Жінка-Рак і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Рак як пара

Рак-жінка і чоловік-Рак чудово розуміють один одного. Сумісність знаків зодіаку перевищує 80 відсотків і тримається на спільних інтересах і однакових характерах. Романтичність пари підкріплюється чутливістю партнерів і схожими життєвими поглядами.

Проте кожен з них дуже закритий і не терпить вторгнення в особистий простір. Будь-яке неправильне слово може образити дратівливого Раку. Крім того, у таких парах нерідко розігруються драми на тлі взаємної ревнощів. Тому навіть у спокійних на перший погляд відносинах можуть бути серйозні конфлікти.

Плюси відносин

Висока сумісність між ранимою жінкою-Рак і мудрим чоловіком-Рак можлива за рахунок схожих захоплень і образів життя. Закохані ставляться один до одного з повагою і можуть відчувати, що на душі у партнера.

Інші сильні сторони пари:

 • довіра між жінкою і чоловіком;
 • гармонія в інтимі;
 • прагнення обох до домашнього затишку;
 • грамотний підхід до фінансів і витрат;
 • жінка-Рак впевнена в надійності чоловіка-Рака;
 • він отримує турботу і теплоту від партнерки в достатній кількості.

Мінуси відносин

Рак-чоловік і жінка-Рак часто ображаються один на одного. Обидва схильні перебільшувати і драматизувати.

Частими причинами для сварок бувають:

 • хлопець намагається тиснути на дівчину;
 • обидва мстиві і не прощають навіть дрібних образ;
 • занадто вимогливі по відношенню до другої половинки;
 • замовчують про проблеми;
 • обох дратують недоліки партнера;
 • партнери повільні і обережні, кожному складно зробити перший крок;
 • не можуть надихати один одного.

Сумісність Раку-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

Два Раку можуть бути хорошими друзями. Їх сумісність означає, що домашня жінка-Рак і замкнутий чоловік-Рак швидко знайдуть точки дотику. Вони байдужі до великим компаніям, зате з радістю обговорять цікавий серіал або відправляться разом на прогулянку. Жінка може розповісти своєму другові про хвилюючі почуття і попросити в нього поради.

Хороша інтуїція і життєва мудрість обох допоможе їм стати чудовими співрозмовниками. Однак вони можуть не зупинитися на приятельском спілкуванні і перейти в любовні відносини.

Сумісність Раку-хлопця і Раку-дівчата в любові

Сумісність цих знаків зодіаку в любові одна з найвищих. Їм комфортно перебувати разом і завжди є про що поговорити. Поруч з хлопцем-Рак дівчина відчуває себе в безпеці, може повністю довіряти партнеру.

Чоловік захоплюється жінкою-Рак, він готовий носити її на руках і дарувати свою любов. Цей хлопець здається їй принцом, про який вона завжди мріяла. Однак, вони занадто ідеалізують один одного, а при першому конфлікті можуть серйозно розчаруватися.

Сумісність пари в ліжку

Близькі відносини коханих наповнені романтикою і взаєморозумінням. Чоловік-Рак буде ніжний зі своєю обраницею, а вона здійснить його бажання. Інтимне життя представників цих знаків зодіаку найчастіше одноманітна, зате в їх думках немає і натяку на зради.

Недолік пристрасті і емоцій часто негативно позначається на відносинах і призводить до взаємного охолодження. Партнери занадто передбачувані один для одного, якщо вони не почнуть щось міняти, то розлучення не уникнути.

Дівчина-Рак і чоловік-Рак в шлюбі

Інертна дівчина-Рак і домосід Рак-чоловік швидко вступають у шлюб. Зазвичай вони дотримуються консервативних цінностей і не розглядають співжиття як етап до наступного кроку. У побуті вони органічно розподіляють обов’язки, зазвичай обидва працюють і займаються домашніми справами. До великих покупок ставляться з обережністю, витрачають сімейний бюджет економно.

Між чоловіком і дружиною бувають сварки. В основному вони пов’язані з ревнощами обох. Частіше підозри виходять від чоловіка. Він дуже не впевнений в собі і боїться втратити кохану. Жінка може пред’являти претензії і ображається на чоловіка із-за різких слів і нерозторопність в домашніх справах.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Рак

Незважаючи на хорошу сумісність знаків, Рак-чоловік і Рак-жінка по-різному виховувати дітей. Мама сувора, а батько – м’який і трепетний. Вона постійно контролює дітей, не дозволяючи їм зайвого, а він намагається балувати малечу, купуючи їм багато іграшок і солодощів.

Завдяки такому контрасту діти виростуть чемними, розумними і добрими. У дорослому віці вони зможуть розповідати секрети батька, але в серйозних ситуаціях за допомогою звернуться до матері. До обом батькам вони ставляться з повагою.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Раку-жінки

Спільна справа Раку-чоловіки і Раку-жінки неодмінно будуть успішними. Вони мають нюх на гроші і знають, які проекти принесуть прибуток. Їм цікаво разом працювати, однак не варто критикувати один одного – це призведе до образ. Можуть змагатися один з одним, але у відкрите протистояння на роботі це точно не виллється.

Начальниця-Рак спочатку буде трохи чіплятися до повільна підлеглому. Але потім, побачивши його потенціал і працездатність, стане лояльніше до його помилок. Чоловік-рак побачить в ній приклад для наслідування і постарається слідувати її вказівкам.

Чоловік-Рак в ролі керівника з розумінням поставиться до підлеглої-Раку. Співробітниця буде прагнути до кар’єрного росту і з задоволенням поділиться своїми цікавими ідеями з начальником.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Раку

Щоб закохати в себе жінку знака зодіаку Рак, чоловікові потрібно проявити свою брутальність і бути здатним на справжні чоловічі вчинки. Варто подавати руку при виході з транспорту або нести її важку сумку. Дівчину приваблюють сильні і мужні лицарі. Не можна чинити тиск, ревнувати або показувати свою недовіру, а от гарні квіти і романтичні прогулянки піднімуть їй настрій.

Дівчині подобаються тривалі залицяння. Не можна поспішати і швидко вимагати її вирішення, вона потребує роздумах. Чоловікові знака зодіаку Рак варто проявляти ніжність, турботу і частіше перебувати поруч з коханою.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

Незрівнянний романтик, чоловік-Рак, має високу сумісність з ніжною Рак-дівчиною. І це допоможе їй легко закохати в себе хлопця. Варто показати свою господарність і орієнтованість на сім’ю. Як би випадково в розмові варто згадати про мрії, пов’язаних з народженням дітей – це не відштовхне, а, навпаки, допоможе йому швидше визначитися з вибором другої половинки. Чоловіка-Рака можна залучити уважністю і підтримкою, він обов’язково оцінить смачна вечеря, приготований коханою дівчиною.

Раку-дівчині потрібно не давати приводів для ревнощів. Варто уникати флірт з іншими чоловіками і приймати від них подарунки. хлопцеві-Раку подобаються цікаві розмови, особливо його зацікавить, якщо у дівчини будуть такі ж захоплення.

Як дівчина-Рак і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

за Причиною для розлучення обережного хлопця-Раку і мудрої дівчини-Раку часто є нудьга. Кожен з них втомлюється від одноманітності. Вони все менше часу проводять разом, а потім виявляється, що їм нема про що говорити.

І жінка, і чоловік стають холодними, розрив відбувається болісно для обох. При цьому вони будуть продовжувати цю драму досить довго, але повернути все, як було, у них вже не вийде. Після розриву обидва довго приходять у себе, шукають причини події і згадують кращі моменти, які пережили разом.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Рак і хлопець-Рак мають одну з найвищих сумісних. Але щоб зберегти любов на довгі роки, обом доведеться серйозно попрацювати. Насамперед, відмовитися від взаємних вимог і звинувачень. Бути більш терпимими один до одного і не будувати ілюзій з приводу спільного майбутнього.

Жінці не варто ревнувати кохану, контролювати його листування і переглядати дзвінки. Чоловікові теж треба більше довіряти другій половинці. Якщо в житті цих людей буде більше різноманітності і яскравих вражень, тоді їм ніколи не стане нудно удвох.