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Водолій в трьох словах

Жінка-Водолій загадкова і непередбачувана. Сьогодні вона усміхнена і життєрадісна, а завтра стане різкою і агресивною. Таке мінливість характерна для знаків, керованих стихією Повітря. Знак зодіаку знаходиться під заступництвом Урана і Сатурна, які відрізняються своєю буйною вдачею. За датою народження він охоплює період з 21 січня по 19 лютого. Знак Водолія позначають двома паралельними хвилястими лініями.

Якщо коротко, то все про жінку знака зодіаку Водолій можна розповісти п’ятьма цікавими фактами:

  • мрійлива, часто будує повітряні замки;
  • любить кішок;
  • володіє сильною інтуїцією;
  • закохується в турботливих чоловіків;
  • має багато друзів.

Дівчина цього знака не любить лицемірство і легко може висловити все, що думає. Часто відстоює правду і справедливість, якою б гіркою вона не здавалася. Любить допомагати людям, причому на безоплатній основі. Представниці цього знаку часто стають волонтерами у громадських організаціях. Жінка-Водолій – людина світу, вона проти конфліктів і суперечок серед друзів і знайомих. Хоча сама буває впертою, але в душі добра і м’яка.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Водолія

При описі знака зодіаку в першу чергу потрібно згадати креативне мислення і вміння знайти контакт з будь-якою людиною. Хоча характер Водолія простою не назвеш, але така жінка легко підбирає ключ до кожної душі. Вона “своя” у будь-якій компанії. Вивчити дівчину цього зодіаку від А до Я навряд чи вийде.

У представниці цього знака є плюси і мінуси, які ми зібрали в таблиці.

Сильні сторони Слабкі сторони
Захоплива натура, цікавиться всім – від гламуру до науки Легко піддається страхів і фобій
Винахідлива, може знайти вихід з будь-якої ситуації Буває ледачою
Організована і зібрана в роботі Вразливе, боїться зради
Доброзичлива, має оптимістичний погляд на життя Часто вплутується в сумнівні авантюри

До особливостей жінки-Водолія можна віднести деяку нервозність і поспішність. З-за чого представниці цього знаку часто роблять помилки у справах і особистому житті. Психологія Водоліїв така, що їм важко брати на себе відповідальність, важко проявляти силу волі.

Вони не люблять владу, а прагнуть до свободи. Причому ця свобода проявляється не тільки в мисленні, але й у зовнішності. Водолій не слід моді, а створює її. Дівчина весь час придумує незвичайні образи, а її подруги намагаються за нею повторювати.

Як Водолії проявляють себе у відносинах

В любовних відносинах з чоловіком жінка не відрізняється постійністю. Водолій не вважається стабільним знаком. Вона без сорому може фліртувати відразу з декількома хлопцями. Від чоловіка чекає постійного свята, поїздок в екзотичні країни, подарунків, букетів і романтики. Якщо чоловік усього цього не надає, шукає іншого обранця. Дівчина має високу планку щодо коханого чоловіка і не стане знижувати її ні за яких обставин.

Пані-Водолій мрійлива і в голові створила собі образ ідеального чоловіка. Повертатися в реальність їй важко. Тому багато дівчат цього зодіаку часто змінюють женихів. Дівчина-Водолій ніжна і пристрасна. Вона буде дарувати своєму чоловікові неповторні емоції.

Ревнива, можна сказати, власниця. Хоча сама любить поглядати на сторону, але зради від партнера точно не потерпить. Спокійно розлучитися з нею не вийде. Закотить великий скандал і обов’язково провчить зрадника.

Сумісність жінок-Водоліїв з чоловіками інших знаків

Хороша сумісність в любові у дівчини-Водолія зі Стрільцем, Вагами, Близнюками і Овнами. З іншими знаками зодіаку їй може бути нудно з-за дуже різних поглядів на життя.

Ідеальним варіантом для жінки-Водолія стане кавалер-Ваги. Вони будуть вести нескінченні розмови, створювати спільні мрії. Ваги не дуже ревниві і не стануть контролювати волелюбну жінку. Водолія приверне загадковість Ваг, їх манірність і вихованість. Гармонія і любов збережеться у цієї пари до старості.

Водолія і Овна зв’яже любов до новизни і пригод. Вони разом відправитися пізнавати світ, отримуючи нові емоції та враження, стануть набагато ближче. Овен буде розпалювати пристрасть у Водолія, обдарує гарними квітами та подарунками. З цієї палкої пристрасті народиться сильна любов.

Хороший союз за гороскопом у Водолія і Стрільця. Кожен з них – харизматична і самостійна особистість. Чоловік-Стрілець допоможе дівчині-Водолію стати впевненіше і спокійніше. Він буде красиво доглядати і довго домагатися її розташування. А коли вона погодиться стати його обраницею, він подарує свою любов і турботу.

Непоганий союз у дівчини-Водолія з палкими Близнюками. З таким партнером Водолію є про що поговорити, вона може поділитися своїми ідеями. Вони легко об’єднаються для здійснення спільної мети, будуть разом відстоювати свої погляди і долати перешкоди. Водолій звикне до двоїстої натурі Близнюків і підтримає свого чоловіка.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Водолій

Чоловік, який хоче отримати кохання дівчини знака зодіаку Водолій, повинен поважати її особистий простір. Вона не потерпить наполегливого залицяльника, який буде вимагати від неї весь час і увагу. Важливим моментом стане те, як чоловік поставиться до подруг дівчини. У неї їх багато, і вона з ними ніколи не розлучиться навіть з-за коханого хлопця. Ще один нюанс – любов до вечірок і свят. Водолію життєво необхідно веселитися і розслаблятися. Вона часто буває на гламурних тусовках і в нічних клубах. Якщо чоловік не буде розділяти її поглядів і відпускати на такі заходи, то отримає відмову в продовженні відносин.

дівчата цього знака не важливі статус і гроші обранця. Головне, щоб їй було цікаво з людиною. Це означає, що вона навряд чи оцінить дорогий автомобіль або розкішну квартиру чоловіка, якщо не відчуває до нього реальних почуттів. Не можна сказати, що Водолій закохується в красенів, однак, їй подобаються доглянуті чоловіки.

Характеристика жінки-Водолія як коханки

Повна характеристика Водолія-жінки неможлива без опису її переваг в плані інтиму. Це чуттєва партнерка, їй важливі емоції і любов обранця. Найбільше її заводить інтелект і тонке почуття гумору партнера. В інтимі вона не любить експерименти. Дівчині цього знака важливо, щоб партнер був на одній хвилі з нею.

Для повного розкріпачення дівчині важливо цілком довіряти своєму хлопцеві. До першої близькості вона серйозно підготуватися, придбає красиву білизну. Може зважитися на рольові ігри. Однак, не стане терпіти агресію. А взагалі, як вона поведе себе в ліжку, визначити складно: все залежить від закоханості і настрої в конкретний день. У молодому віці у жінки-Водолія може бути багато коханців.

Який дружиною буде дівчина-Водолій

Якщо чоловік очікує, що як тільки отримає руку примхливої дами, вона зміниться – це марно. В шлюбі жінка по знаку зодіаку Водолій не зазнає обмежень. Їй потрібна свобода і спілкування з друзями. Особливо це стосується подруг, з якими вона дружить з дитинства. Однак, вона не стане змінювати дружину, тому чоловік може не хвилюватися.

Представниці цього знака зодіаку важливо, щоб чоловік розділяв її погляди та захоплення. Майбутньому обранцеві варто бути готовим до спонтанних подорожей і походів в гості, про яких вона може забути попередити. Спокій і тиша з такою дружиною тільки сниться. Важливий пунктик її життя – це постійні пригоди. Водолій не зможе пробачити чоловіка за зраду, а також за те, що він ставить своїх родичів вище неї.

згодом дружина-Водолій стане більш домашньою. Буде готувати чоловікові сніданки і зустрічати смачною вечерею. Вдома у такий господині повний порядок, доглянуті діти і домашні улюбленці. Але навіть у літньому віці їй потрібно постійне спілкування поза домом. Без нього вона буде постійно скаржитися на життя.

Жінка-Водолій в ролі мами

Жінка-Водолій є хорошою матір’ю. Вона щиро переживає за дітей і підтримує їх. Іноді може посварити за невивчені уроки. Не буде виховувати дитину за допомогою жорстких обмежень. Вона не потерпить таке виховання і від чоловіка. Буде з усіх сил старатись, щоб діти виросли розумними і вихованими. При цьому не потурати всім примхам сина або дочки. Вважає, що балувати дітей шкідливо.

Часто розвиває в дітях любов до історії та географії. За бажанням дитини відправить його на курси іноземних мов або в спортивну школу. З підросли дітьми спілкується на рівних, вважає їх своїми друзями. З дорослими дітьми підтримує хороші стосунки, допомагає фінансово. Діти Водолія вважають свою маму душевним і близьким людиною, часто приходять до неї в гості.

Варто дружити з дівчиною під знаком Водолія

В дружбі дівчина знака зодіаку Водолій є заводієм компанії. Вона намагається брати участь у святкуваннях Днів Народжень друзів і подруг. Обожнює дарувати подарунки і секретничати з подругами. Любить вечірні посиденьки і захоплюючі історії. Дивовижна риса дівчат-Водоліїв – де б вони не опинилися, всюди знайдуть приятелів. Ніколи не підставляють друзів і не поширюють плітки про них. Не обманюють близьких і не проявляють заздрості. Дівчина-Водолій не здатна повести хлопця подруги, як би він їй не подобався.

Може грубо пожартувати над подружкою, висловити відверте думку і поставити її в незручне становище. Здатна зробити категоричне зауваження і образити своєю прямотою. Особисті таємниці відкриває лише самим близьким. Багато друзі не знають, що насправді у неї на думці.

Жінка зодіаку Водолій – яка вона в роботі?

Незважаючи на зовнішню неуважність жінки, народжені під знаком Водолія, відповідальні та пунктуальні співробітниці. До роботи ставиться з усією серйозністю. Уважні до деталей важливих проектів. Відмінно працюють в команді, допомагають колегам, з повагою ставляться до керівництва. Ніколи не підведуть з термінами, зроблять роботу бездоганно. Мислять нестандартно, можуть легко знайти творчий підхід до будь-якої проблеми. Володіють хорошою комунікабельністю і дипломатичністю.

Ця жінка умовить кого завгодно. При цьому вона скромна, ніколи не підносить себе перед іншими. Любить спілкуватися з колегами і завжди відвідує корпоративи.

Начальство цінує дівчат-Водоліїв і може запропонувати їм більш високу посаду. Але у дівчат-Водоліїв за гороскопом немає владних устремлінь. Вона піде на нову посаду, тільки якщо вважатиме роботу цікавою. А ще їй може набриднути сфера діяльності. Раптово вирішить поміняти все і піде з головою в новий напрямок.

Ця жінка не зациклена на грошах. Не вміє розпоряджатися своїм бюджетом, швидко витрачає все, що є, на модний одяг і гаджети. Іноді може просити в борг у друзів. При необхідності сама теж допомагає фінансово. Рідко інвестує, воліє відкладати вільні фінанси в кубушку.

Для ведення власного бізнесу їй не вистачає приземленості і реального погляду на речі. В її голові занадто багато утопічних уявлень про свою справу. Амбіційність може перешкодити в спілкуванні з партнерами по бізнесу. Вона намагається вести справи, покладаючись на свою інтуїцію, і добитися успіхів їй може перешкодити тільки лінь. А якщо зосередитися на важливому, то у Водолія вийде заробляти великі гроші.

Які професії підходять жінці-Водолію

Ідеальним варіантом у виборі професії стане робота, пов’язана з відрядженнями. З Водоліїв виходять відмінні туристичні гіди, стюардеси, працівники залізниці та торгові представники. Водолії будуть корисними в роботі з людьми. З них виходять відмінні психотерапевти, вчителі у школах, викладачі внз, журналісти на радіо або ТБ.

Дівчата-Водолії мають відмінні творчими навичками, вони вправні майстрині в шиття, в’язання та малюванні. Тому їм сподобається працювати модельєром, швачкою, художником або скульптором. Відмінний варіант – відкрити свою майстерню або ательє.

Здоров’я жінки-Водолія

Пані цього знака схильні до неврозів. Можуть бути проблеми з шлунково-кишковим трактом. Щоб не виникало подібних недуг, потрібно дотримуватися режиму праці та відпочинку. Рекомендується правильно харчуватися і підтримувати рухову активність. Ще одне слабке місце – судини. Щоб вони були здоровими, треба розпрощатися з шкідливими звичками і не допускати фізичних перевантажень.

Дівчині-Водолію необхідно опрацьовувати свої страхи, щоб вони не переросли у фобії. Більше гуляти на свіжому повітрі і не намагатися все контролювати. Потрібно частіше міняти обстановку, відправлятися в подорожі. Якщо бюджет обмежений, то хоча б гуляти біля найближчої річки або збирати гриби в лісі.

Захоплення Водолія

Дівчата-Водолії часто захоплюються живописом, пишуть вірші або вишивають хрестиком. Можуть складати музику, володіють винятковим музичним слухом і хорошими вокальними даними. З дитинства беруть участь у різних конкурсах і змаганнях. Можуть займатися танцями, гімнастикою або фігурним катанням. Їм важливо, щоб інші цінували їх артистизм та яскраву харизму. Намагаються стежити за фігурою, ходять на шейпінг або в басейн. Люблять пізнавати все нове, їм подобається подорожувати, ходити на екскурсії.

Водолії-дівчата обожнюють активний відпочинок. Вони легко вирушать підкорювати вершину самої крутої гори або досліджують підводний світ з допомогою дайвінгу. Якщо на подорожі і дайвінг немає коштів, то будуть ходити на рибалку або влаштовувати пікніки з друзями.

Які подарунки любить дівчина зі знаком зодіаку Водолій

Цю яскраву красуню складно здивувати банальним прикрасою або вазою. Подарунок для неї має бути незвичайним, з родзинкою. Хорошим варіантом стане букет з цукерок, кришталева статуетка або кухоль з зухвалою написом. Непоганим подарунком буде щось, пов’язане з захопленнями дівчини.

Але найкраще уточнити це у неї. Вона докладно розповість про те, що бажає отримати на День Народження або річницю знайомства. Головне, щоб дарувальник красиво оформив подарунок, придумав незвичайну коробку або здивував загадковим посланням.