Який знак зодіаку підходить чоловікові-Рибам: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Риби. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Риб-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Рибам

На те, який знак зодіаку підходить Рибам-чоловікові, впливають особливості його характеру і темпераменту. Тонко відчуває, мрійливий та романтичний людина має багатий внутрішній світ. Але навколишнім він здається замкнутим і загадковим, тому що приховує свої справжні емоції.

Цього чутливого і ранимому чоловікові не хочеться виглядати слабким і безпорадним, хоча нерідко йому не вистачає ініціативи, сили волі і амбіцій. Він може бути дбайливим, уважним, ніжним і люблячим, але недостатньо цілеспрямованим, рішучим і наполегливим.

Йому потрібна особлива жінка – добра, чуттєва, чуйна, але в той же час має сильний характер і терпіння, розуміючи, як можна розвинути потенціал свого партнера. Чоловік-Риби часто наділений творчим талантом, при правильній мотивації і підтримки він може бути успішним.

Йому підійде дівчина, для якої важлива емоційна, а не матеріальна сторона відносин. Вона повинна бути самостійною і винахідливо, оскільки Риби не завжди легко виходять із скрутних ситуацій. Далі докладно розповімо про його сумісність з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Для любовних і сімейних стосунків цьому чоловікові підходить жіночна, чуйна, щира і не схильна до критики жінка. В таблиці вказано, яку сумісність в любові і шлюбі має Риби-чоловік з іншими знаками зодіаку.

Знак жінки за гороскопом Рівень сумісності
Овен Низький. Стосунки можливі тільки з ініціативи дівчини-Овна.
Телець Середній. Для збереження союзу потрібні зусилля з боку чоловіка.
Близнюки Середній. Конфлікти з-за відмінностей в способі життя і темпераменті.
Рак Високий. Відносини не псують навіть незначні розбіжності.
Лев Низький. Жінці потрібна пристрасть, а чоловікові душевна близькість.
Діва Низький. Значні розбіжності в поглядах на побут і фінанси.
Ваги Середній. Мало точок перетину, загальних інтересів і цілей.
Скорпіон Високий. Дівчина мотивує чоловіка, а він оточує її турботою.
Стрілець Низький. Повні протилежності, яким складно бути разом.
Козеріг Середній. Чоловік болісно реагує на критику дівчата-Козерога.
Водолій Середній. Сварки із-за того, що чоловік тільки мріє і не діє.
Риби Високий. Міцні відносини, які може зруйнувати лише побут.

Сумісність чоловіка-Риб з жінками інших знаків

Чоловік-Риби найбільш сумісний зі знаками зодіаку стихії Води. У нього є взаєморозуміння з чуйним Рак, пристрасним Скорпіоном і чутливої дівчиною-Рибами. Вони інтуїтивно відчувають один одного, тому мають емоційний зв’язок, але не порушують межі.

У цього чоловіка може бути хороша сумісність і з повітряними знаками. Наприклад, від Водоліїв і Близнюків він заряджається енергією і оптимізмом.

Знаки стихії Землі складно назвати придатними для Риб-чоловіки. У розсудливих і прагматичних Тельця, Діви або Козерога може виникнути чимало претензій по побутовим і фінансових питань. Крім того, вони схильні до критики, яку абсолютно не переносить вразливий чоловік.

Стосунки з жінкою вогняної стихії рідко бувають вдалими. Овен, Лев і Стрілець мають великі амбіції, тому власник знака Риби може здатися їм нерішучим і безініціативним.

Чоловік-Риби і жінка-Овен

Енергійна, наполеглива і темпераментна жінка знака зодіаку Овен рідко вибирає чоловіка-Риби в якості супутника життя. Але якщо у них і складаються стосунки, то ініціатором зазвичай стає дівчина.

Їй подобається його романтичність і ніжність, але в сімейному житті вона часто дратується через нерішучість і пасивного поведінки партнера. У цій парі жінці-Овну доводиться брати на себе велику частину побутових і матеріальних проблем, поки чоловік шукає своє покликання.

Чоловік-Риби і жінка-Телець

З усіх земних знаків спокійна і жіночна дівчина-Телець найбільше підходить чоловікові-Рибам. Вона, незважаючи на свій сильний характер, може бути чуттєвою, чуйною і розуміє, тому що її планетою є Венера.

Поруч з жінкою-Тельцем чоловік може стати більш прагматичним і знайти реалістичний погляд на життя. Але ця дівчина не хоче його опікати, тому розриває відносини, якщо їй доводиться брати на себе чоловічі обов’язки або відчувати матеріальні труднощі.

Чоловік-Риби і жінка-Близнюки

Товариська і позитивна дівчина-Близнюки – це кращий із знаків зодіаку стихії Повітря для чоловіка-Риб. Він так сильно закохується, що не помічає відмінностей між ними. Жінка-Близнюки веде активний спосіб життя, має безліч захоплень, велике коло друзів, володіє ентузіазмом і багатою фантазією.

Чоловікові потрібно заряджатися енергією, змінювати свої погляди і звички. В іншому випадку вона буде постійно дратуватися за його повільність, схильність до апатії, зневіри і песимізму.

Чоловік-Риби і жінка-Рак

Рак – ідеальний знак зодіаку для чоловіка-Риб. Ця дівчина володіє емпатією, тому добре розуміє тонку і вразливу натуру свого партнера. Вона не вимагає від нього рішучих дій, різких змін і великого достатку, але м’яко і ненав’язливо мотивує його.

Вона як справжня жінка не проявляє надмірну активність, тому в критичних ситуаціях чоловікові доводиться брати не себе ініціативу і вирішувати проблеми. У цій парі у кожного з’являється потенціал для особистісного зростання.

Чоловік-Риби і жінка-Лев

Сумісність знаків зодіаку Лев і Риби рідко буває високою. Ця амбітна, харизматична і впевнена в собі жінка прагне цікавою, насиченою і розкішного життя, у чому її зовсім не підтримує чоловіка-Риби, для якого духовний світ важливіше, ніж матеріальний.

Дівчина обожнює слухати компліменти і отримувати подарунки, тому їй здається, що партнер недостатньо сильно її кохає. Чоловік віддає перевагу усамітнення, а жінка-Лев – вечірки, подорожі і зустрічі з друзями.

Чоловік-Риби і жінка-Діва

У Риб і Діви може бути кохання, але їм складно досягти взаєморозуміння, особливо в побуті. Чоловікові може здаватися занадто приземленою жінка-Діва. У відносинах йому потрібна емоційна зв’язок, гармонія, а не порядок, затишок, смачна вечеря і чистий одяг.

Дівчина, навпаки, вважає партнера безрозсудним і не розуміє, чому філософські питання хвилюють його набагато більше, ніж побутові і матеріальні. З-за її критики (небезпідставною) він стає ще більш замкнутим і задумливим.

Чоловік-Риби і жінка-Терези

Чоловікові-Рибам подобається жіночна і чарівна дівчина-Терези, але вона не підходить йому за знаком зодіаку для серйозних стосунків. Незважаючи на свою ніжність і милу зовнішність, вона раціонально ставиться до життя.

Ця жінка не любить брати на себе зайві зобов’язання і напружуватися, тому їй потрібен активний, відповідальний і забезпечений партнер, поруч з яким вона може жити в своє задоволення. Жінка-Терези не така романтична, щоб обмежувати себе в чомусь тільки заради любові.

Чоловік-Риби і жінка-Скорпіон

Скорпіон і Риби можуть стати ідеальною парою, оскільки смілива, амбітна і самовпевнена жінка може бути хорошим прикладом для чоловіка-Риб. Дівчина-Скорпіон буває наполегливою, владної і авторитарною, але така поведінка навіть іде на користь нерішучому, пасивного і відірваному від реальності партнеру-Рибам.

Жінка-Скорпіон теж отримує задоволення від цих відносин. Чоловік оточує її любов’ю, турботою і ніжністю, з ним вона відчуває себе комфортно і розслаблено.

Чоловік-Риби і жінка-Стрілець

Стрілець – далеко не самий відповідний знак зодіаку для чоловіка-Риб. У цієї пари можуть бути відносини, але тільки за умови значних поступок і взаємних зусиль. Чоловік-Риби може викликати сильні емоції у жінки-Стрільця.

Але прямолінійною, відкритої та щирої дівчини складно зрозуміти його перепади настрою, особливо якщо він не пояснює причин свого смутку або депресії. Цих партнерів може об’єднати лише загальна мета, наприклад, спільна справа або діти.

Чоловік-Риби і жінка-Козеріг

Знаки зодіаку Козеріг і Риби рідко бувають сумісними. Принципова, прямолінійна дівчина навіть не здогадується про те, що її слова можуть поранити чоловіка, адже вона намагається бути об’єктивною і конструктивною. Їй складно зрозуміти, чому партнер не слід її цінних порад, а замикається, ображається і мовчить.

цілеспрямованої, активної і працьовитої жінки нерідко виникають претензії до чоловіка – вона може дорікати його в ліні, бездіяльності, марнотратства і обурюватися через безладдя.

Чоловік-Риби і жінка-Водолій

Риби-хлопець і дівчина-Водолій є романтиками, тому можуть зійтися на ґрунті фізичного потягу або взаємного інтересу. Незважаючи на те, що вони отримують задоволення від спілкування, у них виникають конфлікти.

Головна причина – активний спосіб життя волелюбної дівчини. Відносини не є головною метою її життя, вона має безліч різних захоплень і знайомих. У неї швидко зникає інтерес до чоловіка, який перебуває в мріях, але нічого не робить для їх втілення.

Чоловік-Риби і жінка-Риби

Жінка та чоловік знака зодіаку Риби розуміють один одного на рівні інтуїції, але їх відносини більше нагадують дружбу, ніж спілкування двох дорослих і самодостатніх людей. Два мрійливих і емоційних людини живуть в атмосфері любові, романтики, ніжності і фантазій.

Їх ідилію порушують лише суворі будні, коли доводиться вирішувати проблеми, пов’язані з побутом і грошима. Інфантильним Рибам потрібно розділити обов’язки між собою, щоб зберегти цей союз.