Женщина-Скорпіон і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Риби як пара

Скорпіон-жінка і чоловік-Риби – це союз двох представників стихії Води, які розуміють і доповнюють один одного. Сумісність знаків зодіаку може досягати 95 відсотків, тому у них складаються гармонійні стосунки, побудовані на взаєморозумінні, довірі, ніжності і романтики.

В парі саме дівчина є безсумнівним лідером, ініціатором будь-яких змін і головною рушійною силою. Але її партнер не відчуває себе обмеженим. Навпаки, він надає моральну підтримку і створює комфортні умови, в яких войовничий Скорпіон може розслабитися і відновитися.

Плюси відносин

Висока сумісність знаків заснована на тому, що вони є спорідненими душами, тому інтуїтивно, без зайвих слів розуміють один одного. Кожен з них знає, як порадувати кохану людину, відчуває, коли йому потрібна підтримка, а коли – усамітнення.

У даного астрологічного поєднання є й інші переваги:

 • Амбітна і наполеглива дівчина-Скорпіон позитивно впливає на обранця власним прикладом. Поруч з нею він стає більш активним, рішучим і цілеспрямованим.
 • Стриманого, спокійного і терплячого чоловіка не дратує імпульсивність і упертість жінки. Він знає, як впоратися з її крутим норовом, заспокоїти і застерегти від необдуманих вчинків.
 • Жінка-Скорпіон і чоловік-Риби відчувають взаємний інтерес і повагу. Їм подобається разом відпочивати, проводити час і спілкуватися. У них завжди є актуальні теми для обговорення.
 • У цієї пари не зникає любов і ніжність. Темпераментна дівчина робить відносини пристрасними, чуттєвими, а її уважний партнер – романтичними і душевними.
 • На відміну від багатьох інших чоловіків представник знака Риби не намагається виправити недоліки своєї обраниці. Навпаки, він захоплюється її пристрастю, сильним характером і вмінням домагатися будь-яких цілей.

Мінуси відносин

Чоловік і жінка знають не тільки переваги один одного, але і слабкість, больові точки. Вони бувають досить дошкульними і жорсткими, особливо під час сварки.

У такого поєднання знаків є інші недоліки:

 • Дівчині-Скорпіону нерідко доводиться брати на себе ініціативу і самостійно вирішувати матеріальні та побутові проблеми, шукати вихід із скрутної ситуації.
 • Риби-чоловік і жінка-Скорпіон довго пам’ятають про конфлікти, образи і помилки один одного. Обидва мають такі якості, як злопам’ятність і мстивість.
 • Скорпіона дратує повільність і пасивність Риб. Жінка хоч і цінує обранця за доброту і чуйність, але іноді хоче бачити поряд з собою більш амбітного, мужнього і наполегливого партнера.
 • Чоловік вважає за краще не показувати оточуючим свої справжні почуття, переживання і негативний настрій. Підозріла і недовірлива дівчина може прийняти його скритність за нещирість.
 • Вони мають різні пріоритети. Їй хочеться досягти високих цілей, завидного фінансового становища та визнання в суспільстві, його ж влаштує середній достаток і комфортний, спокійний спосіб життя.

Сумісність Скорпіона-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Жінка-Скорпіон і чоловік-Риби нерідко є близькими друзями, оскільки ці знаки зодіаку мають гарну дружню сумісність. Їх відносини будуються на довірі, взаєморозумінні і загальних інтересах.

Дівчина бачить в одному-Рибах вірного, порядну людину, з яким можна поділитися проблемами, переживаннями і любовними невдачами. Він вислухає, проявить співчуття, але не стане докоряти, нав’язувати свою думку і тим більше втручатися в особисте життя подруги. Чоловік отримує задоволення від дружби з дівчиною-Скорпіоном, заряджає її енергією і ніколи не відмовляється скласти їй компанію.

Сумісність Риб-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

Знаки зодіаку стихії Води завжди мають один з одним високу сумісність в любові, тому у чоловіка-Риб виникає почуття закоханості до дівчини-Скорпіону ще з першого погляду. Його хвилюють її чарівність, манери і витонченість. Він навіть на відстані відчуває її страсну та палку натуру.

Ця жінка викликає в ньому азарт, тому що виглядає привабливою, але в той же час загадкова і недоступна. Чоловік домагається її розташування своєю ніжністю, турботою і щирістю. Разом вони справляють враження красивою і гармонійною пари. У їх відносинах є всі відтінки почуттів: любов, ласка, пристрасть і ревнощі.

Сумісність пари в ліжку

Пристрасна і активна дівчина-Скорпіон вважається найсексуальнішим знаком зодіаку і заряджає обранця своєю енергетикою. Вона вміє фліртувати і зваблювати, тому викликає в ньому сильне бажання ще в першу зустріч. Поруч з нею він стає більш темпераментним, у нього з’являється інтерес до різних експериментів та елементами рольових ігор.

При цьому чоловік-Риби залишається таким же чуттєвим, ніжним, ласкавим і романтичним. Він піклується не тільки в ліжку, але і в повсякденному житті, тому що знає, що жінка-Скорпіон потребує і фізичну насолоду, і в емоційній близькості.

Дівчина-Скорпіон і чоловік-Риби в шлюбі

Скорпіон-дівчина і Риби-чоловік можуть стати щасливою подружньою парою, незважаючи на те, що в сімейному житті їй не вистачає терпіння і тактовність, а йому – наполегливості та практичності. Амбітну жінку складно назвати зразковою дружиною і господинею, тому що її більше цікавлять самореалізація і кар’єра, а не побут і турботи про близьких. Вона швидше довірить господарські справи помічниці по будинку, а дітей – няні, але не відмовиться від власних інтересів. Скорпіон має високі цілі, і серед них немає прибирання і готування.

В сім’ї жінки-Скорпіона і чоловіка-Риб бувають сварки. Дівчину дратує слабка ініціатива чоловіка, але саме завдяки її запальному характері чоловік починає змінюватися. Він боїться втратити дружину, тому не тільки згладжує гострі кути, але й стає більш активним, вирішується на зміни, а також прагне досягти стабільного матеріального становища.

Ніхто інший не вміє так успішно мотивувати представника знака Риби, як це робить дівчина-Скорпіон. Хоча іноді вона може бути надмірно вимогливою. Їй варто частіше дякувати і хвалити чоловіка, щоб у нього не виникло емоційного вигорання.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і чоловік-Риби

Риби-чоловік і Скорпіон-дівчина – це турботливі, люблячі і відповідальні батьки, але вони мають різні погляди на виховання, що іноді знижує сумісність знаків. Добрий, ніжний і чутливий тато-Риби обожнює своїх дітей. Йому хочеться, щоб у них було щасливе дитинство, тому не забороняє їм гратися, ні в чому їх не обмежує, не карає за провини, примхи чи погані оцінки в школі.

В їх сім’ї за дисципліною стежить мама-Скорпіон. Вона буває суворої та вимогливої, оскільки хоче, щоб діти виросли освіченими і самостійними, а також добилися успіху в житті.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Скорпіона-жінки

Спільна робота цих знаків зодіаку може бути ефективною і плідною, але лише в тому випадку, якщо вони є колегами або партнерами. Великі амбіції і наполегливість Скорпіона в поєднанні з працьовитістю і нестандартним мисленням Риб дають хороші результати в сферах, пов’язаних з творчістю або рекламою.

В цій парі таємним або явним лідером завжди є дівчина-Скорпіон, яка не може бути в підпорядкуванні в начальника-Риби. Вона як людина розважливий і проникливий швидко займає його місце або знаходить більш перспективну посаду.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Скорпіона

Чоловікові знака зодіаку Риби непросто виділитися на тлі численних шанувальників харизматичної жінки.

Йому потрібно добре знати особливості її характеру, щоб зацікавити всерйоз:

 • Дівчині-Скорпіону подобаються сміливі, рішучі, вольові люди, які знають, чого хочуть від життя. Чоловікові-Рибам доведеться подолати природну скромність, проявити ініціативу і показати серйозність своїх намірів.
 • У неї складається враження про людину не за словами, а за його вчинками. Її не можна завоювати лише компліментами і фантазіями про щасливе майбутнє. Вона чекає від чоловіка реальних дій, у тому числі фінансових вкладень і допомоги.
 • Жінка знака зодіакуа Скорпіон буває ревнивою і підозрілою. Спілкуючись з нею, треба бути гранично щирим і відкритим.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Риби-чоловік має високу сумісність зі Скорпіоном-жінкою, бо вона є його ідеалом. Але навіть сама сильна симпатія може бути зіпсована при неправильному поведінці дівчини.

Коротко розповімо, що треба знати про представника знака Риби:

 • Йому подобаються такі якості, як чуйність, ніжність, доброта і чуйність. Жінці не варто демонструвати свій войовничий характер, але слід поводитися лагідно, проявляти турботу і інтерес до його справ, пропонувати допомогу.
 • Він хоче, щоб його обраниця була пристрасною коханкою і вірним другом. При спілкуванні з ним треба шукати баланс, щоб у відносинах був і флірт, і душевна близькість.
 • Чоловік-Риби не любить, коли його примушують до кардинальних дій. Дівчині-Скорпіону доведеться або змиритися з роллю головного ініціатора в парі, або знайти іншого партнера.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Ситуації, коли хлопець-Риби і дівчина-Скорпіон легко і швидко розходяться, виникають рідко. Чоловік взагалі уникає різких змін у житті, тому сам не заявляє про розставання. Він мовчки й тихо віддаляється, або з болем у серці мириться з рішенням жінки піти. Представник знака Риби може переживати і страждати, але навряд чи проявить рішучість і зробить крок до перемир’я.

Жінка-Скорпіон, навпаки, може емоційно вести себе при розставанні, особливо якщо причиною стала невірність партнера. Від цієї дівчини можна чекати помсти в самий несподіваний момент.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Риби підвищать сумісність, якщо він стане менш замкнутим, а вона – більш стриманою і терплячою. Жінка нерідко приймає схильність партнера до фантазування за брехню. Але найчастіше у нього немає злого наміру і бажання обдурити дівчину. Він просто любить прикрасити дійсність.

Чоловік-Риби дає приводи для сварок ще й своєю нерішучістю. Йому варто побороти страх перед невідомим майбутнім і взяти відповідальність за події власного життя. Цьому чоловікові потрібно пам’ятати про те, що його обраниця хоче жити активно, цікаво і насичено. Вона легко знайде гідну заміну партнера, який хоче просто плисти за течією.