Жінка-Терези і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Телець як пара

Добродушна, оптимістична, спокійна дівчина і грунтовний, поміркований, надійний чоловік утворюють гармонійний союз. Вони хоч і є представниками різних стихій, але непогано розуміють один одного. У їх відносинах немає напруження пристрастей і любовних переживань, тому що Ваги-жінка і чоловік-Телець уникають конфліктів і прагнуть до стабільності, комфорту і позитиву.

Незважаючи на те, що Тілець буває дратівливим і впертим, в їх парі немає істотних розбіжностей завдяки дипломатичності і тактовності Ваг. Сумісність цих знаків зодіаку може досягати ста відсотків.

Плюси відносин

Жінка-Терези і чоловік-Телець повністю відповідають уявленням один одного про те, яким повинен бути ідеальний партнер: він – сильний, добрий, порядний, вона – м’яка, жіночна і турботлива.

У цієї пари є й інші переваги:

 • Цілеспрямований і працьовитий Телець піклується про своє матеріальне становище і прагне мати високий дохід. Тому може забезпечити своїй сім’ї достойний рівень життя.
 • Дівчина-Терези вміє створювати комфортну, розслаблюючу обстановку. Вона володіє унікальною здатністю підтримувати в будинку порядок і затишок, не поринаючи цілком у побутові проблеми.
 • Чесний і вірний чоловік не дає приводів для ревнощів, а на перше місце ставить інтереси сім’ї. Він віддає перевагу проводити вільний час з близькими, а не з друзями.
 • Жінка стихії Повітря знає, як м’яко і непомітно вплинути на свого впертого обранця. Вона не провокує конфлікти, не ображається на його спалаху гніву, а часто і зовсім не сприймає його зауваження на свій рахунок.
 • Між Тельцем і Вагами є взаєморозуміння та довіру, але немає повного злиття, що робить їх сумісність високою. Кожен з знаків має своє коло інтересів, тому не вимагає від партнера постійної уваги.
 • Зазначимо, що планетою-управителем обох знаків є Венера. Такі союзи об’єднує любов до красивих речей, для них вкрай важлива естетична складова. Ці знаки високо цінують комфорт і можуть забезпечити його один одному.

Мінуси відносин

Незважаючи на те, що Телець-чоловік і жінка-Терези прагнуть жити в любові та злагоді, у них можуть виникати непорозуміння і сварки.

Коротко розповімо про основні недоліки їх відносин:

 • Іноді чоловікові-Тельцю не вистачає емоційної близькості та теплоти. У дівчини знаку Терези може бути слабо розвинена емпатія, тому вона не розуміє душевних переживань партнера.
 • Ваги-жінка, незважаючи на м’якість і тактовність, не відмовляється від своїх намірів і цілей. Вона має сильний характер і буває не менш впертою, ніж її обранець.
 • приземленого Тільця переважає матеріальний інтерес, а у Терезів – духовний. Прагматичний чоловік-Телець може здаватися їй надто поверховим і нудним.
 • Дівчина-Терези любить зміни, нові відчуття, а консервативний чоловік взагалі не хоче нічого міняти у своєму житті, тому не поділяє ідеї своєї коханої, наприклад, про переїзд, ремонт, відпустці або великих покупках.
 • Жінці подобається вести активний спосіб життя, культурно відпочивати і подорожувати, в чому її не підтримує домосід-Телець.

Сумісність Ваг-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Дружня сумісність знаків зодіаку набагато нижче, ніж любовна, тому жінка-Терези і чоловік-Телець швидше стануть парою, а не друзями. У них можуть бути спільні інтереси і захоплення, але Телець і Ваги живуть в різному темпі. Вона любить світські заходи, великі компанії і галасливі вечірки, а він воліє душевні розмови з близькими людьми в спокійній, затишній атмосфері.

Але винятки, коли вони спілкуються по-дружньому, теж бувають. Один-Телець вміє вислухати, дати пораду і надати чоловічу допомогу, а дівчина-Терези знає, як внести різноманітність у його стабільну і розмірене життя.

Сумісність Тільця-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Планетою-покровителем Тільця і Ваг є Венера, завдяки чому ці знаки зодіаку мають високу сумісність в любові. У них з’являються взаємні почуття практично при першій зустрічі, але чоловік відчуває більш сильний потяг.

Він красиво доглядає, піклується, виконує будь-які бажання коханої і отримує справжнє задоволення, перебуваючи поруч з нею. Йому подобається атмосфера спокою, легкості, комфорту, яку він відчуває поруч з ніжною і життєрадісною Вагами-дівчиною. Закоханого чоловіка-Тельця не дратує навіть її легковажність, примхливість і мінливість настрою.

Сумісність пари в ліжку

Інтимні стосунки дівчини-Ваг і чоловіка-Тельця наповнені любов’ю, гармонією, довірою і ніжністю. Телець володіє високим темпераментом, тому йому важлива фізична близькість. Саме він є лідером не тільки в їх парі, але і в спальні.

Жінці подобається, що її партнер бере на себе ініціативу, цікавиться її бажаннями, відноситься до неї з турботою і ласкою, намагається створити романтичну обстановку. Ця чуттєва і грайлива дівчина вміє одним своїм виглядом викликати пристрасть у Тельця-чоловіки. Вона не соромиться говорити про своїх фантазіях і знає, що коханий виконає будь-яку її примху.

Дівчина-Терези і чоловік-Телець у шлюбі

Ваги-дівчина і Телець-чоловік мають всі шанси, щоб їх мрії про ідеальну сім’ю стали реальністю. Кожен з них отримує в цих відносинах те, до чого прагне: він може відчувати себе головою родини, а вона – жити в комфортних умовах. Практичний і відповідальний сім’янин-Телець не тільки багато працює, щоб мати високий дохід, але і бере на себе більшість побутових і матеріальних проблем, що повністю влаштовує жінку, яка не претендує на роль зразкової господині.

Чоловік-Телець готовий змиритися з такими якостями своєї обраниці, як лінь і небажання займатися побутом, тому що вона вміє створити теплу і затишну обстановку. Вона не сперечається зі своїм чоловіком, не ставить під сумнів його рішення, визнає в ньому лідера і авторитету, тобто робить все, щоб чоловік міг закрити очі на всі її недоліки.

за Причиною для суперечок можуть стати лише фінанси. Прагматичному і економного Тельцю не подобається, що його дружина нерозумно витрачає гроші. Але у неї є дипломатичність, мудрість і почуття гумору, щоб охолодити гнів чоловіка.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Телець

Телець-чоловік і Ваги-дівчина збігаються у поглядах на виховання дітей, із-за чого сумісність цих знаків зодіаку стає ще вище. Їх діти ростуть в дружній, щасливій родині й у комфортних умовах. Вони не відчувають нестачі ні уваги батьків, ні в іграшках і розвагах. Тато-Телець дбає про їх освіту, а мама-Ваги розвиває творчі здібності.

Вони виховують дітей у любові, турботі, свободі, без строгості і покарань. Дитина Тільця і Ваг має такі якості, як сміливість, чесність, життєрадісність, активність, він легко заводить знайомства і проявляє інтерес до навчання.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Ваг-жінки

Телець-чоловік і Ваги-жінка добре сумісні в діловій сфері. Цілеспрямований, наполегливий і працелюбний чоловік не боїться труднощів, а спокійна і впевнена в собі жінка вміє знаходити контакт з різними людьми, оминати конфлікти і не піддаватися паніці в складних ситуаціях.

Вони вдало доповнюють один одного, будучи і колегами, і бізнес-партнерами. Якщо жінка-Терези займає керівну посаду, то вона тактовно і з повагою ставиться до Тельцю-підлеглому, не пригнічуючи його ініціативу. Якщо ж начальником є Телець, то він цінує креативність, навички дипломатії і неконфліктність дівчата-Ваг, хоча і буває суворим, прискіпливим або вимогливим.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Ваги

Чоловік знака зодіаку Телець справляє враження добродушного, спокійного, відповідального і надійного людини, тобто має всі якості, щоб привернути увагу дівчини-Ваг.

Але йому потрібно знати деякі особливості її характеру, щоб симпатія переросла в кохання:

 • Їй подобаються виховані, добрі чоловіки з хорошими манерами, які вміють підтримати розмову. Її відштовхує грубість, хамство, агресія, але викликає захоплення чуйність, наприклад, участь у благодійних проектах.
 • Вона не любить людей, які порушують її особисті межі. Ця дівчина припинить спілкування з шанувальником, який з перших днів знайомства почне її контролювати, критикувати і нав’язувати свою думку.
 • Жінка знака зодіаку Терези може жити тільки в комфорті і достатку. Вона не стане спілкуватися зі скупим, дріб’язковою людиною або з чоловіком, який не прагне до високого доходу і не має матеріальної стабільності.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Телець-чоловік має хорошу сумісність з Вагами-жінкою, тому його приваблює ця чарівна і мила дівчина. Але він чоловік серйозний і грунтовний звертає увагу не тільки на зовнішність.

Коротко розповімо, що треба знати про чоловіка-Тельця:

 • Він відрізняється неймовірною упертістю і принциповістю, тому ні за що не відмовляється від прийнятого думки і з працею йде на поступки. На Тельця можна впливати тільки ласкою, посмішкою і компліментами.
 • Йому не подобаються самовпевнені, пихаті й зарозумілі люди. Він не стане мати стосунки з жінкою, яка не визнає його авторитет і намагається оскаржити його слова.
 • Цей чоловік буває ревнивим, тому його дратує комунікабельність дівчата-Ваг, яка може занадто вільно і легковажно спілкуватися з протилежною статтю.

Як дівчина-Терези і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Телець і дівчина-Терези довго і болісно переживають розрив відносин, особливо якщо не є ініціаторами розлучення. Причиною, чому жінка-Терези може закінчити відносини, зазвичай стають занадто різні плани на життя, тиск з боку чоловіка або відсутність взаєморозуміння в парі. Їй складно приймати кардинальні рішення, тому вона віддаляється поступово або раптово зникає, якщо є така можливість.

Тілець до останнього намагається зберегти відносини. Він не належить до тієї категорії чоловіків, які легко заводять нові знайомства і переключають увагу на інших жінок.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Телець можуть зробити їх і без того високу сумісність ще краще. Їх істотною відмінністю є те, що Ваги мають ідеалістичний погляд на світ, а Бичка більше цікавлять матеріальні цінності. Їм варто прийняти ці особливості один одного та не нав’язувати свій світогляд.

Чоловікові потрібно пам’ятати про те, що дівчина не хоче вирішувати побутові та фінансові проблеми, а жінці-Терезам слід розуміти, що Тілець буває занадто прагматичним, нудним і навіть нудним. Але саме завдяки цим якостям він забезпечує комфортний рівень життя і створює умови, за яких вона може жити в своє задоволення.