Сумісність Раку і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Скорпіон

На сумісність Скорпіона з Раком в чому впливає той факт, що обидва знака зодіаку відносяться до стихії Води, і це робить їх людьми замкнутими, але володіють багатим внутрішнім світом.

Щоб зрозуміти, як можуть складатися стосунки цієї пари, потрібно дізнатися особливості їх характерів, сильні і слабкі сторони. У таблиці ми зібрали короткі характеристики переваг і недоліків обох астрологічних знаків.

Рак Скорпіон
Плюсы:

 • добрый;
 • верный;
 • надежный;
 • отзывчивый;
 • самоотверженный;
 • романтичный;
 • терпеливый;
 • домовитый.

Минусы:

 • нерешительный;
 • медлительный;
 • пассивный;
 • скрытный;
 • недоверчивый;
 • ранимый;
 • схильний до лінощів;
 • схильний до песимізму.
Плюсы:

 • харизматичный;
 • целеустремленный;
 • храбрый;
 • трудолюбивый;
 • выносливый;
 • темпераментный;
 • проницательный;
 • справедливый.

Минусы:

 • требовательный;
 • ревнивый;
 • подозрительный;
 • обидчивый;
 • вспыльчивый;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • язвительный.

Представники цих знаків гороскопа можуть вдало доповнювати один одного. З одного боку, невпевнений і обережний Рак стає більш сміливим та енергійним поряд з активним, наполегливим Скорпіоном. З іншого – утихомирює запал свого вибухового, імпульсивного партнера, вчить його бути більш стриманим і спокійним. Їх стосунки нерідко є початком глобальних змін. У кожного з них з’являється шанс переглянути свої погляди на життя і змінити її в кращу сторону.

В їх парі може бути чимало приводів для конфліктів, ініціатором яких зазвичай стає дратівливий і прискіпливий Скорпіон. Але завдяки дипломатичності і безмежному терпінню Раку їх спори рідко переростають у скандали. Партнер-Рак володіє тонкою інтуїцією, тому вміє розгледіти в пихатому, холодному Скорпіоні чуттєву, пристрасну й вразливу натуру.

Сумісність Скорпіона-жінки і Раку-чоловіки

Сумісність Раку і Скорпіона можна назвати однією з кращих серед всіх знаків зодіаку. Чоловіка-Рака приваблює не тільки яскрава зовнішність і чарівність дівчини, але і її дотепність, вміння домагатися своїх цілей, а також наполегливість. Вона ж цінує його за доброту, турботу і терпіння. Він готовий миритися з такими її недоліками, як запальність, упертість, за що вона прощає йому помилки, вчинені з-за повільність і нерішучість.

Гучні конфлікти в цій парі трапляються лише з ініціативи жінки. Чоловік може довго накопичувати в собі невдоволення і образи, а Скорпіону для сварки потрібна лише одна спалах гніву.

У дружбі

Між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Рак вкрай рідко виникає дружба в силу того, що ще в момент знайомства між ними спалахують зовсім не дружні почуття. Але сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Рак може бути хорошою, наприклад, якщо вони є далекими родичами.

Два розумних, тактовних людину з широким кругозором завжди знаходять тему для обговорення. Вони переймаються один до одного довірою, тому можуть ділитися переживаннями або таємницями і не бояться, що їх секрети стануть надбанням громадськості або приводом для пліток.

У любові

Чоловік-Рак з першого погляду закохується в яскраву харизматичну і дотепну дівчину-Скорпіона. Йому доводиться потрудитися і проявити фантазію, щоб домогтися розташування жінки, яка завжди оточена шанувальниками. Період їх зближення і залицянь наповнений романтикою, а також турботою та увагою з боку Раку, тому Скорпіону не залишається нічого, окрім як відповісти взаємністю.

Сумісність Раку-чоловіки і Скорпіона-жінки в любові можна назвати однією з кращих серед знаків зодіаку, оскільки у пари є взаєморозуміння на рівні інтуїції, довіра і пристрасть.

У шлюбі

знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові і шлюбі, тому що вони не беруть спонтанних рішень про створення сім’ї. Навіть якщо обидва закохані, то не квапляться оформляти стосунки, поки не переконаються у правильності свого вибору.

Скорпіон і Рак вдало доповнюють один одного. Амбітну жінку набагато більше цікавить кар’єра і самореалізація, ніж побут. Але домашній і господарський Рак із задоволенням візьме на себе всі домашні клопоти. Чоловік-Рак є зразковим сім’янином, він навіть може виховувати дітей і займатися будинком, поки його дружина просувається кар’єрними сходами.

У ліжку

Романтичного чоловіка-Рака приводить у захват спокуслива, темпераментна і розкута жінка-Скорпіон. Поряд з ніжним, уважним і чуйним партнером вона може розслабитися і без сорому розповісти про свої бажання і фантазії.

Обидва знака люблять різноманітність і експерименти, але оскільки є чуттєвими, пристрасними натурами, то сприймають інтимну близькість не тільки як фізичне задоволення, але і як посилення емоційного зв’язку. Гармонія в ліжку є для них важливою умовою стабільних і міцних відносин. Навіть через роки спільного життя в їх спальні не вщухають пристрасті.

У роботі та бізнесі

Ця пара може працювати над одним проектом або вести спільний бізнес, якщо на початку співпраці вони розділять обов’язки. Жінку дратує повільність Раку, а чоловіка дивує і лякає імпульсивність Скорпіона, а також її схильність приймати необдумані рішення.

Уважному, акуратного і раціонального Раку-чоловікові краще займатися рутинною, кропіткою роботою, наприклад, керувати фінансами і стежити за документацією. Жінка-Скорпіон, має талант переконання і навички маніпуляції, може керувати командою, проводити переговори, шукати інвесторів або бути стратегом і ідейним натхненником.

Плюси і мінуси відносин

В цій парі безсумнівним лідером є Скорпіон, але такий розподіл ролей влаштовує обох. Наполеглива жінка служить для Раку прикладом того, як у складних ситуаціях не впадати у відчай і не боятися невдач. З іншого боку, вона хоч і вважає себе сильною, самостійною особистістю, але потребує підтримки. У дівчини бувають періоди песимістичного, депресивного стану, з яких її може вивести тільки чоловік-Рак – своєю любов’ю, турботою і увагою. Завдяки відмінному почуттю гумору їм вдається уникати конфліктів.

У таблиці ми вказали, що впливає на сумісність Раку і Скорпіона у відносинах.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Партнери завжди підтримують один одного і досягнення, і в невдачах Амбітного Скорпіона може дратувати пасивність Раку
Намагаються не сваритися по дрібницях і вирішувати проблеми через діалог Жінка буває запальною, нестриманій і конфліктної
Мають високий темперамент і схожі переваги в інтимі Дівчина нерідко дає приводи для ревнощів
Доглядають один за одним, піклуються, намагаються порадувати Мають різні погляди на фінанси – він любить економити, а вона витрачати
Терплячий, м’який і поступливий Рак вміє згладжувати гострі кути Рак не може прямо говорити про свої претензії і схильний таїти образу

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Раку

Амбітний, владний чоловік-Скорпіон і чарівна Рак-жінка утворюють гармонійну, щасливу пару. Стримана, терпляча дівчина спокійно реагує на спалахи гніву та імпульсивні вчинки обранця, вміє приборкати його емоції і не загострювати конфлікт.

Для двох партнерів ці відносини можуть бути ідеальними: у нього є вірна, поступлива, турботлива жінка, у неї – надійний і сильний захисник. Високу сумісність цих знаків можна пояснити ще й тим, що вони віддають перевагу прямо говорити про свої почуття і претензії, а не носити в душі образу або ігнорувати один одного.

У дружбі

При такому поєднанні у цих знаків зодіаку може бути сумісність в дружбі, оскільки в даному випадку спілкування Раку і Скорпіона нагадує стосунки старшого брата ” і ” молодшої сестри, особливо якщо вони дружать з дитинства.

Чоловік веде себе як покровитель, дає поради, при необхідності допомагає подрузі і навіть може висловлювати невдоволення, якщо, на його думку, вона чинить неправильно. Жінка, особливо якщо вона незаміжня, дорожить дружбою, хоча іноді ображається на критичні і уїдливі зауваження одного. Вони продовжують спілкуватися, коли у кожного з’являється партнер і навіть намагаються дружити сім’ями.

У любові

Сумісність знаків зодіаку прагне до ідеалу, тому що у Скорпіона і Раку ще в момент знайомства виникають закоханість і взаємний потяг. Ніжна, чарівна дівчина не поспішає зближуватися, намагається не показувати своїх справжніх почуттів і навіть здається холодною і недоступною.

Але чоловік включає всю свою чарівливість і фантазію, щоб домогтися її розташування. Він не тільки зізнається їй у коханні, але й доводить серйозність своїх намірів справами, дбайливо ставиться до коханої і виконує будь-яке її бажання. Вона відповідає йому взаємністю, щиро дякує, оточує турботою і ласкою.

У шлюбі

Рак і Скорпіон дотримуються традиційного розподілу ролей у сім’ї і повністю влаштовують один одного як подружжя. Серйозний, амбітний чоловік-Скорпіон, який любить комфорт, робить все, щоб близькі жили в достатку і ні в чому не потребували. Дівчина-Рак із задоволенням займається побутовими справами, радує коханого чоловіка домашнім затишком і смачною їжею, піклується про нього.

Сумісність в любові і шлюбі жінки-Раку і чоловіка-Скорпіона може бути високому ще і з тієї причини, що у них збігаються погляди на основні сфери життя, наприклад, на виховання дітей або спільне проведення дозвілля.

У ліжку

Жінку-Раку і чоловіка-Скорпіона можна назвати ідеальною парою. В їх інтимних відносинах не відразу настає гармонія, тому що ніжною, м’якою дівчині її обранець може здатися занадто активним, наполегливим і невтомним. Але з часом два чуттєвих, пристрасних знака починають на інтуїтивному рівні вгадувати бажання один одного.

Він намагається створити приємну, романтичну обстановку, щоб допомогти їй розслабитися, а вона вчиться довіряти, розкріпачуватися і сміливо говорити про своїх фантазіях. Обидва засуджують любовний зв’язок на стороні і воліють пробувати експерименти в подружній спальні.

У роботі та бізнесі

У чоловіка-Скорпіона і дівчата-Раку можуть бути ділові відносини, але в їх парі він буде лідером, а вона – підлеглої, помічником або асистентом. Цієї розумної, відповідальної, акуратною жінці можна довірити будь-які завдання і бути впевненим, що вона виконає їх бездоганно. Скорпіон з високими амбіціями і повною відсутністю страху потребує обережної, обачною напарниці, яка зупинить його від невиправданого ризику та спонтанних рішень.

Вони зможуть працювати разом, але тільки в тому випадку, якщо Рак не стане ображатися на різкі зауваження свого партнера, який не завжди вибирає вирази.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Скорпіона і Раку панує гармонія, довіру і взаєморозуміння. Вони уважно і турботливо ставляться одне до одного, не дають приводи для ревнощів. Сумісність знаків може бути зіпсована з двох причин. Перша – це поведінка чоловіка, який буває владним, деспотичним і наполегливим, намагається контролювати дівчину і нав’язувати їй свою думку. Другий привід для конфліктів – різне ставлення до грошей. Жінка має природжену тягу до економії, накопичення, а чоловік-Скорпіон вважає, що треба більше заробляти, а не обмежувати себе.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на їх союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Їх шлюб будується на любові і повазі Чоловік буває гнівним і дратівливим
Вони є чесними, вірними людьми Жінка може цілком віддавати себе дітям і забувати про чоловіка
Обидва відповідають уявленням про те, яким повинен бути партнер Скорпіон любить яскравих дівчат, а Рак іноді виглядає занадто просто
Володіють високим темпераментом, ідеально сумісні в ліжку Чоловік-Скорпіон буває уїдливим і говорить образливі речі
Два знака можуть закривати очі на недоліки один одного Жінка-Рак схильна до перепадів настрою

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Скорпіон

Рак-жінка та Скорпіон-жінка можуть стати найкращими подругами, тому що добре розуміють один одного. Обидві є досить замкнутими, підпускають до себе тільки порядних, чесних і надійних людей. Дружні стосунки дівчини-Раку і дівчата-Скорпіона будується на довірі, підтримці і взаємовиручку. Кожна з них готова підтримати подругу в складний момент, вислухати без осуду і нотацій.

У цих знаків зодіаку може бути гарною і сумісність в роботі, тому що у них є взаємодоповнюючі якості: сміливість, наполегливість Скорпіона, а також акуратність і відповідальність Раку.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Рак як друзі і партнери

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Рак як представники стихії вода легко знаходять спільну мову. У них можуть збігатися не тільки інтереси, але й хобі. Їх дружні і ділові відносини будуть вдалими, якщо обидва стримають амбіції і не стануть суперничати.

Егоїстичний, владний Скорпіон схильний до домінування, але і Рак не так-то простий, як здається. В упертості він не поступається своєму товаришеві. Рак-чоловік любить провокувати суперечки, а Скорпіон-чоловік – відстоювати свою точку зору до переможного. У бізнесі знаків може бути хороша сумісність, тому що два чесних людини не стануть плести інтриги або проводити фінансові операції за спиною друг у друга.