Сумісність Овна і Раку в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Рак, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Рак

Сильний і владний Овен точно зацікавить Раку. Перше враження від спілкування, можливо, буде негативним, але з кожною зустріччю Рак почне розуміти, що чарівність і сила духу Овна варта його уваги. Сумісність Овна з Раком невелика, але ймовірність відносин все ж є. Перший – це справжній вогняний знак, а другий – представник стихії Води, і в цьому союзі завжди присутні протиріччя.

Кожен знак зодіаку наділений своїми особливостями – ми зібрали коротку характеристику Овна і Раку в таблиці.

Овен Рак
Лідер Розумний
Вимогливий, агресивний, відстоює свою правоту Розважливий
Прямолінійний Ранимий, образливий, часто впадає в депресію
Цінує рідних і близьких, не здатний на зраду На першому місці у нього сім’я і рідні
Темпераментний і велелюбний Може панікувати у нестандартній ситуації
Владний Потайний, рідко говорить про свої почуття

Раку тягне до Овна, але, швидше за все, союз викличе чимало сліз і переживань з обох сторін. Рак як цінитель сім’ї буде всіма силами триматися за Овна, а той, у свою чергу, може стрімко зруйнувати все, що було створено в цьому союзі.

Сумісність Раку-жінки і Овна-чоловіки

Незважаючи на різні характери в житті часто зустрічаються спілки Раку-жінки і Овна-чоловіки. Низький відсоток сумісності знаків зодіаку Рак і Овен заснована на відмінних поглядах. Яскравий і харизматичний Овен хоче йти вперед і ризикує, а Рак воліє планомірне і спокійне просування по життю.

На цьому тлі в будь-якому союзі двох знаків зодіаку часто виникають конфлікти, які часто закінчуються розлученням. Рідко коли Рак і Овен залишаються разом до кінця свого життя, причому в дорослому віці у них з’являється більше вимог і претензій один до одного.

У дружбі

В дружбі Рак і Овен знаходять більше спільного, ніж в будь-якому іншому союзі. Ніжна, ласкава і врівноважена жінка-Рак із задоволенням дозволить незалежного і впевненого чоловіка-Овна захищати її та допомагати у важких ситуаціях. Цікаво, що в дружніх відносинах Овен більш лояльно відноситься до Раку, який завжди проявляє м’якість і співчуття до людей. Овен навіть готовий міняти свій характер заради такої дружби.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Рак в дружньому союзі може бути високою завдяки добродушности представника водної стихії, який усіма силами хоче домогтися спокійних відносин. Але в морі теж можливі цунамі, які з легкістю захлиснуть навіть самий сильний вогонь.

У любові

Згідно астрології, сумісність знаків зодіаку Рак і Овен в любові – трохи вище 50%. Це говорить про те, що вони рідко зав’язують стосунки, якщо перетинаються в повсякденному житті. Однак, між ними можуть бути сильні почуття. Тільки астрологи упевнені, що виходити вони будуть в основному від Раку, так як Овен не готовий до любовної взаємозв’язку з витонченою жінкою-Рак.

Жінка і чоловік наче на різних планетах, але в той же час важливо не забувати, що протилежності притягуються, тому не варто виключати можливість любовних відносин між цими знаками зодіаку.

У шлюбі

Якщо Овен і Рак на початковому етапі любовних відносин зможуть домовитися, тоді велика ймовірність, що їх любов переросте в міцний шлюб. Сумісність знаків зодіаку в шлюбі – вище середнього.

Овну-чоловікові буде спокійно поруч з ніжною і турботливою жінкою-Рак. Вона робить все для створення довірчих відносин, така турбота дозволить Овну розслабитися, стати менш агресивним і вимогливим.

У ліжку

Інтимне життя Овна і Раку насичена: жінка розуміє, що їй важливо відчувати себе потрібним і головним, тому вона дає волю почуттям в ліжку.

За рахунок такої самовіддачі Овен може дозволити собі зняти всі маски. При цьому жінка-Рак так розчиняється в сильному чоловікові, що здатна перевершити в любовних успіхи будь-якого вогняного знаку зодіаку.

У роботі та бізнесі

Жінка-Рак рідко вибирає для себе складну професію. Зазвичай вона представляє сферу культури, працює в бюджетних установах або в області фінансів. Але якщо на її шляху з’явиться Овен, то є ймовірність, що він зарядить її оптимізмом і енергією, яка дозволить домогтися набагато більших успіхів у бізнесі або кар’єрному зростанні.

Астрологи упевнені, що Рак знайде безліч плюсів від зв’язку з Овном, так він зможе отримати приклад для наслідування. А що стосується Овна, то з Раком він стає трішки спокійніше, лише зрідка показуючи всім свою самовпевненість. Жінка-Рак не володіє такою силою, зате у неї добре розвинена інтуїція, яка може остудити готового на ризики чоловіка-Овна.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Раку і Барана у відносинах не найвища, але це не привід відмовлятися від почуттів один до одного. У таблиці ми зібрали плюси і мінуси союзу Раку-жінки і Овна-чоловіки.

Сильні сторони Слабкі сторони
Рак уміє любити, а Овен приймати любов Раку важко терпіти випади агресивного Овна
Романтика і загальні інтереси присутні, але в невеликій кількості Скритність жінки розбиває серце чоловіка
Цінують відносини Овен може пригнічувати Раку
Чесні, в їх союзі немає місця зрад Іноді ревнощі зашкалює з обох сторін
Гармонія в інтимному житті Економний Рак засуджує марнотратного Овна

Сумісність чоловіка-Рака і жінки-Овна

Самовпевнена і харизматична жінка-Овен не обділена увагою чоловіків. Такий сильний характер укупі з високим інтелектом завжди буде залучати представників сильної статі. Рак теж зверне увагу на неї, але буде довго придивлятися до ексцентричної дамі, вважаючи її надто пихатої і недоступною для простого обивателя.

Овен і Рак протилежні за всіма сферами життя, але хіба це може перешкодити двом унікальним людям почати зустрічатися і будувати відносини? Сумісність цих знаків зодіаку незначна, але існування сильної і незвичайної пари Овна і Раку цілком можливо.

У дружбі

Сумісність у дружбу у дівчини-Овна і хлопця-Раку найоптимальніша. У такій дружбі владний Овен знайде можливість повністю розслабитися і насолодитися тишею і затишком. З Раком-чоловіком життя здасться більш цікавою, при цьому, незважаючи на свій спокійний характер, він все одно зможе захистити милу даму-Овна.

Рак і Овен знайдуть безліч плюсів у дружбі. Чоловік навчить жінку терпінню, а вона розширить коло спілкування Раку і подарує йому більше впевненості в собі. У цих знаків зодіаку можу бути різні плани на життя, але в дружбі вони не грають великої ролі.

У любові

на думку астрологів, сумісність знаків зодіаку Овен і Рак в любові перебуває на низькому рівні. Причина – в лідерських якостях жінки-Овна. Вона за визначенням хоче бути головною, але рідкісний чоловік буде згоден на таке положення справ.

Рак, хоч і миролюбний, а також терплячий знак зодіаку, але все одно не зможе змиритися із другорядною роллю. Стихія Води не дозволяє сімейного Раку будувати відносини через придушення своїх дійсних рис характеру. І навіть сама сильна закоханість між цими знаками зодіаку зможе уберегти їх від сварок.

У шлюбі

Якщо пара не знайде компроміс, то шлюб між жінкою-Овном і чоловіком-Рак може закінчитися розлученням. Чоловік і жінка не можуть знайти спільну мову, який дозволив би визначити лідера в їх сімейному житті. Одружуються вони частіше за все із-за взаємної пристрасті і оманливих уявлень про спільне майбутнє.

Низька сумісність в шлюбі та любові також обумовлена небажанням змінюватися з боку кожного партнера. Однак, якщо Рак і Овен подолають протиріччя і заведуть дітей, то їх сімейна жити має шанс стати щасливою.

У ліжку

В ліжку знаків зодіаку все набагато краще, ніж у звичайних відносинах. Рак у принципі готовий до того, що головним в інтимному житті стане Овен. Витончена дівчина з вогненним характером цілком може подарувати тихому Раку безліч приємних моментів.

Тільки навряд чи Овен-жінка зможе довго брати на себе ініціативу, тому для підтримки інтиму іноді Раку потрібно придумувати щось нове.

У роботі та бізнесі

У роботі Рак і Овен рідко вступають в партнерський союз. Нерідко Овен-жінка вважає Раку-чоловіка занадто нудним і безініціативним. А Рак, у свою чергу, бачить перед собою безрозсудного критикана, який не вміє контролювати емоції.

У підсумку в ділових відносинах не буде потрібного важеля, який би дозволив двом знакам зодіаку проявити свої позитивні риси і використовувати виникаючі можливості.

Плюси і мінуси відносин

Овен і Рак відрізняються темпераментом, що ще більше згущує фарби, коли Овен – це жінка, а Рак – чоловік. Сумісність знаків зодіаку у відносинах найкраще охарактеризують плюси і мінуси союзу.

Сильні сторони Слабкі сторони
Насичена інтимне життя Постійні сварки
Романтичність, щирість Не можуть домовитися, хто з них лідер
Довгі відносини гарантують більш стійкий шлюб По-різному дивляться на ведення загального бюджету
Однакові погляди на сім’ю Ревнощі з обох сторін, недовіра, безглузді звинувачення
Турбота і бажання допомогти у важкій ситуації Часто не розуміють один одного, з чого не можуть прийти до спільної думки

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Рак

Різниця у поглядах Овна і Раку проявляється і в дружніх відносинах між жінками. Їм буває складно спілкуватися із-за різних стихій. Вогненний Овен може легко посперечатися з миролюбним Рак, настояти на своєму, чим сильно зачепить його, тому про високої сумісності тут немає й мови.

Рак-жінка і Овен-жінка знаходяться на різних ментальних поверхах. Для першої важливі спокійні і тихі відносини, легка дружба без претензій до недоліків, а Овен може занудьгувати в такій обстановці.

Дві дівчини під знаками Овен і Рак навряд чи побудують дружній або партнерський союз. Овен легко ображає Раку, який не готовий до постійних претензіям, по суті, без причини. Загострюються відносини між жінками і в плані вибору чоловіків, хоча уявлення ідеального партнера вони бачать по-різному. Дівчина-Овен і дівчина-Рак будуть постійно сперечатися, і в підсумку можуть розійтися в різні боки.

Чоловік-Рак і чоловік-Овен як друзі і партнери

Рак і Овен – це два складних за духом і характером знака зодіаку. Є ймовірність, що вони зможуть знайти спільну мову, але тільки якщо кожен змінить свій характер. Сумісність знаків багато в чому залежить від обставин і сфери, до якої вони працюють.

Рак може побачити в Овні цікавого людини, який здатний внести в його життя нові емоції. Але також Рак не готовий віддати душу того, хто не хоче слухати, вникати і розуміти свого партнера.

Чоловік-Овен і чоловік-Рак – оригінальне поєднання, але навряд чи надійне. Спочатку у них з’явиться спільна мета, до якої вони будуть йти разом, але з часом відносини можуть зіпсуватися. Овен буде вимагати від Раку більше ініціативи, ризику та ідей, а Раку це не сильно потрібно. Чоловік під знаком Овна ніколи не зупиняється на півдорозі, щоб перепочити, а миролюбний Рак буде прораховувати все до дрібниць, тим самим гальмувати процес.

Окремо варто сказати про дружбу Раку і Овна. Вона, ймовірно, виникне, і є шанс, що триватиме довгий час. Не факт, що у відносинах між двома знаками виникнуть сильні конфлікти, але суперечки по дрібницях точно будуть. Зате вони не стануть сваритися із-за жінок, т. к. по-різному до них ставляться. Вогненний знак шукає впевнену і яскраву особу, а Рак воліє тихих, сімейних та господарських дівчат.