Жінка-Козеріг і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Козерогом і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Козеріг у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези як пара

Козеріг-жінка і чоловік-Терези створюють непросту пару, в якій суперечності характерів переплітаються з взаємним тяжінням і вмінням знаходити спільну мову. Сумісність знаків зодіаку в різних областях життя коливається від 40 до 80 відсотків.

В їх владі підвищити цю сумісність і привнести в свій союз більше гармонії і радості. Під впливом партнерки-Козерога чоловік-Терези стає більш цілеспрямованим і впевненим у своїх силах. А дівчина-Козеріг при спілкуванні з ним набуває легкість.

Плюси відносин

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези можуть спиратися на ряд позитивних моментів, які роблять сумісність більш високою:

 • їх погляди на життя доповнюють один одного і збагачують особистість кожного зі знаків;
 • вони поважають незалежність партнера і не намагаються нав’язати свої установки;
 • здатні до довірчого спілкування;
 • висока сумісність в інтимній сфері;
 • захоплюються позитивними якостями один одного і надихають партнера на нові звершення;
 • не допускають зайвої емоційності, спокійні і розважливі;
 • дівчина-Козеріг дає почуття впевненості, а хлопець-Ваги вміє бути милим та ввічливим;
 • успішно співпрацюють у діловій сфері.

Мінуси відносин

Ваги-чоловік і жінка-Козеріг повинні враховувати негативні моменти відносин. Це допоможе уникнути труднощів і зберегти союз.

Мінуси пари:

 • їх погляди на життя можуть бути діаметрально протилежними;
 • різне ставлення до матеріальних цінностей;
 • деколи дратують один одного;
 • занадто категорично відстоюють особистий простір;
 • мають неоднакові інтереси і по-різному ставляться до дозвілля;
 • можливі зради;
 • жінка-Козеріг прагне до лідерства і пригнічує партнера.

Сумісність Козерога-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Жінка-Козеріг і чоловік-Терези часто стають хорошими приятелями і вірними друзями. Сумісність знаків зодіаку вище середнього рівня. Ваги знаходять в своїй подрузі твердість, рішучість і приземленість — все те, що бракує йому самому. У складній ситуації, коли чоловік не може зробити правильний вибір, він звертається до жінки-Козерога, і та з притаманними їй прагматизмом і раціональним підходом до життя знаходить правильне рішення.

Дівчину-Козерога приваблює товариша-Вагах делікатність, терпіння і м’якість, з якими він до неї ставиться. Вона може бути впевнена, що Ваги не скривдять необережним словом і не обернутий проти неї ж повідані йому таємниці. Але друзям бракує відвертості, вони не до кінця розкриваються один перед одним, що заважає зробити дружбу ще глибшою.

Сумісність Ваг-хлопця і Козерога-дівчата в любові

Любовний союз дівчата-Козерога і хлопця-Ваг не відрізняється гармонією. Сумісність знаків зодіаку в любові ледь перевищує середній показник.

Спочатку відносини складаються непогано. Ваги бачать в Козерозі самодостатню, впевнену в собі красуню. Дівчину ж привертають в чоловікові галантність, ввічливість, вміння доглядати і бути приємним співрозмовником. Але з часом кожен з них може розчаруватися в партнері.

Чоловікові-Терезам не вистачає у відносинах з дівчиною-Козерогом романтики, височини і таємничості. Він вважає свою кохану надто суворою і безкомпромісною. Дівчина-Козеріг втомлюється від нерішучості Ваг і бере ініціативу в свої руки. Її дратує марнотратство партнера, особливо, коли у них складається загальний бюджет. Для зміцнення почуттів необхідні бажання і зусилля з обох сторін.

Сумісність пари в ліжку

Майже відразу після знайомства чоловік-Терези і жінка-Козеріг починають відчувати фізичний потяг. Їх інтимне життя не можна назвати пристрасної та шаленої. Але партнери сповнені ніжності й прагнення принести задоволення один до одного.

Сумісність в ліжку Козерога-дівчини і хлопця-Ваг хороша. Вони нікуди не поспішають і насолоджуючись близькістю. Жінці знадобиться час, щоб перейнятися довірою і повністю розкритися в сексуальному плані. Але потім вона буде частим ініціатором, організовуючи інтимні побачення.

Ваги-чоловік залишається естетом в будь-якій сфері життя, в тому числі, в ліжку. Його бажання багато в чому залежать від емоційної атмосфери. Якщо стосунки з коханою зіпсувалися, то чоловік-Терези може довгий час не прагнути до близькості.

Дівчина-Козеріг і чоловік-Терези в шлюбі

Шлюбний союз між чоловіком-Терезами і жінкою-Козерогом може бути вдалим, якщо у ньому є любов, довіра і вміння йти на компроміси. Обидва знака налаштовані на створення міцної сім’ї. Повітряним Терезам необхідна надійна, вірна і уважна дружина. А земна дівчина-Козеріг з юності мріє про свій дім і люблячого чоловіка.

Сумісність знаків в шлюбі при сприятливому збігу обставин може бути досить високою. Вони дорожать одне одним і захищають свою сім’ю від неприємностей.

Але Козерогові-дівчині і Терезам-чоловікові категорично не рекомендується укладати шлюб з метою налагодити зайшли в глухий кут відносини. Відразу після весілля молодята відчують прилив ніжності і турботи, але, награвшись в сім’ю, вони ще сильніше віддаляться.

Якими батьками будуть жінка-Козеріг і чоловік-Терези

Ваги-чоловік і Козеріг-дівчина стають хорошими батьками. Спільними зусиллями вони прищеплюють дітям найкращі якості. Сумісність знаків в цій сфері дуже висока. У них різні підходи до виховання, а тим краще для дітей.

Мама-Козеріг проявляє достатню суворість, з ранніх років готує дітей до життя в реальному світі без ілюзій. Вона продовжує добре заробляти, але заради них на час відмовляється від кар’єри.

Батько-Ваги більш демократичний і часто допускає зайву м’якість, намагається не карати дітей і не підвищувати на них голос. Він підтримує дружню атмосферу, і як тільки малюки підростають, завжди радиться з ними з різних питань. Діти вважають батька своїм товаришем, діляться секретами і просять допомоги.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Козерога-жінки

В якості рівноправних колег або ділових партнерів ці знаки зодіаку мають високу сумісність. Вони по-різному проявляють себе в діловій сфері, і це допомагає їм досягти хороших результатів.

Ваги звикли налагоджувати добрі стосунки з усіма в колективі, але жінка-Козеріг зазвичай тримається відчужено. На початку співпраці вона недооцінює чоловіка-Терези, який представляється їй легковажним. Але в ході спільної роботи Козеріг переконується в старанності і націленості на результат свого колеги. Ваги незамінні в проведенні переговорів та налагодження ділових контактів.

Якщо начальником є жінка, чоловік-Терези відчуває себе комфортно і відмінно справляється з обов’язками. Козеріг вміє планувати, ставити завдання й вимагати виконання. Ситуація гірше, якщо начальник — Ваги. Енергійна і честолюбна Козеріг може спробувати змістити м’якого начальника або буде втручатися в управління колективом.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Козерога

Чоловік знака зодіаку Терези вміє доглядати за жінками. Якщо він вирішить підкорити серце жінки знака Козеріг, то повинен врахувати її раціоналізм і приземленість. Дівчина віддає перевагу корисні подарунки. Мільйон червоних троянд вона може вважати марною тратою грошей, але буде рада практичною дорогою речі.

Для жінки-Козерога матеріальна сторона життя відіграє важливу роль. Вона самостійна і вміє забезпечувати себе. Віддає перевагу вольових, самодостатніх чоловіків, які не поступалися б їй самій. Тому Терезам потрібно продемонструвати не тільки красномовство, але і ділові якості, цілеспрямованість і серйозність планів.

За ширмою холодності і строгості у Козерога ховається ніжна душа. Цю сторону своєї особистості дівчина покаже лише того, кому зможе довіряти.

Як Козерогові-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Ваги-чоловік не володіє ідеальною сумісністю з Козерогом-жінкою. Якщо вона вирішила закохати в себе чоловіка-Терези, то повинна стати менш суворою, категоричній і замкнутою. Ваги — повітряний знак. Він любить веселощі, неробство і легкість в спілкуванні. У дівчат його відлякують гордовитість і неприступність. Козеріг жінка повинна вміти підтримати розмову, вчасно пожартувати і оцінити гумор хлопця-Ваг.

Чоловіки цього знака тягнуться до впевненим, яскравим і харизматичним жінкам. Козеріг від природи наділена цими якостями і може їх успішно використовувати для завоювання Ваг.

Хлопець-Ваги дорожить свободою, він не потерпить над собою диктату, навіть від привабливої жінки. Козеріг — лідер за характером. Але вона повинна постійно радитися з обранцем, не нав’язуючи свою волю. З Вагами легко домовитися, однак не шляхом категоричних заяв і вимог. Крім того, чоловіки-Терези болісно ставляться до критики і довго пам’ятають сказані ним образливі слова.

Як дівчина-Козеріг і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Хлопець-Ваги і дівчина-Козеріг можуть розчаруватися один в одному і вирішити порвати стосунки. Чоловік-Терези важко переносить розставання. Для нього це вистраждане і обдумане рішення.

Перш ніж поставити останню крапку, Ваги будуть довго вагатися, боячись розлучитися з минулим. Вони сильно прив’язуються до коханим, і їм непросто погодитися з втратою. При цьому чоловік-Терези зберігає зовнішній спокій і може здаватися байдужим і смирившимся з неминучим розривом. Він шукає розраду в роботі, подорожах, спиртних напоях чи спілкуванні з новими жінками.

Дівчина-Козеріг відчуває схожі емоції і так само сильно переживає розставання. Володіючи сильним характером і розважливістю, вона приходить до висновку, що треба дати часу можливість залікувати рани і з головою поринає в роботу. Часто в такі періоди життя жінка-Козеріг досягає великих успіхів в кар’єрі. Однак вона довго не може почати нові любовні відносини.

Як парі знайти спільну мову

Союз дівчата-Козерога і хлопця-Ваг рідко відрізняється бездоганною сумісністю. Між ними відбуваються сварки на самі різні теми.

У цих знаків занадто неоднакове ставлення до життя, вони цінують різні речі. Жінка-Козеріг має раціональний і прагматичний характер. Для неї головне — матеріальна сторона. Ваги — романтик, ідеаліст і естет, який не особливо дбає про майбутнє. Парі потрібно знайти компроміс, який би влаштовував обох.

Ваги не проти поспілкуватися з іншими дівчатами, що викликає ревнощі Козерога. Але не потрібно прив’язувати до себе коханого. Довіра і поблажливість принесуть більше користі. Якщо партнери стануть більш відкрито і делікатно ставитися один до одного, то зможуть подолати всі проблеми і зміцнити союз.