Сумісність Лева і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Риби

Риби і Лев належать до різних стихій – Вода і Вогонь. Здавалося б, що у них може бути спільного? Насправді у пари є всі шанси створити міцний союз, але чи довго він протримається, залежить від бажання обох.

Сумісність Риб з Левом знаходиться на середньому рівні, так як останній з великим задоволенням візьме під крило беззахисних Риб. Лев вважає себе центром Всесвіту біля якого постійно знаходяться люди, а Риби будуть тільки раді такій увазі від лідера.

У таблиці ми зібрали коротку характеристику кожного знака зодіаку – сильні і слабкі сторони.

Якості Лева Якості Риб
Яскрава, сильна особистість Ранимі
Любить увагу Образливі, часто впадають у депресію
Егоїстичний Фантазери, романтики
Відкритий Люблять жити в комфорті
Активний, енергійний Ледачі
Вірний, щиро люблячий Прощають всі недоліки партнера
Товариський Ласкаві, турботливі
Кар’єра стоїть на першому місці Творчі

Риби і Лев знаходять один одного багато цікавого. Вони можуть сваритися по дрібницях, але рідко такі конфлікти стають перешкодою для їхнього щастя.

Сумісність Риб-жінок і Львів-чоловіків

Якщо популярний, яскравий і харизматичний Лев-чоловік зверне увагу на тиху жінку-Рибу, то вона зробить все, щоб відносини тривали вічно. Звичайно, Лев навряд чи зрадіє перспективі складних відносин, де його будуть постійно контролювати, але при цьому ніжні Риби будуть намагатися, щоб Лев був щасливий.

Сумісність знаків зодіаку Риби і Лев висока, тому що у відносинах найчастіше панує гармонія і взаєморозуміння. Заважає парі стати по-справжньому щасливою занадто вразливий характер Риб і нав’язлива ідея стати самим популярним у Лева. В іншому вони не сперечаються, так як Риби-жінка віддає владу в руки сильного Лева, а сама доглядає за будинком і створює затишну атмосферу.

У дружбі

Найчастіше сильної дружби у Лева і Риб не буває. Їм добре разом, є про що поговорити, Лев з цікавістю послухає Риб, які володіють небаченою фантазією. Риби будуть неймовірно раді, що саме їм приділив увагу такий харизматичний і красивий чоловік-Лев.

Але сумісність знаків зодіаку в дружбі низька, тому що Лев хоче частіше проводити час з іншими людьми, адже йому хочеться домогтися поваги і визнання від нових знайомих. Риби в цьому плані менш активні, вони люблять спілкуватися, але воліють перебувати в затишній домашній обстановці, а не в галасливій компанії.

У любові

Риби-жінка бачить у чоловікові-Леві прекрасного і казкового принца, саме про нього вона мріяла все життя. Він галантний, харизматичний, сильний, що підвищує інтерес до його особистості. Лев-чоловік дивиться на Риб як на загадкову і тиху даму – йому стає моторошно цікаво, що ж ховається за цією вуаллю задумливою красуні.

Жінка та чоловік тягнуться один до одного, кожна нова зустріч змушує почуття спалахнути ще сильніше. В коханні ці два знака зодіаку повністю віддають себе, намагаючись отримати ще більше емоцій.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Риби висока, коли мова йде про любов і близьких стосунках. Але через короткий час Лев почне втомлюватися від нав’язливої і ревнующей партнерки. Врятувати відносини можна тільки в тому випадку, якщо Риби зможуть заспокоїтися і довіритися своєму чоловікові.

У шлюбі

Лев і Риби переходять на новий рівень відносин тільки в більш зрілому віці. Якщо вони молоді, то розлучення може наступити вже через 1-2 роки. Лев-чоловік багато часу проводить поза домом, причина не тільки його товариськість, але і бажання заробити достатньо фінансів, щоб забезпечити сім’ю.

Для ролі дружини відмінно підходить господарська і турботлива жінка-Риби. Все буде чудово до того моменту, поки ревнощі дружини стане нестерпним. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі становить вище середнього, тобто вони можуть створити щасливий сімейний союз.

У ліжку

В інтимному житті Леву і Рибам можна тільки позаздрити. Обидва відрізняються пристрасним темпераментом, який дозволяє обом глибоко відчути один одного. Лев завжди готовий до експериментів, а Риби зроблять все, щоб партнер отримав найяскравіші емоції від процесу.

Для Риб важливі почуття, жінка не піде на зближення поки не переконається у щирості свого партнера. Але Лев хитрий і зможе створити ілюзію справжньої любові, аби отримати бажане.

У роботі та бізнесі

Ідеальний розклад, коли Лев – начальник, а Риби – підлеглі. У цьому випадку у спілки є всі шанси виконати поставлені цілі. Але найголовніше – партнерство дозволить проявити знакам зодіаку свої найкращі якості. Лев буде приносити нові ідеї, зможе поліпшити процес роботи і досягти кращих результатів. А Риби в цей момент будуть підтримувати і виконувати монотонну роботу.

Якщо жінка-Риба – начальник, а Лев їй підкоряється, то незабаром ці відносини закінчаться. Амбітний і впевнений у собі Лев не зможе проявити належної поваги до надто замкнутою і обережною дамі.

Плюси і мінуси відносин

Відносини між Левом і Рабами можна розглядати з різних сторін. З одного – вони гармонують один з одним – лицар і казкова принцеса, з іншого – ревнива, вимоглива дама і схиблений на своїй славі чоловік. Але сумісність Риб і Лева у відносинах все одно висока, хоча б тому, що вони легко знаходять спільну мову.

У таблиці ми зібрали позитивні і негативні сторони союзу Лева і Риб.

Плюси пари Мінуси пари
Риби поступаються лідерство Льву Різне ставлення до грошей
Взаємна романтика, турбота, повага Егоїстичність Лева сильно псує відносини
У відносинах присутня пристрасть Риби дуже ревниві
Партнери доповнюють один одного Жінка не проти взяти на себе обов’язки по будинку, але її часто дратує лінь чоловіки
В парі є взаєморозуміння Волелюбний Лев не може всидіти на одному місці

Сумісність чоловіків-Риб і жінок-Львів

Лев і Риби – настільки різні, у кожного свій світ, між якими мало спільного. Лев бачить себе мало не ватажком планети, а Риби часто, взагалі, живуть у вигаданому світі. Але саме це й відіграє важливу роль у їх сумісності.

Дивно, але Лев і Риби можуть розуміти один одного з півслова, на інтуїтивному рівні. У той же час Лев-жінка буде вимагати від чоловіка-Риби більше активності, ініціативності, але його природна лінь не дозволить стати ідеалом для Лева.

У дружбі

Лев і Риби часто стають друзями. Але по-справжньому міцний дружній союз у них створити не виходить. Лев-жінка хоче більше уваги, намагається завжди і скрізь встигнути, а Риби готові лежати на дивані і чекати біля моря погоди. Плюс ревнощі Риб дико дратує Лева, адже жінка фліртує і кокетує лише для підвищення своєї самооцінки.

Сумісність у дружбу у знаків зодіаку не найвища, так як Риби не можуть змиритися з тим фактом, що Леву потрібна свобода. І навіть дружні стосунки не зупиняють чоловіка-Риби від бажання контролювати подругу.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Лев і Риби в любові вище середнього. Якщо чоловік і жінка зустрілися, і в них одразу з’явилась симпатія, то вони продовжать розвивати відносини. Лев-жінка притягує своєю харизмою і яскравістю, Риби-чоловік буде пишатися, що така шикарна дама знаходиться поруч з ним.

Але проблема криється в свободолюбивого характер Лева – Риби не зможуть довгий час терпіти прагнення дівчини завоювати увагу протилежної статі. Ревнощі може зруйнувати пару буквально за кілька місяців. Але якщо Лев-дівчина щиро полюбить хлопця під знаком Риб, то вона в силах відмовитися від свободи заради підтримки відносин.

У шлюбі

Жінка та чоловік погоджуються на шлюб тільки в тому випадку, якщо повністю задоволені відносинами. На самому початку відносин Риб і Лева панують пристрасть і взаєморозумінням. Але з кожним днем їм все складніше знаходити компроміс, чоловік-Риби постійно вимагають від жінки-Лева покірності і більше уваги, хоча сам нічого не робить для поліпшення ситуації.

Сумісність в любові і шлюбі цих знаків зодіаку оцінюється астрологами вище середнього, але створити по-справжньому щасливий шлюб зможуть лише впевнені в собі люди, які готові до змін.

У ліжку

В плані ліжку у Лева і Риб все набагато приємніше, ніж у стосунках. Обидва можуть похвалитися гарячим темпераментом, вони в будь-який момент готові до експериментів в інтимному житті. Це пристрасні і ніжні партнери, які не приховують своїх бажань один від одного.

Тільки коли мова зайде про більш близьких відносинах, Лев-жінка почне йти від головного розмови – вона просто хоче насолоджуватися ідилією в інтимному житті максимально довгий час.

У роботі та бізнесі

Лев-жінка – це бізнесвумен, яка легко віддає розпорядження чоловічому колективу. Якщо Риби-чоловік готовий до ролі підлеглого, то партнерство буде успішним. В реальності чоловіча самооцінка не дозволяє Рибам стояти позаду сильної жінки-Лева, тому зазвичай їм важко вести спільний бізнес.

Іноді трапляється, що Лев-жінка потрапляє під владу Риби-чоловіки. Але і тут мало шансів на позитивний розвиток. Лев виведе з себе Риб своїми ініціативами, тим самим поставивши перед фактом – або підвищення, або звільнення.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах між Левом і Рибами іноді настає момент, коли один з партнерів шкодує про рішення зблизитися. Причина в тому, що вони по-різному дивляться на спільне майбутнє. Ревнощі Риб і егоїзм Львів теж ставлять під сумнів благополучність союзу.

Проте знаки зодіаку можуть доповнювати один одного, про що говорить їх висока сумісність. Але потрібно враховувати, що жінка-Лев хоче бачити поруч впевненого і сильного чоловіка, а не ревнивого і скаржиться. Рибам доведеться сильно постаратися, щоб догодити представниці стихії Вогню.

У таблиці ми виділили плюси та мінуси даного союзу.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Романтика у стосунках Ревнощі і вимогливість Риб
Пристрасть, яскрава інтимне життя Різне ставлення до грошей
Цікаве проведення часу Сварки на тлі непорозуміння
Спільні теми для розмов та інтереси Егоїзм Лева псує всю романтику
Взаємна повага, турбота, допомога Ранимість Риб робить чоловіка слабким в очах жінки-Лева

Підходять один одному жінка-Риби і жінка-Лев

Риби-жінка і Лев-жінка навряд чи зможу знайти спільну мову як в дружбі, так і на роботі. Вони можуть поговорити про дрібниці, але довіряти один одному секрети точно не стануть. Сумісність цих знаків зодіаку говорить про те, що дівчині-Леву і дівчині-Рибам буде затишно в одній компанії, але наодинці один з одним вони занудьгують.

У них мало спільних тем, їх життя практично не перетинаються. Їх може зв’язати тільки робочий колектив. Проте, проводити час разом за межами офісу вони навряд чи будуть.

Чоловік-Лев і чоловік-Риби як друзі і партнери

Якщо Лев – начальник, а Риби – підлеглі, то можна говорити про взаємовигідну союзі. Тільки Риби можуть постійно вимагати від Лева підвищення зарплати, але самі для цього вони мало що роблять. Лев-чоловік терпить Риб до моменту, поки це йому вигідно. Найчастіше в звичайному житті Риби і Лев спеціально ніколи не створюють партнерський союз – це говорить про їх низьку сумісності не тільки в роботі, але і в дружбі.

Чоловік-Лев і чоловік-Риби будуть спілкуватися тільки в межах компанії, в якій вони трудяться. Уявити цих двох різних людей разом складно. Лев упевнений, що Риби не вміють приймати правильні рішення, а Риби вважають, що Лев зазнався і дивиться на всіх зверхньо. Хлопці можуть дружити, але тільки в молодому віці – чим старше, тим складніше їм знайти спільну мову.