Жінка-Лев і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Овен як ідеальна пара

Лев-жінка і чоловік-Овен відносяться до знаків зодіаку стихії Вогню, що безпосередньо позначається на їх сумісності. Вони є сильними, наполегливими, самовпевненими людьми, мають вибуховими характерами і важко йдуть на поступки. Чоловік хоче бути лідером, але жінка не дозволяє собою керувати.

Незважаючи на суперництво, вони можуть створити міцну, гармонійну пару. Овен і Лев добре розуміють один одного, мають схожі життєві принципи і пріоритети. Вони можуть бути сумісні на 100 відсотків, якщо не конкурують, а об’єднуються і направляють енергію на досягнення загальних цілей.

Плюси пари

Сумісність може знижуватися через взаємного впертості і конфліктів, проте, жінка-Лев і чоловік-Овен є один для одного практично ідеальними партнерами.

Перерахуємо головні достоїнства їх спілки:

 1. У цій парі не згасає пристрасть. Два темпераментних людини вміють підтримувати високий градус у стосунках, тому вони не страждають від нудьги й одноманітності.
 2. Кожен з партнерів стимулює іншого на нові досягнення. Жінка мотивує свого обранця на кар’єрний та фінансовий ріст, а чоловік не заважає дівчині займатися саморозвитком, не пригнічує її ініціативу.
 3. В їхніх суперечках нерідко народжується істина. Овен і Лев відчувають взаємну повагу, тому прислухаються до слів одне одного, хоча не завжди в цьому зізнаються.
 4. Їх погляди на основні сфери життя багато в чому збігаються. Обидва хочуть мати міцні, стабільні відносини, що люблять комфорт, прагнуть досягти високого соціального статусу і жити в достатку.
 5. Вони бурхливо виражають емоції, тому гучний суперечка не є ні для одного з них сильним потрясінням. Нерідко в цій парі після скандалу настає не менш пристрасне перемир’я.

Мінуси пари

Овен-чоловік і жінка-Лев багато в чому схожі, із-за чого в їх відносинах виникають складності. Для знаків характерні такі риси, як егоїзм, упертість, уразливість і злопам’ятність.

Перерахуємо головні недоліки цієї пари:

 1. Дівчина-Лев любить бути в центрі уваги і завжди має безліч шанувальників, чим і викликає ревнощі у свого обранця.
 2. І чоловік, і жінка бувають прискіпливими, критичними і можуть робити зауваження один одному набагато частіше, ніж говорити компліменти і дякувати.
 3. Обидва партнери є людьми запальними, дратівливими, гневливыми, тому їх суперечки нерідко стають скандалами з криками, докорами і биттям посуду.
 4. Злопам’ятна, образлива і мстива дівчина довго пам’ятає про помилки і неприємних висловлюваннях Овна, насилу прощає і забуває образи.
 5. Підозрілий і ревнивий чоловік-Овен прагне контролювати і обмежувати свою обраницю, що викликає протест у волелюбної Левиці.

Сумісність Овна-Чоловіки і Лева-жінки в дружбі

Жінку-Лева і чоловіка-Овна об’єднують схожі інтереси і захоплення. Вони нерідко відвідують одні й ті ж заклади або заходи, що мають чимало спільних знайомих. Обидва є інтелектуалами, тому легко знаходять тему для діалогу і вважають один одного гідними співрозмовниками. Вони володіють чудовим почуттям гумору і вміють перевести назріваючий спір на жарт.

Але сумісність знаків зодіаку в любові набагато вище, ніж у дружбі. В їх спілкуванні швидко з’являються нотки романтики і флірту. У цьому випадку Овен від розмов переходить до залицянь, а Лев відповідає взаємністю, навіть якщо обидва мають партнерів.

Сумісність Лева-дівчата і Овна-хлопця в любові

У цих знаків зодіаку висока сумісність в любові, тому відносини жінки-Лева і чоловіка-Овна завжди наповнені романтикою і сильними емоціями. Харизматична і стильна дівчина моментально привертає чоловічу увагу. Закоханий Овен влаштовує красиві побачення, дарує щедрі подарунки, вгадує бажання коханої і виконує будь-які її забаганки. Він робить все, щоб вона була щаслива, чим і домагається її взаємності.

І чоловік, і жінка бачать один в одному ідеальних партнерів: йому подобається її чарівність і дотепність, а їй – його сила, успішність і могутність. Ревнощі, яка часто виникає в цій парі, тільки підтримує пристрасть у відносинах і посилює взаємний потяг.

Сумісність пари в ліжку

Темпераментний чоловік-Овен і пристрасна, сексуальна дівчина-Лев ідеально сумісні в ліжку, завдяки чому їх союз залишається стабільним і міцним. Розкута, смілива жінка має багату фантазію і нескромні бажання, ніж приводить у захват свого обранця. Чоловік є не тільки активним, але і уважним, ніжним, чутливим коханцем.

Їх пристрасть і взаємне фізичний потяг з роками стає тільки сильніше, тому що партнери краще пізнають один одного, проникаються довірою, із задоволенням вносять різноманітність в інтимне життя, експериментують не тільки в спальні, але і за її межами.

Чоловік-Овен і дівчина-Лев у шлюбі

У цих знаків гороскопа є всі можливості, щоб створити міцну і щасливу пару. Овен є справжнім главою сім’ї, оскільки бере на себе вирішення всіх матеріальних і фінансових питань.

Такий стан справ влаштовує жінку-Лева, яка хоче жити в комфорті і достатку, любить красу і розкіш, із задоволенням витрачає гроші на себе. Чоловік ні в чому не обмежує свою обраницю, так як йому подобається бачити поряд з собою доглянуту, стильну жінку. Лев-дівчина і Овен-чоловік збігаються у поглядах на сімейний бюджет, виховання дітей, проведення дозвілля, мають схожі цілі і плани.

Лев-жінка має високі амбіції, тому зазвичай її більше цікавить кар’єра і саморозвиток, а не побутові клопоти. Але вона вміє поєднувати роботу з домашніми обов’язками, тому у чоловіка-Овна не виникають до неї претензії на ґрунті побуту.

Приводом для конфліктів у сім’ї найчастіше стає невміння знаків поступатися і вирішувати проблеми шляхом мирного діалогу. Але варто відзначити, що їх сварки рідко призводять до розлучень, тому що Овен і Лев цінують одне одного й намагаються зберегти шлюб.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Овен

Овен-чоловік і Лев-дівчина – це люблячі, турботливі і відповідальні батьки. Вони не поспішають народжувати дітей, поки не доб’ються матеріальної стабільності, що підвищує сумісність цих знаків. Обидва вважають, що створення сім’ї – це важливий крок, до якого потрібно готуватися заздалегідь. І чоловік, і жінка прагнуть до того, що у дитини було щасливе дитинство. Вони приділяють багато уваги вихованню і навчанню, не шкодують сил і коштів на те, щоб дати якісну освіту.

Мама-Лев не належить до тієї категорії жінок, які цілком присвячують себе дітям. Вона може користуватися послугами няні або звертатися за допомогою до бабусь, але завжди має сильну емоційну зв’язок і довірчі відносини з дитиною.

Ділова сумісність Лева-жінки і Овна-чоловіки

Овен-чоловік і Лев-жінка можуть стати одне для одного гідними бізнес-партнерами чи колегами, оскільки вміють розділяти ділову сферу і особисте життя. Обидва є цілеспрямованими людьми, сміливими, працьовитими, мають високі амбіції і не бояться ризикувати.

Дівчина-Лев вміє стримувати гнів свого напарника і застерігає його від необдуманих рішень. В робочих відносинах вона веде себе дипломатично, терпляче, розумно, тому найчастіше поступається або намагається впливати на Овна м’яко і ненав’язливо. Найбільш успішним союз цих знаків зодіаку може бути при поєднанні “Овен-начальник і Лев-підлеглий”, тому що в цьому випадку у них не виникає суперництво, яке заважає спільній справі.

Як жінці-Леву закохати в себе чоловіка-Овна

Жінка знака зодіаку Лев володіє всіма якостями, щоб привернути чоловічу увагу: чарівність, яскрава зовнішність, високий інтелект і красномовство. Але цього не завжди достатньо, щоб підкорити серце симпатичного чоловіка.

Перерахуємо, що ще потрібно знати дівчині, щоб у неї закохався чоловік-Овен:

 • Проявляти повагу. Самовпевнений Овен не потерпить жартів або зауважень, які стосуються його чоловічу гідність.
 • Акуратніше висловлювати думку. Спроби жінки-Лева відстояти свою точку зору можуть викликати гнів вогняного Овна.
 • Не ображатися на його емоційні спалахи. Овен-чоловік буває різким, але це є лише рисою його характеру, а не ознакою поганого ставлення до дівчини-Леву. Зазвичай він швидко визнає свою провину і просить вибачення.
 • Не давати приводів для ревнощів. Чоловік знака зодіаку Овен готовий пробачити майже все, але тільки не фліртувати з іншим людиною і тим більш зв’язок на стороні.

Як Овну-чоловікові завоювати жінку-Лева

Чоловікові, який хоче підкорити серце дівчини-Лева, варто пам’ятати про таке її милому недоліку, як марнославство. Ця жінка хоче слухати в свою адресу не просто компліменти, а слова захоплення, і як можна частіше.

Кілька рекомендацій, як ще Овен-чоловік може підвищити свою сумісність з Левом-жінкою:

 • Бути щедрим при купівлі квітів і подарунків. Дівчина любить розкіш і красу, тому не прийме дешеву дрібничку.
 • Не ставити під сумнів її слова. Ця самовпевнена особа ні за що не визнає свою помилку, навіть якщо буде неправа.
 • Показати серйозність своїх намірів. Левиця не належить до тієї категорії жінок, які заводять швидкоплинні романи. Її обранцем може стати тільки самодостатній і успішний чоловік, який готовий на ній одружитися.
 • Як можна частіше приділяти їй увагу, при цьому не обмежувати її свободу. Жінка-Лев не допустить, щоб хтось заважав її кар’єрі, захоплень або спілкування з друзями.

Як ведуть себе при розставанні Лев-дівчина і Овен-хлопець

Стосунки пари при розставанні залежать від того, хто є ініціатором. Жінка сприймає таке рішення обранця як особисту образу і удар по самооцінці. Вона обрушує на нього весь свій гнів, особливо якщо дізнається про зраду.

Якщо ж вона сама вирішує піти від Овна, то зазвичай стає причиною холодність і неуважність чоловіка. В цьому випадку у нього залишається шанс зберегти цей союз.

Хлопець-Овен і дівчина-Лев практично ніколи не розлучаються мирно і за взаємною згодою. Нерідко після гучної сварки вони знову сходяться. До остаточного розриву їх може привести тільки невірність.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Овен можуть підвищити сумісність, якщо навчаться поступатися один одному. Двом природженим лідерам складно йти на компроміси, але саме взаємна повага, вміння дотримуватися особисті кордону і прислухатися до думки партнера допоможуть їм досягти взаєморозуміння і гармонії.

В цій парі саме жінці варто бути більш мудрою, стриманою і терплячою, тому що тільки ласкою і компліментами, а не криками і докорами, можна впливати на Овна. Чоловік, який розуміє, що його приймають з усіма недоліками і прощають помилки, що буде виконувати будь-який каприз.