Чоловік-Овен: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку-Овен. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Овен в трьох словах

Запальний, швидкий і упертий – все це підходить до знаку зодіаку Овен. Такий чоловік не завжди в силах тримати себе в руках і при відсутності вагомих аргументів може кинутися в бійку. Його агресивність відповідає стихії Вогню. А ще на цей знак впливає “планета війни” – Марс. За датою народження він охоплює період з 21 березня по 20 квітня. Овна позначають у вигляді букви V c округленими кінцями.

Створити повну картину про чоловіка цього знаку допоможуть цікаві факти:

  • навіть дорослі Овни досить цікаві;
  • егоїстичні і люблять похвалу;
  • не слухають порад і роблять все по-своєму;
  • ентузіасти і завжди переживають за важливі справи;
  • здійснюють героїчні вчинки, щоб потішити своє самолюбство;
  • щедрі до своїм коханим.

В загальній характеристиці знака можна побачити постійне прагнення до всього нового, енергійність і комунікабельність. Овни-чоловіки не терплять тиску з боку оточуючих. Від них можна добитися всього лише по-доброму. Але незважаючи на це чоловік-Овен – щира та чуйна людина, яка завжди прийде на допомогу близьким.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Овна

Психологія Овна така, що всі повинні бачити в ньому героя, справжнього чоловіка. Саме тому він завжди намагається показати себе з хорошого боку. Однак, складний характер знака зодіаку ясніше проявляється при тривалому спілкуванні. В описі чоловіки зустрічаються як плюси, так і мінуси – ми зібрали їх у таблиці.

Сильні сторони Слабкі сторони
Працьовитість і прагнення зробити все якісно Черствість і емоційна відстороненість
Оптимізм і філософське ставлення до невдач Нетерплячість і пошук швидкого вирішення проблеми
Душевність близьким до Жорсткість і безкомпромісність

Вивчити чоловіка-Овна від А до Я не вийде, навіть знаючи його багато років. Кожна людина індивідуальна, але серед особливостей більшості представників цього знаку виділяють розважливість і скритність. У свої важливі справи не присвячують навіть самих близьких. У всіх сферах життя прагнуть бути лідерами. Намагаються командувати не тільки на роботі, але і вдома. З малознайомими людьми намагаються показати свою галантність і вихованість. Часто “грають на публіку”, видаючи себе за іншу людину.

Овен може зачарувати при знайомстві, а потім показати себе не з найкращої сторони. Здатний довго пам’ятати погане, а іноді і помститися кривдникові. Відмінна риса цих хлопців – бажання реалізуватися. Овен намагається довести до кінця все, що почав.

Як Овен-чоловік проявляє себе у відносинах

В любовних відносинах з жінкою Овен проявляє себе як турботливий і ніжний партнер. Однак, йому важливо отримувати цю турботу і ніжність від своєї коханої. Овен – пристрасний знак, хоча зовні може не показувати те, що діється у нього в душі. Цьому чоловікові важливо домогтися взаємності від об’єкта жадання. І для цього він піде на все. Буде обсипати милу подарунками, квітами, водити в дорогі ресторани. А коли дівчина скаже “Так”, покаже всю повноту своїх почуттів. Стане лагідним і буде здувати пилинки з коханою. Спробує виконати кожне її бажання.

У стосунках чоловік-Овен шукає пригод і енергії. Він чекає, що партнерка буде веселим і оптимістичним. Не потерпить, якщо вона стане листуватися з іншим чоловіком. Ревнивий і через підозри в зраді може розірвати відносини.

Представник цього знака зодіаку часто ідеалізує своїх партнерок. Якщо дівчина не відповідає цим мріям, може охолонути до неї. В цей час у нього може з’явитися на горизонті нова любов, і він пуститься в усі тяжкі. На жаль, деякі чоловіки-Овни невірні у відносинах. Якщо дівчина вирішить порвати з ним з-за зради, він не буде її утримувати.

Сумісність чоловіка-Овна з жінками інших знаків

У Овнів прекрасна сумісність в любові з представницями знаків Рак, Скорпіон, Козеріг Близнюки. Щоб чоловік був щасливий у відносинах з іншими знаками зодіаку, доведеться постаратися.

Від Жінки-Раку Овен отримає всю ласку і турботу. Вона буде до нього ставитися наче мама, годувати смакотою, прасувати шкарпетки і мити за ним посуд. У відповідь чоловік-Овен теж проявить ніжність, влаштує їй приємні сюрпризи і обдарує польовими квітами. Така гармонія допоможе коханим прожити рука об руку до самої старості.

З жінкою-Козерогом вони разом будуть прагнути до розкоші та успіху. З часом непрості характери притруться. Партнери навчаться поступатися один одному і знаходити компроміси. Однак, жінці-Козерогові доведеться передати місце глави сімейства своєму чоловікові. Тоді він буде носити кохану на руках і цінувати її незалежність.

Якщо жінка за гороскопом Скорпіон, то вона здивує Овна своєю наполегливістю та цілеспрямованістю. Ця дівчина швидко підкорить його серце своєю яскравою натурою і пристрасністю. Скорпіон зможе заспокоїти Овна і вберегти від необачних вчинків. Від цього чоловік буде в захваті і, сам того не очікуючи, може покликати дівчину заміж.

Леді-Близнюки підкорить Овна своєю сексуальністю. Їх любов буде бурхливим і насиченим, схожою на мексиканський серіал. З часом пристрасті вляжуться, і вони зможуть відкритися один одному з незвичайною, творчої, сторони. Дівчина-Близнюки не буде обмежувати свободу Овна і підкупить своєю природністю.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Овен

Чоловіка-Овна приваблюють красиві і доглянуті дівчата. Може відштовхнути неохайний манікюр або зачіска. А якщо дівчина не підтримує у себе в квартирі елементарний порядок, то він буде обходити її десятою дорогою. Ще однією важливою рисою дами серця є бездоганна репутація. Овен не зв’яжеться з легковажною особливої, часто міняє партнерів.

Овен-чоловік навряд чи проявить свою любов до скандальної дівчині, якою б чудовою вона не була. Такий хлопець відрізняється прямотою у відносинах і не терпить, коли дівчина грає в “кішки-мишки”. Він не буде вигадувати, а просто скаже, чого хоче.

Якщо розлюбить і побажає розлучитися – чесно в цьому зізнається. Коли чоловік-Овен вирішив припинити відносини, повернути його назад не вийде. Це означає, що молода людина не стане вибачатися і просити кохану повернутися, навіть якщо сам зробив серйозну помилку.

Чоловік-Овен вважає себе неперевершеним мачо, за яким дівчата повинні стояти в черзі. Не буде терпіти, якщо дівчина висловить критику в його адресу. В кращому випадку просто розлютиться, в гіршому – піде назавжди. Йому потрібні постійні компліменти і похвали. Це людина, яка “любить вухами”. Йому важливо, щоб друга половинка визнала його не тільки як коханого, але і як лідера у відносинах.

Характеристика чоловіка-Овна як коханця

Повна характеристика Овна-чоловіки неможлива без опису його переваг в інтимній сфері. Це владний коханець, який здатний виявляти глибоку пристрасть, що межує з грубістю. Овен зациклений на своєму задоволенні, він готовий до інтиму мало не в перший вечір знайомства, про що і буде натякати. Йому не так важлива обстановка під час близькості, тому він не стане влаштовувати романтичну атмосферу.

Від партнерки чекає компліментів – який він хороший коханець. Щоб заманити дівчину в свої мережі, може обманювати, що не одружений чи багатий. Не стане підтримувати тривалу інтимний зв’язок з дівчиною, яка любить домінувати. Йому потрібна поступлива і м’яка коханка, яка не буде влаштовувати сцени ревнощів. При цьому Овен мріє бути першим чоловіком у житті дівчини, а ще краще – єдиним і неповторним.

Яким чоловіком буде Овен

Чоловік по знаку зодіаку Овен виступає за патріархальні відносини в шлюбі. Йому хочеться, щоб дружина чекала його вдома з домашніми пельменями і встигав доглядати за собою. Однак, на ділі йому швидко набридне така ідилія. Раптово йому може захотітися, щоб дружина була незалежною і заробляє (але з меншою, ніж у нього, зарплатою).

Чоловік-Овен рідко допомагає дружині по будинку. Може звозити її за покупками на вихідних, але навряд чи буде готувати їжу або гладити власні сорочки. Побутові обов’язки можуть серйозно дратувати цього чоловіка. Іноді він буде обдаровувати кохану дружину шикарними букетами і влаштовувати романтичні побачення. Але більшого чекати не варто. Не терпить, коли дружина вимагає грошей, вважає це проявом меркантильності.

Овен контролює свою дружину, щоб вона не поглядала наліво, може перевіряти листування в соцмережах і проявляти підозрілість. Однак, його буде сильно дратувати, якщо дружина не буде відпускати його в баню або на відпочинок з друзями.

Чоловік Овен за гороскопом – це годувальник у родині?

Чоловік-Овен має хороші перспективи для розвитку кар’єри. У нього є відмінна сила волі, завзятість і вміння розподіляти обов’язки. Він завжди прагне краще влаштуватися і для цього налагоджує зв’язки з керівництвом. Чоловік вміє швидко вирішувати наболілі питання, однак, не відрізняється добросердечностью по відношенню до підлеглих. Колеги та підлеглі можуть недолюблювати його за безапеляційність і безкомпромісність. Цьому хлопцеві важливо панувати, щоб приборкати свої амбіції.

Саме успіхи в роботі та кар’єрне зростання можуть вплинути на рішення відкрити свою справу. Він створений для економічних і сільськогосподарських проектів. Якщо чоловік Овен за гороскопом, то він буде успішний в торгівлі. Завжди допоможе і надасть всіляку підтримку своїм бізнес-партнерам. Незважаючи на непоступливу вдачу, в роботі керується холодним розрахунком, а не емоціями.

Народжені під знаком Овна є відмінними здобувачами в сім’ї. Не скупляться на покупки для своїх близьких. Іноді можуть витрачати надто багато грошей. Овен може внести гроші в сумнівні підприємства і не розповісти про це близьким. Дружини таких чоловіків часто бувають не в курсі реальних заробітків чоловіка.

, Яким батьком стане чоловік-Овен

Овен-батько може занадто опікати і пригнічувати власних дітей. Він всім серцем бажає, щоб вони виросли порядними і вихованими, але методи виховання вибирає не найбільш правильні. Якщо дружина не зупинить його вчасно, він може перегнути палицю. Діти будуть його побоюватися і виростуть безініціативними. З доньками такі батьки краще контактують, ніж з синами.

Овен-батько не завжди здатний зрозуміти проблеми дітей і підлітків, тому душевні рани доведеться заліковувати мамі. Такі батьки можуть не вміти говорити по душах і компенсують це спільними іграми на свіжому повітрі і покупками іграшок. Коли діти закінчать школу, батько постарається дати їм кращу освіту і придбати для них нерухомість. Чада вдячні за відмінний старт у житті, однак, навряд чи довірять йому важливий секрет чи поділяться з ним серйозними проблемами. Батько-Овен може довго не помічати залежності і неприємності власної дитини.

Варто дружити з хлопцем під знаком Овна

Хлопець по знаку зодіаку Овен проявляє надійність і відданість у дружбі. Він чесний зі своїми друзями, добродушний, може зайняти грошей і допомогти у важку хвилину. Найбільше переживає за людей, з якими підтримує відносини з дитинства чи юності. Від своїх друзів чекає того ж.

Любить товариські посиденьки і спільні тусовки. Відмовитися від зустрічі з друзями його ніхто не змусить. Приятелі є для нього джерелом оптимізму.

Які професії підходять чоловіка-Овна

Молодій людині цього знаку відмінно підійде професія військового. Залізна воля і впевненість у собі будуть підмогою в цій справі. Прекрасні перспективи для Овна відкриває спорт. Багато сучасні спортсмени, світові знаменитості – представники знаку Овен. Але більшість чоловіків цього знака зодіаку пов’язують своє життя з технікою. З них виходять відмінні механіки, слюсарі, водії та інженери.

Хлопці-Овни можуть вибрати професію ветеринара, стоматолога, викладача або архітектора. Ще одна важлива сфера, в якій Овни комфортно себе почувають, ремесло. Особливо те, що пов’язане з вогнем. Тому від них буде толк у ковальській справі, в роботі слюсарем, токарем і гончаром. Овни доб’ються успіху в екстрених службах, стануть відмінними пожежними, поліцейськими і лікарями швидкої допомоги.

Здоров’я чоловіка-Овна

Життя чоловіків-Овнів часто пов’язана з нервовими і фізичними перевантаженнями, а також трудоголізмом. З-за чого вони можуть виглядати старше свого віку. Овни нерідко страждають від безсоння, але не поспішають звертатися до лікаря. Результатом можуть стати хронічні захворювання. Все через упертість цього знака. Чоловіки вважають, що зможуть самостійно вирішити проблеми зі здоров’ям і затягують похід до фахівця.

З-за частих стресів вони схильні до захворювань шкіри і шлунково-кишкового тракту. Щоб уникнути цих проблем, потрібно правильно харчуватися, підтримувати фізичну активність, не зловживати алкоголем і сигаретами.

Захоплення Овна

Багато чоловіки-Овни люблять музику. Вони часто відвідують концерти улюблених груп і відриваються там на “повну котушку”. Другим улюбленим заняттям є екстрим. Це може бути як професійний дайвінг або скелелазіння, так і стрітрейсинг. Екстрим допомагає Овну випустити назовні накопичені емоції і зарядитися оптимізмом.

Багато представників цього знаку зодіаку з дитинства беруть участь у театральних постановках і в дорослому житті люблять театр. Ще одним творчим хобі Овна є живопис. Наприклад, їм може подобатися відвідувати незвичайні виставки.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Овен

Овни-чоловіки люблять отримувати подарунки. Кращим вибором будуть красиві годинник або незвичайний гаджет. Вони стежать за модою і зрадіють брендовим речам. Від близьких сподобається отримати вишуканий браслет або ланцюжок з цікавим кулоном. Люблять дорогі подарунки – брелок або шампунь їх навряд чи вразить. Образяться і стануть вважати, що на них вирішили заощадити.

Хлопця-Овна приведуть у захват подарунки, пов’язані з його захопленнями. Наприклад, якщо він цікавиться спортом, то зрадіє спортивного інвентарю, м’ячами, ракеткам. Якщо чоловікові подобається рибалити, то йому доведеться за смаком якісний спінінг або похідний намет.