Сумісність Раку і Лева в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Лев, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Левом і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Лев

На сумісність Лева з Раком впливає те, що вони є представниками протилежних стихій – Води і Вогню. Це означає, що їх характери та особливості поведінки багато в чому різняться. У таблиці ми вказали короткі характеристики для кожного з двох знаків зодіаку – їх провідні якості, сильні і слабкі сторони.

Рак Лев
Плюсы:

 • добродушный;
 • честный;
 • верный;
 • отзывчивый;
 • надежный;
 • жизнерадостный;
 • терпеливый;
 • дипломатичный.

Минусы:

 • недоверчивый;
 • подозрительный;
 • ранимый;
 • скрытный;
 • медлительный;
 • нерешительный;
 • пассивный;
 • обидчивый.
Плюсы:

 • амбициозный;
 • решительный;
 • смелый;
 • харизматичный;
 • настойчивый;
 • коммуникабельный;
 • темпераментный;
 • великодушный.

Минусы:

 • упрямый;
 • навязчивый;
 • самовлюбленный;
 • эгоистичный;
 • ревнивый;
 • раздражительный;
 • злопам’ятний;
 • марнославний.

Більшість астрологів сходяться на думці, що Рак і Лев утворюють складний, нестабільний і суперечливий союз. Рак є людиною спокійною і навіть замкнутим, не любить виставляти напоказ ні свої емоції, не спосіб життя. Лев, навпаки, обожнює бути в центрі уваги і відвідувати світські заходи. Ощадливий і господарський Рак не розуміє прагнення Лева до розкоші і невиправданим, дорогих покупок.

Незважаючи на безліч розбіжностей, у Лева і Раку є спільні риси. Наприклад, вони не люблять легковажних людей і уникають швидкоплинних романів, тому що зацікавлені тільки в серйозних і стабільних відносинах. Обидва знака володіють хорошим почуттям гумору і мають високий темперамент. У цій парі може бути гармонія, але тільки за умови значних поступок зі сторони кожного.

Сумісність Лева-жінки і Раку-чоловіки

Спокійний і розважливий чоловік-Рак не може залишатися байдужим до чарівній жінці-Леву. Вона приваблює його своєю енергією, позитивом, дотепністю, а він її – романтичністю, турботою і вмінням говорити компліменти. Але відносини цієї пари складно назвати гармонійними з-за безлічі протиріч і взаємних претензій.

Знаки зодіаку Рак і Лев можуть домогтися гарної сумісності, але тільки будучи вже в дорослому віці і маючи життєвий досвід. Лише в цьому випадку вони зможуть оцінити достоїнства один одного і почати терпимо ставитися до недоліків, залишивши в минулому спроби змінити партнера.

У дружбі

знаків зодіаку Лев і Рак немає сумісності в дружбі з-за дуже різних поглядів та інтересів. Вона обожнює свята і вечірки, а він воліє уникати гучних компаній і проводити час у вузькому колі близьких. У них можуть бути приятельські відносини, наприклад, якщо вони знайомі з дитячих, шкільних та студентських років.

Чоловік-Рак і жінка-Лев не стануть відвертими один з одним, але завжди знайдуть теми для обговорення, обміняються жартами і поділяться цікавими історіями. Вони також можуть спілкуватися на ґрунті спільних хобі, наприклад, якщо обидва захоплюються творчістю, музикою та мистецтвом.

У любові

Замкнутий і скромний чоловік-Рак змінюється, коли зустрічає яскраву і спокусливу дівчину-Лева. У нього з’являється непросте завдання – привернути увагу і домогтися взаємності красуні, яка оточена натовпом шанувальників. Але справжній романтик-Рак може підкорити її серце незабутніми зустрічами, щедрими подарунками, сюрпризами і красивими освідченнями в коханні.

В період залицянь сумісність знаків зодіаку Рак і Лев ніщо не псує. Жінка і чоловік насолоджуються товариством одне одного. Проблеми в їх парі виникають, коли закінчується пристрасть і романтика, і починається спільне життя.

У шлюбі

Сумісність знаків зодіаку Лев і Рак в любові і шлюбі складно назвати гарною через діаметрально протилежних поглядів на те, якими мають бути сімейні відносини. Жінка може бути чудовою господинею, але віддає перевагу кар’єрі і саморозвитку. Їй хочеться, щоб і чоловік був успішним у професії, поділяв її інтереси і прагнення до світського життя.

Чоловік же має інші пріоритети – йому подобається домашній затишок, спокій і комфорт. Він віддає перевагу проводити вільний час з сім’єю, займатися будинком і виховувати дітей, ніж активно просуватися по кар’єрних сходах.

У ліжку

Незважаючи на те, що сімейне життя Лева і Раку далека від ідеалу, в їх інтимних відносинах панує взаєморозуміння і гармонія. Чоловіка приводить у захват пристрасть, розкутість і багата фантазія дівчини-Лева, а їй подобається ніжне і ласкаве ставлення її уважного і в той же час темпераментного обранця-Раку.

Їх сексуальне життя з кожним роком стає активніше, різноманітніше, але в ній залишаються романтика і ніжність. Вони проявляють інтерес до ігор та експериментів, але воліють пробувати їх зі своєю коханою людиною, а не з випадковим партнером. Зради неприйнятні для обох знаків.

У роботі та бізнесі

Рак і Лев можуть вести успішний бізнес, але тільки в тому випадку, якщо у їх ділових стосунках немає конкуренції. Тому буде краще, якщо чоловік не стане пригнічувати амбіції своєї обраниці, а дозволить їй бути лідером в їх парі, тим самим спрямувавши її енергію в мирне русло.

Комунікабельна і активна дівчина, яка звикла бути в центрі уваги, може бути обличчям компанії, вести переговори, спілкуватися з партнерами або інвесторами. Уважному, відповідального і раціонального чоловікові-Раку варто взяти на себе питання, пов’язані з документами і фінансами, стати організатором і контролювати робочий процес.

Плюси і мінуси відносин

Основні конфлікти у парі жінки-Лева і чоловіка-Рака виникають із-за того, що кожен намагається змінити партнера під себе, нав’язати йому свій стиль життя. Дівчина хоче купувати дорогі речі, відвідувати модні заклади та подорожувати, а її обранець – перебувати у звичній обстановці і ретельно планувати покупки. Вона захоче піти в ресторан, а він – приготувати вечерю на улюбленої кухні, вона – зайнятися вихідний день роботою, а він – провести час з дітьми. Їх союз можна зберегти лише за умови, що вони не будуть обмежувати свободу та вибір один одного.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на сумісність Раку і Лева у відносинах.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Партнери віддають перевагу по-різному проводити дозвілля Вони цікаві один одному не тільки подружжя, але і як особистості
Рак є людиною економним і домовитим, а Лев – марнотратним Чоловік-Рак уміє йти на поступки і стримувати негатив Лева
Чоловік може здаватися пасивним на тлі амбітної дівчини-Лева Жінка-Лев успішно поєднує роботу і домашні обов’язки
Жінка може давати приводи для ревнощів Обидва мають високу сумісність в інтимній сфері
Обидва знака бувають образливими і злопамятными Володіють почуттям гумору, яке допомагає переводити спір жартома

Сумісність чоловіка-Лева і жінки-Раку

Сильний, рішучий, амбітний чоловік-Лев і ніжна дівчина-Рак справляють враження ідеальної пари. Але незважаючи на видимість ідилії, їх сумісність не завжди буває гарною. Жінка тільки здається спокійною, доброю, милою, але вона вміє постояти за себе і відстояти свої інтереси.

Рак швидко зупинить спроби Лева затьмарити її своїм розумом і пишністю, чим викличе у чоловіка подив і обурення, адже він звик бути в центрі уваги і слухати слова захоплення. Але якщо вони подолають ці розбіжності, то зможуть створити міцний, щасливий союз, в якому партнери доповнюють один одного.

У дружбі

Сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку – велика рідкість. Рак і Лев можуть мати родинні чи приятельські стосунки, але лише у виняткових випадках стають друзями. Чоловік-Лев вважає себе підкорювачем жіночих сердець, тому не може спілкуватися з дівчиною тільки по-дружньому.

Представникам різних стихій складно зрозуміти один одного, оскільки вони не збігаються смаки і захоплення. Світський Лев і домашня дівчина-Рак воліють різні види дозвілля, тому вони рідко відвідують одні й ті ж місця, але навіть якщо і перетинаються в загальній компанії, то виявляють зовсім не дружній інтерес.

У любові

Владний, рішучий Лев бачить в чарівною, спокійною і добродушною дівчині-Раку ідеальну обраницю. Він же може здатися їй гордовитим і навіть нахабним, тому чоловікові доведеться постаратися, щоб добитися взаємності. Його приваблює її недоступність, тому він не скупиться на подарунки та сюрпризи, влаштовує романтичні побачення і красиво зізнається в любові.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Рак в період залицянь може бути високою, адже він виконує будь-яке її бажання, а вона щедро віддячує і захоплюється його вчинками. На цьому етапі вони ще не здогадуються про недоліки один одного.

У шлюбі

Сумісність жінки-Раку і чоловіка-Лева в любові і шлюбі може бути високою. Він як справжній глава сім’ї бере на себе вирішення всіх матеріальних проблем, прагне до достатку і комфорту. Дівчина, яка є гарною господинею, з задоволенням займається побутом, створює затишок, виховує дітей і піклується про чоловіка. Їй подобається, що він вирішує фінансові питання, а його влаштовує, що дружина захоплена сімейними справами, а не кар’єрою.

за Причиною конфліктів може стати завищена самооцінка Лева, який не тільки потребує уваги від дружини, але і хоче користуватися популярністю у інших жінок.

У ліжку

Сумісність в інтимній сфері у цієї пари залежить від того, чи зможе чоловік-Лев бути настільки ніжним і уважним, щоб його дівчина могла розслабитися і розслабитись. Якщо у їхніх стосунках все гармонійно і стабільно, немає образ або сварок, то в сімейної спальні панує романтика, пристрасть і повне взаєморозуміння.

Обидва знака є чуттєвими, темпераментними натурами, для яких важлива фізична близькість. Лев-чоловік любить різноманітність і гострі відчуття в ліжку, жінка-Рак також не проти експериментів, але тільки в тому випадку, якщо вона беззастережно довіряє своєму партнерові.

У роботі та бізнесі

Амбітний, сміливий Лев прагне до високих цілей, визнання і багатства, тому не боїться братися за складні проекти і ризикувати. Саме тому йому потрібна обережна і прониклива напарниця-Рак, яка володіє тонкою інтуїцією і може вберегти його від помилок і необдуманих рішень.

Якщо вони працюють разом, наприклад, ведуть спільний бізнес або займаються однією справою, то в їх парі єдиним і незмінним лідером може бути тільки чоловік-Лев. Але жінка-Рак може взяти на себе роль “сірого кардинала” і не змагатися з партнером, а мудро направляти його невгамовну енергію в мирне русло з вигодою для себе.

Плюси і мінуси відносин

Лев і Рак мають хороші перспективи, щоб створити гармонійну і щасливу пару. Але сумісність цих знаків псують дуже різні погляди. Чоловік прагне блищати в суспільстві, а жінка віддає перевагу спокійну домашню обстановку. Йому хочеться, щоб і його обраниця викликала загальне захоплення, а вона намагається не привертати до себе зайвої уваги.

Важливе значення у відносинах відіграє і ревнощі, приводи для якої дає самозакоханий і марнославний чоловік-Лев. Жінка-Рак може спробувати вплинути не його поведінка капризами або маніпуляціями, але викличе цим лише протест і гнів.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Схожі погляди на розподіл ролей у сім’ї Перепади настрою у дівчини-Раку
Вміння жінки вести побут і виховувати дітей Легковажну поведінку чоловіка-Лева
Прагнення чоловіка до високого рівня життя Різні погляди на те, як треба розпоряджатися грошима
Поблажливе ставлення Раку до вибухового характеру Лева Бажання чоловіка домінувати і нав’язувати свою думку
Увага, турбота і ніжність з боку обох партнерів Підозрілість дівчата навіть при відсутності причин

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Лев

Рак-жінка і Лев-жінка можуть підтримувати приємні, легкі дружні й ділові стосунки. Обидві мають гарне почуття гумору, тому можуть періодично зустрічатися і обмінюватися новинами.

Але дівчина-Рак і дівчина-Лев навряд чи стануть нерозлучними, близькими подругами, оскільки вони мають надто різні інтереси: одну можна назвати домосідкою, а іншу світською левицею. У цих знаків зодіаку може бути хороша сумісність в роботі, тому що вони не стануть конкурувати і завжди зможуть домовитися, поділивши зони відповідальності.

Чоловік-Лев і чоловік-Рак як друзі і партнери

Сумісність знаків багато в чому залежить від того, чи захоче чоловік-Рак мати справу з пихатим і самозакоханим чоловіком-Левом. Їх діловий союз може бути успішним завдяки цілеспрямованості, прагненню до перемоги у Лева і тонкої інтуїції, а також обережності Раку.

за Причиною розбрату стане заздрість і намагання суперництва з боку Раку-чоловіки. Його може дратувати, що Лев намагається бути лідером, а не рівноправним партнером, що він добивається більшого успіху при менших зусиллях. Тому ці чоловіки можуть спілкуватися, але навряд чи виберуть один одного як близького товариша або бізнес-партнера.